94802
  • csiliboy
    #43333
    Én nem értek hozzá, és lehet neked van igazad, de amíg játszanak (játszunk) rajt addig nem lehet halott :)

    És ez hogy nem talál ellenfelet, az is játék hiba, hiszen a peccs előtt talált.És egyik napról a másikra nem ürül ki a World.
  • SUNNY84HUN
    #43332
    menjenek a pi....a ilyenekkel top up marhaság
  • Quqa
    #43331
    Ha jól értelmezem ez valami Race ill. GTR sorozathoz hasonló játék, csak online változatban. Nem sok infót találtam, de ezt azért megtaláltam hozzá. Nekem mindenképp bejövős, töltöm is lefele.

    #43322 Az EA meg csak les, a quikk mittudoménmi meg csak les mint a bazári majom és nem tesz semmit!

    #43326Jó vicc volt egyre több a játékos, még HS-re is alig talál valakit, nemhogy versenyre.
  • kaoszgolyo
    #43330
    Már el van temetve. Zombi a drága.
  • csiliboy
    #43329
    Amúgy szerintem nem kell temetni ezt a játékot (vagy bug halmazt). Ha esetleg úgy látnák a fejlesztők, hogy kezdene halódni a játék (ami azért még messze van), csinálnának egy újabb Lengyel Boost eksőnt, és biztosra veszem, hogy tömegével vennék az emberek a boostot...
    És abban is biztos vagyok sokkal többet vennének mint a múltkori "akcióból", gondolván: háthamegintmegszűnikakkormegmileszvelünkvazze.

    Lehet, hogy nincs igazam, de én így gondolom.
  • csiliboy
    #43328
    Ahha...Köszi a választ :)
  • csiliboy
    #43327
    Én inkább a ghost módot próbálnám(ha már erről van szó).Sértetlenl menni ideális íveken...de szép is lenne
  • veszettróka
    #43326
    Senkinek se megy. Újraírnak valamit, mert már nem kezelte jól a speedapi az óriási adatforgalmat (napról napra nő a játékosok száma...állítólag). Néhány nap múlva jó lesz .
    "Stay tuned "
  • goregrind #43325
    Ezzel nem vagy egyedül!

    De nem ér annyit szerintem, hogy lejárasd magad...
  • csiliboy
    #43324
    Nem tom...Megszokásból nézném


    Szerintem régen is, meg most csalók vannak elöl (mondom: szerintem)
  • noxwill
    #43323
    Esküszöm kipróbálnám a tank modot ha nem tenném tönkre mások játékát. Méghozzá a traffic legyilkolására. Eszméletlenül idegesítően van beállítva az összes traffic. De hát ilyen opció nincs :(
  • goregrind #43322
    Kint az új tréner - a gyengeelméjűek játékszere! Lehet számítani ismét nagy-nagy mágikus dolgokra!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Angolul nem értőknek egy kis segítség, kiemelem a lényeget. Csakhogy tudják ők is mire számíthatnak!

    F1 - Tank mód, azaz meg nem állítod semmivel sem a kedves játékostársat
    F6 - Végtelen Power Up
    F7 - Power Up gyors töltése, azaz amint kifogyott űjra használhatja azt a kedves játékostárs
    F9 - Egyfajta teleport. Ha ezt használha a kedves játékostárs, akkor versenyindítás után ki is léphet, mert már ő győzött - a célba van egyből
    PAGEUP - Sebességcsalás, mely segítségével az autó folyamatossan teljes sebességgel haladhat bármilyen ütközés ellenére is



    További kellemes időtöltést mindenkinek a World-ben!
  • noxwill
    #43321
    Van bármi értelme a stat oldalnak már?
  • csiliboy
    #43320
    Jó reggelt.

    Nektek sem frissít a stat oldal?Pontosabban mégis frissít, mert az össz helyezésem változik, csak az időimet nem írja be :)
  • noxwill
    #43318
    Még ez sem hasonló a World-höz. Egyrészt ez nagy ellenfele lesz az rFactor2-nek másrészt legyen vasad ami elviszi ezt.
  • SylarHun
    #43317
    Igazad van, nem ez lesz az. Véletlen összekevertem ezzel: http://simracing.hu/realisztikus-jatekok/c-a-r-s/project-c-a-r-s-dinamikus-felhomozgas
  • trakk
    #43316
    Kétlem, hogy vége lenne, teljesen más stílust képviselnek.
  • SylarHun
    #43315
    Itt a vége a world-nek!!!!

