94802
  • atila4
    #390
    Thank you for signing up for the Need For Speed World Online Closed Beta Program. You will receive an e-mail confirming your completion of the signup process.

    Nekem is kész. Remélem kapok is :D
  • Fehercsoki
    #389
    Én is jelentkeztem,remélem kapok majd beta kulcsot.
  • Szabi1991
    #388
    "Thank you for signing up for the Need For Speed World Online Closed Beta Program. You will receive an e-mail confirming your completion of the signup process."

    hátha...
  • Szabi1991
    #387
    "What is your ethnic background?" wtf ? XD
  • RYO21
    #386
    English zárt beta: http://needforspeed.com/web/world
  • Szabi1991
    #385
    némá, befejezték az építkezést.. :DDD
  • RYO21
    #384
    http://www.needforspeed.com/web/nfs-na/blogs/developer-blog/-/nfsblogs/639268
  • LeWyTy
    #383
    Mi ez a pangás?
    Semmi új?
  • USAMEN POWER
    #382
    Őszintén ! Ki nem szarja le ? Megvan a kibaszott nagy bejárható terület (Mostwanted + Carbon), legyenek érdekes és jó versenyek, izgalmas és csoportos autósüldözések, sok verda és tuning, jó társaság akikkel elvagy, és sőrellátmány. Mi kell még ?
  • RYO21
    #381
    Ez a World Online pedig egy moddolt NFS Carbon. Sok fájlt bennehagytak.
  • High end PC #380
    Van egy komoly baja a játéknak. Tegyük fel, minden a legjobb forgatókönyv szerint zajlik majd. Lesz EU verzió, mind örömmel toljuk.

    No de meddig? Single része tudtommal nem lesz, így amint lelövik a szervereket, ez az NFS meg fog szűnni létezni! Nem fogom tudni majd 10 év múlva elővenni nosztalgiázni, mint pl a 15 éves NFS SE-t... Lássátok az "NFS" Motor City Online esetét. Két évig (2001-2003) ment a szerver, aztán viszlát. A játék megszűnt létezni, pedig az összes NFS megvan, minddel tudok nosztalgiázni, csak evvel nem teljes pompájában, hála az EA-nek, hogy nincs single része (az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy egy külföldi programozó ismerősöm egy moddolt NFS High Stakes alá lementette nekem a Motor City Online verdái egy részét és hasonló pályákat kreált hozzá, végső soron a Motor City Online is egy moddolt NFS High Stakes volt. Mondjuk ez se az eredeti "NFS" Motor City Online, csak egy kis darabkája).
    De könyörgöm, egy kis single részt tehetnének az NFS World Online-ba! Mert 15 év múlva maximum a youtube-os videóin fogok majd nosztalgiázni...
  • Szabi1991
    #379
    szörnyű -.-"
  • RYO21
    #378
    Érdekes, hogy nem full grafikán készült a kép. Nincs rajta texture filtering.
  • Szabi1991
    #377
    charger rendőrautó
  • RYO21
    #376
    Egy új kép:



  • RAZOR27
    #375
    Jólnézki (a HUD-ot leszámítva xD)
  • RYO21
    #374
    Kicsit nagyobb képek:




  • arty
    #373
    cdgalaxis.hu (idióta)
  • RYO21
    #372
    http://needforspeed.com/web/nfs-na/blogs/developer-blog/-/nfsblogs/515761?_Blogs_WAR_globportlets_redirect=/web/nfs-na/blogs/developer-blog&p_r_p_564233524_authorId=19614
  • XFeckaX
    #371
    hát ez még tényleg nem jött ki -.-....
    elkéne kezdeni TDU-zni , de nemtom hol tudok szerezni eredeti key-t (Már ha lehet eredeti játék megvétele nélkül) :D
    valaki ha tud segítsen már priviben :D
  • KillTheKonzol
    #370
    hát nem úgy néz ki hogy kijött volna...
  • RYO21
    #369
    pletyka
  • báttyó02
    #368
    hát azok is csak annyira ingyenesek,h ingyen letöltheted
    de ha már komolyabban akarsz játsszani akkor fizetni kell..
  • USAMEN POWER
    #367
    Rájöttem, ryo is csak ide-oda pampog...
    Am max lefárasztanak engem.
  • RAZOR27
    #366
    Még nincs biztos infó a dologról, szóval szerintem ne fárazd magad

