94802
  • Robirx7
    #58270
    ebből se látszott sokminden -.-" na mind1
  • Robirx7
    #58269

    igy?:P
  • Robirx7
    #58268
    na bejelentkeztem a picturepushra..csak adjam meg a linket ahol a képeim vannak?
  • TOMDRIVER333
    #58267
    De csak ultrát teszel bele?
  • gyeprefos007
    #58266
    Köszönöm :)
  • veszettróka
    #58265
    Áhhá! Nekiálltál megint.
    Hát grat, én azt mondtam utána hogy na ilyet soha többet :D
  • TOMDRIVER333
    #58264
    Aurel én ajánlanák egy z,z,z,p,p,p hogy ha csak ultrát akarsz tenni bele akkor ez nagyon jó, a motor az lehet kék is, de sztem pro alkatrésszekkel is megy.Evel a színsorral nagyon hasonlit a gt3 rs-re, vagy lehet jobb is.
  • Milo82
    #58263
    Szerintetek?http://www.youtube.com/watch?v=jztAa4GDUek&feature=youtu.be
  • gyeprefos007
    #58262
    egy újabb gyöngyszem. bár nyerni még hack-el sem tud, de sztem érdemes lenne blockolni mindenkinek :D
  • RoboKutya78
    #58261
    esküszöm ebben a játékban már az a tréh ha megpróbálsz rendesen csalás nélkül játszani.
    A gyémántozásban a 100. napon járok mostanság játszani se megyek fel ismételten.Remélem mire feltornászom a járgányaimat a csalókkal csinálnak már valamit és lehet majd ismét játszani rendesen.
  • RoboKutya78
    #58260
    dobd a képet drew bácsinak ő majd eljárja rajtuk a kánkánt:)meg a sztorit is meséld el neki.
    ez a totál pofátlanság
  • gyeprefos007
    #58259
    aztán még rám is whisp-el:
  • gyeprefos007
    #58258
    LoooL na ilyenek tudnak felbaszni -.- Eclipse Elite-el nyomulok Silk road-on. Aniel 1211 nevű hülyegyerek már az eslő körben szembe jön velem a sikátorban a pálya végénél .... telibedurrant -.- és ezt eljátszotta még 2 körben... jó így is első lettem, de beírtam chatbe hogy mekkora gyökér, erre mindenki elkezdett engem szídni... az mi már? o.O
  • RoboKutya78
    #58257
    a béka döglik ezen az oldalon
  • RoboKutya78
    #58256
    én ezt az oldalt szoktam használni képfeltöltés céljából mert ha 10 képet akarok belinkelni csempeelosztási módszerrel teszi be és ad is egy url elérést
    csak vigyázni kell vele mert 18 karikás sallangot is pakol mellé ha úgy állítod be a dolgot:)

    http://www.imagebam.com
  • Dealcsy
    #58255
    Érdekes felvetés, erre még nem is gondoltam.
    De azt az időtartamot se véletlenül biggyesztettem oda...
    Na mindegy. A szombati napot türelmetlenül várom.
  • gyeprefos007
    #58254
    kicsit sem gyanús :D
  • Quqa
    #58253
    Az egyik legjobb ott van a fejlécben, sok egyéb hasznos infó mellett.
  • Robirx7
    #58252
    na, mind1, majd később megcsinálom, most dolgom van..
  • Robirx7
    #58251
    az imageshack.us jó?
  • csiles
    #58250
    Felteszed egy képmegosztó oldalra, a "képfeltöltések.hu" kivételével, mert azt az SG nem támogatja, s itt a doboz alján a kép beszúrása gombot megnyomva belemásolod a kép direkt linkjét. De figyelj oda, hogy a " http:// " csak egyszer szerepeljen!
  • Robirx7
    #58249
    én csak ide akartam feltenni egy pár képet lássam mit szóltok hozzá xD
  • RoboKutya78
    #58248
    Megint elkeverték a beküldött autómat ez borzalom.
  • RoboKutya78
    #58247
    Én valahogy nem vágom ezeket a játék által szervezett szépségversenyeket.
    Mért kell több csomagban feltenni a képeket és mért nem tudják egyszerre bedobálni a beérkezett versenyre szánt fotókat illetve mért pont a legnormálisabban kifestett autókat kell előre betenni azok úgyis a meccs végére feltornásznák magukat. Inkább a kisebbeknek adnának esélyt azzal hogy őket teszik be először. Nem ezeket az arcképes autókkal kell indítani. ÁÁÁÁhh.

