94802
  • norby9201
    #19103
    Fuhha és én mit kezdjek a skyline-os videóiddal? O.o
    És hogy mit kezdj vele? Hmm hát inkább ezt lájkold mint egy olyan vidit ahol a kocsi épphogy megcsúszik és már"driftel"

    Meg ha csak így kipécézel egy rossz időt valakinél és jobbat mész attól még másikat nem kell leszólni. Ennyiből én is megemlíthetem a te 1:05-ös waterfrontod amit r34-el mentél...én mentem chevelle-el 59sec,egy félig pro silviával meg 1:05 alatt,ettől máris le kéne hurrognom téged? Nemhinném. Cube nem is ismeri Sp3cn4z-t,és valószínű hogy meg se nézte mennyit megy egy mákos és ügyes kör alatt,de azért leszarvezetőzte. Erre mégis milyen reakciót vártatok?
    És még egyszer mondom,nem érdekel a multi verseny mennyisége és nyerési százaléka,se a vezetési tudás. Itt csak is a kocsiról volt szó. Ami gyenge az gyenge,hiába ölsz bele pro cuccokat és hiába mész vele r34-hez képest jó időt. Általánosítva kell nézni,nem csak skyline létezik.
    Nah én itt befejeztem,Szabi biztos unja már,de gondolom úgyse enyém lesz az utolsó szó.
    Bocs a hosszú kommentért,tőlem nem lesz több ilyen.
    Viszont tőled Tutu várom a következő a4 méretű kommentet.
    Ui: Dobj már be egy r34 printet lécc,rég láttam
  • tutuhawer #19102
    tehát maga a beszólás zavar, nem az, hogy nem ütős eléggé az autó a játékban. Pont az ilyen szemét videó ellentettje a gép a játékban egyébként... Az zavar, hogy specnazHUN begurul ide, leszarozza a gépet, pedig csak dumálunk, hogy milyen a gép, merre hány lépés, stb. Erre bejössz te is, és ki kéred magadnak, hogy még több Skyline-os hozzászólást olvass. Ezek bántanak. Meg a csaló videók is zavarnak, mert megtetszik egy olvasónak, és nekiáll használni. SGOKU artmoney-s trükkjeit is csalásnak tartom, mert változtatja vele az autót, és minden külső programot tilos használni, főleg egy ilyet. A témára visszatérve, OK, hogy nem elég ütős a skyline, de hencegnie nem kell specnazhunnak, mert kibaszottul visszaolvastam. Meg nem az egy autó véleményezése, hogy megveszi valaki és kimondja, hogy hú de szar, amindenit, de szar. Mert ha ilyet teszel te vagy specnazhun, akkor dörgöli sunny az orrod alá, hogy "hogy merészelsz Skyline-t fikázni, amikor még a jó autókat se tudod elvezetni normálisan?" És igaza van. Specnazhun véleményezze azt a bmw m3 E30-ast, amellyel a legjobb idejét jelenleg megütöm ch tramen a skyline-ommal. Tessék. Nyilván a 2:26 verhető, nem is ez a baj, hanem, hogy lekezelően jön a beszólás, hogy hááát, igen a Skyline fos meg szar. Visszább az agarakkal, kritizálja mindenki 1000-rel azt, amit ő vezet. Én pl óvatosan véleményezek minden olyan gépet, amim nincsen, nem mondom rá, hogy szar, mert van elég "szar" gépem, tudom, mi a szar :D
  • tutuhawer #19101
    Nem vagyok hajlandó csökkenteni a skyline-os hozzászólásaim számát, nem vagyok hajlandó semmféle specnazHUN-féle üres nissan silvia ellen kiállni. Természetesen nem vagyok jó sofőr, de még én is érzem, hogy nem túl acélos a Skyline a játékban.
    (miért tetted be ezt a videót?, mit kezdjünk vele,miután megnéztük?)
  • norby9201
    #19100
    Szóval nem értesz egyet és nem vagy hajlandó elismerni hogy a skyline egy gyenge kocsi a játékban?