    (am meg énis a Bf Heroes féle mikrótranzakciós megoldást tudom elképzelni)
  • High end PC #365
    Azt mondtad 1 hét múlva jön a teljes, ez pletyka szintű, vagy megerősített?
    Szóval arra van esély, hogy 1 hét múlva játsszhassak ázsiai szerveren vele?
  • RYO21
    #364
    Am láttam hoyg milyen az amikor valakinek nagy vagy kicsi a ping-je.
    Amikor magas akkor az ellenfelek 100x nekiütköznek a falnak és nemlassulnak le. ill driftelve mennek egyenesen.
    Amikor alacsony akkor pedig naygonjó, olyan mintha CPU ellen versenyeznél.
  • RYO21
    #363
    fel lehet majd csatlakozni az ázsiai szerverre.
  • RYO21
    #362
    Szerintem fel lehet majd. Ha pedig nem akkor úgyis lesz rá majd valamilyen hack, vayg trükk.
  • Bullitt
    #361
    Battlefield Heroes-osan lesz ingyenes. Azt se veszed meg a boltban, csak letöltöd ingyen... -,-"
  • USAMEN POWER
    #360
    Látom nagy a kavar... Te ingyenesség alatt azt érted, hogy nem kell havidíjat fizetni, mint a wowban ?
    Mert én azt próbálom a fejedbe sulykolni, hogy igen ingyenes lesz, nem kell havonta X összeget kiperkálni, de a boltban nem fogják a két szép szemedért odaadni a DVD -t...
  • High end PC #359
    Hello Ryo!
    Örülök, hogy valakinek itt már van tapasztalata a játékról. :)
    Te, figylej csak, azt nem tudod, hogy a teljessel ami nemsokára kijön ázsiában, avval fel tudok majd csatlakozni hozzájuk, és nem kell várnom az EU-s verzióra? Csak azért kérdem, mert ahogy láttam, te is fel tudtál csatlakozni az Ázsiai szerverre a bétánál.
    Más: elő lehet rendelni valahol? Vagy a DVD kiadás csak pletyka? Minél előbb játszani szeretnék vele, sz se zavarna hogy kínaiul van minden :)
    thx
  • RYO21
    #358
    Szerintem meg olyan ingyenes lesz mint a drift city, vagy a project torque.
  • USAMEN POWER
    #357
    Valószínü hogy a warez verziót majd le lehet szedni, de hogy azzal te nem fogsz eredeti szerveren játszani, az is biztos. Ha meg olyan lesz a szerver kialakitás mint a TDU -ban, akkor max offlineba játszol, mert nem lesz tört szerver...
  • XFeckaX
    #356
    hali szerintem hasonlítani fog a már említett DriftCity-re a képek alapján :)
    nem is baj, mert ott egész nap játszottam(2 évig egyfojtában:D)
    sok magyarral, csak végül a játék europai ip-bannt adott :(
    remélem ez jo lesz és sok magyar fogja tolni :D
  • Bullitt
    #355
    Olyan lesz ez, mint a Battlefield Heroes. Az alapjáték ingyenes lesz, de persze bizonyos extrák már pénzbe kerülnek.
  • Rabbid
    #354
    Nem csak a havidíj lesz 0ft? A játékot biztosan meg kellesz venni... Talán netröl ingyen letölthető lesz... De az EA túl sokat dolgozott ahhoz hogy ne legyen bevételük belőle.
  • RYO21
    #353
    Külföldön.

    Am sztem online ingyen le lehet majd tölteni (mint a betát). Akinek pedig nincs internete az pedig nem fog vele játszani.
  • USAMEN POWER
    #352
    Aha, és a DVD -t is ingyen adják majd.
    Hol élsz ember ? :D
  • RYO21
    #351
    Én pl nem fogom megveni a játékot, mert teljesen ingyenes lesz.