94802
  • Ryder159
    #18581
    Nekem se fogja bírni, de próba cseresznye..
  • mongoose789
    #18580
    mondjuk a gépem lehet nekem is lemered :D
  • janihunk
    #18579
    Hát én akkor sem csinálnám, gépem se bírná. Inkább beírok chat-be hogy van-e vállalkozó.
  • mongoose789
    #18578
    nekem már be van tárazva a progi :D
  • Ryder159
    #18577
    Ez miért lenne csalás? Egyszerre két account-on játszol. Nos?
  • janihunk
    #18576
    Remélem most nagy karbantartás van mert 2 napja hol van hol nincs játék.
  • mongoose789
    #18575
    szerintem ez nem minősül csalásnak
  • janihunk
    #18574
    Ez nem csalás véletlenül?
  • Ryder159
    #18573
    Ha nincs kivel partolni....

    ...partolj magad.
  • Racing824
    #18572
    Azta a nagy karbantartás 3 órán át tart,legalábbis ezt irják.
    Na mentem szevasztok
  • RoboKutya78
    #18571
    most úgy látszik előbb kapjuk a frissítéseket:)
  • tutuhawer #18570
    Én simán elhittem, sokmindent elhiszek, főleg versenyek közben, de a fórumokban is. az ilyesfajta meséket bírom nagyon
  • RoboKutya78
    #18569
    na nem spamelek tovább:)
  • illesgergely
    #18568


    Ennyire voltam a céltól, amikor szétkapcsolt.
  • RoboKutya78
    #18567
    egy alregget külön mailcímmel el tudnék viselni ha ezért elveszteném:)
  • RoboKutya78
    #18566
    ha már a csalókkal nem tudnak mit tenni akkor majd a hack videókat meg a programjaikat le tudják fülelni. Ugyan mese.
  • RoboKutya78
    #18565
    Vaoo és ezt a mesét elhittétek nekik:) Vaoo. majd több ezer videót kiszűrnek mi? főleg a rejtett feltöltéseket.
  • Tarpi
    #18564
    leállta server
  • tutuhawer #18563
    azt mondta MdV, hogy figyelik a tube--ot, a facebokot, mindent látnak, letiltanak mindent és mindenkit - kivéve a csalókat :D Ne videózz így, csinálunk jobbat amúgy
  • RoboKutya78
    #18562
    http://nfs-s.com/nfsw/TREX5OO
    itt a srác adatlapja. még hírdeti is:) magát. LOOL
  • RoboKutya78
    #18561
    oké tiszta hogy hack meg egyéb.
    most lestem meg a csóka adatlapját a srác még tiszta.
    de lenne erre a videóra egy alreggem amit nem sajnálnék elszaszni ha össze hozhatnám cserébe egy hasonló videót:)
  • tutuhawer #18560
    A legkomolyabban mondom, hogy óva intelek tple, mert béta matrica ide vagy oda, nem lesz hova tenned az ajándék porsche caymaneket, letiltanak, eltiltanak, stb. Elmondték, hogy a felhasználói feltételek le vannak írva, nem kell megszegni, és jó vagy, kész

    Egyéb: Akinek blokkolják a csetet, az kap e-mailt róla. Aki nem kapott, annak egy hacker tilotta a csetet, most beszéltem egy sráccal, akinek megírták ezt :D
  • RoboKutya78
    #18559
    skacok ezt a progit honnan tudnám megszerválni?

    mert megkísérelnék egy hasonló videót összedobni.

    vagy rendezhetnénk egy pár hasonló futamot.:)
  • Ryder159
    #18558
    New Features:

    - The all new Lancia Delta HF Integrale Evoluzione has been added to the game and is available as a free bonus with the purchase of SpeedBoost

    - The Porsche 911 Carrera S has been added to the game and is available for purchase from the Car Dealer

    Bug Fixes/Changes:

    - Improvements to the client’s stability have been made

    - Players are no longer sent to the same chat channel upon entering Free Roam

    - Players will now receive the correct car when purchasing the Ford Shelby GT500 Super Snake “The RUN edition” web deal


    Megint semmi a csalók ellen...
  • Ryder159
    #18557
    Beteszik a Carrera S-t hóágyú nélkül....
  • Ryder159
    #18556
    Hey everyone, the DEV team has been working on stabilizing service and will continue to do so until our weekly maintenance window which will begin at 230pm. (that's in 1/2 hour) Thanks for your continued patience!

    NA VÉGRE....
  • Racing824
    #18555
    estére vhogy nagyon összegyültek fent a cheaterek,mentem kb 12 multit ebből 7 ben volt egy csaló,
    Nagyon elszaporodtak..
  • SUNNY84HUN
    #18554
    én is gyűjtöttem be bár büntit mostanság , sajnos mindig nehéz cipőt viselek
  • smokes
    #18553
    a jatekbol kell bannolni itt csak ideglenesen lehet emgtenni de kezdetnek nem is rossz:D
  • barack1997
    #18552
    Ha lenne adnék :D köcsög sünök..
  • tutika14
    #18551
    Adjál neki pénzt! :D
  • barack1997
    #18550
    Szegény Tutu, nem vagy eléggé igy is szegény, egyre jobban rühellem a sünöket.. Így már nem biztos ,hogy lesz startered :SS
  • mrredbull18
    #18549
    na jo én lépek csá skacok jo8 jo gamet
  • mrredbull18
    #18548
    ááá az komoly xD, én sem vagyok oda értük de szeretem a rendör verdákat :D föleg villogni velük xD
  • tutuhawer #18547
    nem szeretem a rendőröket, az autóikat sem. Átmentem a piroson, levillogtatttak... biciklivel... vasúton... 20000 Ft-ba került a mutatvány. Inkább versenyautókat festek, meg tuningcégek logóit manapság
  • RYAN012 #18546
    Nálam működik a csatorna nem vált át
  • mrredbull18
    #18545
    tutu :D nincs vmi rendörös "hogyan fesd" képed? :D mert jol jönne vmi speciális rendörös festés a SISemre :D
  • tutuhawer #18543
    Mivel befejeztem a Tigris és Sárkány letöltését magyarul(eredeti nyelven néztem meg korábban), úgyhogy belépek, hátha lehet versenyezni párat.
  • mrredbull18
    #18542
    hát zavaro mert nem tudok besz... a free roamban mivel h örökké átvált és nem birok belépni a 3asba :D
  • Ryder159
    #18541
    Én látom...