94802
  • tutuhawer #40612
    akkor a skyline-om számai a következők lesznek: A B C Nagyon várom a trükköt, mert valami trükknek jönnie kell
  • trakk
    #40611
    Azt hiszem, biztonsággal kijelenthetem, hogy a patch után nem fognak változni az autók, ugyanis egyik sem lesz újrahangolva.
  • patrikhun97
    #40610
    A kiszivárgott fotó szerint a clio az milyen kategóriás lesz? ( telefonról vaguok:)) És remélem az elsö Igc-s kocsik között fogom majd megtalálni *.*
  • G4RY21
    #40609
    Nem a max verseny lesz 15, hanem az elérhető eventek (pályák). Ha akarod, akkor 654654624x mész rajta.
  • B13A6
    #40608
    Na végre happening valami......lehet holnap korábban kelek a szokásosnál mert nem fogok tudni betelni a változásokkal :D
  • JuhaAasz
    #40607
    neo facebook oldalát mindig jó olvasni :D annyira értetlenek az emberek, meg azok a kommentek :D helyesírás még failabb mint itt :D
  • CortezK2
    #40606
    Mi is privátban voltunk, de így is sikerült beférkőznie közénk néhány szép bugnak :D
  • SUNNY84HUN
    #40605
    ezért ma csak kavicsoztam meg párat futottam barátokkal privibe
    majd holnap du- 5- fele jövök kíváncsi leszek mi lesz a szitu
  • CortezK2
    #40604
    Igen, ma érezhetően meg volt zakkanva a szerver nálam is
  • patrikhun97
    #40603
    Akkor a nagy újítás elötti bugok jöttek elö nálam>.< csak 3dnf-et szereztemXD
  • kaoszgolyo
    #40602
    +1
  • janihunk
    #40601
    Na én megyek játszani amíg még normális a játék. Holnaptól egy F@s lesz. Mi az hogy napi 15 verseny lesz elérhető? Mennyenek a picxsába.
  • Ryder159
    #40600
    csak 4-et
  • bboyatty
    #40599
    Szép jó estét! Látom sok újdonság érkezik ma és elég jól is hangzik a dolog.
    Akkor ha jól értem kapok 5 slotot a garázsba?:D
  • SUNNY84HUN
    #40598
    de hülye vagy te
  • noxwill
    #40597
    Lehet Petőfi benne veszett el és nem a csatamezőn
  • SUNNY84HUN
    #40596
  • chris1997
    #40595
    költészet level 2 :D
  • noxwill
    #40594
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mondtam hogy villám, ezzel a kiegészítéssel teljes lesz


    A játékosok mostantól fejleszthetik au autójukat úgy, hogy az autójuk osztálya változhat aszerint, milyen alkatrészekkel pakolják meg.
  • SUNNY84HUN
    #40593
    holnap mindenki örül - őrül vagy minden ki derül esetleg mindenki derül
  • noxwill
    #40592
    Villámfordítás.

    NFS World karbantartás - Augusztus 21

    Időtartam: 5óra
    Kezdés: Este 22óra (ha jól számolok)
    Vége: Aug. 22 hajnali 3óra

    Ujdonságok
    -Új autóosztály rendszer. Mostantól az autók besorolása nem Tierekbe, hanem Classokba lesznek rendezve: (E, D, C, B, A és S
    -A játékosok mostantól fejleszthetik au autójukat úgy, hogy a
    -Új autó vétele, eladása illetve váltásának képernyői mostantól az újdonságnak megfelelően lesznek módosítva.
    -Az autók mostantól görgethető listába lesznek rendezve Classonként. Az új ablakban láthatóak lesznek a telepített Skill modok, Alkatrészek illetve az utángyártott alkatrészek (kasztni, felni stb...) mielőtt meglenne véve. A játékosok további információkat tudhatnak meg ha az egérkurzort az ikonok felé húzzák.
    -A nap versenye: A versenyek folyamatosan változni fognak napi rendszerességgel. (12-15 verseny/nap)
    -Az alkatrészek Tier besorolása megszűnik, minden eddig megnyert alkatrész bármelyik autóba betehető.
    -Az összes street alkatrész megvehető IGCért.
    -Újabb CarSlotok kerülnek felszabadításra szinttől függően: 12, 20, 30, 40 illetve 50es szintenként. (A játékosok akik elérték az adott szintet visszamenőlegesen megkapják)
    -A bot ellenfelek mostantól nagyobb választékú autókkal jönnek majd.

