94802
  • Nomish
    #42922
    Teljességgel egyetértek KAOSZGOLYO írásával. Ezt kb. így ahogy van, még egy kicsit felszólítóbban megfogalmazva ha lehet,el is kellene küldeni nekik a lehetséges összes E-mail címükre,facebookjukra,twitterjükre fórumukra ébresztőórájukra csipogójukra még az öregannyuk bugyijára is ráfirkálni,hogy vegyék már észre magukat. És azt,hogy kib*szott unalmas ez a pár verseny naponta,még privátban is,nemhogy multiban a csalók,rammerek és a csak simán balf*sz vezetni nemtudó játékosok között. Több versenyt a népnek,és ha readyzik 3-4 ember kezdjen el 10-től visszaszámolni. Ha úgy döntünk indulni akarunk akkor indulhassunk,annyian ahányan akarunk. Nekem ez azóta is nagyon bassza a csőröm.
  • CortezK2
    #42921
    Azt hiszem vasárnapig
  • kruger445
    #42920
    Valószínűleg a munkám miatt maradtam le róla, ezért megkérdezem: mikor lehetett SB nélkül folytatni a gyémántvadászatot az egész napos p*csverés után? (Nekem volt 500SB-m, most megint nem tudok garázshelyet venni...)
  • kaoszgolyo
    #42919
    Amúgy áldásom rájuk. Szükségük lesz minden valaha kapott áldásra, amikor a Sátán vezette Pokoli Népbíróság előtt állnak láncba verve. :)
  • kaoszgolyo
    #42918
    Este javítják. Öt perc töltés lesz utána a sztenderd. ... Ilyen redvázásért az eddigi összes munkahelyemről kibasztak volna, ezek meg látszólag kaszálják a pénzt. Az szomorít el a legjobban, hogy felépítettek valami jót, de szarnak bele befejezni. Csak le kellene ülni a picsájukra és kijavítani azt a pár tucat bugot, és a legtöbb játékosnak örömet szereznének. Sőt, az eddigiek után szinte extázist. Talán fél év elég lenne rá. De nem, ezek nyomorék új kocsikat fognak behozni, meg a fasz se tudja mit, de arról nem szólnak, hogy a kibaszott idegesítő hibákat kijavítanák. Miért? :S Ne videókat csináljanak, hanem kussoljanak és takarodjanak áttervezni a fostos fos kódot, amit összehánytak, vagy kiollóztak valahonnan. Ez lenne a dolguk, csinálják ezt. Nem a tömegenergia előállítására alkalmas módon kell hidegfúziót megvalósítaniuk, de még csak semmi újat sem kell kitalálniuk, csupán a meglévő adatokat, tényeket kell összerakniuk és a tudásukból hozzátenni egy keveset. Ezért akasztják a lóvét, akkor hát csinálják. Pofátlan pénzhajhász pöcsök.
  • Ryder159
    #42917
    Na felmentem egy versenyre. 3 perc töltés, 0rep/cash, úgyhogy alteffnégy...
  • Ryder159
    #42916
    Aventador,
    CCXR Special Edition,
    Galladro (Underground Racing tuningal 1000+Hp),
    Camaro 2SS Transformers Edition,
    BMW Gina
    és valamilyen Lada


    Komolyra fordítva a szót:
    M3 GTS
    M3 GTR MW
    Ford Mustang Terlingua
    Dodge Viper ACR Elite
    Dodge Challager (Ami a zsaruknak van)
    RX-8

    Tegnap megvettem az LFA-t, de nem mentem vele csak egy kört free romaban. Jól megy, jól kanyarodik. miért nem használja senki? Szar a nitrója? (kicsi a nyomaték)
  • szilard12
    #42914
    Holnaptól ismét 6 autó lesz elérhető igc-ért két hétig.
  • RYO21
    #42913
    Lesznek IGC-s autók?
  • szilard12
    #42912
    M3 GTS a többi mindegy.
  • kruger445
    #42911
    Megvan, az utolsó a listámon a Lamborghini Diablo.
  • kruger445
    #42910
    Most, hogy már csak 1 nap van a 6 új IGC-ért elérhető autó megjelenéséig, nyílt ötletbörzét kezdeményezek: ki milyen hatost képzelne el, ha rajta múlna?

