94802
  • goregrind #63979
    Főnök úr!

    Tessen mán javítani a menüben azt az acsívmentsz-et, me nemjó! -> Achievements (There is a missing letter E after the letter "v")

    És "öcsik"? Hát nem tudom, de valahogy béna...

    Akkor inkább már "Eredmények" vagy "Kitüntetések"

  • Quqa
    #63978
    Ezt már olvastam én is. És a fotó hun van felülről?

    Így nagyobban azért már jobban látom mi hogy van!
  • chris1997
    #63977

    Mi az az "Öcsi"?
    -Az öcsik jutalmak, különböző feladatok, mérföldkövek teljesítése után jár. Aki játszott már NFS-sel az valószínűleg tudja miről van szó. A Worldben ezek négy kategóriába lesznek osztva: Versenyzésért, testreszabásért, gyűjtésért valamint játékosi(személyi) kihívások után kaphatunk díjakat. Ezeket természetesen mindenki teljesítheti, nem számít, hogy újonc vagy öreg róka a világban.

    A kategóriák:

    -Versenyző: Ide tartozik minden ami a World eseményeivel kapcsolatos dolog. Verseny, Üldözés, Team Escape és Treasure Hunt mind megtalálható a listán, így ebben a kategóriában széles skálán várnak bennünket a bónuszok.

    -Gyűjtés: Minél több autót gyűjtesz, annál több öcsid lesz...

    -Testreszabás: Formáld verdáidat minél szebbre és gyorsabbra, csak hogy újabb kihívásoknak felelj meg!

    -Vezetői: A kategória kivégzéséhez emeld a profilod szintjét, gyűjts pénzt, illetve teljesíts másAchievementeket.

    Minden öcsinek öt szintje van, az elsőt gyerekjáték teljesíteni, a ötödik viszont már teszteli a képességeidet és a kitartásodat. De ha megfelelsz ezeknek, kellemes meglepetésekben részesülhetsz.

    Sofőrpontok:
    -Minden megszerzett öcsivel együtt Sofőrpontok is járnak, amelyek egyben képesek megmutatni, mennyire vagy tapasztalt. A pontszámod mindenhol látszani fog, legyen szó akár a versenyek előtti Lobbyról vagy a profilodban lévő adatokról. Képes megmutatni, milyen típusú játékos is vagy, minél magasabb a mutatód, annál elismertebb leszel. (Legalábbis a fejlesztők szerint.)

    By: Bartuczk
  • BONESAI
    #63976
    Neked Singleben is van 500km/h sebességed
  • Quqa
    #63975
    Én leírtam mi kell bele (többször és tesztelve), különben meg azt teszel rá amit akarsz.
  • tigris013
    #63974
    Új rekord: Bristol & Diamond 2:28 Pagani Zonda Cinque
  • kisss19
    #63973
    Sziasztok!

    Olvastam lejjebb sebességrekordokról, nekem a chicane us-án volt sebességrekordom groupba, csak néztem mint a moziban hogy lehet, mert az autóm legalább 100 MPH-el kevesebbet tudott. Csak arra tudtam visszavezetni, hogy egyszer meglöködtek cheaterek az eyik pályán, 2-en nekem estek és végig a verseny alatt lökték az autómat ahogy érték. Talán ekkor produkálhattam, de nem volt túl nagy 250MPH.

    Azt tudja valaki miért volt mostanáig dupla cash ?
  • TOMDRIVER333
    #63972
    Ez a szinsor sztetek milyen a Nismo-ra: z-z-s-k-s. Az a baj hogy nemtom milyen gumit tegyek, sárga nincsen, és piros csak egy van és azt lehet hagyom az Eclipse GS-T-re.
  • Quqa
    #63971
    Én különösen lexarom hogy fent e van a barát listámon, ha csal repül onnan (tavaly 50-et töröltem) és esetleg ide is bedobom.
  • chris1997
    #63970
    Novellát is lehet írni, hogy hogyan kell csalót megvédeni, igaz.
  • chakon88
    #63969
    rendben.. köszi az infót...
  • tigris013
    #63968
    Na itt fejezzük be, aki magyar és nem ismerősöm de csalt ellenem azt már videóval postolom ide.
  • Milo82
    #63967
    Egyikre sem ha nem akarsz emelt díjas sms-t küldeni!
  • tigris013
    #63966
    nem barát mert nem is ismerem
  • chakon88
    #63965
    mert ahogy látom csak 2 db ajánlat van ..
    1. Nyerd meg a játék konzolt
    A felhasználó az SMS szolgáltatásra a megadott számra való SMS elküldésével vagy a www oldalon PIN kód bevezetésével (a PIN kódot SMS-ben kapja) jelentkezik be

    vagy

    2.
    Playmax - ingyenes programkereső telefonra
    A felhasználó az SMS szolgáltatásra a megadott számra való SMS elküldésével vagy a www oldalon PIN kód bevezetésével (a PIN kódot SMS-ben kapja) jelentkezik be

