94802
  • Siriann
    #17200
    Hali!
    Régen találtam a neten egy ilyen leírást/listát minden autóra lebontva, hogy melyik partból milyen márka (szín) a legjobb. Elfelejtettem lementeni az oldalt, most viszont nincs meg. Tudja esetleg valaki, hogy hol találom ezt?
  • Gam3r
    #17199
    Ezekből ennyit összeszedtél?:)
  • exact6
    #17198
    CZ-ből még eddig nem próbálkoztam, de most meglestem, és úgy nézem hogy az a Tchibo-hoz (747 SB) valamit venned kell, hogy megkapjad, mert nem látom ott a Free ikont. Mondjuk olyan is van hogy ott a free és mégis kér bankkártyaadatot... :/ Ezekből az országokból próbálgattam eddig: USA, Kanada, Anglia, Németország, Hollandia. Az 50-60 boost-os Arcamaxos hírlevél az amerikai, amit általában meg is ad miután aktiváltad az emailben kapott linkről. Németben vagy Hollandban van egy társkereső ami ha jól emlékszem 1000 SB-t ad. Érdemes több országból is próbálgatni. :)
  • RED BULL F
    #17197
    ha a játékprofilomba egy hibát szeretnék bejelenteni azt merre tehetem meg?
  • Gam3r
    #17196
    Milyen nemzetiségi oldalon volt az a játék?
  • Gam3r
    #17195
    Hát te legalább kifogtál egy jó játékot én ilyen 60osokból tudtam összeszedni ezt...:-/
  • tutuhawer #17194
    egyvalamit letöltöttem, a malwarebytes valósidejű védelme azonnal karanténba tette.
  • tutuhawer #17193
    1 db játék 427 boost. online játékokat nézegettem, de az amerikaiak szerintem rafináltak, kiszűrnek minket, bohócokat a trükkös kérdésekkel. A tschibo hírlevéltől vártam sokat, a brazil online bolt hírlevéltől is, de semmi :( Most bólintok egyet, és később megpróbálok még trükközni valamit, remélem, addigra lesz itt pár okos hozzászólás még.
  • Gam3r
    #17192
    És eddig mennyi boostot szedtél össze?

    Én sok mindenből össz-vissz csak 400-at:-/
  • tutuhawer #17191
    hááát,legalább tudnék befejezni valamit. A new yorki dolog jó, csak fél órás egy kérdőív, a végén meg alkalmatlan vagyok. 1 fix típust próbálok találni, ami használahtó, de egyelőre fos. Volt egy böngészőben játzsható játék telepítés nélkül, ott 2 percet szórakoztam, szerintem onnan ött a boost. Más egyéb 0 eredménnyel ment
  • Gam3r
    #17190
    LOLxD

    Amúgy nem értem mostanság mindenre azt írja hogy már nincsen...

    Ezt: We are really sorry, this offer is not available anymore!
  • norby9201
    #17189
    Én véletlen találtam egy irányítószámot...leírtam a sajátot és hozzácsaptam még 1 számot és így lett meg Oklahoma/Bartlesville 74004, utcából meg választhatsz,bonnie lee,ohio,indiana,michigan st és stb
  • tutuhawer #17188
    zsír, köszönöm, nyomyom is hamar
  • Gam3r
    #17187
    USA irányítószám: 10004 New York Bridge St. 5
    Mobil(Ez csakis akkor jó ha nem küld kódot a mobilra) : 425-513-6511