    Változások/Javítások
    - Multiplayer módban a játékosok maximalizált száma 8ról 6ra csökken.
    -A versenyek szintenként korlátozása megszűnik
    -Az autók szintenkénti korlátozása szintén megszűnik
    -Az után gyártott alkatrészek (kasztni, felni stb...) szintenkénti korlátozása itt is megszűnik
    -Az autójavítás díja be lesz állítva megfelelően
    -A pénzjutalmak az autók áraihoz lesznek beállítva
    -A boost árak szintén be lesznek állítva megfelelően.
    -A pénzjutalmak az új játékosok számára szintén be lesz állítva.
    -A "misc" kategória el lesz távolítva
    -A Skill boltban görgetési problémája orvosolva lesz
    -A matricák tükrözési problémája javítva lesz a BMW M6 kabrióban
    -Néhány hiányzó sérülés hiát javítanak a BMW 135i "Flexor"-ban
  • RED BULL F
    #40591
    ó hát erre tényleg lehetett amúgy számítani, ha már ennyire vázolták felfelé nekünk a szitut.
  • chris1997
    #40590
    Alap :D
  • RED BULL F
    #40589
    Úgy látszik Chris igazad volt :D
  • kruger445
    #40588
    Kellene egy nagy összefoglaló a holnapi frissítés elemeiről a fejlécbe.
  • JuhaAasz
    #40587
    az se a legjobb dolog hajnal 3 kor (vagy 4?) melóba indulni...én meg 22-6 ...

    amúgy komment áradat az tuti lesz, mert mindenki fogja kérdezni, hogy ez mi az mi, ez hogy működik, az hogy működik, holott mindenkinek új lesz, és mindenki tapasztalja majd kifele a dolgokat...lehet nem is kéne holnap fórumra nézni, mert tuti az agyvizem fel fog menni a sok kérdezősködéstől :D
  • SUNNY84HUN
    #40586
    én kihagyom a virrasztást mert mire végeznek pattanok kocsiba és melóba indulok
  • pmarky
    #40585
    hell yeaaahh
  • Ryder159
    #40584
    Végre. szerintem virrasztok, nagyon várom a végeredményt addig minecraft, vagy cod
  • CortezK2
    #40583
    Holnap komment áradat lesz, az tuti
  • JuhaAasz
    #40582
    úgy érzem, holnap ha hazajöttem melóból 6kor, akkor nem lesz alvás
  • SUNNY84HUN
    #40581
    há há gyorsabb voltam
    5 órás leállás oh yeah
  • EDI28
    #40580
    NFS World Maintenance Window – August 21
    By: NFSDrew | 08-21-2012

    Purpose:
    The purpose of this maintenance window is to deploy server / a game patch to Need for Speed World. Please see Release Notes below.