    Egye fenyő,egy r34-es videó

  • tutuhawer #19099
    Munkaidőben vagyok, én visszaolvastam ám... Vigyázz, az Isten háta mögül is előveszem a vesszőhibákat is Szóval:
    Amikor a skyline-ról váltottunk pár szót Sunnyval, jött a Norby-féle szöveg, hogy már megint az R34 mánia? Majd folytatta, hogy Specnaz már leírta véleményét, ahhoz bezzeg nem szólt senki. (Az a hsz nincs meg, nyilván eléggé negatív). És akkor érkezett Sunny, hogy mondja, hogy nem már megint, hanem még mindig. Sunny megjegyezte, hogy azért mondja szarnak ennyire specnaz, mert nem tud vezetni, hozzáteszem, csoda, micsoda precíz gép ez, 99/100 hibátlan futamra képes lehet vele a játékos. Illetve Specnaz véleményével hú de sokan egyetértenek még. Itt is bemondom, hogy kb 10 nagyon szépen full pro skyline-sofőr kolléga is lenne, akik nem fórumoznak, és szeretik vezetni a gépet. Ők pl nem értenek egyet. Akik a "SPEEDBOOSTAZISTENCSÁSZÁKIRÁLY ÉS MEGVESZEM AZONNAL A LEGJOBBAN BEÁLLÍTOTTAUTÓT" világában élnek, nyilván ahhoz vannak szokva, hogy gombnyomásra top idő és nincs a térképen senki és semmi és hú de jól vezetett. Ekkor jött a valóság belekeverése stb stb, ez már nem vita, csak bohóckodás. Lényeg a lényeg: az volt az üzenet, hogy aki skyline-ról akar itt váltani pár szót, az menjen már innen, ne legyen minden 2. hsz R34-es. Lehet arcoskodni még, hogy gyere, éppen üres silviát vettem, az R34-et hátbavágom vele, kicsi. Na igen, de ebben Sp3cn4zHUN nevű játékosnak még semmi teljesítménye sincs. . Engem ez sért. mert R34-es kollégának érzem magam 2011. március 4-e óta. Isten ójvja a boostos sofőröket, ha a nitro/gyorsulás/kanyarsebesség hármasból csak egyet is emberi formába javítanak a skyline r34 GT-R esetében. Rohadjak meg, befizetek, hogy vehessek 500 000 nitrót és lenitrózom, akit érek a gépemmel...
    Én kérek elnézést érte, de megkérdem, ha beteszek egy ilyen tavaszi képet, akkor mi a fasz van? Szabi majd kiveszi? Nem, mert ideillik, a beszólás, de főleg inkább a leszólás, majd nagyképűsködés nem is tudom, hova. Szóval ha minden 2. hsz? Akkor mivan? Minden második... röhej... Ott pattog a labda.
  • Sp3cn4zHUN
    #19098
    Sunny, kezdjük ott, hogy nem hencegtem a vezetési tudásommal, ha nem hiszed, olvass vissza!
    Nem vagyok jó sofőr, egyáltalán...ezt bevallom, nem is a multi az erősségem, de egy r34-et bármikor porig alázok ;)
    Amúgy meg bármikor lerendezhetjük játékon belül ezt a kis "nézeteltérést"
  • norby9201
    #19097
    Csak attól hogy nincs sok győzelme nem jelenti hogy szarul megy,meg semmi köze a nyeréseinek számához az hogy az r34 egy gyenge autó a játékban. Csalók és rammerek mellet még ez is szép. A másik hogy csak a kocsiról volt szó,azt hiszem Cube kezdte el ócsárolni a vezetési tudását...
    Lehetsz bármennyire jó sofőr,r34-essel feleannyit nem nyersz mint pl egy e30-assal.
  • Ryder159
    #19096
    Egyébként az MR-2 a 80. autó a játékban. Remélem a 100.-at ingyen kapjuk...
  • tutuhawer #19095
    még lemaradt, és pont ide illik, hogy VFeri írta a chatbe egyik nap, hogy waterfront roadon mennyivel mentek a csalók. Tudom, miért írtad be, miért mentél ott, ez OK. Amit akarok még mondani, hogy sokan fel vannak háborodva, hogy micsoda pofátlanság a csalás meg minden, de sokan nem is tudják, hogy ezek a csalások kutyafasza kategóriák a teleporthoz képest. Emberünk beugrik a célba, indul a számláló. Esély nincs rá, hogy hibázik, mert nincs hol megtegye, és még mi se érünk be, azaz DNF az eredménye. Aki ezeket tapasztalta, az panaszkodhat, a többiek a jéghegy csúcsát (se) látják/látták még
  • Ryder159
    #19094
    Na ez érdekes. Magasabb szinten vagy, több versennyel, jobb időkkel, mint én, mégis hátrébb vagy a Rank-ban. Most akkor ez mi szerint adja a pontokat?
  • SUNNY84HUN
    #19093
    de egyszer elszáll az agyam azt berakok ide minden gyűjteményemet , lenne .. O o o
  • tutuhawer #19092
    a dnf pont a lényege. Nem kapsz dnf-et alt+f4-gyel, viszont a stat oldalon lenulláznak érte. :D Van magyar sofőr is, aki nyomkodja vagy mifene, nullázva vagyon, aztán lehet magyarázni a bizonyítványt. Szóval nem kell nyomkodni , mert mindig azt szoktam mondani: nem szabad túl okosnak lenni, abból csak a balhé van, nekem meg nem kell a balhé
  • SUNNY84HUN
    #19091
    nekem is van pár dnf a rohadt csalók miatt , de videóm is van az esetek nagy részéről ... hiába küldtem el azóta is játszanak vígan
  • Gam3r
    #19090
    Nekem a fele DNF azért van , mert csíterrel minek menjem végig az a versenyt , másik fele a DC , meg sok nyalánkság miatt...
  • Ryder159
    #19089
    Én se nyomtam még soha, ehhez képest van 15 DNF-em...

