94802
  • krisztian1329
    #63899
    Gogy tudom beállítani billentyűzetről kormányra?
    Genius Twinwheel F1
  • Dealcsy
    #63898
    Megnyugodtam. Nem beszélek zöldségeket a legkisebb Lexusról. Akkorát mentem Lexus IS300-al SILVERTON WAY-en b-speces RX-8 és MR2-sek ellen, hogy csak na.
    És dicséretet is kaptam a lexusom kinézetére és a tuningjára is utána.
  • balinttb
    #63897
    Mediumról (azon futtatom) Low-ra elég nagy a különbség még a felbontásbeli minőségromlást jobban elfogadom.
  • Quqa
    #63896
    Ne a felbontást vedd lejjebb hanem a minőséget pl. médiumra, nem lesz árnyék meg elmosódás (ez mondjuk nem hátrány), de nem fog kifagyni vagy laggolni. Tegnap próbáltam fotózni párat full-on, de ha nem kivágott vagy 10x akkor egyszer sem.
  • Hunn1a
    #63895
    Nekem csak az maradt meg, hogy meglepően rövid volt (főleg az MW-hez képest), és hogy Wolf ellen még a Carrera GT-vel is csak mázlival tudtam nyerni.
  • RoboKutya78
    #63894
    az előbb írtam valami olyasmit hogy megkérdőjeleztem a jövő heti buli végeredményét hogy teljesíthető e az az 5 mlillió verseny és sehol nem látom:)
  • Quqa
    #63893
    Nekem a Carbon-ból annyi maradt meg, hogy sok kacskaringós hegyi út (jó párszor lerepültem) na-meg a jégfolyó, és hogy baromi sötét volt. A kép láttán dereng valami, de nagyon homályosan.

    #63889 Elég furcsa az irányítása én hagynám.
  • balinttb
    #63892
    Csak én érzem hogy a játék optializálása kezd rosz irányba menni? Nincs túl erős gépem (3.0 HT, 4 gb ram, 512 Vga) de eddig simán ment 1280x1024 en (4:3 as monitorom van) aztán egyre jobban laggolt, most már visszaraktam 1024x768 ra hogy normálisan menjen. Pedig nincs más játék se telepítve és nincs tele a gép szemétel... Még a virusirtót is kilöttem de ugyanaz az, más folyamat meg nem eszi az erőforrásokat. Ma összefutottam egy pagani zonda cheaterrel is... Lol akkor minek vesz boostot az ilyen abnormális mennyen e class valamivel ugy is nyer. A játékmodor meg a béka segge alatt van ha másik játékos mellé érek 10 ből 9 lerammol. Nem mondom kanyarban én sem veszem el, csak azért nehogy betámasszak neki egy kicsit, de amikor egyenesben valaki szándékossan rádhuz azért az bunkóság. Dragon 10 meccsből 4 csaló. Team escape hasonló arány. Tegnap még lobbyban ráirok kollegára miért totálkáros az autója erre azt irja sok pénzbe kerül javitani (általában nem állok ki totálkáros autók ellen mert 99% százaléka csal) persze hogy már indulás után megjelent a visszaszámláló. Szóval tök jók az ujítások de valahogy párhuzamosan kéne foglalkozni más dolgokkal is főleg a csalókkal. Ha akarnának tudnának ellen tenni de le van sz@rva nekik. Lehetne egy fejlesztő vagy bánom is én ki akinek csak az a feladata hogy versenyzik és bannolja a csalókat állitom 1 hónap alatt simán észre lehetne venni a változást. Naponta 10-20 embert reportolok de ujra és ujra látom őket.

    Más: Náha látok a térképen világoskék nyillal jelölt autókat azok mik? Pl Ma reggel egy zondát.
  • chris1997
    #63891
    Nem töröltem semmit.
  • RoboKutya78
    #63890
    haló fönök szabotázs hol az előző hozzászólásom valaki törölget?

  • Gyuszopapa
    #63889
    Szemezgetek az akciós MP4-el.Valamennyire versenyképes az a kocsi?
  • Hunn1a
    #63888
    Remélem, egyedi A/M cuccokat is lehet majd szerezni öcsi-jutalomként. (Főleg felnikre gondoltam, de rendszámtábla is jöhetne.)
  • SUNNY84HUN
    #63887
    Sziasztok , üdv mindenkinek megérkeztem , a vártnál picit hamarabb mert így is ez a kis kiruccanás kis híján 50 ezerbe fájt :S , látom lesz sok változás megint , kiváncsi leszek hogy sikerűl megvalósítani
  • veszettróka
    #63886
    A kép meg a 8-as pont elmond mindent. Teljesíted a "feladatokat", oldod fel a nyereményeket mitn a Carbonban pl. és ha van olyan achievement amire büszke vagy, meg akarod mutatni a többieknek azt behúzhatod a profilodra. mint az Auto Club Revo-ban.
    Meg aztán ebből lesz egy összesített sofőrpont amivel kapcsolatban ven egy oylan érzésem hogy majd automatikusan átsiklik fölötte a tekintetetem kb mint a ranglisták élén álló Mclaren F1ek-nél >:
  • Quqa
    #63885
    Tenkjú szőr, isten – király – császár vagy. Bár meg kell mondjam az angol is kusza a volt és így magyarul is kínai, nehéz kibogozni mit akarnak, de valami jutalmak lesznek (+ fejlődés) és az már pozitívum.

