94802
  • HansKammerling
    #40988
    Érdekes, végre tudom használni a dodge charger R/t-t :D már nyertem vele egy csomót :P
  • chris1997
    #40987
    [OFF] Na, így legalább nem kell félni a változástól :D
  • B13A6
    #40986
    Nah mostmár laggol is verseny közben ...
  • kanyesz07
    #40985
    nekme jönnek a jó alkatrészek, nagy jutalmak, nem kevés, a versenyekkel is megvagyok elégedve stb..

    eleinte igen csak nem tetszett.. De ez most igen jóóó
  • tutuhawer #40984
    végigolvastam és pár futam meg pár óra garázs után van egy véleményem:
    -Az erőviszonokat tekintve a világon semmi se változott.
    -A tempóm ugyanaz, mint tegnap - nagy autóval biztosan
    -A futamok indulnak, az rendben van, de az autóm nulla maradt és 6 főt legyőzni vele elég nagy kihívás
    -Az alkatrészek esete trükkös: a számok elég érdekesek tehát a megoldás a tesztvezetésekből jön ki. jaaaaaa, hogy barátunk eddig a 20 000 darab TE-ben nem tudott tesztelni, nem érzett semmit... akkor lehet gond.
    -Mindent összevetve nem szar a rendszer, de az autók közti különbséget változtatni kell , mert ez vérlázítóan szar, és simán abbahagyja a játékot a paraszt... Még én is gondolkodom rajta, de még egyeztetek..
  • BB0735
    #40983
    Ki beszélt színekről?
  • kanyesz07
    #40982
    10.000$ yea..
    Beszarás xdd megy mögöttem a murcielago nyomja magát nitro juggernaut, hát közeledik közeledik a paganimhoz.. Elég volt 1x megnyomnom a nitrót el is tünt a térképről xDD megnéztem volna az ő nézetébe hogy gyorsul fel
  • mrhawkins
    #40981
    Hihetetlen ez a sok el nem indoló verseny
  • kanyesz07
    #40980
    De lehet utálni a löködős b**ikat..
    itt megy lassan előttem a versenyen, hát folyton elém ál, hát baszok rá megnyomom a nitrót gyors ordalra, hát lássa fényszóróm nem nekilök valami sz@rnak..
  • patrikhun97
    #40979
    XD
  • Racing824
    #40978
    ez azért vicc...4.8,11 es transtek kerék helyére odatettem egy norset 2,2,4es gumit és nőtt a stat XDD
  • patrikhun97
    #40977
    Szerintem az LFA
  • B13A6
    #40976
    De mentem vele sokat,csak nem szokásom ennyit szőrözni a szineken mint egyeseknek....beletettem a tuningot oszt jóvan azóta is az van benne.....
  • kanyesz07
    #40975
    Evora szerintem
  • SUPERTRABI
    #40974
    a most igc-ért megvehető autók közül melyik a legjobb? melyiket érdemes megvenni?
  • Quqa
    #40973
    Szerintem ezeket elszarták, bár nem néztem (majd este), de hogy a motortól jobb az irányítás és fordítva ez valahogy nálam nem áll össze. Az is lehet buli volt az átfésült fekete cipőpasztánál és másnaposan kicsit összekutyultak mindent de ott ez fel sem tűnik.
  • adamatts
    #40972
    bocs hogy nem képbeszúrást alkalmaztam...
    Patrik épp ma vettem és olyan szinten van szerintem mint a 200SX
  • zsomboor
    #40971
    Én úgy tudom hogy 1 millió cash
  • kanyesz07
    #40970
    jaja
  • BB0735
    #40969
    Nem.
  • patrikhun97
    #40968
    Akinek van Camaro SS-e tudna róla véleményt mondani?:)
  • adamatts
    #40967
    nem úgy volt hogy TH-ban nem lehet 1 csillagos skilleket nyerni??
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://www2.picturepush.com/photo/a/9034895/1024/nfs-world/nfsw260.jpg
    új maffiózós Camaróm
    http://www5.picturepush.com/photo/a/9034898/1024/nfs-world/nfsw262.jpg
  • BB0735
    #40966
    Te se sokat mehettél még azzal az Exige-el, ha eddig nem tűnt fel, hogy gyakorlatilag bármilyen jobb alkatrésztől csak egyre durvább lesz a kanyarsebessége. Akárcsak az Elise-nek meg a Miurának.
  • chris1997
    #40965
    Erre csak egyet mondok: EA
  • RYO21
    #40964
    Csak én vettem észre h autóvásárlásnál és kiválasztásnál az aftermarknál 1 kocka hiányzik? Mégpedig a bodykit.
  • patrikhun97
    #40963
    Valaki nem tudja mi lehet a Jackpot?
  • adamatts
    #40962
    Szabi a kis Camarót úgy csináltam már felhúztam C Class toppra de más kocsi kell minden Classra és nincs szívem kidobálni a jó partokat egyik járgányomból se... hozzánőttek az adott kocsihoz azoknak a partoknak történetük van
  • kaoszgolyo
    #40960
    Nem bízom abban.
  • adamatts
    #40959
    húú srácok elég volt végigolvasni a 3-4 oldalnyi kommentet a Class rendszerről ami eléggé ki lett vesézve van jó és rossz oldala is ebbe most nem mennék bele mert már nem 1x elhangzottak
    DE! engem meg szerintem másokat is hogy nagyon könnyen fel lehet húzni egy Corollát vagy Szilvikét A osztályba és ott viszont semmi esélye...
    az adott kocsiknak van egy alap Class besorolása és úgy jobb lenne ha max 2 Classt tudna előrelépni a kocsi bőven elég lenne és így nem kerülnének megint 1 versenybe a corollák egy lambóval
  • chris1997
    #40958
    Nekem a sárga szar volt az 5.2-be, piros a tuti.
  • noblem1983
    #40957
    A piros felfüggesztés érdekes. Én kihajítottam belőle és sárgát tettem bele így mintha jobb lenne bár lehet csak én érzem így de ezt sehogy sem tudom rábírni a tisztességes kanyarodásra. Mindig túlbecsülöm a képességeit aztán fal lesz belőle.
  • chris1997
    #40956
    Az konkrét gyorsulási stat...
  • kruger445
    #40955
    Downtown jól adja harmadik helyen, feltűnésmentesen becsusszant egy 2-es ültetés meg egy Polska rendszámtábla... (0-0 kijelzés)
  • BrianSpilner14
    #40954
    csőőő
  • Ryder159
    #40953
    Mindegy, ki is léptem, remélem este javítják, amit javítottak tegnap, és holnap lehet nyomni.
  • kruger445
    #40952
    Biztos a menetszél. Ma én is kaptam egy pár mágnest, de ezek 60%-a ért csak célt, a többinél csak az üzenet jött.
  • Ryder159
    #40951
    Ja azt kifelejtettem hogy 3. helyért kék kártyát adott...
  • Ryder159
    #40950
    3. helyen magamra dobom a mágnest. Szerintem jobb ha abba hagyom a játékot, mert elkopik a billentyűzet mire leírom az összes szarságot.
  • B13A6
    #40949
    tényleg?!...valódi hatását?!....az exigemen a zero tuned 9-17-es (vagy mennyi) motor 47-et javított a handlingen....(vagy tényleg ezt teszi?)
  • zsomboor
    #40948
    Nekem meg az üresen hagyott suprába belevarázsolódott mindenből egy tuned-gromlen