    Melyikre érdemes menni ?
  • tutuhawer #63964
    pont erről szeretnék veled beszélni. Ha csal, felveszed, lejáratod, megurcolod, de ha a barátod, akkor minden OK, és fejezzük be, semmi gond. A ranglista vezetője fel nem veszi a ranglistára viktort , de látja, hogy már újra a nemzetközi vizeken evez, és minden magyar látja, de csak az én pofám jár. Nehogy valaki véletlenül azt mondja az én hosszászólásom után ám, hogy valóban igaza van a Tutunak... senkise mondta sose. összetartás... ez nonszensz.... lecsalózod a srácod(habár csalt, látjuk) .... de ez is undorító. Vérlázítóan undorítóan közönyös népség vagyunk, ha tenni kéne. Ott vagyok, írtam, és innen 3-4 spíler nem segít ki csalót megfogni. Hát itt kezdődnek a gondok.
  • Milo82
    #63963
    Hagyd a f***ba nehogy már neked kelljen a nyilvánvalót bizonygatnod!
  • zsomboor
    #63962
    Nem tudom, de nekem tegnap adott valamire vagy 300-at, pedig nem csináltam meg semmit
  • chakon88
    #63961
    Rendben....
  • chakon88
    #63960
    skacok ! Melyik earn boost-os ajánlat a legjobb ?
  • chris1997
    #63959
    Folyt.
  • tigris013
    #63958
    67 perc míg feltölti a videót youtube-ra hát hülye ez :O
  • Hunn1a
    #63957
    Az eLeFAnt is olyan álmosan rajtol, mint az RX-7?
  • chakon88
    #63956
    Sziasztok... Úgy látom valami hacker háború folyik éppen....
  • Quqa
    #63955
    *az = azok
  • Milo82
    #63954
    LFA-val én 2 perc körül az overall:797
  • Quqa
    #63953
    Szerintem zárjuk rövidre a gyereket. Nekem van egy pár LFA-m de az lószart nem érnek a rajtnál nulla a nitroja, aki erre hivatkozik meg a piros tuningra (ami nem is való bele) az be is buktatta magát!
  • tigris013
    #63952
    most megjegyzem 1:55 mentem 1 hibával és laggolással a videó közbe(LEXUS LFA)
  • chris1997
    #63951
    Tehát még mindig nem akarod kommentálni? Kár :/
    Csá
  • SOLYMOSIROLAN
    #63950
    na tényleg megyek, mert időpontos vok az orvosnál. sziasztok RYAN jó időzést a videók csinálásával... nem lessz tőle több semmi
  • TOMDRIVER333
    #63949
    Nekem is van egy 531-es sebességem, ha megnézitek, nemtom honnan, de biztos egy hackernek köszönhetően, remélem nem lessz probléma belőle a magyarok szemében.
  • chris1997
    #63948
    Lehet, de az az 5mp nem véletlen ment oda akkor sem.
  • tigris013
    #63947
    na jólvan lesz videó az LFA-ról kell egy kis idő
  • SOLYMOSIROLAN
    #63946
    a stat oldal, nekem még mindíg nem ér semmit. ez csak egy játék nem pedig élesben menő hercehurca. nem is értem hogy tudom magam ilyeneken felhúzni.
  • Quqa
    #63945
    Nekem az írásmódja kísértetiesen hasonlít valakiére. Tutu neked nem?
  • RICCS98
    #63944
    Vissza olvasgattam...,
    És abban énis eggyet értel, hogy egy kicsit fura az az idő LFA-val. Persze kitudja lehet hogy csak én vagyok béna....,
    Viszont azt a "TopSPeedet" elhiszem neked, nekem is valami 800+ a végsebességem.
    Még a Tierek időszakában, nagyba megyek a GT3-ammal, azt nekem jönn egy triaineres tankmódban. kirepülök, össze vissza pörgök, majd szó szerint semmivé vált az út alattam, azt' elkeztem zuhanni.
    És mivel verseny közben volt ígyhát meg is adta, mint maximum végsebesség, ezért köszönhető az én 800+ os végsebességem,
    (Sajnálom, mert a Gt3ammal mentem egyszer egy 401-et )
  • chris1997
    #63943
    hapsikám..Az LF-A nem arról híres, hogy kilő mint a fene.
  • tigris013
    #63942
    Na jó intentől felveszem az összes multis versenyem és ha magyar csaló lesz közte azt ide ki postolom, legalább mi magyarok tartanánk össze, nem mint az oroszok
  • chris1997
    #63941

    Szóval nem kívánod kommentálni? Csá
  • SOLYMOSIROLAN
    #63940
    ezt ugy hivják, hogy nitró. pápá