    Már ingyenesen tölthető a RACEROOM RACING EXPERIENCE

    http://www.raceroom.net/
  • RoboKutya78
    #43314
  • RoboKutya78
    #43313
    ez egy szép kör igazi esettanulmány:)

    http://www.xfire.com/video/5a998b/
  • RoboKutya78
    #43312
    érdemes 1.21 től nagyon figyelni az autót Na ezért megyünk nekik mindig.
  • RoboKutya78
    #43311
    én most tesztelem a bmv 3,0 csl t a régit persze
    háát nitro oké slinkshot durván betalál neki ha skillezed rá.
  • Nomish
    #43310
    Nemtudom mi a franc van de ma délután én olyan jókat mentem egy Valentino Balbonival!!! hogy őrület Vertem vele Murcielago-t, LFA-t, 911-es porchekat. Persze sokat segített a pályaismeretem,és hogy ismertem az autó határait. De lekopogom,ma jókat versenyeztem és csak egyetlen egyszer lettem lerammolva^^
  • RoboKutya78
    #43309
    eskü mos már minden versenyemet felveszem esettanulmányozásra:) nem bírom a meglepetéseket
    abban a hiszemben vagyok hogy első vagyok erre a semmiből 2 en megelőznek mondom lool.
  • RoboKutya78
    #43308
    mi ez a banán szezon elkezdődött a suli és senki senki?:)
  • chris1997
    #43307
    Tényleg F1 2012 kéne de az nem lesz meg rögvest :/
    Most az MW Limitedre költöttem, nem vettem boostot inkább 8.500-ért előrendeltem. De utána ennyi. Nem veszek én már boostot, Lesz egy Cinque meg egy SV Murci egy régebbi üzletből, véga(vége). Szombaton a TDU2ért megyek... vagy hétfőn, na majd azt lebunyózom magammal :D
  • noxwill
    #43306
    Hát egyébként most hogy mondod amennyi pénzt én is beleöltem ebbe a játékba azért már megjelenéskor megtudnám venni az F1 2012őt. Merem fogadni tartalmasabban szórakoznék azzal mint ezzel.
  • CortezK2
    #43305
    Kell nekem multizni, E class verseny, hülye gyerek 2 mp alatt 3 magnetet tolt rám......
  • chris1997
    #43303
    [OFF] Javítok, kicsit szűkebb kiskapu, mint volt
  • chris1997
    #43302
    [OFF] Vagy a régebbi bezárt kiskapukról
  • gduck
    #43301
    Te valamit félreértesz!

    1db játék 50-100 autóval ~10.000 Ft -> TELJESEN OK!
    1db ingyenes játék autónként ~5.000 Ft -> NEM OK, CSAK A GAZDAGOKNAK!

    Erről van itten szó kérem ;)
  • chris1997
    #43300
    Nemár, mész? :/
    Nox, én mondtam, hogy nem jó ötlet :PP
  • noxwill
    #43299
    picit túlzásba estünk?
  • SUNNY84HUN
    #43298
    miért kellene átvenni ? itt vagy te rendben tartod mindig
  • B13A6
    #43297
    Komoly komplikált bug...az ilyeneket szeretem én :D
  • noxwill
    #43296
    Nekem sok helyen nem mutatja a skilleknél azt, hogy van egy 3*os meg egy 1*os Pursuit Cash skill. Meg sok helyen a Perfomance boost van legfelül közben egy darab skill nincs a verdában. Újabb bug....

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Na akkor én is beállok a offtörők sorába
  • kaoszgolyo
    #43294
    Én is észrevettem. A listában a legfelső kocsi első skillje látszik minden kocsi első skilljének a helyén.
  • SUNNY84HUN
    #43293
    lehet volt már tweet rtrx

    és ez is töri az off -ot
  • B13A6
    #43292
    összes kocsimnál a skillek helyén alapból legfelül benne van a ram skill :D
    Ha rámegyek akkor viszont azt mutatja ami tényleg benne van...végre betettek egy új bugot...
  • Freeman16
    #43291
    Valakinek azt is kell