94802
  • zsomboor
    #63368
    Most értem haza...hát ez a hatalmas pályaválaszték ez beszarás
  • kisss19
    #63367
    Miután itt olvastam, hogy sokan az APEX EU-n hanyagolni kezdtem a CHICANE-t

    Viszont 4 szervert beállítani ez is ellene mond a támadásnak, hacsak nem ugyanolyan egyszerű a megoldás mind a 4-re.
  • POWRFRAR
    #63366
    Alig találok magyarokat CHICANE-m azért voltam ennyire kitarto
  • nfsmw4ever
    #63365
    Leht hogy igen, de lehet hogy nem. Ez akkor is egy baromi nagy melléfogás. Az is röhej, ha külső támadás, akkor hol van a 0-24 online játék 0-24 ügyelete???? Mindenesetre kíváncsian várom a kommunitimenedzser reagálását.....
  • kisss19
    #63364
    Nagy tudású emberek, vagy exkollégák be tudnak pipulni olykor...
  • kisss19
    #63363
    Hacker, nem hacker, nagyon más racionális magyarázatot nem tudok elképzelni. Nagy karbantartást, felújítást előre bejelentettek volna és le is kapcsolták volna a szervereket. Ha meg náluk is ünnepnap van és a portáson kívül nem ügyel hozzáértő programozó a szerverek közelében akkor ez egy ideális nap a támadásra. Az pedig hogy hackelhető a cucc látszik a cheaterek jelenlétéből. Igaz nem kell mindjárt a hackert a falra festeni :)
  • illesgergely
    #63362
    EZ tényleg nem vicces. Mintha egy demóval játszana az ember. Cheaterekről nem is beszélve, most egy pályára tömörül minden gyökér:



    Persze tisztelet a kivételnek.
  • kisss19
    #63361
    Noname349. Bocsánat már korábban is kérdezted, de látom kitartasz :)
  • POWRFRAR
    #63360
    Nem hiszem hogy meg támadták volna a szerert. Mi a neved CHICANE szerveren?
  • kisss19
    #63359
    Csomó csalóval? Lehet egy újabb cheater vadászat folyik? Vagy egy ügyesebb hacker szúrt ki velünk. Nem hinném, hogy ez hivatalos dolog lenne.
  • POWRFRAR
    #63358
    Még ha kb 1 órára be rakták volna cask ezt az egy versenyt de hogy hajnali 2 óra ota csak az az egy verseny van ami baromi buggos és csomó csalóval össze dob
  • Guido992
    #63357
    Most komolyan azért fizessek boost-os autóért hogy ne tudjak menni vele mert nincsen pálya berakva?? Mit képzelnek magukról ? Szánalmas az EA
  • Dealcsy
    #63356
    Szerintem meg valaki írjon egy nemzetközi hírű gamer magazinnak és utána össze fogják kapni magukat. Valószínű egy lejárató cikk után emberek fognak repülni, de ez van.
  • kisss19
    #63355
    Lehet egy új felvételis programozó kolléga szúrt be valami tuti kódot csak nem jött össze :)
  • kisss19
    #63354
    A játék hivatalos oldalá van valami közlemény? Nézte már valaki?
  • TOMDRIVER333
    #63353
    Nemhiszem hogy van annyi lelkük hogy ideadják a ponyvás autót.
  • nfsmw4ever
    #63352
    Fogy vagy sem, ez a játék termeli a legtöbb lóvét nekik. Így aztán tényleg nem értem őket. Esetleg majd a ponyvás autóval kárpótolnak bennünket???
  • kisss19
    #63351
    Most kell összeállni városnézésre! Fel a magyar zászlókat a verdákra és uccu neki egy tüntető körre :) !
  • kisss19
    #63350
    Embörök! A baj, hogy nem igazán fogyhat az új Most Wanted és valamit csinálni kell. ( Igazi összeesküvés elmélet! :) ) -Csak vicceltem.
  • nfsmw4ever
    #63349
    Hát ja. Ez ma nem multiplayer, hanem multiparking játék...
  • RoboKutya78
    #63348
    akkor ezt én nem is nevezném multipayer játéknak LOOL
    Sto ba sokkal többen vagyunk Van olyan hogy egy bázis előtt akár 50en csatahjó várakozik::