    Na így már tudsz olyan helyekre is regizni ezzel , az irányítószám valós adat , azaz létezik:)
  • tutuhawer #17186
    közben olvasom, hogy az obi156 feltette a youtube-ra a snowflake Porschéról a legújabb videoját, és erről jutott eszembe, hogy én már mentem ellene chinatown tramen. :D Remélem, videózott közben, mert akkor a magasból figyelhette a worldöt, ugyanis megröptettem az amatőr sofőr kis fejét. Röhejesnek tartom, hogy egy niemandjani mondja a tutit leendő autókról ,meg jelenlegiekről is... Egyszer, már jóideje mintha írta volna, hogy tán a nissan gtr Vspec érkezik játékpénzért. Azóta a közelébe se volt a kocsi a játékpénznek... komoly a csávó.
  • janihunk
    #17185
    Sú sikerült 48boost ot szereznem:D 2 perc alatt.
  • tutuhawer #17184
    az irányítószámoknál is fennakadok, szerintem emiatt már nem is jár nekem a cucc. google-ben keresgéljek valós irányítószámokat? Ez az eljárás? Meg a másik kérdésem tehát, hogy a hírlevelekre feliratkozás is kifizet-e, mi a sejtés? Nekem nagyon az eleje óta 727, és ennyi is maradt sajnos.
  • tutuhawer #17183
    Hoppá, nagyon köszi, én most 727-nél elakadtam. Csehországi vásárlós hírlevélre iratkozósakat erőltettem, mert a német telefonszám valóban nagy falat. Usa-t még csak nézegettem, de most a brazil téma után átnézek oda. Nekem ezzel a proxy beírással most betölt mindent. arcamaxot még nem is látttam, de majd figyelem, kösz az infót. A kérdésem, hogy a vásárlásos dolgok közül a hírlevélre feliratkozásról van-e tapasztalatod? pl tschibo hírlevél CZ-ből.
  • exact6
    #17182
    Látom itt is sokan ráálltak erre az ingyen speedboost témára.:) Én 1 hete jöttem rá, és azóta már több mint 15ezer SB-t bezsebeltem, úgyhogy pár dolgot sikerült kitapasztalnom (de vannak még felfedezni való országok azért :)).
    Az egyik legfontosabb, hogy nem proxy-val csinálom, mert azok nagyon sokszor nem hoznak be oldalakat (a legidegesítőbb, mikor pont az utolsó nem jön be, ahol végeztél volna), ezért én VPN-t használok. Itt egy videó, hogyan kell beállítani (Steam aktiválást is megmutatja, de az most nekünk nem kell):

    Emailből nekem kb 4 gmail-es fiókom van amire be szoktam regelni (fontos hogy ha van pl. 3 db Arcamax-os hirdetés, akkor mindig más mailcímmel regeljünk be rájuk), plusz még ott van a nincsmail.hu is.
    A hirdetésekről pedig annyit, hogy van pár amit ki lehet fogni és nagyon jól fizet, de csak egy van belőle (pl. regelj egy társkeresőre). A nagyon kecsegtető Auto Insurance Quote-okkal szvsz felesleges szenvedni, mert a végén úgy is telefonos megerősítés kell, amit nem lehet megkerülni. Vannak kérdőívesek, mint a Toluna. Az olyan 600-800 SB-t ad és sok országban elérhető, viszont ott nem elég aktiválni az email-ed, hanem ki is kell tölteni egy hosszabb kérdőívet a My Surveys résznél. Ezeknél viszont érdemes elolvasni az első pár kérdést, mert azoktól függ, hogy tovább enged-e vagy kirak hogy bocsi de nem felelsz meg a célcsoportnak. Ha bármelyik kérdezi, hogy te vagy valamelyik ismerősöd dolgozik-e a médiában/reklámügynökségnél/stb. ott mindig az "Egyiknél sem"-et válaszd, illetve ha kérdezi hogy miket/milyen márkákat szoktál használni, ott érdemes az öszeset bejelölni. Van még pl. az Offersclick, amiből sok van, de nekem még egyszer sem fizetett, pedig állítólag az is működik. Ami még megy és sok van belőle az USAban, viszont keveset ad, az az Arcamax hírlevél. Facebook-os játékok általában megadják, de ott is érdemes kamu profilt csinálni (vagy utólag kitörölsz mindent, amit odaszemetelt). A letöltögetősek közül is a játékok általában meg szokták adni, csak el is kell indítani őket (FreeRideGames esetében legalábbis, játék után megnyílik egy weboldal, amivel egy időben megkapod a pontokat is). Ezeknél is jó ha figyelsz rá, hogy mit telepítesz fel, mert nem muszáj az összes toolbart/időjárásfigyelőt meg ilyenekt feltenni, amiket felajánl a játék telepítéskor. Viszont miután megkaptad a pontokat, töröld is le egyből a progit. Vírusírtót érdemes kikapcsolni arra az időre, viszont néha egy Spyware írtás sem árt. :) Címek megadására pedig tökéletes a FakeNameGenerator és a FakeIt.