    Date:
    August 22nd, 2012

    Duration(s):
    5 hours
    Start: 1pm (13:00) PDT – 4pm (16:00) EDT – 8pm (20:00) UTC
    End: 6pm (18:00) PDT – 9pm (21:00) EDT – 1:00pm(01:00) UTC

    New Features:
    - New Car Classes system: Cars are no longer bracketed by Tiers, and are instead bracketed by Classes (E, D, C, B, A and S)
    - Players can upgrade any of their cars to reach a higher Car Class based on the car’s Overall Rating
    - The Purchase Cars, Sell Cars and Change Cars screens have been updated to feature an improved user interface and functionality.
    Cars are now sorted in a scrollable list with the option to filter by Class and Make. A new panel shows any Skill Mods, Performance Parts, and Aftermarket Parts that are installed on the car, even before purchase; Players can mouseover each icon to get more information (e.g. part values)
    - Events-of-the-Day: Events will dynamically change every day (about 12 to 15 events will be available per day.)
    - Parts no longer have Tiers, any part can now be installed on any car
    - All Street Performance Parts are now available for purchase with Cash in the Performance Shop
    - More Car Slots will be unlocked at different levels: level 12, level 20, level 30, level 40, and level 50 (Players will be awarded the car slots retroactively based on their current level)
    - A.I opponents now compete using a larger selection of cars

    Changes & Bug Fixes:
    - The maximum number of players per Multiplayer Event has been reduced from 8 to 6
    - Events are no longer level restricted
    - Cars available for Cash are no longer locked by level
    - Visual Packages sold for Cash are no longer locked by level
    - Car repair prices have been adjusted
    - Cash prices have been adjusted across all cars
    - SpeedBoost prices for a number of cars have been adjusted
    - The starting Cash balance for new Drivers has been adjusted
    - The “Misc” category has been removed from the Performance Shop
    - Fixed an issue in the Skill Workshop that caused filters to appear blank after scrolling to the bottom of the Store
    - Fixed a vinyl mirroring issue on the BMW M6 Convertible
    - Some missing damage detail was added for the BMW 135i “Flexor”
  • SUNNY84HUN
    #40579
    New Features:
    - New Car Classes system: Cars are no longer bracketed by Tiers, and are instead bracketed by Classes (E, D, C, B, A and S)
    - Players can upgrade any of their cars to reach a higher Car Class based on the car’s Overall Rating
    - The Purchase Cars, Sell Cars and Change Cars screens have been updated to feature an improved user interface and functionality.
    Cars are now sorted in a scrollable list with the option to filter by Class and Make. A new panel shows any Skill Mods, Performance Parts, and Aftermarket Parts that are installed on the car, even before purchase; Players can mouseover each icon to get more information (e.g. part values)
    - Events-of-the-Day: Events will dynamically change every day (about 12 to 15 events will be available per day.)
    - Parts no longer have Tiers, any part can now be installed on any car
    - All Street Performance Parts are now available for purchase with Cash in the Performance Shop
    - More Car Slots will be unlocked at different levels: level 12, level 20, level 30, level 40, and level 50 (Players will be awarded the car slots retroactively based on their current level)
    - A.I opponents now compete using a larger selection of cars

    Changes & Bug Fixes:
    - The maximum number of players per Multiplayer Event has been reduced from 8 to 6
    - Events are no longer level restricted
    - Cars available for Cash are no longer locked by level
    - Visual Packages sold for Cash are no longer locked by level
    - Car repair prices have been adjusted
    - Cash prices have been adjusted across all cars
    - SpeedBoost prices for a number of cars have been adjusted
    - The starting Cash balance for new Drivers has been adjusted
    - The “Misc” category has been removed from the Performance Shop
    - Fixed an issue in the Skill Workshop that caused filters to appear blank after scrolling to the bottom of the Store
    - Fixed a vinyl mirroring issue on the BMW M6 Convertible
    - Some missing damage detail was added for the BMW 135i “Flexor”
  • JuhaAasz
    #40578
    be vagy szívva?
  • tutuhawer #40577
    másfél éve vártam, remélem, nem hiába
  • kanyesz07
    #40576
    leállás végre
  • tutuhawer #40575
    ott a pont, bőven benne van a pakliban a hosszabítás, sőt még tizenegyesek is. Amikor vége, akkor vége, ez az EA :)
  • kaoszgolyo
    #40574
    A hosszabbításig.
  • noxwill
    #40573
    pl. twitter