    Megválogatom az ellenfeleimet én is, de ha már egyszer elindultam, akkor végigcsinálom. Mostanra a vesztett meccsek száma utolérte a nyert meccsekét (488 nyert, 487 vesztett), de leszarom mert igazából a stat-al kitörölhetem a ....
  • tutuhawer #19088
    uhh
    na eeeeez matricázás. Nekem ez nem tudom, hogy menne-e (szerintem nem, de ne mondjtáok el senkinek). Szóval ez nem vicc. Kéne egy zsarus kocsi, és ráfesteném John Mcclane-t, beszarnátok, mi?
  • Gam3r
    #19087
    Na ez már tehetség:)

    Tutu: Értem én azt , épp ezért én kérdeztem hogy magyarázza meg , meg is tette , ügy lezárva:)
  • tutuhawer #19086
    az én statom úgy nő havonta 1 %-ot kb, (hogy sajnos nem látjátok a stat oldal bug miatt) hogy összefutottam egy csalóval, ismertem, emlékeztem rá, elindultunk. 350Z-vel nagy T3-asok ellen? még ha kedvenc pálya, akkor is merészség, az is lett, vereség. Az én statom így nő ennyit. Aki normálisan válogat ellenfelet, tudja növelni azért... Én pályákon ugrálok ide-oda, minden autóval elindulok, és így is növekszik. Továbbá alt+f4-et is csak 2X nyomtam: meló után fáradtan audi r8-cal single playerben nem tudtam vlgsebességet autózni civilek miatt. Nfs world? Velem nem baszik ki a köcsög játék, alt f4 és mentem aludni De multiban nem nyomkodom, nem vagyok én statisztikus.
  • Gam3r
    #19084
    Okés , most már értem :)
  • SUNNY84HUN
    #19083
    meg még annyi illik hozzá hogy a verdáim statja igen csak megváltozott azóta...
  • SUNNY84HUN
    #19082
    Tutu is jól mondja ahogy történt ... anno ezt a profilt félre vittem mert kicsit rossz lóra tettem , azóta orvosolva , a másik meg 1 pár pályát fullra beépítettem magamba és azokon szinte mindig nyerek..
    de megnézed a többi profilom jó kocsikra tettem szert m3e30 , copos lada stb , most mr2es .. és kurv@ jól megyek ...
  • Ryder159
    #19081