    Hirtelen most ennyi jutott eszembe, lehet kicsit összevissza írtam le, de késő van már... ;D
  • Big Boss Hu
    #17181
    300boost 1 letöltésért lol
  • Dannyspeed9601
    #17180
    Azért nem olyan nehéz keresni egy amerikai címet meg telefonszámot...
  • Big Boss Hu
    #17179
    felmentem amcsi szeróra letöltögetek ilyen játékokat és kaptam félóra alatt 400 boostot igaz nem mind fizet :D
  • tutuhawer #17178
    ennyi kamu adatot öszekamuzni is nehéz. kamu város/irsz meg egyéb adat... azt hittem, könnyebb, gyorsabb...
  • varazslo1
    #17177
    egyiken sincs elérhető cucc :S
  • tutuhawer #17176
    kibaszott lassú... nem ehhez vagyok szokva.
  • janihunk
    #17175
    És mind1 mit válaszolsz?
  • csiles
    #17174
    videózás 3 perc végignéztem 10 boostért, azonnal megkaptam, email jött róla...

    na még 2200 boostot...
  • Dannyspeed9601
    #17173
    Én kiadtam és már megint 2450 boostnál járok,szóval az M3 megy a garázsba
    Bizony néha érdemes kockáztatni...
  • SUNNY84HUN
    #17172
    sztem így a biztosabb , nem adom ki a valós mail címeimet , + az igazi facebook-om sem

    ám a kvízből és a tesztekből is marha sok fajta van ... németeket is meglesheted mert ott is van jó pár ami ad...
  • tutuhawer #17171
    értem, tehát alapból kamu e-mail és kamu facebook kell. Meg csak kvíz teszt (brazil IQ :D) meg videó, meg facebook alkalmazás
  • SUNNY84HUN
    #17170

    64.85.181.45 port: 8080 , 64.85.181.46 port: 8080 ..kezdésnek ezt a kettőt ajánlom ... én már semmit sem szedek le ... kvízeket, teszteket töltök , reklámokat nézek .., csináltam 1 kamu faceb-t és oda húzom regizem az alkalmazásokat amit kér...

  • tutuhawer #17169
    ez a virtualboy tök macerásnak tűnik nekem. Arra még feltenni az Xp-t, ami már most is instabil... megkarcolódott a lemeze, trükkösen lett feltelepítve ez is. Kb 20 000 lemezt kibasztam a szemétbe a win7 miatt is, azt se tudtam feltelepíteni anno.... A picsa tudja, inkább kinyírom a jelenlegi konfigot a [s]büdöcs picsába[/s]
  • Big Boss Hu
    #17168
    Azonnal jön, de inkább szedj le egy virtualboxot, nekem ott is kinyírta xp-t valamelyik progi amit letöltöttem, folyton kékhalálos lett induláskor :D
  • tutuhawer #17167
    tehát malwarebytes antimalware-rel és superantispyware-rel meg free avasttal a hátam mögött nekilátok ennek a boostos bohóckodásnak én is. Nem azonnal esik le a boost, ugye? Pár nap/óra, hogyan megy?
  • SUNNY84HUN
    #17166
    rák kell majd feküdnöm erre jobban mert a 2 50es nickben csak 600 sb jött össze :S , kicsikbe meg gyűlik mint a barom , bár az 1ikben előttem mér m3 e30 ra mondjuk ezt nem sajnálom
  • varazslo1
    #17165
    10/10 proxyból : ez csak most..és a többi,délutáni...?:O

    Unfortunately there are currently no offers available for your country. Please try again later.
  • Ryder159
    #17164
    100.000SB??? az igen...
    De sajnos lassan tényleg itt tart a játék...
  • chris1997
    #17163
    nah az éjszakázásnak meg a türelemnek köszönhetően megvan az M3 E30-as :)
  • Dannyspeed9601
    #17162
    Az M3-at mikor is veszik ki?
  • illesgergely
    #17161
    Én most éppen ezen vagyok.