94802
  • tigris013
    #60402
    mondom hogy behalt :D
    Agyf... kapok hogy ez a történet már 3-szor van ez és még mindig nem tudják mi a hiba
  • zsomboor
    #60401
    Pedig épp kifogásolták a 350Z-m teljesítményét és blokkolt is csak átmentem másik acc-ra aztán onnan folytattam a mondókám, és sikerült elérni hogy akkor privát és videó de hát persze megint nem megy semmi...
  • DEJAVU71
    #60400
    Nah, ez ujdonsag
    Egyszerre ket hibauzenettel dobott ki :
    Out of memory
    Meg a server error 7
  • chris1997
    #60399
    És most léptem le, dejó :D

  • csiles
    #60398
    A 421 km/h-t úgy lehetett összehozni, hogy 419 km/h + 2 km/h a lejtő, tehát a 423 km/h az már tényleg gyanús...
  • BONESAI
    #60397
  • tigris013
    #60396
    Sziasztok!

    Megint gond van a szerverrel a lauchner el se indul :(
  • zsomboor
    #60395
    Azért mostmár napi 2 lesz?
  • zsomboor
    #60394
    Ez már agyfasz, megint behalt...
  • chris1997
    #60393
    help.ea.com, Contact us és a többi angol.
  • chris1997
    #60392
    Beleraktam a nismoba a kék tuned cucckombómat, azta de imádnivaló lett. Már csak Skill kéne.
  • Quqa
    #60391
    Mi a szart csináltak az LP640-el, úgy belassult hogy csak. Pár napja vettem észre, hogy az amcsi focipályán a port pontról már nem ugrat át a palánkon, tegnap viszont olyan fosul gyorsult a rajtnál is (5s), hogy utolsó lettem a perfect végén, pedig eddig a cinegék is megizzadtak az első pár méteren. Ja és persze első sorból rajtoltam.
  • Hunn1a
    #60390
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Magunk között szólva (tehát szerintem), akinek egyenlő számú X van a neve előtt és mögött, tutira nem nagykorú még. És ez a dolog kicsit gyerekes is. Mert az, hogy a nemzetiségünk rövidítése vagy esetleges csapattagságunk (gondolok itt a TCM-es srácokra) benne van a nickünkben, az érthető, megmagyarázható. De ez az úgymond "kiemelés" picit ciki.

    Bocsi Robi!
  • Robirx7
    #60389
    a nitrós időket nem számolja be a stat oldalon?
  • nfsmw4ever
    #60388
    Ami kimaradt. Átdob az Origin supportjára. Ott ismét be kell jelentkezni. Ezután érhetők el az előbb leírt opciók.
  • nfsmw4ever
    #60387
    Ott a Contanct gomb. Arra kattintasz is kiválasztod a platformot, meg mi a bajod. Alatta utána megjelenik az "E-mailt kérek" Arra katt és ott írhatsz a supportnak. A levélben legyen ami kell. Számlázási gondoknál a tranzakciószám, meg ilyesmi.
  • RICCS98
    #60386
    NFSW Home supporton belül hogyan küldhetek kérdést???

    Még pár napja tőltöttem 1k boostot, és abból az első 2dbre azt írta, hogy nem sikerült az elküldés, Na mondom oké, semmi gond, nem írta ki hogy levette volna az egyenlegből, szóval nem is törődtem vele, Másnap rendeltem 1k boostot, és az már jó is volt.
    Aztán ma kapom a telo számlát és ott látom a 3boost rendelést, És mind a 3at felszámolta, abból 2db nem is volt jó!. Még ki sem írta, hogy levont az egyenlegből!!

    Ezek után 4-ére meg kérdezem: Valaki megmondaná, hogyan kell a supporton belül írni???
  • SUNNY84HUN
    #60385
    overallnál a newsban van pár ember akinek 999 km/h -t ír , amúgy bent a menüben a baráti listában van egy arc akinek 434 ... de nagyrészt a 320 tól 411 ig jellemző .. semmi cinkeset nem láttam ott pedig van 80 magyar a listámon aki aktív több az külföldi de azok se gázosak , amúgy 1 megjeggyzés innen csalózni valakit azért igen erős dolog .. , szóval csak vigyázzni az alaptalan dolgokra
  • Quqa
    #60384
    Player profil és ott a 2 bukóra nyomsz és lehet nézegetni a „haverokat”!