  • Robirx7
    #58246
    itt ha valamiről feltöltök egy képet akkor azt át kell alakitsam? Nem lehet csak úgy egy az egyben a képet feltölteni?:D
  • veszettróka
    #58245
    Farmoltál keményen valahol, nyertél egy überpartot de tele volt az inventoryd nem maradt meg az oda pottyant cucc. Aztán ugyanazt megnyerted mégegyszer, már kipucolt Inventoryba.
  • Dealcsy
    #58244
    Mikor írtam, nekem behozta. Bár választ még nem kaptam...
  • veszettróka
    #58243
  • chris1997
    #58242
    2500SB lett a car pack
  • veszettróka
    #58241
    Nincs kép Dealcsy. Így akartad?:
  • Dealcsy
    #58240
    Na ez játszódott le bennem az elmúlt másfél órában:

    Ezekből ki mit következtet le?
  • csiles
    #58239
    Én 3 éve vettem meg, előtte offline-ba nyomtam, s moddoltam magamnak. Nekem is egy papírcetlire van írva a kód, de azt legalább beleragasztották a doboz belső falára, így nem tud kiesni.
  • Dealcsy
    #58238
    Egyetértek veled. Van hogy mikor az MR2-vel megyek, elgurul a gyógyszerem és akkor van nitrópuffogtatás, meg ready használat. És az esetek 50%-ában lecsalóznak, meg noob-oznak, amit nagyon nem csíptem, aztán ezért csináltam a tojodából 'Noob Edition'-t.

    Más: be vagyok lassulva, mert megnéztem a profilomat és láttam, hogy nullázva vagyok. Egy kis processzorlassulás volt nálam, mire rájöttem, hogy másnak is így áll, mert karbantartják a hóbelebancot. (Az meg a másik, hogy elolvastam a hozzászólásokat, de utána se esett le - csak idővel.)
  • Milo82
    #58237
    Aki meg sok PU-t használ lehet noooooob-nak nevezni de szerintem csak él a játék adta lehetőségekkel!
  • Milo82
    #58236
    Szerintem aki ebben a játékban csal azt gyermek korában nem szerették a szülei csak sajnálni tudom őket!
  • tutuhawer #58235
    én mondjuk mindig szorgalmaztam, hogy multiban menjen mindenki, de nem lett eredménye. Semmiféle fórumozásnak nincs eredménye igazából... a vezetőségnek kéne , kellett volna döntenie, hogy a csalóktól elköszönünk és lehet tovább játszani, újrakezdeni - aki akar
  • noblem1983
    #58234
    Ez így van a single királyokat meg nem fogja jelenteni a gép multiban meg lehet kifog valami noob ellenfelet lassú kocsival aki nem biztos, hogy jelenti mert az időket sem ismeri
  • tutuhawer #58233
    ha XY csak kicsit csal, éppenhogy kutyafüle nemtúlnagy mértékben és vállalható eredményeket csinál, azt hogy ítéli meg az nfs-s.com? Nem látnak szart se , hogy ki csal és ki nem. Nyilván aki 1000-rel megy, az csal, de nem ők jelentik a gondot.
  • Quqa
    #58232
    Az is egyfajta tisztogatás, remélhetőleg a kellő helyen találnak szektorhibákat és javítják azok blokkolásával!
  • nfsmw4ever
    #58231
    Bár igazad lenne. De szerintem csak töredezettségmentesítik a lemezeket...