94802
  • RoboKutya78
    #43006
    Ehh ez már igen ülök a seggemen az újonnan festett toyotámban valahol az olajfinomitónál erre kapok valahonnan egy time slink shotot :) ehh
  • RED BULL F
    #43005
    Ezzel sajnos nem jutottam előrébb :D
  • janihunk
    #43004
    Hát nagyon elbaxták az all in-t be se lehet érni. Az egy dolog hogy én beérek de a többi nem:D
  • kaoszgolyo
    #43003
    Hát a játék! Menni kell játszani.
  • kruger445
    #43002
    Nagyon sajnálom, hogy egy nagy nevű magyar versenyző (aki ráadásul ennek a fórumnak az adminja) úgy döntött, befejezi. Engem is idegesít a sok parajelenség, amit játék közben tapasztalok, de letojom, mert én a vezetés öröméért játszom.

    (És én is mindjárt megyek Akinára...na jó, csak Rosewoodba. )
  • RED BULL F
    #43001
    Ilyenkor mi a teendő, ha azt írja a launcher, hogy le vannak kapcsolva a szerverek, közbe meg mennek? Már újratettem de még mindig ezt vágja a képembe.
  • HUNRRIKAN
    #43000
    http://www.youtube.com/watch?v=kltYTOT_ITQ : tegnap ugyan úgy jártam ohogy le írtad simán vezetek az erőgépemmel erre csak a végén derült ki hogy hoppon maradtam :S
  • kaoszgolyo
    #42999
    Nehéz?

    Veszélyes, de még inkább alattomos.

    Ilyenkor derül ki, mennyit ér az ember számára a közös játékélmény, mit hajlandó tenni azért, hogy elvárhassa, hogy ne basszanak ki vele.
  • tutuhawer #42998
    angolul pontosan így néz ki:
    http://world-garage.com/index.php/topic/2975-report-a-bug/page__view__findpost__p__150233
  • tutuhawer #42997
    értem, amit mondasz, igazad is van. Csak nekem nehéz újraindítani a játékot, hiába szeretnék jó futamokat. Ha én kilépek egy ilyen miatt, akkor nem jövök vissza, ez a nehéz. Pedig szívesen mennék multit, de így... egyrészt kibaszhatok másokkal, de legfőképp magammal. Bárki nekem jön, elszáll, bárki plusz kört nyom, DNF-et kap, és azonnal megy a csalózás. nagyon veszélyes bug ez, nem kérdés.
  • kaoszgolyo
    #42996
    Azt hát. Ha te nem látsz valakit (egyáltalán vagy csak a rajtnál), neked kell kilépni, mivel ő láthat téged, és amikor ellened megy, te nem látod, és simán lerammolod, de nem akárhogy, hanem úgy, mintha szuperjugger lenne a kocsidon. Az első hiba jelentkezése után már sosem javul meg, szar marad. Tudom, hogy baromi nagy leszopatás ez az EA részéről, de akiben van jóindulat, az bizony újraindítja a játékot, hogy ne csesszen ki másokkal.
  • tutuhawer #42995
    mármint restartolást mondasz, ugye? Félreértettem?
  • tutuhawer #42994
    tehát a képemen levő 6 játékos közül kinek kellett volna kilépnie, amikor valamit tapasztalt (mit is? ), hogy ne bassza tönkre mások futamát? KI az a 6 sofőr közül?
  • tutuhawer #42993
    A többiek futamát a bug teszi tönkre, nem az ember. Valaki kért egy plusz kört, de a játékos nem kapta meg a plusz kört. valaki kér mágnest, de az nem rám jön, hanem valaki másra. Bug itt, hiba ott, a játékosnak semmi köze hozzá
  • kaoszgolyo
    #42992
    Aki ilyet tapasztal, az lépjen ki azonnal vagy éppen futó verseny után, mert tönkrebassza mások futamait.
  • tutuhawer #42991
    Ma velem is megesett ez a bug, és így néz ki az én szemszögemből. Valaki kérte a plusz kört, de én nem láttam se a versenyben, se a végén. A magyar versenyző Csillag71 viszont látta a plusz kört. Nekem előtte voltak bugos futamaim és ez után is folyamatosan nem láttam mindenkit a pályán, elég érdekes volt. 1 bug után az összes többi futamom szar lett. Kb 10 verseny az első hosszú töltőképernyő után. 1 hiba tönkretehet mindent utána... sajnos
  • kaoszgolyo
    #42990
    Öreg bug ez már. Mindig is volt.
  • mormotax2
    #42989
    sziasztok szép reggelt , futotam pár vesenyt most reggel a bay bridgen a mögötem lévö srác rákérte a plusz kört és mig mi többiek neki keztünk a 3 iknak ö a másodikkal beért a célba találkoztatok már ijennel nem csoda hogy erre van szűksége szerencsétlen marhájának szarul futot de a dnf nem boldogit peddig csak pár méteren mulott
  • Gyuszopapa
    #42988
    Újabb cheater:AAA1FLYJET E class WV Scirocco 342 km/h.
  • RoboKutya78
    #42987
    Lehet szavazni a TCM oldalán az alkotásokra
    hajrá sok sikert mindenkinek.
  • janihunk
    #42986
    Pff keddet írtak na mind1.
  • RoboKutya78
    #42985
    ettől a nulla pontozástól a faxom ki van nortbay végén a csókát sikerül be előznöm erre a cél előtt kb egy hajszállal a motor háztetőmön meg pattanva beér a célba persze nulla pontot kaptam a 0.08 az időkülönbség miatt:(
  • RYAN012 #42984
    holnap lesz
  • CortezK2
    #42983
    És mehetek tofut szállítani a hegyre
  • janihunk
    #42982
    Nincs update?
  • kaoszgolyo
    #42981
    Hajnalodik, kiugrom az ágyból, a Corollám már vár reám...
  • mamiya70
    #42980
    ma vettem egy COROLLA-t, és felhúztam 490-es értékre...
    azért nem magasabbra, hogy még "C" osztályon belül maradjon...
    én azt hiszem talán ebben a kategóriában még megtalálom azt amiért el kezdtem ezzel a játékkal játszani...
    és külön öröm amikor általam jobbnak ítélt autók mögöttem maradnak a célvonalnál :))) (akár nem kötött kategóriás versenyben is)
    nem az az észvesztő a gyorsulása, de azért nekem jó :)))

