94802
  • tcmbalu
    #38297
    Szerintetek ki gyurjam a corollámat estére? hogy legyen vmi hangja vagy hogy tudjam tartani a tempót a többi corollával
  • tutuhawer #38296
    csak treasure huntos bukták mennek, folyamatosan jönnek a képek. Még várok pár órát, és szólok a brazil beépített emberemnek, hogy szedjen elő pár HD képet a tengerentúlról is. Remélem, lesz neki is.
  • Quqa
    #38295
    Azért nem kellet volna a kedvenckémet az RTR-X-et szidni pláne nem az MR2-öt, mert jutalmul felkenlek az új kedvenccel az ÖRÖK!! SUV-ommal, de borzalmasan valami kemény is rideg közfalra.
    Az oltást természetes megérdemelték.
  • noblem1983
    #38294
    Én is kb 50 hellyel előrébb vagyok. Érdekes dolgok történhettek akkor ha ennyi embert bukott el. Sejtettem, hogy bizonyos időket képtelenség megfutni még akkor is ha optimista az ember és esetleg elskillezi egy kicsit az autóját aztán arra fogja. Vagy nem elég ultra szuperek az alkatrészek és az a probléma.
  • tutuhawer #38293
    elfogadjuk, mindenesetre bekaphatod...
  • mrredbull18
    #38292
    szabi vagy valaki nem készitene 1 képet hogy hol is van az a carbonos garázs? xD mert már olyan rég játszodtam hogy pffuhuhuhu
  • chris1997
    #38291
    Enyhén leszóltam...
  • chris1997
    #38290
    micsoda????
  • Quqa
    #38289
    HELYES! A szemétnek a Quqa-ban a helye és nem viccelek.

    TCMKris a PH-n meg ócsárolják az R8-at csak szólok.

    Szabi én is gurulnák, most készítek valami időszerű festést az AE–86-ra.
  • GEMPAHUN
    #38288
    pff
  • mrredbull18
    #38287
    holnapra priviben megirja a kephost-os linket és rajta leszel 1 hasonlo képpel mint amilyent linkeltem az elöbb és 1 kis photoshop majd befigyel xD
  • mrredbull18
    #38285
    ugye? xD szerintem sem az ám ezt a drivert azért csin.. hogy kiprobáljam igy a sponsorpayos dolgokat mert voltak olyanok akik mondták hogy probáljam meg 3 driverrel akkor talán lesz ajánlat és nem csak az unavailablet látom... de mivel most hogy bele gondoltam nem is lesz rossz "test" drivernek xD ezen veszek IGCs kocsit és tele pakolom ultrával csak hogy megnézzem mit is tud a kicsike :D de persze nem ezt fogom használni.... ja és persze multiba nem fogom vinni csak szinglibe
  • GEMPAHUN
    #38284
    hehe xD
  • tcmbalu
    #38283
    Vigyáz Szabi mert mindenki meg fogja tudni hogy th hacker vagy XD
  • chris1997
    #38282
    kicsit sem gyanús... :P
  • mrredbull18
    #38281
    itt az enyém
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    és még jol is néz ki xD na jo nem de 1 jo tréfának elmenne
  • GEMPAHUN
    #38280
    akkor írjál fel benne wok :D
  • KRTuning
    #38278
    Jókat kell kiválasztani. De ez szerintem már az offtopicba tartozik.
  • Freeman16
    #38277
    Semmit nem érek az ajánlattal ha úgysem tudom megcsinálni.
  • mrredbull18
    #38276
    de nektek legalább van pár ajánlat... de nekem mindig unavailable dolog van....