    Terminátor:)
  • nfsmw4ever
    #63347
    Nekem csak a Gold X neon megy ma.
  • nfsmw4ever
    #63346
    Hogy nem látsz többet? Mert ez egy ilyen játék. Csatornánként 20-25-nél többet nem tud, nem bír, nem akar megjeleníteni. Az 50k is csak körülbelüli. A stat oldal is támpont. A rangsorolt aktív játékosok száma az elsőtől, azt utolsó helyezésig. A nullások kilőve, aki nem nézi a statját, még nem nézte soha kilőve. Aki egy hónapja nem játszott kilőve, stb. Szóval kva sokan vagyunk. Én sok emberkét láttam fent, és semmi civilt. Ami tetszene, ha lenne hol kihasználni.
  • RoboKutya78
    #63345
    50. 000 ezt honnan szetted akkor mé nem látok minden utcasarkon legalább 10 várakozó autót?
    :)
    ma fel se menek legalább ingyen matrica vagy valami potyoghatna egy rakás tojást mint karácsonykor a hóembert
    De ne keljen azt is kisajtolni belőlük
  • Dealcsy
    #63344
    Működik még ez a külső kiegészítős ajándékos dolog? Mert akkor itt az ideje, hogy mindegyikre rákeressek.
  • Ryder159
    #63343
    Ráadásul az az egy is Class limited
  • nfsmw4ever
    #63342
    Hát... Április 1. Értem. De nagyon szegényes a fantáziájuk odafent. Ez nem tréfa szerintem. Szimpla tróger kib@szás. Olyan mintha a lövöldözős online játékokban ma csak keleti irányba lehetne lőni pl. Szánalmas. Ha tréfa akart lenni, akkor inkább mondjuk a single versenyekbe raktak volna Ferrari, Bugatti vagy Lada botokat. Esetleg a revard kártyák hátoldalán a nyuszika laposra verhetné a Mikulást, hogy már pedig most én vagyok a soros és dugd fel magadnak a puttonyod. Vagy bármi... De a legnagyobb lélekszámú autóversenyes játékban egy pályára szorítani ötvenezer aktív játékost...... Ezek szarvakkal ékesített, hasított patájú, húsáért tartott állatok.
  • POWRFRAR
    #63341
    A gyémánt pontos helyét azért nem mutatja mert nem gyémántos kocsival vagy van olyan skill hogy pontosan meg mutatja hol van a gyémánt. Mi a neved Chicane US-m?
  • kisss19
    #63340
    A Chicane US is ugyanez, és nekem ott sem mutatja meg a gyémántok pontos helyét! Aqu
  • kisss19
    #63339
    A 3.14***ba! Én meg összegyűjtöttem a szokásos módon!
    Az milyen szívatás lenne ha a gyűjtögetést is kikapcsolnák és mindenkinek megtörne a folyamatossága! Na közben a háttérben megjött a Server error, Fatal error üzenet.
  • TOMDRIVER333
    #63338
    Mindenkinek, ha nekikt ez április elsejei tréfa akkor kapják be!
  • Dealcsy
    #63337
    És az a pálya is csak azért van meg, mert ez a pálya bugos, magyarán mindennap fent van a térképen...
  • Dealcsy
    #63336
    Április elsejei tréfának ez nagyon. Csak nekem van ez így, vagy másnak is?
  • tigris013
    #63335
    Április 1. van
  • sipoczgabor
    #63334
    miaszar, csak 1 versenypálya van egész world-on?
  • TOMDRIVER333
    #63333
    Ez semmi olyan szivatás is lehetett volna hogy bejelentik előre hogy mindenki kap 10000 boostot, és akik hisznek is benne azok elköltik, és miután elköltötték, vagyis a nap végén bejelentik hogy csak szivatás volt...
  • bartuczk
    #63332
    a google "ajándéka" : Google Szimat (Beta)
  • POWRFRAR
    #63331
    ez se mai kép
  • chris1997
    #63330
    Kacsa
  • lorci
    #63329
    Össze futtam ezzel a csávóval szerintetek igaz ez amiket irkált?(vagy csak szivatta a bandát)...