94802
  • zsomboor
    #61644
    De ahogy nézem Rosewood & Lyons se gyenge, lehet nem véletlenül van kicsillagozva mind a kettő nfs-s-en
  • BONESAI
    #61643
    Mindig ezen csúsznak el... a powerup-használaton
  • zsomboor
    #61642
    Hát mondjuk ebből kb. annyi látszik amit eddig is tudtunk, hogy milyen időt ment. Nem mondom hogy csalt mert mire mondjam, végül is lehet hogy lehetséges. de ilyen időre, szerintem, egy kép nem bizonyíték, de én kihagyom magam most a vitából ha nem muszály.
  • BONESAI
    #61641
    Tuti nincs Rapid fire skillje? Mert akkor eleve nem nyomhatott annyi NOS-t
  • BONESAI
    #61640
  • lolhunter
    #61639
    mármint olyan autó ami IGC-ért megvehető...
  • veszettróka
    #61638
    MR2
  • tigris013
    #61637
    Meg azt is mondta, hogy 3 nos-al mente az időt
  • lolhunter
    #61636
    had kérdezzem meg hogy A NIssan Silvia után melyik autót érdemes megvennem? mert már van 1 bizonyos összeg és ha kell akkor még gyűjtök de kéne valami ötlet mit vegyek..
  • BONESAI
    #61635
    Privátban elintézzük
  • chris1997
    #61634
    Szerintem vagy egy idióta függő, vagy csal. Tárgyald le vele, én őszintén mondom, unalmasnak tartom már az ideit a csoportban.
  • tigris013
    #61633
    Még az az érdekes hogy Viktorhungary idejét is megdöntötte, mert viktornak csak 1:03.98 van neki
  • tigris013
    #61632
    Sziasztok!

    BONESAI lehetne egy kérdésem?

    Molnar94 Welcome to Palmont-on rekordot ment és azt az időt szerintem zondával nem lehet megfutni, mentem ellene egy-két privit és az autójába nem volt rapid fire, csak 2 nitros power-4.0s headstart-jumpstart 5.5s-extended nos 33%, én csak 1:04-et bírtam menni. Szerintem ott van valami.
  • nfsmw4ever
    #61631
    Sok-sok privát verseny pu nélküli futamokkal. Kicsit multiban is visszavenni a puffogtatásból. Sok-sok igc gyűjtése, majd elherdálása Mistery pack-okra, mert abból is eshet bővebben nitró. Kb ezekkel tudsz gyűjtögetni nitrót.

    Amúgy Sziasztok! :-)
  • BONESAI
    #61630
    Nyerj drag versenyeket
  • lolhunter
    #61629
    Lenne 1 kis problémám.
    gyakran használom a nitro képességet és nem igazán tudom olyan gyorsan visszaszerezni.. szóval valami ötlet hogy lehet gyorsan összeszedni 1 csomó poweruppot?
  • BONESAI
    #61628
    What the fuck?
  • chakon88
    #61627
    Hali... Boost-ot nem tudsz "gyűjteni" csak vásárolni jó magyar forintért..... Autót egyébként a NEW CAR DEALER / NEW PURCHASE CARS-ban tudsz vásárolni... Van amelyiket csak BOOST-ér de van amit meg lehet a játékban össze gyűjtött kis pénzedből is vásárolni :)
  • chakon88
    #61626
    Sziasztok.... Lenne egy kérdésem... Most nyertem egy ultra suspensio-t és így már van 2
    1. : Transtek Ultra Suspension 4-4-11
    2. : Speedsciens Ultra Suspension 9-4-13
    Érdemes valamelyiket betenni egy Nissan Skyline GT-R V-Spec R34-be ?
  • Scania20
    #61625
    Hello.
    Most szedtem le a játékot és segítséget szeretnék kérni:
    Hogyan lehet gyűjteni "Boost"- ot?
    Hol lehet új autót venni?

