94802
  • kaoszgolyo
    #43699
    :D
  • gduck
    #43698
    Hát én tegnap előtt találkoztam teleportálóval :(
  • Quqa
    #43697
    Ja ez jó, de miért nincs ez minden belépésnél vagy ha más nem tőlem naponta jöhetne egy 10-20MB-os frissítés csak át kéne irkálni pár 0-át meg 1-est és nem lenne csalás többé a játékban. A sok hülye hacker programozó is felhagyna az iparral, mert mire megírná a módosítást már mehetne a szemétbe.
    Ez milyen jó ötlet lehet beírom Drew-éknek újításként ... sőt biztos!
  • SUNNY84HUN
    #43696
    , érdekes ma hiába volt a lobby ban ruszki vagy egyéb gyanús egyén simán nyertem kajak pályákon ..
  • goregrind #43695
    Nem tudom, ki hogy van a frissítésekkel - de én örülök ha van új! Minden egyes frissítés napján tökéletes és csalás mentes futamok vannak, mivel nincs még megfelelő trainer!
    Jelenleg is ez a helyzet, kíváncsi lennék 1-2 játékos arcára, akik nem tudnak pillanatnyilag száguldozni tréner hiányában!
  • SUNNY84HUN
    #43694
    én erre csak ezt tudom mondani :D
  • csiliboy
    #43693
    Talán a bentley juggernaut két színben (ha esetleg valaki nem tudná átfesteni a pirost kékre )
  • SUNNY84HUN
    #43692
    ja igen és még valami volt ? aszem 120 mb-t szedett le
  • csiliboy
    #43691
    Jó reggelt!
    Kijavították azt is, hogy free roamban bárkin jobb klikkel meglehessen nézni a drájver profilt meg ilyenek...
  • noxwill
    #43690
    Bizonyára annyira fontos, mint a múltkori leállás azért hogy kivegyék a szülinapi ajándékokat.
    És szerintem most nem lesz leállás. Majd jövőhéten.
  • gduck
    #43689
    De miért? Simán mehetne tovább is a dolog, nem igényelne nagy programozást.
  • Quqa
    #43688
    A Carrera GT nem lesz jobb szerintem a GT3- vagy a GT2-nél egy centivel sem sőt, a NOS erő meg részemről jó ahogy van. Talán a Veyron lehet (lesz) a legütősebb, ha egyáltalán beteszik valaha, mert hát annak kéne lennie!
    Mellékesen éjjel jött egy frissítés 135MB, az alkatrészek megkapták a csillagokat, hogy más változott e …? Kíváncsi vagyok ennek ellenére lesz e leállás ma este is!
  • B13A6
    #43687
    Szerintem majdnem ugyanazt az eredményt kapod még ha zöldekkel rakod tele akkor is...

    Carrera gt-nek meg ja....átlagos a nitrója,avagy szar...Minden kocsiról voltak fenn videók még kiadás előtt és szinte mind pontos volt teljesítményben is...
    De tutunak gondolom még azért kétséges,úgyhogy ha érdekli (vagy bárki mást) beírhatja a youtube-ba,hogy :"Need for Speed World - EA Summer Showcase 2012 " és a videó 2:25 percét megtekintve láthatja a porsche carrera gt szar nitróját hivatalos verzióban....
  • tutuhawer #43686
    ez nem hivatalos, ellenben trükkös videó. Addig nem is kell anyázni, amíg nem hivatalos. Egyébként támogatnám a kimondottam porsche-kapcsolatokkal száguldó NFS ilyen irányú lépését. A bivalyerős nitró egy szar, és ha véletlenül az isteni Porsche nem ilyen lenne, talán hangolhatnák hozzá a többit, mondjuk ugyanolyanra. Szeretnék ebben hinni, de ez az én dolgom.
    A többieknek: semmi se hivatalos még.
  • HUNRRIKAN
    #43685
    porsche carrera gt vs lamborghini murcielago lp 670 -4 és ez ??????? nem tudták már jól megcsinálni mindenki erre várt !!!!!!!!!!!!!!!!
  • noxwill
    #43684
    Aztaqrva

    De ahogy látom sajna a tapadással gondok vannak...
  • noxwill
    #43683
    Ezek szerint nem jobb....

  • HUNRRIKAN
    #43682
    porshe carrera gt vs pagani zonta cinque ezek szerint a porshe nem szupernitrós ?
  • kaoszgolyo
    #43681
    Miért, nem jobb?

    Jobb vagy nem, azt mondd meg.

