94802
  • barack1997
    #44624
    ennyi hülyeséget összehordani. elmondom, hogy a kikönnyitett alublokk, 2 turbo, titánahjtókar, titán szelepek meg jó sok minden atuning a blokkban, az szerinted gyári ? az mind1 hol szerelik össze, de nagyon is tuning.
  • tutuhawer #44623
    Azért nincs tuningolva a GT-R, mert azt nem így akarta készíteni a Nissan. De hogyha akarta volna.... akkor csak a menetteljesítményt nézzük, ne a kézzel-lábbal gyártást...
  • B13A6
    #44622
    Ezek tényleg kivették a trafficot a zárt eventekből... :(
    Túl bonyolult lett volna megcsinálni,hogy mondjuk csak singlebe ne legyen...
    Viszont annak ellenére hogy multkor lemondtam és még reportoltam is elfogadta a barátkérést nfsdrew :D(hacsaknem egy bug ez is)
  • mrredbull18
    #44621
    te nagyon kész vagy xD
  • Quqa
    #44620
    Ugye most megint viccelsz, hogy hasonlítható össze egy szériában készült autó a tuningolttal.
    Ha végignézted mind a 4 részt láthatod a Veyron nem kutyafüle, repülőiparban és rakétagyártásban használatos anyagokat és technólógát alkalmaznak, ráadásul minden egyes autót kézzel készítenek stb. Ehhez nem fogható semelyik más gyártmány sem pl. a GT-R sem (magyarán, sehol sincs hozzá)!

    Ott az igazság amit linkeltél ennyit tudnak alapverzióban nem tuningolva az már más kategória!

  • tutuhawer #44619
    Bírom ezt az NFS Worldöt.... lekapcsolom az internetet és még ők kérnek elnézést, hogy nem megy a szerver és nem tudok csatlakozni :)
  • tutuhawer #44618
    Ahogyan kihozzák a gyárból a bugattit, az TOP. De ha hozzányúl az Underground Racing egy Gallardóhoz akár vagy az AMS egy Nissan GT-R-hez és ugyanolyan lóerő/tömeg és mittudoménmilyen mutatókat produkál, akkor a Bugatti nem annyira jó. Nem is azért veszik meg , mert jó, hanem mert menő. De az elvitathatatlan, hogy amelyik autóhoz hozzá lehet nyúlni az utcai körülményeket szem előtt tartva, az meccseli a Bugattit - is. A Youtube-pn is minden vita így kezdődik, én érzem :)

    http://www.youtube.com/watch?v=4jOQFMlpdVI
  • Quqa
    #44617
    Pl. itt meg itt! Esetleg itt!!
    Na meg gondolom ahol gyártják!

    Nem utcai autó! Épitett.
  • kaoszgolyo
    #44616
    Az az első lökhárítóban lévő kamera képe. :)
  • mrredbull18
    #44615
    nagyon sietnek ezek az EAsok azért a bug javitásban, bár király lenne ha az ablak üvegen lehet ugyan igy kilátni és nem a GPS / "mininavigáló" kicsi részen .....
  • kaoszgolyo
    #44614
    Nekem az tetszik benne, hogy volt egy ember, és valóra váltotta az egyik álmát, elképzelését. Hogy az milyen lett, már más dolog. Vajon van ebben a kocsiban bármi új vagy egyedi? Valószínűleg nincs. A készítőinek a szeretett munkájuk, a birtoklóinak talán szerelem, nekem meg csak egy a sok közül. Plusz utcai autónak rusnya is. :)
  • kruger445
    #44613
    Na és a Rimac, a horvátok villanyos sportautója?
  • tutuhawer #44612
    ezeket az autókat tesztelik? Hol tesztelik? Hogyan tesztelik? A Mercedes, az Audi, a Renault a legjobb helyen tesztel mindig, ez a Tushek meg a többi, Bugattik, egyebek hogy hol tesztelnek... nem tudom. Nem tudom elhinni, hogy a versenykilométereknél van jobb teszt. Ezért nekem mindig "mű" autók ezek. de jól néz ki, az tény
  • norby9201
    #44611
    És ez?
    Tushek Renovatio t500
  • Quqa
    #44610
    Nem cseszegetésből, de ilyen idővel nyerni az egy művészet. Általában 1.40 alatt ér be mindenki, ha én megyek vagy az aluljáró berobbant mögötted és kerülniük kellett.?