    Köszi a válaszokat.
  • goregrind #61624
    A mai peccs hatásai a következők lesznek a játékra:

    - Még több csili-csali
    - Még több bigi-bugi
    - Irgalmatlan mennyiségű és elmebeteg civil autó (már ahol)
    - Ugyan azok a pályák, mint az elmúlt pár napban...

  • SUNNY84HUN
    #61623
    akkor ezek lustábbak mint ma én :D
  • chris1997
    #61622
    "Álmodj királylány" :D
    Amúgy még nem.
  • SUNNY84HUN
    #61621
    volt patch ? ha igen van valami extra , mondjuk minden csalót bannoltak és nem lesz sync bug és a többi hibát is javították
  • chris1997
    #61620
    Hamár képek, találtam egy baromi jót
  • RoboKutya78
    #61619
    Eltévesztették a címet:) ide vele..
  • RoboKutya78
    #61618
    skacok erről tud valaki valamit?
    https://help.ea.com/hu/article/simcity-something-extra
  • Dealcsy
    #61617
    Ilyenkor mindig büszkeség tölt el, hogy ott vagyok azon a helyen, ahol történik valami meghökkentő, mert ez az.
  • Dealcsy
    #61616
    Passz. Most nézegettem ahivatalos fórumot, azt ezt találtam. De láttam, hogy nemrég írhatták, mert 03:05-kor rakták ki, tehát mostani idő szerint 11:05-kor.
  • trakk
    #61615
    És ez mégis kicsoda? Azt látom, hogy magyar az illető, meg hogy abszolút nem tud angolul.
  • Dealcsy
    #61614
    A pofátlanság netovábbja. De szerintem érdekes lesz az a vita, amit gerjeszt. Ha addig nem bannolják.
    http://forum.ea.com/eaforum/posts/list/9380774.page
  • Hunn1a
    #61613
    Úgy tűnik, a K-Z-Z-3P kombó se olyan rossz a 86-oshoz. Most nyertem TH-n egy 13-9-0 Speedscience ultra tuned turbót -> 576-os overall, 301 km/h simán, 322 nitróval.
  • lorci
    #61612
    Na ezt még nem is figyeltem, bár ez a lambo sem nagyon érdekel.
  • Quqa
    #61611
    Már miért lenne újdonság az összes Royal Purple kiadás ezzel a motorral jött ki, mellesleg semmivel sem jobb a hasonló utcainál.

    Ettől mit várnak, a gazdasági válság nem akkortájt kezdődött.
  • Quqa
    #61610
    A REP-et sosem figyeltem, de dupláz utolsónak is, ha a vége képernyő megjelenése pillanatában nyomod a gombot, azért ez elég random hogy sikerül e. És néha dob duplánál is többet (de nem 3x-ost), ha valami skill esetleg alkatrész vagy kisebb kp. esik, de ez sem törvényszerű. És mint ahogy más is írta 1-2 TE PU nyomásra kicsit többet ad. Régen kb.1 éve, ha 5s-en belül ért be mind a 4 játékos, nagyobb eséllyel dobott valami értékesebbet (alkatrész, after). Mindezek Out-ra érvényesek.
  • lorci
    #61609


    Mekkora újitás
  • csiles
    #61608
    Én még nem vagyok 60-as... Az az állapot az 57-esre igaz... Azóta már 58-as vagyok és ott 64.800-at kapok.
  • veszettróka
    #61607
    63.000? Akkor 3 ezer még hiányzik -> team powerup?
  • goregrind #61606
    Jó f@sza változatos a pálya kiosztások mostanában... Gyémántozás megvolt, futottam pár kört és ennyi mára asszem. Remélhetőleg holnap jobb lesz!
  • csiles
    #61605
    Én hosszú idők után, most játszottam ezzel a fossal 2 óránál tovább... 4 óra Team Escape-val 4,5 millióról felhúztam 8 millióra a cash lóvét... A maradékot majd megcsinálom este, mert a boostos 100%-os cash szorzó 19 óra múlva lejár... Ha már véletlenül aktiváltam, akkor legyen valami jelentősége, mint pl hogy végre elérem a max casht... 4,5 milliónál több nálam sosem volt...