94802
  • Dealcsy
    #62408
    Mannyi az F1 most? Még mindig 22500 boost?
  • Dealcsy
    #62407
    Sunny nincs itt, pedig most a Discovery-n egy cicic-et újítanak fel...
  • TOMDRIVER333
    #62406
    *ezt nem feltétlenül neked mondom-így akart lenni :)
  • TOMDRIVER333
    #62405
    És legalább tudod hogy mit kapsz, tehát Chris ha kell 500+HP rendszámtábla, akkor elég ha egyszer elkapod és a linked beteszed könyvjelzőként és utána annyit szerzel magadnak amennyit akarsz, csak amelyiket megszerezted azt tedd is fel, jah igen, és ha nem tudtad pont akkor megjelezni a linket akkor Ctrl+H és ott megkeresed(ezt nem feltétéenül nem neked mondom Chris, mert tudom hogy te tudod)
  • Dealcsy
    #62404
    Üdvözlehelletem játék...
    Visszatértem...
    Ha belegondolok, két hét volt... huh...
  • TOMDRIVER333
    #62403
    Figyeljetek, ha akartok bármikor kapni bármelyik 4 aftercuccból, akkor mikor bejön az oldal amiután a free giftre kattintottál, az az oldalt ted be a bongésződ címsorába mint könyvjelző, és ahányszor kell neked az a bizonyos aftermarket cucc arra a linkre katintasz, és continue, megnézed a reklámot, és meg is adta, nem kell megint a launcherbe menni, ki is próbáltam és sikerült, miközben a jűtékban voltam akkor is sikerült.
  • Quqa
    #62402
    Azért én marhára nem szeretném ha mindenkinek Zonda-ja lenne, már így is a lobby-ik nagy %-ában azzal jönnek a noob-ok. Lehetne egy olyan rendszer aki x számú versenyt lenyom, pl. hetente/havonta az mehetne 1-2 új pályán vagy csak úgy nyílna meg 1-1 új városrész stb. Ez a marha gyors fejlődés meg egy marhaság a 20-as szint pár óra alatt megvan. Régen teljesen más volt, mondjuk akkor volt értelme a szintlépésnek.
    Én egész jókat megyek ezekkel is pl.:
  • chris1997
    #62401
    Ja
  • rikitheboy
    #62400
    Lehet szerezni meg aftert?
  • Nomish
    #62399
    A silvia teljesítménye még mindig a legjobb,a három kezdőautó közül,a számokkal ne törődj.
  • chris1997
    #62398
    Amelyiknek van 4 kereke minimum
    (VW Scirocco ,Silvia,R32 stb. )
  • aknakukac96
    #62397
    Sziasztok!Milyen autót érdemes legelsőnek választani?
  • Hunn1a
    #62396
    Én pont a reménytelenül hosszú fejlődés miatt szoktam le a BFP4F-ről.
  • chris1997
    #62395
    Kanadaiak.
  • Milo82
    #62394
    Valószínűleg azért mert nagyon kell nekik a pénz!
  • Ryder159
    #62393
    Nem rossz az ötlet. Úgy kéne mint BFP4F-ben. Alapból minden autó búsztos lenne. Minden autónak lenne egy unlock szintje. Tehát mondjuk level 1-től 58-ig egy Zonda Cinque kerülne 20.000Sb-be. Az unlock szintje lenne mondjuk Level58- ha ezt eléred, akkor megvehetnéd mondjuk 3000SB-ért is, de azon a szinten már megvehető lenne IGC-ért is, mondjuk 8.000.000-ért. Persze mindenkinek lenullázni a szintet és a versenyekért kapható jelenlegi összeget megtizedelni, tehát adna egy verseny kb 200rep-et, meg 500-1000 pénzt. így lenne értelme a fejlődésnek is, és újra sokakat a gép elé kötne a játék.

