94802
  • tutika14
    #17772
    a váltásoknál nekem miért nincsen kipufogó durrogás? ezeken a videókon jól látszik hogy be lobban vagy befüstöl. nekem az egyik kocsim se csinálja de a bérelt bmw m3-am se csinálta. Miért? kivették belőle? hogy lehet meg csinálni hogy legyen? tök jól nézki ...
    http://www.youtube.com/watch?v=0LCe2AuTPqY&feature=related
    http://www.youtube.com/watch?v=lgvwusmZFA0
  • tutika14
    #17771
    http://www.xfire.com/video/5242b4/
    Hát nem jött össze a beszúrás
  • SUNNY84HUN
    #17770
    ohh yeah ott van a képen a 2 bruta sky r34 ( én , Tutuhawer ) , tudnak a srácok Szabitól jobbra szépen beálltak ... ám tényleg marha jól néz ki a boss t2 -őd Szabi , lehet szedek még szponzoroktól még sb-t és beruházok 1 re ..
  • birkuszd600e
    #17769
    Mert nagy valószínűséggel kegyetlen bénán vezet, és nem képes elviselni azt, hogy költött a játékra és mégis veszít. Ezeken csak röhögni tudok :D
  • tutika14
    #17768
    Hát a Cruisról csak ennyit vettem fel XD Ezt is magamról :P
  • tutika14
    #17767
    Ezt nem értem hogy GT3 RS-el miért kell még speed hackelni?
  • SylarHun
    #17766
    Most akadtam össze kettő kedves picit csaló emberkével.

    Az elsőnek, sem a végsebessége, sem pedig az elér ideje nem semmi.

    Mind a kettővel WATERFRONT ROAD-on hozott össze a sors.

  • SACONEX
    #17765
    Most csináltam, kb 1óra alatt :D



  • SylarHun
    #17764
    Ezek a kocsik jöttek most!

    Shelby GT500 super snake!
    BRUTÁLISAN jól néz ki!!!!!!!!!!!!!!!



    Silvia 200SX (S14)
  • tutika14
    #17763
    Hááát igen eléggéé össze vissza van amúgy :P meg nem vagyok rajtaaaa :O
  • chris1997
    #17762
    Remélem lesz vmi új Sg fotózás :S
    Egyáltalán nem látni engen :S
  • csabesz198705
    #17761
    őhm a world nick nevem az: CSABAMAGYAR24 nem véletlenül emeltem így ki :) csupán szabi kedvéért
  • tutika14
    #17760
    Én elmentem ott voltam végig mégsem vagyok a banneren lol XD Engem direkt kivágtatok? :O
  • Racing824
    #17759
    Hol vannak ezek a képek? :D
  • SACONEX
    #17758
    Jó kép lett :D és legalább rajta vagyok :P
  • birkuszd600e
    #17757
    Szabit kell megkérned hogy megcsinálja. (World nick neved kell majd neki)
  • birkuszd600e
    #17756
    Huhhh ha tényleg januárban új fotózás lesz, akkor már én is jelen tudok lenni :)
    Ha még megy a krúzolás, akkor további jó szórakozást nektek
  • csabesz198705
    #17755
    nekem itt miért nem írja ki a nfs worldös nevem? :/
  • Gam3r
    #17754
    Felettébb érdekes vagy:)
  • chris1997
    #17753
    ááá nem is látni engem :(
  • Dannyspeed9601
    #17752
    F*ck yea én vagyok bal oldalt az első xd
  • FishNoRba
    #17750
    Hát, a képen, valami csodaszépen betakartuk egymást :)
  • Lupous
    #17749
    Ohh szép a csopikép :) kár h lemaradtam a dologról :S (réden voltam :P)
  • Racing824
    #17748
    Na hogy mindenki meg legyen nyugodva töröltem az accomat ahol trainert használtam

    Belátom senkivel szemben nem volt fer

    Kár a boostos kocsimért :) oda a gt3 rs
  • norby9201
    #17747
    2.
  • smokes
    #17746
    change driver-nel van az accountod Racing, a Racing824-re katt-ra es a delete acc-ra katt-ra es torli ennyi az egesz.
    de ezt a garazsba tudod csak
  • Racing824
    #17744
    ilyen beaálltás nincs,mint mondtam ha bezártad játék közben,akkor is ugyanugy megy tovább.
    Hogy lehetne kimutani,ez jó kérdés nem tudom.
    például egy acceleration bekapcsolásával értelemszerűen hamarabb gyorsulnál.ezt egy videó felvételből se tudnád 100%-osan megitélni.
    Ha a handling meg hasonlók be vannak kapcsolva az viszont már rendesen látszódik.
    de lehet ugy használni hogy "szinte" észrevehetetlen,

    én se sokat tudok a dologról pár napja van csak meg ez a program,de mióta mióta megvan egyre több csalót vélek felfedezni akik próbálják leplezni a dolgot.

