94802
  • trakk
    #40532
    Csapó 2
  • trakk
    #40531
    Mikor beraktam, még mutatta...
  • SUNNY84HUN
    #40530




  • chris1997
    #40529
    [OFF] Jó fajta :D
  • trakk
    #40528
    Mémekben jártas embereknek ajánlom a spoilerben lévő képet
  • Ryder159
    #40527
    Én tudom. Biztos forrásokból, hogy 2167 dec 54-én jön a kanyon.
    Komolyra fordítva a szót, majd akkor ha kezd nagyon csökkenni a játékoslétszám és a bevételük, akkor egy utolsó rúgásként beteszik.
  • kruger445
    #40526
    Nem kértél még versenyzői fejlécet Szabitól? Pont az egyik, aki mögött küzdöttem az SDC bajnokságban? (Nem felejtem soha az LFA-d...)
  • SUNNY84HUN
    #40525
    igc -re vigyázni boostot dobálni kb ez a class rendszer lényege
  • zsomboor
    #40524
    Amúgy miért olyan biztos hogy ma vagy holnap jön? mert azt egy szóval nem mondta senki hogy most jön csak annyit írtak hogy lesz szerverleállás, lehet hogy csak a szokásos kedd esti szünet (ami lehet szerdára lesz napolva)...
  • BB0735
    #40523
    De van róla infó...az hogy idén tuti nem jön.
  • JuhaAasz
    #40522
    fizetőkapunál egy gyors cheat, hogy 900-al menjen át
  • Quqa
    #40521
    Ha már újdonságok kicsit álmodoztam mit tudnék még elképzelni.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Lehetne itt jót is alkotni csak vissza kéne nyúlni a gyökerekhez UG, Carbon, MW, HP és ötvözni ezzel (ezeket a legtöbben szerették). Lehetne minden pályán többfajta versenytípus drift, traffipax, üldözéses (ahol mindig kiesik az utolsó) fizetőkapu esetleg rendőrös üldözés (2-2 vagy 3-3 ellen).
    A következő kép képzelném el: a lobby-ban az utolsó 5s-ben sorsolna a gép hogy épp melyik játékstílus indul el (vagy a versen típusválasztóhoz tehetnének egy + random lehetőséget is), így aztán aki nem megfelelő autóval indul megszívta mivel egy gyors 911-el pont elbukna drift-et, mert tapadna mint állat.

    A fizetőkapunál meg el tudnám képzelni hogy minden kapu mást oszt, helyezésektől függően pl. 2x-es szorzót vagy levesz 20km-ert a sebességből stb., tehát itt nem a gyors lenne az első hanem aki jól kapja el a kapukat és lehet az utolsónak befutó kapja a legtöbb pontot. Még azt is bele lehetne szőni a játékmenetbe mikor némely versenyben az első elér egy bizonyos pontra ott egy külön verseny indulna pl. egy x mérföldes drag betétfutam, mikor annak vége folytatódna az eredeti pálya.

    Persze külön is kéne gyorsulási verseny több távon, de én sokat nem várok ezektől és ettől a pályacsökkentéstől nem hogy nőni fog a létszám hanem apadni, mert a piacgazdaság alapmondata terjeszkedni, terjeszkedni a csökkentés mindig a vég kezdete szokott lenni.

    Habár ezeknek ez túl bonyolult lenne, de ha minden felsorolt versenyfajta lenne (és hogy ne unjuk meg naponta, hetente változtatnák melyik pályán mi indul) már azt is el tudnám fogadni.
  • noxwill
    #40520
  • trakk
    #40519
    Meg a fotosoppal.
  • Bukullusz
    #40518
    Nem akarok semmi különlegeset főleg hogy csak igc-m van rá. De most tudnék venni egy lambot akkor azt lehet a frissítés után drágábban kapom csak meg.
  • kaoszgolyo
    #40517
    Nekem az jött le, hogy drágábbak lesznek a kocsik. Viszont lesz boostos verda IGC-ért. De tuningos kocsi már nem lesz IGC-ért, ha olyat akarsz, azt most vedd.
  • noxwill
    #40516
    Elvagyok magammal

  • trakk
    #40515
    Még a fejlesztők se tudják.
  • chris1997
    #40514
    Nincs még róa infó.

    @Bulkullusz: nem tudjuk, hogy milyen elsz a Car Class után az autók.
    @Kanyesz: he? :P
  • JuhaAasz
    #40513
    várd meg! car classban sokkal több autó vehető majd igc-ért, és 2 hetente mindig más lesz megvehető...nem éri meg most elpazarolni az igc-t
  • Bukullusz
    #40512
    érdemes most még autót venni vagy inkább várjam meg a frissítést?
  • xXcsabi1987Xx
    #40511
    mikor jön már a carbon kanyon? nem tudja valaki?
  • JuhaAasz
    #40510
    LoL
  • kanyesz07
    #40509
    mondom inkább ne beszéljünk előre, mert kitudja milessz.
  • trakk
    #40508
    Drag az majd még soká lesz.
  • JuhaAasz
    #40507
    dragban pedig hidd el megeszik mint a büdös szart...
  • JuhaAasz
    #40506
    rövidtávú memóriád van? régebben hányszor le lett írva a kérdezősködésednél, hogy a boost mennyisége, a statjai SEMMIT NEM SZÁMÍTANAK
  • kanyesz07
    #40505
    Hát az igaz. De én most úgyértem hogy Drag-ban. Dragban nem hiszem hogy nagyon elverik. De ezek csak feltételek.. Majd ha bent lesznek, ma vagy holnap
  • patrikhun97
    #40504
    Azt nem is mondtam hogy az alatt van... De akár (mostani rendszerben) T1-es verda is elverheti ha jó a sofőr stb... De az esetleges vitát én már a részemről most lezárom :D
  • kanyesz07
    #40503
    hát 20,000boostos, az adatai se valami kicsik, de nem az számít, de azért ne nézzük le az új gt2 alá.
    full ultra tuningal a végsebessége 404..
  • patrikhun97
    #40502
    Nem feltétlen... Nem olyan erős az a Ccx mint amekkora dobra verik
  • kruger445
    #40501
    Meglátjuk. S osztályban biztos.
  • kanyesz07
    #40500
    ja már tudom. Faja lessz. Akkor ott aKoenigseggCCX Elite a nyerő nem?
  • kanyesz07
    #40499
    drag al? az mi?
  • trakk
    #40498
    Ráadásul Drew azt írta a fórumon, hogy még nem most jön a Carrera GT.
  • trakk
    #40497
    Így van.
  • chris1997
    #40496
    Nem keveri, mert mind a kettőt mondták :D
  • B13A6
    #40495
    Szerintem összekeverted....car classokkal együtt jön azt mondták régebben....
  • kruger445
    #40494
    (hopsz, S14 az, csak a korai széria)
  • kruger445
    #40493
    Ember, nem hittem volna, hogy egy EKKORA mester alakít a suttyó DK szerepében... És most derült ki számomra, hogy az S13-as csapatásai benne voltak az Initial D-ben.