    Más: Lenne valaki olyan jó és lefordítaná az első részt (és bedobná ide fotóstul) Krisz meg felehetné a menübe az 1-2. és az esetleges következőket, hátha ki tudjuk hámozni mit is takarnak az újítások.

    #63860
    Azért azt el kell hogy áruljam (bár magamtól sosem hoztam volna fel) ha már bedobtad ki hogy ment a tiedben 6 piros ultra volt ha jól emlékszem full-on, nekem meg 1 full, a többi pro (abból 1 tuned, 1 sport és 2 impr.) és egy legerősebb verseny cucc, mégis már a rajtnál jobban gyorsult el perfect nélkül. Nemkülönben nem is szeretem a típust ezért aztán szarul is megyek vele.
  • RICCS98
    #63884
    Dejó..., 5 versenyből 3ból ki kell lépni a traineresek miatt....,
    A legérdekesebb ANTISPY1 volt, az ő MR2je minden tuning nélkül úgy gyorsult mint az én GT3am nitroval.
    Aki találkozik vele, az én nevembe is nyomjon egy Reportot.
  • RICCS98
    #63883
    Körülbelül mikor lesz elérhető a játékban ez az új "mód"?
  • RICCS98
    #63882
    Elolvasgattam, és hát érdekes.
    Minden esetre az nagyon nem tetszett amit a NFS oldalán olvastam. Ezalatt a kocsigyüjtős cuccra gondolok.
    De ha úgy nézzük akkor ez szerintem egy Shift koppintás.
    Ott is volt, hogy előzz meg X embert ún. festékcserével.
    Mind1, a lényeg, hogy szerény személyem érdekesnek találja.
    Viszont azt jól láttam, hogy ott volt egy autó is nyereményként?
  • lorci
    #63881
    Az sem volna rossz ha nem nyomsz 1 nitrót sem és nyersz, akkor adjon 3 csillagos nitró powert vagy valami jó skilt.
    Remélem érdekes lesz ez a dolog
  • goregrind #63880
    Nem akarok vészmadárkodni, de nagyon nem lesz jó ez a sok variálás és "újítás". Így is fosaxik már a játék rendesen...
  • veszettróka
    #63879
    oh ezt elnéztem (nem elütöttem)
  • chris1997
    #63878
    200db
  • veszettróka
    #63877
    Hmm, szerelj be 2000 db, 3 kulcsos vagy annál jobb performance alkatrészt hoyg megkaphasd a Valentino B. Gallardot. Na, ingyen (játékpénzért) itt se fognak értékesebb dolgokat osztogatni.
    De fel a fejjel, skillben szegényeknek ott van máris egy tök jó ajánlat: egyetlen egy powerupot használj el 2 csillagos nitróerő növelőért.
  • chris1997
    #63876
    Ja nem .kocsi Gallardo VB?! Nem rossz.
  • chris1997
    #63875
    Jól látom hogy Cash a jutalom?!
  • trakk
    #63874
    Összefoglaló:



    1. Sofőr profil - A sofőr nevét, szintjét, profilképét, és sofőrpontját jelzi, valamint megjelennek itt achievement jelvények is.

    2. Achievement információk - Kijelzi az achievementek nevét, jelvényét, és az összes sofőrpontot, amit eddig megszereztél, és még megszerezhetsz a különböző achievement rangok teljesítésével. Ha egy bizonyos achievement összes rangját teljesítetted, akkor megkaptad az összes érte járó sofőrpontot. Minden teljesített rangért egy csillag is jár a jelvényhez.

    3. Achievement rangok - A különböző achievementek rangjait jelzi. Ha kiválasztasz egy rangot, akkor láthatod, mit kell érte teljesítened, valamint az érte járó jutalmat. Minél nagyobb a rang, annál nagyobb a jutalom.

    4. Achievement jutalmak - Minden egyes achievement rangért jár jutalom. A rang ikonja jelzi a jutalom típusát. Ha teljesíted az adott rangot, akkor zöldre vált az ikon. Ha látsz egy jutalom-ikont, akkor van egy még ki nem váltott jutalmad.

    5. Achievement jutalominfó - Az adott rangért járó jutalmat mutatja. Alapértelmezetten a soron következő rangot mutatja, egyébként pedig azt, amelyiknél még van ki nem váltott jutalom. Akármelyik rangot ki tudod választani, hogy megnézd az érte járó jutalmat. A "Claim reward" gombra kattintva lehet kiváltani a jutalmat.

