94802
  • Ryder159
    #61163
    jó a menü, csak igazítsd középre
  • chris1997
    #61162
    Vagyis, van, csak még rossz oldalon :D
  • goregrind #61161
    Vót menü - nuku menü!
  • nfsmw4ever
    #61160
    Frankó lett. Kedvem támadt egy kis rendőrgyilkolászásra
  • trakk
    #61159
    Közben itt a videó, amit tegnap említettem:

    Valamiért baromi sötét lett, arra még majd ki kell találnom valamit.
  • goregrind #61158
    Ott változtattam, feltöltés előtt!
  • nfsmw4ever
    #61157
    Én is úgy emlékszem. De gondolom a sok acc lopás miatt vették ki, mint opciót. De ebben benne van, ha pl saját honlapom mail címével reggelek, és egy év után leállok a dologgal, és elfelejtek időben supportolni, akkor az életben nem igazolom, hogy az én címem volt...
  • chris1997
    #61156
    Tuti. pedig régen volt egy Email változtató opció.
  • nfsmw4ever
    #61155
    Erős a gyanúm, hogy supportolni kell érte... Ökrök.
  • chris1997
    #61154
    Na ez érdekes, én sem találom. Vacak rendszer.
  • nfsmw4ever
    #61153
    Én feladom. Nem tudom megváltoztatni azt a rohadt email címet. Ha valaki tudja hogy kell, küldjön már egy privit, legyen szíves. Köszönöm!
  • nfsmw4ever
    #61152
    Hát ezt nem hiszem el. Nem lehet mail címet változtatni, vagy én vagyok vak...
  • nfsmw4ever
    #61151
    Köszönöm! Végre megszabadítom a mailcímeimet a családi acc-októl. 1000 kösz!
  • chris1997
    #61150
    profile.ea.com-on lehet.
  • nfsmw4ever
    #61149
    Szevasztok! A kérdésem még mindig kérdés: Hogy a fenébe lehet megváltoztatni az EA fiókom mail címét?????? Origin fiók beállításoknál nincs ilyen lehetőség.....
  • RoboKutya78
    #61148

    Itt állítsd át a fiókod beállításait nem elég a feltöltés közben átállítani a dolgokat.

  • goregrind #61147
    Javítva! Már milliószor beállítottam ezt a youtube-n, mégis privátban tölti fel... Azonnal kapják be!
  • BONESAI
    #61146
    Privát videó...
  • goregrind #61145
    Találtam egy újabb érdekes videót a youtube-n...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mivel a videó leírásban volt egy letöltési link is, ezért le- majd feltöltöttem (csak és kizárólag a videót!) a saját csatornámra bármiféle probléma elkerülése érdekében! Nem a csalás népszerűsítése miatt, sokkal inkább tanulmányozási célból hasznos eme videó! Jó tudni amit esetleg nem tudunk...

    A videón látható csitör nfs-s.com profilja nullázott, de jó tudni a nevét-neveit, mert kettő is van!

