94802
  • csipesz07
    #63048
    Amiket kapok alkatrészeket vagy ültetést vagy sötétített ablakot kártyákból vagy a napi gyémánt össze szedéséből azokat hol találom meg? :O
  • kanyesz07
    #63047
    pics mindj kezd a krúz most veszem észre. ki is ment a fejemből.. na irány fel
  • POWRFRAR
    #63046
    én az ultrás porsche carrera gt leszek
  • sipoczgabor
    #63045
    én is így vagyok ezzel, nem igen tudom kinek mi a neve, ha valaki meglát majd egy fehér új 12-s bosst fekete csíkokkal és motorháztetőn x-ekkel akkor az én leszek.. :)
  • POWRFRAR
    #63044
    Valakinek csatlakozhatok a csoportjába Honfoglalás Krúzba?
  • chris1997
    #63043
    OFF:

    Valaki a mosogépzene muzsika címét nem tudja?
  • nfsmw4ever
    #63042
    Sejtettem én Sóheréknél nem lesz divat, az tutibetyár.
  • BONESAI
    #63041
    Nem ez volt a cél odafenn
  • nfsmw4ever
    #63040
    Jaja. Értem. Az elv, amit már annyiszor le se sz....tak. Igazából ezt az egynapozást, akkor értékelném, ha minden búsztos verdára volna. Sok-sok sb megmaradt volna sokunknak.
  • Quqa
    #63039
    Nem az a lényeg, mert van belőle 4 csak az elv, nekem semmit se …
  • nfsmw4ever
    #63038
    Nyugalom. Tíz fiókból kettőbe dobtak LFA-t. És egy egész nap rental.... Egy átfestett igc-és dög, meg nagy-nagy porverés...
  • chris1997
    #63037
    Én megyek.
  • chris1997
    #63036

    Vagy csak Lusta dög vagyok :D
  • Quqa
    #63035
    Ja azt is jól benéztem, a fele igaz volt nem?
    Azért azt megjegyezném az MR-nek erősebb ám a NOS-a, a GXP normál menetben hajszálnyit jobban gyorsul.

    Viszont rohadjon meg az EA se LFA kód, se rendszám+neon egyik acc-ban sem, bezzeg ACR-töl jön a mail!

    #63030 Erre ki jön?
  • nfsmw4ever
    #63034
    Ahh. Oké és köszi. Tudatlan voltam
  • BONESAI
    #63033
    De hasznos, hogy TCMes vagy
  • bartuczk
    #63032
    150. autó.
  • nfsmw4ever
    #63031
    A ponyvás autó, milyen apropóból készül? Húsvét?
  • chris1997
    #63030
    Passz.
    De itt a térkép:

    A pihenőkről fogalmam nincs.
  • RED BULL F
    #63029
    Az esti krúz folyamán fogja itt majd jelezni valaki, amikor pontosan indulunk, vagy merre tartunk pihenőt? Vagy ezt hogy tervezik megvalósítani a szervezők?
  • nfsmw4ever
    #63028
    Vannak érdekes skillezések. Kedvencem a 4x3* nitro hosszító, meg az 5x3* pursuit cash. A legnagyobb viszont az F1, amiben volt 2x4*-os nitró hosszító, meg 3x4*-os perfect start.... (csak csendben mondom, nem lett első, majdnem üres Reventonnal adtam neki )
  • chris1997
    #63027
    A GXP nagyon hasznos autó, a nagyon híres MR2-ket sorra ettem vele, még amikor Osztályokba voltak sorolva az autók(T1, T2, T3).

    S kategóriásokkal? Nehezebben.
  • csipesz07
    #63026
    Értem most már!
    BONESAI írta hogy a Pontiac Solstice GXP az jó D-től B-ig. Ugye most hogyha megveszem a kocsit. Feltuningolom. Felugrik a C osztályra a kocsim. És akkor ahogy fejlődöm pl.lv40es szinten kapok rá még újabb tuning cuccokat vagy nem?

    Meg aki nem rendel SpeedBoostott az nem is veheti fel a versenyt az S kategóriás autókkal igaz?
  • chris1997
    #63025
    Mint a GT4:D
  • Quqa
    #63024
    A lényege hogy könnyebben elkapod a rajtot, különösen ha valaki kezdő jól jön az, nem beszélve egy 3*-os RPM-el jó eséllyel elsőnek rajtolok el (és ezzel elkerülöm a lökdösődést) csak tudni kell a módját hogyan.

