94802
  • chris1997
    #41652
    Vannak a tökösek, akik el merik mondani. OK vele nem az volt a baj. hanem, hogy pártolta a TH csalókat. Na az baj. Bence4 is csalt de ő ki lett mosva Vanishel.... Eladta minden partját, új lappal kezdett. Meg is lett dicsérve, ő konkrétan "hős". De az ilyeneknek süljön le a pofájuk...
  • trakk
    #41651
    Attól, hogy valaki nem mondja el, attól még az, és az ilyenek azért ki szoktak derülni. Ha meg kiderült, akkor csak Chris-t tudom ismételni, viselje a következményeket. Attól, hogy elmondja, még ugyanúgy csaló marad.
  • JuhaAasz
    #41650
    értelmezés fail?! ülj le egyes.

    azt írja, aki csal, viselje a következményeket...
  • kanyesz07
    #41649
    Chris ezzel most aztmondod hogy aki hacker az ne merje elmondani bevállalni?? Kitudja most közöttünk hány hacker van.. Akkor mondom én nekik hogy ne merjék elmondani.. Ez nem fer szó szóért
  • JuhaAasz
    #41648
    zöld+
  • chris1997
    #41647
    Én nem adnék...
    Akkor te jól ne merjél tanulni, mert ha (talán) főnök lesz belőled, becsődöl a cég :P
    Aki tett valami rosszat, viselje a következményeket...
  • kanyesz07
    #41646
    Nem bocsáltunk meg DJredbull18 nak? xd

    Én ilyen vagyok, hogy aki nem valja be hogy hacker, az az. Aki bevalja, azért valja mert bűntudata van, és szembenézett mindennel, és SG ről is bannt kapott.. Én adnék neki azért még 1 esélyt ;) megérdemelné
  • patrikhun97
    #41645
    Nem sértés, de akkor elég pedofil lehet a nyelvtan tanárod mivel nálunk (és általában mindenhol) max csak egy egyest kapunk ezért XD
  • chris1997
    #41644
    (és ezért a nyelvtan tanárod lehet megb*szott volna, szóismétlésért..)
  • chris1997
    #41643
    Ez egy szóba, kisebb regény nélkül: Ne írj.
  • chris1997
    #41642
    Egy kettő buzit meg :D
  • tutuhawer #41641
    írtál 2 hszt, de nem írtál semmit. Ne kommentálj, ha nincs mondanivalód. Nincs is mondanivalód, nézd már meg. itt kommentálod a semmit...
  • chris1997
    #41640
    Nem.
  • JuhaAasz
    #41639
    hogy hogy? megbaszták a th hacket? :D
  • kanyesz07
    #41638
    chris mostmár senkise tud th hackelni a új rendszer miatt.. Akkor már nem mindegy?
  • chris1997
    #41637
    Elolvastam....
    Új főnök? Who The Hell Cares? Nekem mindegy ki a stat főnök, nekem nem a ranglista a lényeg, hanem, hogy azért játsszak, hogy élvezetből, ne pedig kényszerből. Hírnevet leszarom, mindig is leszartam mindenkiét. Mert aki egy játékban a hírnévre élvezkedik az beteg(már bocsánat de tényleg az).
  • CortezK2
    #41636
    Tegnapi kép:



    17-es szintű (ha minden igaz már mindegyik 2-es) 28km-es pályán nyomathattuk volna 28an, ha lenne ennyi hely groupban...a fene A szerver simán bírná, amilyen megbízható
  • tutuhawer #41635
    mint mondtam, új a főnök, olvasd el, amit írtam
  • chris1997
    #41634
    " A Treasure Huntosok vissza fogják kapni a ranglistát, ha jól értettem a szavait." De miért? legyenek nullázva a mocskok(a TH Hackerek..).
  • tutuhawer #41633
    Szóval befutottam , én is olvagatom a hozzászólásokat, lenyitogattam minden rejtettet, és én is örülök az új vagy régi játékosnak...
    Gyorsan mondom, Briannek, hogy 2 vagy 3 pályán kért bizonyítást a stat oldalon a főnök , ebben semmi érdekes nincs. A kurvaanyázással nyitottál ott, ez nem mutat előre, az tuti. Engem is megemlítettél, meg 150 magyar játékost, aki téged igazol, ezért fekete pont jár.
    Alap autóval sose mentünk, arra emlékeznék. A treasure huntos csalással épített autók ellen mentem, és vertétek a melleteket. Hírnév. Rákérdeztem, biztosan nincs trükk, kétszer is. Azt mondtátok , hogy nincsen. Hírnév. Lehet okosabbnak lenni, gyorsabbnak lenni, ugye lehet nagyobb a pöcsötök is, de hazudozni minek kell... nem fogom fel. Nem viccből kérdeztem, amikor kérdeztem, hanem mert láttam, tudtam.
    Még ide jön, hogy az annyira utált nfs-s.com admin Sachsenpower már törölte is magát az oldalról és Diazpunisher az új főnök. A Treasure Huntosok vissza fogják kapni a ranglistát, ha jól értettem a szavait.
    Este meló, privátban is elérhető leszek
  • RED BULL F
    #41632
    Na basszus, jó hülye tárhelyet leltem én is :D Na itt a kép eredeti méretbe:

  • kanyesz07
    #41631
    tanultam oroszt ha látnám élseebben elmondanám..

    Lehet hogy olyan mint egy arab..

    ALLAHUAKBAR!
  • B13A6
    #41630
    Muhhahahahaaa :D
  • RED BULL F
    #41629
    Légyszíves, valaki magyarázza már el nekem, hogy ez a nyomorult miről ugatott nekem. Már a hócipőm tele van ezekkel az idióta oroszokkal, hogy valami cirill betűs f@szságot gyorsan beugatnak a verseny elején, aztán kilép. De ez már nem az első eset:

  • JuhaAasz
    #41628
    jogos...egyem a kis poénos szívét :D draghoz kéne egy olyan hack, hogy futna a játék alatt...és amelyik ellenfelem csalva jobban akarna gyorsulni azt észreveszi és ellentámadással lelassítaná :D
  • JuhaAasz
    #41626
    ilyenekkel ne vicceljér, mer egyesek kurva komolyan veszik, aztán csalódnak és rádküldik a world maffiát :D
  • JuhaAasz
    #41625
    de látod még új tag :) legalább hagyd addig míg ad rá okot :DDD
  • chris1997
    #41624
    HG + Hatalom =
  • JuhaAasz
    #41622
  • kowavega
    #41620
    Need for Speed World ‏@NFSworld

    Fun fact: Since #CarClasses has been released 60 players have won the $1,000,000 in-game cash jackpot!
  • kowavega
    #41619
    az
  • kaoszgolyo
    #41618
    ALT+TAB bug?
  • trakk
    #41617
  • kanyesz07
    #41616
    ez k* durva .. Most meek a subarumal osz tlátok egy Ford GT-t aki tökre ugyanazt lemásotl :D uyganaz a vinyl szin :DD

    Like a Boss
  • kanyesz07
    #41615
    De nem ma, hanem később
  • kanyesz07
    #41614
    Bent a
    Porsche Carrera GT
    Lamborghini Murcielago LP 670-4 SV
    Drag racing
  • kowavega
    #41613
    hol a kérdés?:D
  • Mivec
    #41612
    Értem, köszönöm szépen.
  • chris1997
    #41611
    Ha a Chicane-re csináltad, akkor az Apex-on nem él és ugyan ez fordítva.
  • Mivec
    #41610
    Ha az egyiken van karakterem, az él a másikon is?