  • noblem1983
    #61144
    Ne stresszeld magad, szimplán csak félreértetted a legfrissebb hírt.
  • RoboKutya78
    #61143
    A boot se megoldás nem ugyanazon kritériumokkal terhelné meg a szervert mintha külön ipvel csatiznál fel rá ja meg olyan okos bootot egyik se tudna megírni.
  • lorci
    #61142
    Rámegyünk majd az első helyre is ha kicsit jobban fog húzni szerintem csak valami videó felvevőt kell letöltcsek...
  • RoboKutya78
    #61141
    Aha akkor még félre is tájékoztattak na ma megyek szedegetek azt meglátom mi igaz az egészből:)
    Azt nem értem a Bétásokat mért nem keresik meg külön mailben hogy vannak e még és játszanak e még és hogy nincs e kedvük tesztszerón futkározni... Nem ezért lettünk béta matricások lassan sajnálom ezt a karaktert hogy ennyire megőriztem.Kiváncsi lennék hány kitartó béta van köztünk még valaki igazán megkérdezhetné tőlük, hogy ezeket az accokat nem e akarnák díjazni valamivel.
    Egy kis gyöngyszem...
  • chris1997
    #61140
    Rakjanak rá 2millió botot :D
  • Ryder159
    #61139
    De van tesztszerver, de azon vannak 20-25-en, semmi terhelés nincs. Ott persze hogy minden jól működik
  • BONESAI
    #61138
    Világranglista 2. hely
  • veszettróka
    #61137
    A keményen dolgoztunk résznél én is villantottam egy mosolyt. Ha egyszer nincs tesztszerver, minden élesben megy, hát szakadjanak bele.
    Márc 15-22-ig van cash/rep duplázás "post-event"-ekre. TH - az náluk nem event.
  • veszettróka
    #61136
    Néha meg lehet azt duplázni, triplázni is :) Ha előbb érsz a célba mint a társad akk. farolsz és háttal mész be. Így aztán egy fokkal jobban láthatod mikor szakítja át ő is célszalagot - merthogy azt a pillanatot kéne elkapni az első Next gombbal.
  • RoboKutya78
    #61135
    "Március 3-án a Need for Speed World serveren elkezdődött néhány elég nagy intenzitású technikai probléma, ami akadályozta a játékosokat a játék élvezetében. A fejlesztő csapat azóta keményen dolgozott azon, hogy kiküszöböljék a problémát.

    Sajnos a csapatnak tovább tartott megoldani a problémákat mint gondolták, viszont kár pótlást adnak mindenkinek.

    A következő 7 napban meg lesz duplázva a Cash és a Rep jutalom, továbbá ingyenesen vissza lehet állítani a Treasure Hunt streaket!"

    Ezen egy akkorát röhögtem hogy majdnem kiestem a székemből
    Március 7 -e óta minden alkalommal szedtem a gyémántokat hát én nem vettem észre hogy gyémántszedés esetén az átlag 16 ezres pénzjutalom 36 ezerre vagy a kétszeresére duzzadt volna... És ti? Max azt vettem észre hogy az ea supp lezárta a gyémántos kérdésemre vonatkozó megoldást illetve tényleg ki lehetett váltani ingyé a cuccot.
  • Quqa
    #61134
    Újból megkérdezném, hogy kell ezt a face-es BMW Z4 nyerős meghívást csinálni. A honlapon bejelentkezek rányomok a meghívásra, beírok egy létező face mail és nem történik semmi csak átdob egy oldalra, ott van egy kérdés pl. hogy nyilvános stb. én a nemre nyomtam. Arról az e-mail-ról akit meghívok (mert mind kamu lesz) kell csinálni egy orgin + játék profilt is? Ha lehet nagyon szájbarágósan, mert nem is volt és nem is lesz saját face meg semmilyen közösségi oldalam és tök hülye vagyok hozzá. Van pár kamu abból kéne csak nem tudom mit hogy …??

    #61133 Ez, ez biztos ez a neved!??
  • Ryder159
    #61133
    Na akkor most úgy néz ki, jó minden a feljécekkel, úgyhogy lehet kérni ezentúl CHICANE-t is
  • DEJAVU71
    #61132
    Akkor lehet jatszani, a hs en pursuit cash el, meg boostos cashduplazoval most tobb mint 33 ezret fizet
  • chris1997
    #61131
    Itt Velencén sem gyenge. Ünnepség is elmarad.
  • BONESAI
    #61130
    Szasztok,
    Hazaküldtek suliból, elmaradt az érettségi is... akkora hófúvás van itt Felvidéken
  • Ryder159
    #61129
    Látom de egy helyen nem tetted hozzá a c-t a linkhez
  • chris1997
    #61128
    felraktam.
  • Ryder159
    #61127
    Inkább tedd fel a tárhelyre, megnézem onnan
  • chris1997
    #61126
    Akkor sem a Main kód volt a gond :P hanem az a nyamvadt perjel az elején :D
    A kód megvan, küldöm, hogy jó lesz-e.
  • Ryder159
    #61125
    Ne nyúlj bele a kódba, valamit próbáljunk meg, de előbb el kell készíteni a chicane userbart...
  • chris1997
    #61124
    :D

    Akkor dolgozok a Chicane projekten.