94802
  • chris1997
    #41156
    Azért a 2 éves első autómban még maradt egy kis Force :)
    (Sok powerrel csak beérni próbáltam.... de nem sikerült :D )
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!




    És a végén..

    (cset... :D Az a vicces, hogy ő csak állt X) )
  • kaoszgolyo
    #41155
    Vártam valamit a Safehouse-zal kapcsolatban. Nekem az jött le a hírekből, hogy a festésen és a matricázáson kívül minden egy ablakban lesz, nem kell majd menükben mászkálni. A Performance Shop, Skill Workshop, Vinyl Shop, Change Car és Car Dealer gombjai elférnének egymás közelében. Úgyis mindig a jobb oldali panel változik, a kocsi a tuning ikonok és az infók maradhatnának mindig ugyanazok, ugyanott.
  • chris1997
    #41154
    (Viszont a DropRate az fasza.. nagyon az)
  • tutika14
    #41153
    Kapott már valaki olyan JACKPOT szarságot? azt a lucky draw-ból lehet egyébként?
  • kruger445
    #41152
    60*1,61, vagyis majdnem 94 km/h.
  • chris1997
    #41151
    Megyek körversenyeket és érdekes.. nem kapok soha plusz kört.. ki kérem magamnak
  • kruger445
    #41150
    Ismerős, bár én a rendőrös eseményeket kategorikusan kerülöm, ha ilyet ad a rendszer, inkább keresek újra.
  • tutuhawer #41149
    nekem ilyet ne írj többet, légyszi. Azzal szeretne menni mindenki, amivel szeretne. Neked megmondják, mi a jó, te akkor azzal mész. Nekem senki se változtathatja meg a kedvencem, amiről most nem tennék be videókat. A lehető leghitványabb, legkártékonyabb, legrosszabb, felfoghatatlan hozzáállás a tiéd. Megmondják az utat és bemész, és rántanál engem is arra a főnökség által kivágott ösvényre. De nekem van saját gondolatom ám, Nissan és egyéb japánok. Neked megmondták, mi megy jól , és elégedett vagy. legyél, de nekem ne magyarázd a szarodat, kérlek, mert nem érdekel
  • kanyesz07
    #41148
    60mph mennyi km/h??

    ám faja ez a
    Dodge Challenger Concep
  • mamiya70
    #41147
    köszi az infót!
    a verseny keresőre szoktam rányomni, és amit bead, azon indulok...
    ezt nem is néztem, köszi még1*!
  • kaoszgolyo
    #41146
    Ahol bármilyen osztályba (class) tartozó kocsival lehet menni. A térképen az esemény fölé víve az egérmutatót, kiírja, hogy Open Event, vagy Class Event.
  • Tarpi
    #41145
    Feltuningoltam a 240SX-et D tetejére (399), mennék egy versenyt és nem enged belépni, mert C-s az autó.
    WTF:
  • mamiya70
    #41144
    tetszetős, jól néz ki.
  • mamiya70
    #41143
    segícccccs kicsikééét :)))
    ??? open event ??? mi is az?
  • krisz8ball
    #41142
  • kaoszgolyo
    #41141
    Open Eventen nem. Ez a trükk.
  • Guido992
    #41140
    Lesz majd valamikor Lexus LFA találkozó?
  • mamiya70
    #41139
    érdekes ez az új rendszer...
    705-807-617 értékkel bíró EVORA-t berakott mellém versenyre...
    én egy 566-595-335 (asszem "C") MX-5-tel nyomtam...