    Ez BFP4F-ben működik, méghozzá nagyon is jól, nem tudom miért nem veszik át ezt.
  • chris1997
    #62392
    Vagy u.akkora legyen a nitro minden autóban.
  • Hunn1a
    #62391
    Eszembe jutott valami, ami megpörgetné a látogatottságot. (Bár nem feltétlen tenne jót a boostforgalomnak.) Mi volna, ha a jelenleg csak boostért elérhető autók elérhetők lennének nevetségesen sok IGC-ért is? Alapból 5 millió IGC "büntetővámra" gondoltam, amire jönne az autó saját ára. Tehát egy MR2 mondjuk lenne 6,2 millió.
  • tutuhawer #62390
    megértettem. na... kezdődik az nhl... csá
  • Dzsimmi
    #62389
    Nem kell,nem ér annyit.
    Kicsit sajnálom a statom meg nem is,mert sok időben és pénzben van,de ettől még ugyanúgy lehet tovább játszani.
  • tutuhawer #62388
    majd egyeztetek vele. Ha belépek. Ha engedélyezed. Szeretném, ez nem kérdés.
  • Dzsimmi
    #62387
    Közismert magyar.
    Kölcsönösen "kedvelitek" egymást,de ha ebből nem jönnél rá,megy a privi is.
  • tutuhawer #62386
    a játékostársad nevét megmondod privátban?
  • Dzsimmi
    #62385
    Szia Tutu!
    Én kértem,hogy töröljenek pár időt,mert nem én futottam őket,hanem egy másik játékostársunk.
    A statom engem így nem annyira zavar,mint amilyen űrídők voltak benne (számomra legalábbis).

    Ja,múltkor letöltöttem a SRW,de sajna nekem nem jött be.
  • tutuhawer #62384
    még egy link.
    OFF:
    EZ beleillik a metalba, vagy milyen fajta fesztivál ez?
    (egy mondatban kettő, azért figyeled, ugye...? )
  • Hunn1a
    #62383
  • goregrind #62382
    profilinkelőmester
  • tutuhawer #62381
    a formula1 végét láttam és csalódás, hogy nem lett belőle Bunyó karácsonyig

    /én jót linkeltem... megmutatom én , milyen profin tudok linkelni ide... /
  • Quqa
    #62380
    Sőt amerikaiul. Nézd az RTL-en a Conan-t, az sokkal jobb!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Vagy az F1 végét, a MTV2-ön!
  • goregrind #62379
    Nem jót linkelten, EZT akartam!
  • tutuhawer #62378
    hjajjj, mekkora fos volt, de nem tetszett a film... Megprónáltam megnézni ezt, de elhánytam magam , amikor Kínában angolul dumáltak... A kínai filmekben a kínai helyszíneken kínaiul megy a duma. Már néhol meg is értem...
  • veszettróka
    #62377
  • goregrind #62376
    Így van, emlékezz! Ha nem meg, akkor majd Kuato segít!
  • tutuhawer #62375
    nem kell nyilvántartani, mikor , hol mennyit megy az ember, de mivel 2 ilyen közel levő időpontban történt, egyértelműbb. Lefagyás volt és újraindítottál? out of memory, lost connection? 2 perc alatt utána betöltődik a játék újra, felvetődnek kérdések. Ez elvileg GMT, azaz emlékezz vissza, kb 18:43-kor mi történt, hogy történt...
  • nfsmw4ever
    #62374
    Nem-nem. Amit írtam, az csak az így nyerhetőekre igaz!!! Ami egyéb módon jött az más tészta.
    Hunting
    500+HP
    Wanted táblák és
    Gold X Neon
    Tehát csak ezek, amik egyesével férnek be a raktárba.
  • tutuhawer #62373
    remélem, nem lesz belőle gond. Van olyan ember, brazil, aki arra veri ki, hogy mások statját nézi. Ha meglátja, hogy HUN, gondolom, rámozdul a csíra rögtön, aztán nekiáll köcsögösködni, megpróbál lecsalózni, lenulláztatni. Dzsimmi barátom statja is baromi csúnyán mutat, sőt ,az övé sokkal rosszabb, ő biztosan előtérbe kerül előbb-utóbb.
  • kanyesz07
    #62372
    nem volt itt senki és mivan?
  • veszettróka
    #62371
    Tippelnék: hülye unokatesó volt az?
  • BONESAI
    #62370
    Autofinish
  • kanyesz07
    #62369
    xddd Szerintem ezt a pályát ne akarjátok megdönteni