    A végére egy gyors kérdés Racing824 es accomat tudom vhogy törölni ?
  • RYO21
    #17743
    Bírnátok egy picit még várni a képkészítéssel? 2perc
  • Dannyspeed9601
    #17742
    A 4 változat kötül melyik a legjobb?
    1.:

    2.:

    3.:

    4.:
  • kergemarha92
    #17741
    Kicsit elbeszélünk egymás mellett. A #17695-os hozzászólást nem neked írtam, hanem Racing824-nek. Valamiért a címzést lehagytam, és egy perccel a te kommented után jelent meg. Mivel ő tényleg ismeri a trainert és nem is tagadja a használatát, ő lehet az egyetlen, aki talál egy olyan videóbeállítást, ami megmutatná 100%-osan, hogy használja-e valaki a programot, vagy sem. Persze ha kimutatható egyáltalán valahogy a trainer jelenléte és hajlandó segíteni.

    A posztod második fele kissé ironikusra sikerült. :) Mentünk multit egymás ellen a Route 55-ön és ott bizony nitróztam is. Ha jól rémlik, te többször jöttél ki győztesen a csatákból, de erre bizonyára te is emlékszel. Az aktuális legjobb időm Route 55-ön 02:40.234, ekkor nyomtam 2-3 nitrót. Majdnem tökéletes versenyzéssel, slingshottal, nitrókkal kb. 02:38-as időre lehetnék képes, ez azért jócskán elmarad a jelenlegi legjobb 2:26-2:27-es időktől.
  • tutuhawer #17740
    Úgy értem, hogy ne hivatkozz rám, hogy ne írd azt, hogy én vagyok az egyetlen, aki bizonyíthatná a tisztaságodat, mert ez nem igaz. Semmit se szabad számítania annak, amit mondok, épp ezért nem mondok a-t vagy b-t. Az meg, hogy azt mondom, gyanús az az időeredmény, pont azzal a 3 hibával, igen, az nem jelent semmit. Na és? Semmi. A lotust se vezettem sokat, mégis furcsa a brooks street időd, és? Semmi. Szóval nagyon hülyén néz ki mindkét időeredmény, számomra nyilván a route55. Megnézném, mi van, ha nitrózol... Még sose láthattunk téges nitrózni, lehet, hogy a kutyafüle tuningolt M3 E30-cal letéped a világranglistavezető pofáját is, ki tudja? Amilyen jó sofőr vagy, még meg is lehet, de az én arcomat 100%, hogy letépnéd vele, ha van nitró. Pedig én 400-zal is megyek ám a bmw-vel 2X is. Ez a furcsa igazából.
  • Bullitt
    #17739
    Közösségi weboldal a pontos meghatározás, a fórum az az SG. :D Nekünk is van fórumunk, de elsősorban külön weblap vagyunk.
  • norby9201
    #17738
    dddde dúúrvvaa a shelby mustaaang
  • Bullitmustang
    #17737
    elérhető, a card packs első oldalán van
  • chris1997
    #17736
    igen a card pack-nál megtalálod
  • High end PC #17735
    Hello
    ez a Karácsonyi csomag elérhető még? Én nem találom, pedig megvenném.
    köszi
  • chris1997
    #17734
    Mai Verda Ford Shelby GT500 SuperSnake The Run Edition
  • Dannyspeed9601
    #17732
    Értem köszi
  • chris1997
    #17731
    TCM egy fórum ahol szinte az összes NFS-ről szó van stb
  • Dannyspeed9601
    #17730
    Valaki meg tudná nekem mondani, hogy mi az a TCM?Csak mert látom, h a fotózás után lesz tali, és nem tom h mi az XD