    #44608 Csökkent a forgalom néhol oly annyira hogy pl. Beacon & Station el is tűnt, az más kérdés singli-ben is nyomják a mágnest az meg a programozás csúcsa.
  • mrredbull18
    #44609
    én még nem mentem olyan versenyen ahol ne legyen traffic, sőt viszont már mentem olyant ahol 3 sávos uton mind 3 sávban 3 traffic és még utánuk volt 1-2 mindegyiknél .... na azt kerüld ki ugy hogy ne bazd el és még el se bazd a gyözelem édes izét ....
  • trakk
    #44608
    Eddig mindenhonnan azt hallottam, hogy semmivel sem csökkentették a forgalmat.
  • mrredbull18
    #44607
    ez nagyon igaz :D annyira jol megy a mustang hogy az elmondhatatlan :D DE én ugyis utolsó , utolsó elötti vagyok xD
  • kruger445
    #44606
    Már csak a turbó hiányzik a 86-osom ultra sorából. 299 a vége nitró nélkül, 320+ vele.
  • kaoszgolyo
    #44605
    A forgalom ugyanolyan szar, amilyen volt. Mit gondoltok?
  • veszettróka
    #44604
  • kruger445
    #44603
    ...az RTR-X pedig a Slipknot-pólós unokája, aki azt üvölti koncert után otthon, hogy "ti nem érthettek meg engem!" és becsapja maga után a szobája ajtaját.
  • veszettróka
    #44602
    Szép, és bocsánat, csak annyit szeretnék belevau hogy nem kistesó ez. Az pont az RTR-X, ennek a szétflexelt hülyegyerek változata a vóngitindzsúnjorok számára.
    Szerintem nevezzük öreg Mustangnak. :)
  • lorci
    #44601
    Csak azért csináltam igy, hogy jobban szemléltessem a dolgot az utolsó meg azért nem tettem ki mert már fényévnyire volt egy DBS egyébként
  • csiles
    #44600
    Utólagosan csinálta.... két jel rá... 5 ellenfele volt, de csak 4et rakott ki... jobb alsó sarok, gyémánt nap számláló félig kitakarva...

    Csak nem gondolod, hogy az EA ekkora bugot hozzád vágna? :)
  • kruger445
    #44599
    Gondolom, utólagos képmanipulálással sikerült odavarázsolni a többiek adatlapját. Ha nem, hol lehet ezt beállítani?
  • lorci
    #44598
    Hát ma megvettem az RTR-X kicsi tesóját (én csak igy hivom).Nem gondoltam, hogy ekkora kurázsi van benne és még nem is tettem bele ultra alkatrész cask próbálgatom melyiket alkatrészeket szereti jobban.
    a motor az csak race pl.
    Nem akarok senkit befojásolni de akinek még nincs ilyen verdája és nem akar a versenyben hátúl kullogni akkor gyorsan gyűjtse ki az 1 millát nagyon megéri.Kanyarokba nagyon jó úgyhogy a végsebességre kell gyúrni szerintem...
    Itt a bizonyiték a verda erejéről:
  • mrredbull18
    #44597
    ha már ébren vagyunk és még maradsz is akkor mehetünk pár kört :p
  • B13A6
    #44596
    :D
  • mrredbull18
    #44595
    figyelj ha problémád van intézzük el priviben ne itt koptasd a billt. és csiteli csitelek spéci accon... azt se használom valami kibaszott sokat csak ha valami uj dolog megjelenik kiprobálom..... a megszokott accjaimon pl. djredbull18, zekk ezeken nem csitelek, csak max artmoney és az elnézhető.... ha meg az is fáj neked akkor mondom ott a privi és beszélgessünk 1 kicsit....
  • B13A6
    #44594
    Má megint a csíternek van a legnagyobb szája,azt csodálkozik ha buggol....
  • mrredbull18
    #44593
    mielőtt pletyka lenne elmondom hogy zekk lelépett a worldből igy én megkaptam tőle az accját, nekem adta, igy többnyire azzal zuzok mivel azon tudok earnelni is, csak azért mondom hogy ne legyen semmi rossz pletyka vagy valami más belőle ...
  • mrredbull18
    #44592
    valami OS-et frissitettek vagy micsoda ebben a dologban. (tehát a gyengébbek kedvéért operációs rendszert frissitettek) gyuszopapa friendeltelek :D
  • mrredbull18
    #44591
    2 órát még lehet aludni :D na jo csak 1-et és 1 kicsit :D :D
  • noxwill
    #44590
    mert 2 óra múlva megyek dolgozni csikánó
  • mrredbull18
    #44589
    és te mért nem alszol? xD ám töltött le valamit nektek mert tul gyors volt és nem láttam xD
  • noxwill
    #44588
    ménemalszol? aluggyá
  • HUNRRIKAN
    #44587
    Rajt van.
  • mrredbull18
    #44586
    csak 1 kicsit van .... a várakozás sok mindent tud tenni az emberrel xD ám én nem vagyok X-fire zseni őszintén eddig csak max 1 órát ha használtam, és láttam itt fent a csoportot, ez mire is jo? lehet chatelni az egész csoportal vagy valami spéci cucc? :D vagy csak annyi hogy van 1 csoport és te tagja vagy? :D
  • HUNRRIKAN
    #44585
    Igen a pagani úgyis szereti :)