    #60380 Az attól függ hogy melóznak e hackerek és tolják e fel a szerverlassító okosságokat.
  • nfsmw4ever
    #60383
    Egy kérdés. Nekem owerall-nál 502 km/h a top speed. Multiban 413, single-ben 412. Akkor az az 502 az mi az már??? Kíváncsi lennék rá nagyon, mert így telve vagyok kérdőjelle. Hátha valaki tudja...
  • Hunn1a
    #60382
    Main Streeten még a D-csúcsos 86-osomat is minimum B szintű ellenfelekkel dobja össze a gép. Hehe. Mázli, hogy egy rövid pályáról van szó, szóval be tudok érni.
  • TOMDRIVER333
    #60381
    De hogy kell megnézni?
  • JAKX
    #60380
    Sziasztok!

    Jön a hétvége, várható szerver- és idegösszeomlás vagy sima lesz minden? Már kezd az agyamra menni ez a kidobós, lefagyós szisztéma. Amúgy meg: NEED FOR SPEED WORLD FOREVER!
  • BONESAI
    #60379
    Van viszont egy magyar, aki singleben 500 felett ment
  • BONESAI
    #60378
    Azért kell a Singlet nézni
  • RICCS98
    #60377
    Hogyan tudod supporton belül írni az NFS-nek? gyorsan kellene a help...,
  • Quqa
    #60376
    Én is átnéztem és már örültem hogy én vagyok a leggyorsabb 417-el (talán RTR-X-el volt a skill-ek előttről), de egy valaki megelőzött. Az MP-ről inkább nem is mondok semmit, ott van 1-2 érdekes sebesség.
  • Milo82
    #60375
    Na az már a tényleg nagyon beteg kategória aki single player ban csal!
  • BONESAI
    #60374
    nekem van valaki 423al... az már picit gyanúsabb
  • zsomboor
    #60373
    Az enyém 260mph single-be ami ugyebár kb. 418 km/h, az is régi GT3-as idő csak nekem nem volt teljesen felhúzva
  • csiles
    #60372
    Nálam minden rendben, 421 km/h a max, azt még a régi skill rendszerben utra tuned full 911 gt3 RS-el lehetett futni, olyan van nekem 1 ember.
  • csiles
    #60371
    Most hogy írod, végignézem én is, mert most felidegeltem magam rendesen...
  • BONESAI
    #60370
    Találtam egy elég jó módszert a barátlistás csalók felkutatására... Driver profile -> PROFILE: COMPARISON -> Single Player versenyekben megnézitek a Top Speed-et. Asszem repül pár tag tőlem
  • RICCS98
    #60369
    Ha a supportban szeretnék kérdezni, akkor hova klikkeljek, mármint, maga a support az megvan de aztán bedob EA-Origin oldalra....,
  • chris1997
    #60368
    Hát, hajrá akkor.
  • Hunn1a
    #60367
    Most találtam egy hazafias oldalon, hogy kopasz népvezérünk, R. Mátyás engedett annak idején a hatalomnak és tette meg március 8-át nőnapnak, 1948-ban. A hagyományos magyar nőnap március 26-án van, Gyümölcsoltó Boldogasszony napján van.

    Hátha valakit érdekel.
  • chakon88
    #60366
    annyiban igazad van.... na de akkor is..... a cuccok amik a 2 verdában benne voltak..... na meg a skyline..... :'( áááááááááá
  • chris1997
    #60365
    :/

    De még mindig jobb itt elölről kezdeni, mint ha már 60-as lennék.
  • chakon88
    #60364
    most meg kínlódhatok a szaros 11-es profillal :S
  • chakon88
    #60363
    basszus.... ilyen hülye nem lehetek..... a sötétben véletlen mellényomtam a hülye billentyűnek és véletlen kitöröltem a 30-as profilomat ááááááááááááááááááááááááááááááá hogy lehetek ekkora paraszt... pedig már nem sok kellet a 3. verdához áááááááááááááá-..................