94802
  • SOLYMOSIROLAN
    #61043
    miről van szó, van vmi kód?
  • TOMDRIVER333
    #61042
    Tudom hol kell megnézni, és nincs...:(
  • nfsmw4ever
    #61041
    Hát nem tudom mire. Volt valami kattintós netes játék. Ott kattintgattam ugyan de semmi nem lett belőle. Az is rendszám lett volna, de nem kaptam. Most meg ott van ez. De ha nem szól Milo, nem is nézem :-)
  • Milo82
    #61040
    Aftermarket store gift-nél nézd meg!
  • bakcica
    #61039
    Köszi a gyors választ! :)
  • TOMDRIVER333
    #61038
    Ez már nagyon régi, és Lord of ultima-hoz van.
  • TOMDRIVER333
    #61037
    Ezek betegek, jó hogy adnak minden ajándékot de nem mindenkinek adnak.
  • rabert15
    #61036
    Hali! BST5-BYFG-2BC4-CDXX ez a kód mire jó?
  • Milo82
    #61035
    Na azt nem tudom!
  • nfsmw4ever
    #61034
    Hoppá. Én is. Mire is???
  • Milo82
    #61033
    Kaptam "4 CYLINDER"rendszámtáblát,ti is?
  • nfsmw4ever
    #61032
    Szia! Bemész a garázsba. Ott Costumization, utána (ha teljesítmény, akkor) Performance és ott jobbra fent vannak a kütyük. Amiket nyersz az a Store cuccok mögött vannak, amit úgy szedsz elő, hogy kattintasz arra a negyedköríves kis nyílra, és akkor az Inventory cuccok kerülnek előtérbe. Ugyanígy a skilleknél és az aftereknél is.
  • nfsmw4ever
    #61031
    Sziasztok!
    Ahogy elnézem, a fejlécekkel együtt, az emberkéket is eltüntették a szindikátus vezetői De neeem, csak tényleg nagy a pangás.
    A szülinapra meg, igen, mindig adnak valami kedvezményt 5-25%-ig. Ezek a kuponok nem összevonhatóak sajna. De van hogy jól jön.
  • bakcica
    #61030
    Sziasztok! Lenne egy olyan kérdésem, hogy amiket nyerek cuccokat kártyákból meg gyémántgyűjtögetésből (pl.: engine-t, breaket vagy neont) azokat hol tudom felhasználni?
  • SOLYMOSIROLAN
    #61029
    én próbáltam ezt az ingyen speedboostot és nem jött össze nekem:D
  • RoboKutya78
    #61028
    Ezért ésszerű kitölteni meg ha gond van akkor úgyis kérik mindig a szül dátumot mint elsődleges azonosítási pontot.
  • RoboKutya78
    #61027
    Mondom tavaly vagy tavalyelőtt az ea support Küldött mind a két fiókomra különböző kóddal X% engedményt Most van még egy 15% os engedményem még elvileg nem járt le ha mellé bedob még valamit lehet meglepem magam.Engedménykupon nem nagy szám de ha pont ugy jön össze hogy mind a 2. fel tudom használni még akkor bezsákolok valamit talán.
  • Dealcsy
    #61026
    Chicagora és Utahra asszem nem ad ki amcsi ajánlatokat (legalábbis a múltkor mikor néztem, mert én Asheville-t szoktam használni). Ezt a böngésző címsorában lévő címben szereplő pár nagybetűs részből láthatod. Az amcsi US, meg van valami A1 is, de arról fogalmam sincs, hogy mi. Tán csendes-óceáni térség lehet, passz.