    nem arról volt szó, hogy egy kategóriában lévő autókat raknak össze, vagy rosszul emlékszem???
  • kaoszgolyo
    #41138
    A te helyzeted más, mert ahogy nekem lejött, nem volt másik fél, vagy ha volt is, az maga az EA vagy egy partnere. Gondolod, le fognak állni meghallgatni mindkettőjüket, várják a bizonyítékokat és igazságot tesznek? Szerintem nem. Plusz a szabályzat kimondottan tiltja a felhasználói fiók átruházását, illetve annak átvételét. Innentől kezdve polgári per sem jöhetne szóba, ha jól sejtem, csak a másik jobb belátásra bírása.
  • Nomish
    #41137
    Az rendben,de ha a magyar supportnak ír,azok rendesek,én nekik írtam,választ is kaptam hamar,magyarul,majd átirányított egy kolléganőjéhez aki már külföldi volt,de ő is nagyon rendes volt,tehát a lényeg a jó kezdés. Ha a magyaroktól egy Zsolt nevű supportos átirányít egy Tiffany G. nevű külföldi help centereshez,onnantol nagy valószínűséggel nyert ügyed van. Mivel csak jobb,ha egy EA alkalmazott szól az érdekedben a feljebb valónak. :D Mondom ezt én,akinek veszélyben volt 3 profilja is,nem kevés beleölt pénzel és idővel.
  • patrikhun97
    #41136
    Ha emlékszel a születési évre amivel regisztrálva van akkor elvileg bizonyítod, hogy a tied és lehetséges, hogy visszaadják:) Én itt rontottam el hogy mindig mást adtam meg:/
  • kaoszgolyo
    #41135
    Ez nem áll meg, mivel a felhasználónak gondoskodnia kell a jelszava biztonságos tárolásáról. Annyit mondanak neki, hogy IJ, válogassa meg a bizalmasait.
  • ADAM483
    #41134
    próbálkozom vele de nehéz ügy nagyon :(
  • Nomish
    #41133
    Vettél bele boostot? Megvan a starter pack,esetleg számlakivonat,vagy paypal számla? Írsz a supportnak,bemutatod a fent felsoroltak valamelyikét és meglátják mit tehetnek. Mikor nekem volt gondom egész kézségesen álltak a dolgokhoz,és segítettek. Így nem deaktiválták az accountomat. Félreértés ne essék,nem csaltam,csupány boostot vettem és egy 8ezres boostot "ajándékba" adott a játék :D Majd kaptam a mailt rá egy hétre,hogy csalással szerzett speedboost. Szóval állj a sarkadra,mond el az igazat,kicsit ferdítve. :D Hogy az alapbol a te accountod,csak megbíztál benne vagy hasonló. És reménykedj
  • patrikhun97
    #41132
    Sajnos ismerös érzés nekem a másik accomat törték fel 2-3napja:/
  • ADAM483
    #41131
    nem rossz de az accomat nem kapom vissza :(
  • Nomish
    #41130
    Ezt látva elmehetek a sunyiba a Superveloce replikámmal. Pedig milyen jól is sikerült az a festés...:D
  • kanyesz07
    #41129
    chris izlések és pofonok :D

    Nálam a kedvenc a pagani zonda cinque roadster ami nicns roadsterbe. A cinqueban a body kit rajta nagyon állat. Murci SV-ra is állat!,GT3rs ugyanaz majdnem mint a sima gt3 hát nem valami jó.. Carrera GT-re az igaz hogy talán..
  • patrikhun97
    #41128
    Segítsek?:D Egy kis ìzelìtö:D
    http://tv2.hu/tenyek/video/kick-boxosok-vertek-meg-tenyek-riport
  • ADAM483
    #41127
    Amugy Nyári Kristóf nak hívják a srácot ha ismeritek eki elvette az accomat Savaney a játékos neve és az én accom neve Sevarnys amit ellopott ez a patkány most tőlem
  • chris1997
    #41126
    Fúj. Bűn a Cinque-re, meg a Murci SV-re Bodyt rakni. GT3RS 4.0 kasznija jó, mert RSR, Carrera GT meg... talán..
  • trakk
    #41125
    Tudom, hogy volt már, de ebben benne vannak a bodykitek is.
  • ADAM483
    #41124
    agyon verem az tuti
  • patrikhun97
    #41123
    És még is hol van az a 200km-el arrébb?:) Egy Kickboxos keze messzire elér
  • CortezK2
    #41122
    Akkor Scud rakéta! (amúgy bocs, de az ilyenekhez nem értek úgyhogy nincs ötletem)
  • ADAM483
    #41121
    nem rossz ötlet csak 200 km re lakok a faszkalap
  • kaoszgolyo
    #41120
    Néhány nagy darab, kopasz ember.
  • ADAM483
    #41119
    tudna nekem segíteni valaki hogy vissza kapjam az accomat?
  • CortezK2
    #41118
    Ha még nem untad meg a chat ablak bezárogatását az autó javításához, akkor itt kiélheted magad lvl. 3-on
  • ADAM483
    #41117
    Sziasztok olyan problémám van hogy kaptam egy 10 es szintű accot 3 hónappal ezelött és felhuztam 50 esre raktam rá boost ot most meg vissza vették tőlem de nem tudom hogyan mikor megváltoztattam az e-mailt és jelszót is