    ha valaki szereti az ilyen fajta versenyeket akkor szívből ajánlom ezt a kis gépet, egy jó tuninggal élvezhető játékélményt nyújt (legalábbis nekem igen) :))
  • RYAN012 #42979
    nem baj nekem megfelel :D
  • SUNNY84HUN
    #42978
    valamit szerintem javult ( bár nem írták de lehet érezni valamennyire ) de még mindig jobban hasonlít 1 db kőre
  • RYAN012 #42977
    Sziasztok!

    Mikor javítottak az R35-ön, sokkal jobban gyorsul meg nem annyira csúszkál?
  • kaoszgolyo
    #42976
    Köszönöm. Csodálatos! :)
  • HELM13HUN
    #42975
    Ennyi pénzt már nem ér 1 kocsi sem..
  • chris1997
    #42974
    Igen
  • noblem1983
    #42973
    Úgy látom már 8000 boost mellé nem adják ezt az ócskavasat sem. Többet meg nem fognak tőlem kapni a balfékek
  • kaoszgolyo
    #42972
    A nyulas Golfot külsőleg vissza lehet alakítani normál-, teljesen alap Golffá?
  • noxwill
    #42971
    Kapzsiság lvl.99........



    link
  • chris1997
    #42970
    Elolvasva, megköszönve.
    Most már csak egy Pick Pack Pontot kéne találnom, hogy ne kelljen busz jegyet is vennem...
  • SylarHun
    #42969
    TCMCHRIS

    Ment a válasz PÜ.
  • HUNRRIKAN
    #42968
    http://www.youtube.com/watch?v=kltYTOT_ITQ egy kis nézni való és érdekesség
  • chris1997
    #42967
    [OFF] Akkor jó. Gyorsan keresek egy Inmeidot vagy Relayt a suli közelében.