94802
  • JuhaAasz
    #41980
    mert meg lehet változtatni nem ?:D mostmár ez van:)
  • JuhaAasz
    #41979
    kb ilyen voltam ma melóba. nagyon szétcseszett egy nap volt ez a mai...komolyan mondom, hogy egy világhírű gyárnál melózok, és az összes tetves mérnöknek eszenincs ember...a logisztikán meg analfabéták dolgoznak...nem tudnak egy adott alkatrészből X mennyiséget leszámolni a kocsira. és még lehetne sorolni. az előző hsz-em kicsit hirtelen kapott volt :D cask ovlastam lejjebb, hogy valakit feltörtek, és egyből felment a pumpa :D
  • chris1997
    #41978
    Akkor ne légy freemailes :D
  • Tarpi
    #41977
    Azért mondtam, mert az egyik nap még D-be mentem a 399-es stattal, most meg a D autók között ír C-t. #41956 Már több classnál jártam így, de ha x98 volt a vége akkor nem volt gond.
  • tutika14
    #41976
    óvatosan... szerintem jobb, ha kussba maradsz :D Szerintem pont a nagyszájúakat vadásszák :D
    Egyébként ma meglejölt egy wasdwawasaw féle nevű user :O egyből utasítottam is el....
  • tutuhawer #41975
  • JuhaAasz
    #41974
    ha feltörik a freemail-es accom, istenemre esküszöm, hogy szájbakúrok minden rohadék ganéj köcsög hacker gecit aki él és mozog a földön. :D
  • chris1997
    #41973
    Ennyi.
  • BB0735
    #41972
    Én nem ajánlanám az Evorát. Nagytudású devellis főbaromnak úgy néz ki ahhoz volt elég esze, hogy az Evorát szépen lebutítsa, így a Murci már egyértelműen jobb nála, ráadásul olcsóbb is, az LFA pedig mindkettőnél jobb.
  • B13A6
    #41971
    Tyüha...1.Lettem és 0,13 százados hátránnyal a 2. is
  • zsomboor
    #41970
    Azért szarok a statisztikák mert nagyon úgy tűnik nem számoltak a tizedestörtekkel...vagyis 599,99 helyett 599,50 folött már a felsőbb kategóriába teszi, de még mindig 599-nek írja
  • B13A6
    #41969
    Valószínűleg attól függ,hogy mit kerekített oda ...
  • Quqa
    #41968
    Már mért lenne 98 a váltószám, nekem 599-en van az egyik MR2 és B!
  • chris1997
    #41967
    De IGC-s, szóval nem vesztettél az LF-A-val sokat. Csak ha partok mentek bele..
    Amúgy az az LF-A használható, nagyon is. Tuinigolt LF-A-k mögöttem voltak, akár GT2-vel, akár R8-al, sőt BB0735, az SDC bajnokságon, végig mögöttünk/elöttünk volt. Nem volt gyakran harmadiknál rosszabb, az LF-A-val.
  • HUNRRIKAN
    #41966
    nos köszi az infót igy hát evorát veszem meg class a ba ha nem jó az lfa:S
  • SUNNY84HUN
    #41965
    a veronán és többször nyertem vele
  • SUNNY84HUN
    #41964
    pedig nem rossz autó az , de miért a boostost vetted meg 2 misiért igc is van , üresen skillek nélkül komoly futamokat mentem vele procar és e30 ellen
  • B13A6
    #41963
    Szerinted
  • Gam3r
    #41962
    Aha, kitapasztaltam valamennyire, de az most komoly hogy pont alapján megy classba, mert szerintem ez a pontrendszer még mindig teljesen rendszertelen...:D
  • Gam3r
    #41961
    Wow, mi folyik itt Gyöngyösön?

    Kicsit behúzódtam a medve barlangba, és jött pár újítás már is, valaki felvilágosítana mi történt az új autó tuningolási kinézeten kívül?

    Nagyon köszönök minden választ!:)
  • goregrind #41960
    Megvettem az LFA-t... (Boost-os verziót)

    Alap cuccokkal picit vicces volt a Porsche 911 GT3 RS (795/887/690) szénné ultrázott után. Bedobtam hát pár ultra partot, eredmény: 794/900/703

    Mintha egy lassított filmet néznék, olyan a verseny ezzel a géppel a porséhoz képest! A nitrót meg nem is említem, mint egy részeg molylepke harmatos fingja... Miért is hagytam magam rábeszélni?!?

  • HansKammerling
    #41959
    Jah h. ezt nemtudtad? 399 nél már feljebb megy, Attól függetlenül szép stat
  • Tarpi
    #41958
    A 'CAR FILTERS' a lényeg. Természetesen nem lehet 'D'-s versenyt menni.

    Egy pár napja még D-be volt, de úgy néz ki, hogy 398-re kell rakni, és akkor nem ugrik át C-re
  • HansKammerling
    #41957
    Tetszetős az a stat :)
  • Tarpi
    #41956
  • SUNNY84HUN
    #41955
    " good hunting s.t.a.l.k.e.r "
  • zsomboor
    #41954
    E-mailezős supportnak hova is kell válaszolni? arra az e-mailre amit küldtek?
  • tutika14
    #41953
    pont nem arra gondoltam.,...
  • goregrind #41952
    Én 7-8 éves voltam, amikor először láttam a filmet. Akkor nem igazán nevettem még rajta - igaz ma sem! Nagyon jó kis film az első rész!

    #41897 A seggemen is felállt a szőr, annyira bejön ez a hang!
  • zsomboor
    #41951
    És most mi lesz a barátlistámon levőkkel is....? Ez a gyökér gondolom jó esetben majd mindenkivel elbeszélget, kivéve hogy ha magyarral kezd el beszélni, mert az nem fog neki menni gondolom (már ha nem magyar az illető) ..viszont az is lehet hogy szépen feltöröget mindenkit...úgyhogy aki itt ezt látja és barátlistán volt az block+ delete, legfeljebb ha visszakapom (bár azt kétlem) akkor majd újra felvesztek......akik meg nem tudnak róla azokkal nem is tudom mi lesz...
  • trakk
    #41950
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    De csak annyiban, hogy ugyanúgy mészosztlősz.
  • Quqa
    #41949
    Most mentem ezen az apefos-on hát persze hogy 4. multi után levágott, ezt tudják ezek a senkiházi De Wellis-ék.
  • tutika14
    #41948
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    De a fallout az hasonló a Stalkerhez :)
  • chris1997
    #41947
    Burnout Paradise*
  • chris1997
    #41946
    Burnout
  • tutika14
    #41945
    Fallout
  • SUNNY84HUN
    #41944



    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    valaki tud még olyan gamet amiben dinamikus időjárás van ( stalker mindegyik része meg van eddig ez a no 1 ) ?
  • tutika14
    #41943
    Hát ja.. :)
  • tutuhawer #41942
    az autóm itt van, nem ott, ez a hézag
  • Quqa
    #41941
    Mentem ezen a csicse (az új) vagy mittudomén milyen szerveren 3-tól 8 lvl-ig, és érdekes módon kb. 20-25 futamból (10 singli) egyszer sem dobott ki.

    Ha már mindenki tele off-olja az oldalt én szeretnék ide is ilyen hangokat.