94802
  • chakon88
    #60603
    Na további szép délutánt gamerek !!! Én ezt nem birom tovább idegekkel ....... Inkább megyek és felások vagy 2 ha földet és mire végzek akkor remélem jó lesz a szeró...... Sziasztok !! :D
  • SUNNY84HUN
    #60602
    ez mekkora és sajnos igaz is :S

  • goregrind #60601
    ...ééééés közben üvölt a fejembe a JUMP IN THE FIRE!!!
  • goregrind #60600
    Hackers are up and running! Are you a fair player? Sorry bro, but you have no allowed to log in to our servers...

  • chakon88
    #60599
    szeró infó : We are currently experiencing technical difficulties. Thank you for your patience.
  • chris1997
    #60598
    Ne ijedj meg, tudom még sose volt ilyen de képzeld...
  • chakon88
    #60597
    nem megy :S
  • SUNNY84HUN
    #60596
    halihó , mi a helyzet a worldal ? nem léptem még fel , de olvasgattam hogy nem tuti :S , akkor ha így áll lehet nem lépek fel küzdeni meg idegeskedni
  • chris1997
    #60595
    Az se rossz, de penészes Aldisat :D Penész nélkül is jó.
  • goregrind #60594
    Vagy küldesz neki pár doboz almalevet...
  • chakon88
    #60593
    jaja... én is úgy csináltam hogy beírtam ide a kérést és a nevem
  • chris1997
    #60592
    Vagy beírja a nevet ide a közösbe.
  • Hunn1a
    #60591
    Írj neki egy privát üzenetet a játékbeli neveddel.
  • chakon88
    #60590
    ő az oldal házigazdája :)
  • chakon88
    #60589
    Kérd meg Christ , hogy csinálja meg neked.... :)
  • SOLYMOSIROLAN
    #60588
    srácok ezt az ikont ami név mellett van nfs wordoset honnan tudok beszurni?
  • chakon88
    #60587
    mondtam
  • SOLYMOSIROLAN
    #60586
    már ki is dobott.:D
  • chakon88
    #60585
    addig örülj amíg nem vág ki... lehet hogy most szóltad el magad....
  • Hunn1a
    #60584
    Ilyenkor mindig eszembe jut, hogy a WoT-nál minden frissítési csomag előtt lenyomnak két meghívásos publikus tesztet. Mondom, az a baj itt, hogy a profit érdekében nem tesztelik eleget az új cuccokat, csak odahajítják, hogy nesze, töltsed.
  • SOLYMOSIROLAN
    #60583
    hoppá... de mostmér igen:D
  • SOLYMOSIROLAN
    #60582
    engem MÉG nem vágott ki
  • Hunn1a
    #60581
    Szerencsére pont az A szintű Quattróm (a.k.a Hegyező. Vagy legyen inkább Balta?) fogadott a garázsban, azzal sikerült most hatot begyűjteni, mielőtt kivágott volna.
  • Dealcsy
    #60580
    Biztos eláztak a csatlakozók a hat fokos esőben...
  • chakon88
    #60579
    a fene az egészbe hogy nem akar működni
  • SOLYMOSIROLAN
    #60578
    lenne 1 kérdésem... ha print screenelek, akor ide mért nem tom berakni képet? elvileg tul nagy, de akkor más hogy tud rakni?
  • SOLYMOSIROLAN
    #60577
    ingyen adod? nekem jo lenne elfogadnám:)
  • Ryder159
    #60576
    Az első szülinapig teljesen rendben volt a játék. Aztán kezdett csúszni lefelé a 91 fokos lejtőn. Bár akkor még nem tűnt fel, nem gondolta szerintem senki hogy ez lesz, de visszagondolva minden ott kezdődött el...
  • Robirx7
    #60575
    eddig is gondolkoztam hogy egy időre abbahagyom a játékot, hát mostmár ha akarom ha nem..
  • chakon88
    #60574
    inkább jöjjön egy kis Burnout Paradise....... márra bele lehet kakálni ebbe a game-be szerintem.....
  • trakk
    #60573
    Egyébként simán lehet, hogy a SimCity problémáinak van köze az egész szerver-mizériához (aki nem érti, miért írom ezt, nézzen utána).
  • chakon88
    #60572
    na most már be sem tudok lépni..... áll az a b...i szeró :S
  • Robirx7
    #60571
    jáááj ki is dobott, ennyi erővel megkeresem egy régi CD-n a Terep-et(remélem emlékeztek rá) és abba legalább van törés is ^^
  • tigris013
    #60570
    Már jogos az ötlet
  • chakon88
    #60569
    úgy véletlen játékhibából írhatnának vagy 10k boost-ot a számlára.... xD
  • zsomboor
    #60568
    Most 1 hétnél, múlt Vasárnap kezdődött az őrület....és még nincs vége, van egy olyan érzésem hogy nem is lesz..ha egy hét alatt nem csináltak vele semmit akkor most hírtelen ráadásul pont vasárnap miért tennék...
  • Robirx7
    #60567
    bent vagyok hurráá kiváncsi vagyok meddig lesz ez igy :D
  • tutuhawer #60566
    1 hét OFF??? ki térne vissza....? Mekkora radikális változások lennének...? Van egyáltalán, volt valaha értelmes fejldőéstervezet... Régen hittem, de visszanézve az emúlt 2 és fél évre: kész öngól a játék vagy inkább az lett. voltak jó periódusok, meg voltak szar, bugos idők is. Ez most egy full bugos, ráadásul tele hibaüzenetekkel.

    MJ: kaptam hibaüzenetet, szóltam, hogy heló, gondom van, az admin szólt, hogy semmi gond, firefoxban a chat ablakba jöjjek és telelinkelte, magyarázta, és ment a játékom azonnal. Rákérdez valaki, hogy mi a gáz, 24/7 online van 2-3 admin, aki azonnal félbeszakítja a versenyzést és kisegít. Személyre szabottan. Nem ebben a játékban van így.
  • Freeman16
    #60565
    Egyet értek a mottódal.
  • chris1997
    #60564
    Akkor én butulok... De eddig mennyinél is tartunk? 1-2 hét?