    Tessék carbon szerű motorháztető...
  • barack1997
    #19080
    eclipse ne büntessen az isten!! kocsit akarok :DDD
  • Gam3r
    #19079
    %ra értettem , és arányra , mert miután meglettek azok kb 95%osokat ment , és ezt furcsálltam:)
  • tutuhawer #19078
    július óta nőtt neki 7%-ot, ami ilyen "idézőjelben kevés" futamnál gyorsan nő ám, tekintve hogy kinyitott szemmel megnézzük ügyesssssen, milyen új autói vannak. Pl 959, silvia és újabban egy ford is bekerült a garázsba. Nyilván korábban a Skyline-nal nem ment olyan könnyen a stat javítása, de te is tudod javítani a tiédet, elárulok egy titkot:
    nyomd erősebben a gázt.
    "Annyi javulás nem következik be ilyen gyors idő alatt" - DE igen
  • Gam3r
    #19077
    Sunny , árulj el nekem 1 dolgot , hogy tudtad 42%os nyerési aránnyal , feltornázni a statodat?

    Annyi javulás nem következik be ilyen gyors idő alatt , kb + 200 nyerés + 5 vesztés , kb...

    Tudom magamról , hogy ennyit nem tud változni az ember , oké hogy igyekeztél meg mit tudom én , de én ezt nem nagyon tudom elképzelni hogy egyszer még a vesztések aránya több , máskor 205 verseny alatt csak 5öt vesztesz el , mégis hogy csináltad?
  • tutuhawer #19076
    @Sunny:

    @cubehun: Üdv Barack, a 350Z normális, csak még nem sokat láttál szépen felépítve. Én láttam magyar sofőr kezében, de bevallom, nem emlékszem, ki volt a srác. Én a kereket és a rugót kék színűre teszem, a fékem ventura imp, de ha jön egy fasza ursa fék, beleteszem azt mindenképpen.
  • varazslo1
    #19075
    BMW M3 E46 alá pink vagy red neon??
  • barack1997
    #19074
    sunny ha lenne 1.6 vti a game-ben vagy 200sx ca18det mocival, vagy normális 350z, estleg egy 2g dsm eclipse 4g63 blokkal, valszeg fossá aláznák bármilyen szartalicska kőőőnig-segget is
  • SUNNY84HUN
    #19073
    Sp3cn4zHUN -nak címezve múltkor volt 1 kis hencegés a nagy vezetési tudással , + hogy milyen sokan az ő véleménye mellett kiállnak .. és a nagy cumpóst szinte alig van valaki , én már igen régóta szarakszok ezzel a gameval ezáltal sokan a véleményem elfogadják a nagyok is és el is ismernek ,, .. a gyenge multi statáról ne is beszéljünk , nekem összes nickemben van már összeadva pár ezer multi győzelem .. és neki mi van ennyi + hogy hozza az alap silviát úgy is kiakarja próbálni .. tiszta vicc , van pár jó autója de versenyezni sem tud , én még a játékba lehurrogott úgymond szarokkal is jól tudok menni .. ez kijött kötözködős vagyok ma
  • illesgergely
    #19072
    Nem, így kell ezt csinálni.
  • varazslo1
    #19071
    Nesze nektek

    ASUS
    GeForce GTX 580x2 3GB GDDR5 MARS II/2DIS/3GD5
  • SylarHun
    #19070
    Az csak nálad van, mert én most is bent vagyok.
  • janihunk
    #19069
    És server error. Megint karbantartás lesz?
  • xxGAbenxx
    #19068
    gts 450 ha már a kariknál tartunk :D
  • SylarHun
    #19067
    Új kocsi, új festés!

  • thomson002
    #19066
    Ezt a képet a múltkor miért nem vettem észre
  • SUNNY84HUN
    #19065
    mikor én a worldot kezdtem akkor még 1 hétig asus dark knight -os gts250em volt a gépben sima ügy volt neki mert a gép többi része bruta volt .. de most már asus gtx460 van benne ..persze nem a world miatt
  • SUNNY84HUN
    #19064
    anno nekem gainwardban 9600gt -m volt , kicsivel kevesebb mint 1 év és traktor lett , amúgy semmi gond nem volt vele :)
  • varazslo1
    #19063
    lényeg,hogy jól mennyen....dugd be füled :P
    nekem a 8500 gt egy mukkot meg nem szólal :D