    6. Achievement folyamata - Az achievement leírását, az aktuális előrehaladást a következő rang eléréséig, és a sofőrpontokat jelzi ki, amit az adott rang kiváltásáért kapsz. Ha egy rangot teljesítesz, akkor a teljesítés dátuma is megjelenik itt.

    7. Achievement szűrés - Különböző kritériumok szerint lehet szűrni az öcsiket, ezek:

    - Összes: Az összes achievementet mutatja (alapértelmezett)
    - Kiváltásra váró jutalmak: Csak azokat mutatja, ahol még van kiváltásra váró jutalom
    - Teljesített: Csak azokat mutatja, aminek legalább egy rangját teljesítetted már
    - Folyamatban: Csak azokat mutatja, amiknek a teljesítése folyamatban van

    8. Achievement jelvények - Amikor teljesítesz egy rangot, akkor kioldod az érte járó jelvényt. Ezek közül négyet kiválaszthatsz, hogy megjelenjen a profilodon, azáltal, hogy behúzod őket oda. A jelvényekről még bővebb leírás érkezik a későbbiekben.

    Az új achievement-naplóban történik majd az öcsikkel való mindenféle interakció. Ha teljesítesz egy achievementet, arról kapsz majd egy értesítést is. Ez jelzi majd a teljesített öcsit, a jelvényét, valamint az érte járó sofőrpontot.

    Ha esetleg valahol hülyeséget vagy értelmetlen dolgot írtam, akkor azt a késői időpontra fogom.
  • trakk
    #63873
    Igazából mindenképp azt mondanak, amit akarnak, szóval miért ne.
    Más: írom a fordítást.
  • kaoszgolyo
    #63872
    Te személy szerint mit gondolsz, a játékosok fogadják el a kihívást?
  • tutuhawer #63871
    ok ok... 70 féle achievement, elérhető eredmény van, ahogy látjuk. Ha betöltötte például már a múltam az 5/5-öt, akkor visszafelé kattintva a 3.4. és 5. nyeremény is az enyém, ami a lépen például egy speckó Lamborghini. Nem szar, ellennben biztató
  • Quqa
    #63870
    Ha ebből ért valaki valamit elmagyarázhatná!
  • trakk
    #63869
    Achievements Part 2
    Igen, vannak autójutalmak, fákje.
  • trakk
    #63868
    Hát, Drew most azt írta, hogy átlagban 4 milliót futnak japán autókkal azokon a heteken, amikor patch van.
  • kaoszgolyo
    #63867
    A két éves évfordulókor azt mondták, havi 28 millió esemény van, ami 7 millió hetente. Az autókínálat 25%-a japán, ami 1,75 millió esemény. Szerintem ennél népszerűbbek a japán kocsik, és ha a dragot is számoljuk (az évfordulókor még nem volt), akkor nagyobb szám jön ki, de így is lehetetlennek tűnik az 5 millió.
  • Quqa
    #63866
    Nekem meggyőződésem hogy ez a sok hiba valamiféle sorozatos támadás következménye, nem hinném hogy a világ legnagyobb PC-s, PS, stb. játékgyártója ne tudna szervereket üzemeltetni a több 10/100 egyéb online is futó másik mellett. Ha ez a találgatás igaz lehet, az EA úgyse fogja elismerni.
  • trakk
    #63865
    Na meg hogy egyáltalán lehet-e versenyezni ezzel a töménytelen sok szerverproblémával...
  • Quqa
    #63864
    Aztán van/lesz értelme a múltkori TE-t is elcsalták rendesen. Vagy elveszi a garázshelyet mint a nagy ajándék a foszilla, erre azt válaszolták nem volt kötelező kiváltani!!

    #63860 + #63859 Én annak idején Kempton Docks-on próbáltam és volt benne 3Z is, de nem volt jobb, mentem vagy 150 kört minden lehetséges kombóval és a 4K 2P volt a legjobb.
  • trakk
    #63863
    Fontos kiegészítés:
    Japán autókkal.
  • trakk
    #63862
    Új community challenge
    Ha a játékosok hétfőtől a következő hét hétfőig 5 millió versenyt / TE-t / rendőrözést letolnak, akkor kapunk majd egy kódot egy ingyen Car Prize pack-hoz.
    Meg majd valamikor jön a témába vágó autó is (magyarul az RX-7 RZ "Cherry Blossom").
  • Quqa
    #63861
    Akkor majd lepróbáljuk, mikor lészen fenn?
  • tutuhawer #63860
    ez 4kék2piros videó. Majdnem elcsúsztam vele

    aztán váltottam 3kék3pirosra.

    de melléteszem a 6darab zöldet is


    lehet, hogy a nismod jobb, lehet , hogy jó bele a te színkombinációd, de azt mondani hogy tudod hitelesen, hogy a régibe mi volt a jó... ez az, ami miatt kiakadtam. A privátokat most nyerted, azért jár a piros pont mellé a gratuláció is. A videókért meg nekem jár a piros pont. Remélem, megadod rájuk. :D