    Nekem a hatos a következő lenne: BMW M1, VW Golf Mk1 GTI, Audi (Ur-)Quattro, BMW M3 Sport Evolution, Porsche 911 3.0 RSR, plusz még valami szuperautó, amit nem vennék meg.
  • noxwill
    #42909
    mily becsületes
  • B13A6
    #42908
    Este küldött privátban "DJREDBULL18" kiigazított,hogy a ghost mód csak annyit tesz,hogy átmegy mindenen(traffic,oszlopok,stb..)-köszönjük neki az információt
    Inf. eredete,hogy "kipróbálta" + közölte velem,hogy igen ő egy csíter....szóval vannak ott neki más nyalánkságok is TH-n kívül....
  • tutuhawer #42907
    de igen, de még senki sem jelentette korábban, ahogy nézem. Én elég furcsa , személyes módon fogom fel a csalókat. Aki csak simán csal, az nem annyira érdekes nekem. Viszont a te ügyed érdekesebb. A VW-t meg majd megnézem holnap, ha el nem felejtem, hogy mekkora is a tempója
  • HUNRRIKAN
    #42906
    mióta játszom én még csak 1 rózsaszín erőgépet láttam és az az én mustangom :D
  • Gyuszopapa
    #42905
    Megvan. #42857 Ez nem Pongyi csalója?
  • HUNRRIKAN
    #42904
    Komolyan fontolóra veszem az újra festést .
  • Gyuszopapa
    #42903
    NFSWWATCHER a másik drivere.Vajon ez honnan ismerős nekem.
  • tutuhawer #42902
    most komolyan... melyik erőgép pompázik rózsaszínben? Mustang? Nem sok rózsaszín Mustangot látni
  • HUNRRIKAN
    #42901
    10x ne már
  • tutuhawer #42900
    ma meg magyarul 10X
  • HUNRRIKAN
    #42899
    csak nem tudom hogy milyen színben pompázzon az erőgépem nekem tetszik ez a rózsaszín de ma már angolul megkaptam vagy 5 ször hogy bu......i vagyok
  • HUNRRIKAN
    #42898
    persze rendben van
  • tutuhawer #42897
    az ötletem? Nekem nincs ötletem, ez sem az enyém, élőben láttam. Amúgy bármely képemet nézheted, egyet kivéve. A NISMO hadd maradjon az enyém, kérlek
  • HUNRRIKAN
    #42896
    nos én egy alpine matricán dolgozom de nem igazán tudtam hogy hogy kezdjek neki nem bánnád ha használnám az ötleted ?
  • HUNRRIKAN
    #42895
    íme mai napi első videóm ocean view:

    http://www.youtube.com/watch?v=kOuZt5w4pIE


    és íme egy videó a dover streetről zenei aláfestéssel sokkal hangulatosabbnak érzem a fent említettnél:

    http://www.youtube.com/watch?v=QspK2MoYsHY&feature=youtu.be

    Mit ne mondjak a vezetés is jobban eset ,főleg hogy már nem szaggatott a játék mert a bandicam egyik hibás verziója volt meg nekem és újat töltöttem le .
  • tutuhawer #42894
    köszönöm, örülök , ha tetszik, az eredeti autóról koppintottam, az nagyon tetszik.
  • HUNRRIKAN
    #42893
    érdekes ízlésre vall a festésed szolid de mégis mindent elmond ha ránézel és ötletes elkészítés grat neked
  • tutuhawer #42892
    háááát, az bizony trükkös, igen. Még ez a Golf sem megy olyan gyorsan:


    szóval csalóval volt dolgot, ó eséllyel
  • Gyuszopapa
    #42891
    Az létezik hogy egy E kategóriás WV R32 299 km/h sebességgel száguldjon?
  • kaoszgolyo
    #42890
    Nem annyira, mert zombik.
  • HUNRRIKAN
    #42889
    :) az jó
  • Freeman16
    #42888
    Tele van csalókkal.
  • HUNRRIKAN
    #42887
    van benne valaki ?
  • Freeman16
    #42886
    Halottaskocsi:


  • kaoszgolyo
    #42885
    Majd a leállás előtt húsz perccel megtudod.
  • janihunk
    #42884
    Akkor holnap este nagy patch?
  • goregrind #42883
    Höhö... "Azer42"-őt én is kifogtam ma már!
  • SUNNY84HUN
    #42882
    ez a véleményem ··
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    most erre mit lehet mondani ,, ea egy mert nem tesz semmit ellenük + az összes csaló roh@dna meg mert mind féreg a szememben és főleg az akiről mindenki tudja hogy tolja és lehazudja a csillagot is