    Vége a történetnek. :)
  • noxwill
    #43680
    én kérek elnézést.... Mit is gondoltam hogy egy 4kulcsos alkatrész jobb lesz mint 1 2kulcsos...
    Menjenek annyukba de tényleg.
  • trakk
    #43679
    A fejlesztők hivatalosan is kifogytak a kreativitásból, bent van a kék Bentley Juggernaut, 3300 SB az is, meg a piros is, és csak 3 napig lesznek már bent.
  • Gyuszopapa
    #43678
    Arra van valakinek ötlete,hogy van egy Mazda RX8-am,C -ben van de ha már raknék bele erősebb alkatrészt akkor belépne a B-be.
    Egész jól megy versenyeket is nyeregetek vele,de sajnos végsebesség tekintetében( 250 km/h ) kicsit kevés.Akkor nincs is gondom ha nem rammolnak illetve nem kapok telibe egy civil járművet,mivel gond nélkül lenyomok egy akár 270-278-as végsebességű ellenfelet is.Ha viszont valami miatt lemaradok akkor képtelen vagyok utólérni egy olyan ellenfelet aki 20-28-al többet megy végsebeségre.
    Arra gondoltam hogy esetleg pár cuccot kidobnék(3-4 darabot) és helyettűk beleraknék ultra cuccot.
    Elképzehető-e hogy nővekedne a végsebesség?Az se baj ha a gyorsulás és a kezelhetőség csökken.
    Jó-e az elgondolásom?
  • HUNRRIKAN
    #43677
    Mert az a felső szint annál tovább nem tudsz lépni .
  • gduck
    #43676
    Ahogy most újra játszogatok a játékkal, egy kérdés fogalmazódott meg bennem.
    Ez az 50-es szint be van betonozva? Mert mindenki 50 (TUTHAWER is, őrá emlékszem még a "hőskorból" :D ). Miért nem lehet magasabb szintet elérni?
  • kaoszgolyo
    #43675
    Veszik majd mint a cukrot, ami cukormentes. :)
  • B13A6
    #43674
    Jajj de jó nekünk 3 napig vehetünk kék és piros jugger bentleyt....
  • Quqa
    #43673
    Érdemes most tovább húzni a TH-t 35-40 napnál, mennyire adogat jól, mert régen csak heti 1-2 alkatrész esett. Nekem nagyon kéne 3*-os perfect is, de sehol sem kapok.
  • Quqa
    #43672
    Mi lenne, a jobb rugótól (ami könnyebb és stabilabb) nő a vég seb. és a gyorsulás, viszont mert gyorsabban megy a gép, kevésbé irányítható. Ez egy spéci NFSW tuning technológia.
  • noxwill
    #43671
    Mivan ezekkel???
  • kaoszgolyo
    #43670
    Ha máshol indokolt vagy magyarázható a lámpaláz, akkor a játékban is ugyanúgy, amennyiben emberről van szó.
  • kaoszgolyo
    #43669
    A GT40-nek olyasmi a hangja alapjáraton, mint a Robikapának. A B osztály teteje felé tuningolva pedig mint valami láncfűrész, annak kuplungcsörgésével együtt. :)
  • tutuhawer #43668
    van, akinél előjön, egyik versenyzőtársam, aki nem kisgyerek, mondta, hogy egy pillanatra nem tudta, mi van, amikor ellenem indult. Nálam ez ellenkezőleg működik: plusz adrenalin, és jobban is megyek. Ehhez pedig az kell, hogy sok remek sofőr ellen menjen az ember, és tudja, hogy ő maga is simán képes arra a jó tempóra. Én a világviszonylatban is szimulátorban jegyzett játékos ellen mentem már nagyon sokat, és tudom,hogy bennem van a jobb napjaimon egy-két még jobb futam. De mondom: sok privát kell, és nem TE, amit a sok U20-as játékos erőltet, amennyire én látom
  • Freeman16
    #43667
    Lámpaláz? Egy játékban?
  • proracerhun
    #43666
    Szeretnék egy fejlécet. proracerhun a nevem .
  • SUNNY84HUN
    #43665
    senki csak 1 játékos , nem tudom miért kell hasra esni előtte ez csak 1 játék
  • HUNRRIKAN
    #43664
    Nem mellesleg szaggat videó alatt a játék nekem nem nagyon de épp annyit hogy ne tudjak jól abszolvált kanyarokat megcsinálni :)
  • HUNRRIKAN
    #43663
    Természetesen nem vertem volna meg sokkal sőt klasszisokkal jobb nálam rosszul abszolvált kanyarok ?rosszul elnyomott pover up? azt a helyzet hozza multi mérkőzésen nem választhatja meg az ember hogy én most ekkor akarok kanyarodni mert az a jó meg akkor nyomom el a pover uppot mert az a jó mert a trafik tényező mindig fent áll tudom hogy a többi videóm szebb mert nem űtközöm le a trafikokat nem vitázom a nagyobb emberekkel de én ezt érzem hirtelen nyomtam oda az f12 őt mikor megláttam bitport persze hogy nem tudtam tökéletest menni , mert a videó és persze a világranglista 8 . hején lévő ember és persze a lámpaláz nagyon közbe játszott de köszönöm szépen a komenteket ebből is tanulok :)
  • Quqa
    #43662
    Lesz ma lesz a szerver leállás, vagy csak holnap? Mert mostanában áttértek szerdára.

    #43659 Állítólag (de nem megbízható forrásból) Poseidon új neve.
  • Gyuszopapa
    #43661
    Legalábbis nekem ez jött le HUNRRIKAN nagy elélvezéséből.
  • chris1997
    #43660
    Nem tudom, de nem is érdekel őszintén szólva..