    Más: nem egyszer látok a lobby-ban 2 db 3*-os perfectet (2×4s), hogy azzal mit akar pedig az drága kincs, alig esik. Lehet azt hisz a rajttól a célig megy majd a nitroja.

    #63020 Ez a GPX nem tudom honnan, de nagyon a fejembe ragadt, tényleg GXP.
  • BONESAI
    #63023
    GXP az egyik autó (Pontiac Solstice GXP D-classban).
    RPM a motor fordulatszáma, a startnál látsz egy zöld sávot, ha azt eltalálod akkor kapsz nitrólöketet (Perfect Start). Az RPM sáv növelő skill (Redline) széthúzza a zöld sávot, így könnyebb eltalálni (megj.: ez csak a bénáknak kell bele lehet jönni 1-2 a keskeny sáv eltalálásába is). Az IGC Ingame Cash, amit a játékban nyersz versenyek után. Fizetőeszköz
  • chris1997
    #63022
    Solstice GXP a teljes neve a Pontiacnak :D IGC: IngameCash, vagyis a játékpénz, RPM meg egy fölös skill.
  • csipesz07
    #63021
    GPX vagy ahogy TCMCHRIS javította GXP az mi akar lenni? Meg az RPM? Na meg az IGC az mi a frász karika?
  • chris1997
    #63020
    GXP :P
  • BONESAI
    #63019
    Nem látom a 3%os RPM-növelő értelmét...
    A Solstice a legjobb D-től B-ig a játékpénzes kocsik közül.
  • Quqa
    #63018
    A Mitsubishi Eclipse a leggyorsabb (a stats oldal szerint is, 1 Elite-t is láttam, a baromja ) az RS4-nek az a gondja hogy alig fordul. A legjobb ingyenes mindenképp a GPX, és elég bele 1 RPM + 4 perfect IGC-s skill is MP-be.
  • bartuczk
    #63017
    Nyereményjáték a TCM Facebook oldalán, akit esetleg érdekel! :)
  • chris1997
    #63016
    1. TeamSpeakre én fel se néztem mióta mondjuk, szerintem nem sok mindenki :D
    2. lehet ingyen is szerezni(lásd a tippek,trükkök menüpontban9Ingyen Speedboost Topik, vagy Off Topik), de macerás. Vesszük az SB-t, már aki akarja, de volt egy nagyon olcsó időszak, amikor szinte mindenki nagyon megszedte magát(800Ft volt 50.000SB).
    3. Szintén a Tippek,trükkök menüpontban találsz infót róla(Ajándék külső kiegészítők). Lényegében kapsz egy rendszámtáblát vagy egy neont.
  • csipesz07
    #63015
    Egy napig kellett várnom hogy ezeket a kérdéseket fel tehessem.. remélem válaszokat kapok mindegyikre.

    Valaki vagy valakik használnak folyamatosan Team Speaket? Vagy csak alkalmanként?

    SpeedBoost lehet saját magunknak csinálni valamilyen módon? Vagy itt a többség támogatta az NFS készítőkét és rendeltetek? Vagy netán volt olyan időszak a játékba mikor versenyzéssel lehetett SpeedBoostot nyerni?(kicsit butaság, de hátha.. sose lehet tudni)

    Láttam volt itt szó Giftről is. Az mi? Mire jó? Mit add?

    Szerintem itt mindenki nagy NFSW szakértő, szóval ha lenne valaki oly szíves, és adna valami elérhetőséget nagyon jó lenne, és hatalmas segítség is számomra. Mivel eléggé új vagyok. Szeretnék informálódni, fejlődni.
  • chris1997
    #63014
    MegaRetek2 te.
    amúgy a GXP még mindig felveszi a kesztyűt a Toybotával szemben.
  • chris1997
    #63013
    Na, Solstice-t akartam volna írni :D
  • Hunn1a
    #63012
    IGC-set kérdezett, így az Eclipse kilőve, pedig én is de örülnék neki...
  • Hunn1a
    #63011
    Mivel a MotoRcsónak2 D-től B-ig mindent visz, felette meg már a szuperautók következnek, így esetleg E-ben a Scirocco.
  • chris1997
    #63010
    Akkor RS4 vagy Eclipse.
  • csipesz07
    #63009
    Clio az már C kategóriás meg nem is tudom sima pénzért megvenni.
    Akkor úgy kérdezem hogy melyik lenne az az autó amivel szinte folyamatosan tudnék győzni. SpeedBoost nem tudok magamnak rendelni vagy csinálni(ha lehet) szóval olyan kéne amit sima pénzért meg tudok venni.