    De lehet, hogy vagy a rendszer a gatya, vagy a böngésződ beállításainál nem stimmel valami.
  • Dealcsy
    #61025
    Születésnapra ad valamit? Ez csak vicc vagy komoly?
  • RoboKutya78
    #61024
    A franc... holnap 35 leszek ááááá
    Remélem dob valami engedménykódot az Ea tavaly dobott :)
  • noblem1983
    #61023
    Hétvégén kiválasztottam kiválasztottam Chicago-t gondoltam az jó lehet. Volt 10 ajánlat és egyik sem adott. Utána próbáltam Tunnel Beart azzal meg nem adott ki egyetlen ajánlatot sem pedig a múltkor volt vagy 30 db mikor azt használtam
  • Dealcsy
    #61022
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ingyen Speedboost szerzése kiegészítés (a következő frissítéssel bekerül ez is)
    GYIK bővítés:
    A friss CONFIG mappa behelyezése után az OpenVPN program elindításánál azt írja ki a program, hogy: "OPENVPN GUI does not support more than 50 configs. Please contact the author if you have need more." Mit csináljak?
    [spoiler]Válasz: menj az OpenVPN mappájába és nyisd meg a CONFIG mappát. Ott fogod látni a lehetséges országok config filejait. Törölj egy párat ezekből, amik biztos nem kellenek (pl. Hong Kong, Vietman, stb.). DE ne töröld a biztonsági tanúsítványokat és a regisztrációs bejegyzést!
    [/spoiler]
  • noblem1983
    #61021
    Én tegnap a CCXR-t tesztelgettem aztán meg is kaptam a cheater választ a Dover Streeten :D pedig csak alap cuccokkal variáltam és nitro nélkül mentem szigorúan
  • RoboKutya78
    #61020
    igaz :)
  • Quqa
    #61019
    Lepróbáltam ezt a Tutu -féle P, K, K, P, P, P színsort a GTS-ben és tényleg jobban megy bármi másnál, azzal a kitétellel hogy kék, de még inkább zöld rugóval sokkal szűkebben, kényelmesebben lehet vele fordulni, ennek ellenére nem gyorsabb. A pirossal ilyen a kanyar: éppen jó, éppen jó, éppen jó, hopp ezt elbaxtam. Ebből is látszik, hogy a full stat-olás egy marhaság!

    #61012 Bocsi, de az nem Kroniton, hanem Kronoton torpedó, nem mintha számítana. 10.16-tól.

    Megj.: Hát manapság a meló ... a legkevesebb!
  • Dealcsy
    #61018
    Ha tudni akarod, én is, bár én egy kicsivel több mint egy tucatnyi évvel fiatalabb vagyok nálad.
    Így jár az ember, ha aktív munkakereső. :D
  • RoboKutya78
    #61017
    És az én voltam én meg Lógatom a lábamat 35 éves fejjel idehaza sajna:)
  • Dealcsy
    #61016
    Akkor még nem követed nagyon régóta a fórumot. Mindig van egy-két ember, aki aktív.
    De ez most meglepő. A tegnapi utolsó hsz is 22:50kor volt.
  • tigris013
    #61015
    suli van
  • Dealcsy
    #61014
    De nagy a pangás...
  • Dealcsy
    #61013
    A szokásos napi sorrend zajlódott le nálam.
    A World elindítása előtt elindítottam a Raptr nevezetű játékfigyelő programomat, ami mindig jegyzi, mikor mennyit játszottam a játékkal, erre a mai jelentésben mit látok? Arról nem is beszélve, hogy az elmúlt 3 napot nem is jegyezte fel.
    (A Starcraft 2 az az öcséméké.)

    Na ki játszott már egy huzamban 21 órát a játékkal?
  • RoboKutya78
    #61012
    Jövök egy pár jól betalált Kroniton (idő) torpedóval azt kereshetik a szervereiket a múltban vagy a jövőben:)
  • tutuhawer #61011
    délután jó volt, megjavítottam és le is teszteltem...
  • BONESAI
    #61010
    Nem működik senkinek
  • chakon88
    #61009
    ez állati !!! :D :D
  • tigris013
    #61008
    Sziasztok!

    Nálatok jó a group-os mikrofon mert nálam nincs hang és a haveromnál sincs, és van 10 relogg volt
  • nfsmw4ever
    #61007
    Ezen jót röhögtem:
  • Ryder159
    #61006
    "bár eléggé érdekes még nekem majd kiforrja magát"- Sajnos ez a játék már kezd szétfőni...
  • chris1997
    #61005
    Asszem abban a Civicben Integra Type R váltó van..többiért kérdezd sunnyt :D
  • nfsbukta
    #61004
    héj héj , ismerleg ám én téged , kecsói vagyok ugyancsak .., múlt héten találkoztunk mikor krúzoltál három hondás cimbiddel , mentünk is 1 karikát egymás ellen , nekem van a fekete seat toledom enyém se gyári mint mutattam is , de a " kis " fehér vti d keményebben ment mi van abban .. , én is csatlakoztam a worldhoz bár eléggé érdekes még nekem majd kiforrja magát ..