    >>> hát ezt eddig nem is tudtam hogy igy meglehet nézni a THs dolgot :D igy hirtelen nagyon kiváncsi lettem nekem vajon mennyit ir? xD
  • Freeman16
    #38275
    Szerintem nem nálad van gond. Nekem sem adnak.
  • smokes
    #38274
    ha lenne sok zsetonom akkor reg vettem volna boostot:)
  • smokes
    #38273
    szal mar akkor nem mukodik a kis mokusag, kar mert legalabb 2000 boostot tudtam volna osszeszedni vele, igy meg csak jo ha max 500-at:(
  • zsomboor
    #38272
    Elvileg a sponsorpay mostmár blokkolja a proxy-kat vagy mi, valahol olvastam...nálam mindenesetre már nem működik, csak ezzel
  • smokes
    #38271
    abba tud-e valaki segiteni hogy proxy szamokat nem-e tud valaki hogy earn boostnal tudjak boostokat osszeszedni mnit regen is volt hogy mas proxirol csatlakozott akkor jobban tudott boostot osszeszedni?
  • tutuhawer #38270
    :D van olyan barátom, aki összeszedte 1X meg utána valamikor később még 1X és néha még elkezdte, de nem fejezte. Szerintem az idő alatt, amíg összeszedné 400-szor, ment inkább kb 1000 versenyt. Jól tette.
  • goregrind #38269
    Nekem sincs mit takargatni gyémánt ügyben!

  • SUNNY84HUN
    #38268
    köszönöm , lehet kikapom alóla mert már nekem se jön be annyira mint az első napon
  • tutuhawer #38267
    ezek az emberek most kiestek a ranglistáról, gondolom, újat kezd a többség. Vissza nem kerülhetnek, akkor értelmét veszti a stat oldal, ők is tudják.
  • goregrind #38266
    Lópikula lesz az egészből, csakúgy mint a tréner használók esetében. Bezzeg ha az én kezembe lenne az irányítás, máris rányomulnék a hálókártya azonosító blokkolásra!
  • tutuhawer #38265
    valakinél elgurult a gyógszer és elkezdte. Én annyit írtam, hogy ilyen srácok nem lehetnek előttem a ranglistán, hát hogy néz ki...? Így néz ki, 50 helyet léptem előre a ranglistán. Fogok még többet is, mert mindenkinek vannak szennyes dolgai. Én nem teszek fel képet, mert tök érdekes a felfogásom a történet kapcsán. Nem is olyan egyszerű, hoy így vagy van, hanem azért összetetttebb, szóval tőlem nem tudják meg, hogy....
    én péládul alig szedtem, rég nem szedem:


    SUNNY: szép a corollád, jár érte a piros pont A 2 éves neon péládul nem annyira menő, de neked elnézem
  • chris1997
    #38264
    Nagy lavina lett :D
    Amúgy jó is, körüllesek és a TH hackereket lehet felnyomom oda...
  • SUNNY84HUN
    #38263
    ezzel , előbb a kép lemaradt
  • Freeman16
    #38262
    Tegnap nekem se ment próbáld meg újra indítani.
  • SUNNY84HUN
    #38261
    corollás buliba belecsatlakoznék én is ;)
  • mrredbull18
    #38260
    csak én nem tudok vinylezni?
  • tutuhawer #38259
    :) lavina indul 3 , 2 , 1:
    nemzetközi szinten is mindenki fotóznak a fotósok, és 50 helyezett esett ki előlem a világranglistán.
    http://forum.p-stats.com/threads/176-Report-obvious-cheater-here-%28-Please-only-Cheater-!-%29/page97
    itt lehet az NFS-S.com nevű statisztikai oldalra feltenni a neveket. Áll a bál, és Sachsenpower, a főnök, úgy látom, kiakadt. Joggal. Sok nagy felbontású kép van, HitmanHUN-t is feljelentette az egyik barátja.
  • kanyesz07
    #38258
    veszek én is egy corollát ha mehetek :D
  • mrredbull18
    #38257
    akkor a csop. képre bejövök 1 más proffal és majd utánna jövök a fö accal :D a versenyekre meg a kruzra :D
  • chris1997
    #38256
    Jövök valamelyik Corollával