94802
  • JuhaAasz
    #44825
    végülis azért nem játszok egy hónapja, meg a fórumot se néztem vagy 3 hétig, mert poziítv irányba fejlődik a játék...ez így van, ahogy más írta a haldoklást...én már kiléptem abból a világból, és a fórumra is csak néha kattintok rá....sajnos.
  • kaoszgolyo
    #44824
    Mi ez a para? A Gangnam Style és hasonló szarok ideröttyintése után jóérzésű ember eldobta magától az életet (de legalább is megpróbálta), értelemszerű, hogy alig van itt valaki.

    A játék tényleg jó irányba mozdult: most már legalább hazudják, hogy javítottak bugokat, nem csak hallgatnak.
  • B13A6
    #44823
    Biztos ugyanazt a játékot bughalmazt játszuk?
  • Lupous
    #44822
    Haldokilk? :O hát nemtudom, szerintem mostanában kezdett el normális irányba mozdulni a dolog. A itteni fórum meg hát hű :) volt hogy koleszban nem tévedtem erre egy hétig és majdnem 1k + hsz volt :O
  • mrredbull18
    #44821
    én csak vidin láttam még 1 haver mutatta xD majd hétfőn worldozok xD új laptoppal xD
  • chris1997
    #44820
    De nincs JetBl4ck..ezért nekem nem fontos :D
  • mrredbull18
    #44819
    Uj neonok meg rendszámok aftermarket shopban :D
  • mrredbull18
    #44818
    Ha engem kérdesz, akkor nem is fog a world pozitiv irányba mozdulni, mivel ezt most azért csinálják devellisék hogy sokan vagyis egyre többen megvegyék az MWt és ha már abból is bezsebelték magukat akkor vagy leállitsák teljesen a worldot vagy 1 kicsit pozitiv irányba terelik.... de akkor se sokkal jobbra. Sok az off az igaz... de nem sokat lehet már arról beszélni hogy pl. milyen a mustang vagy a porsche, mivel már régóta levannak ezek beszélve :D na meg persze 1-2 emberrel nem is sokat tudsz a játékról nonstop beszélni :D mert unalmas lesz..
  • csiles
    #44817
    A játék haldoklik, vele együtt a fórum is.... Ha a játék fejlesztésében nem mutatkozik valamilyen drasztikus változás pozitiv irányba, akkor a World elveszett, s vele együtt a fórum is... Ha nem lesz karácsonykor világvége, akkor talán tavaszig kihúzza... de tovább nem... Be kell látni, a játék haldoklik, lassú halállal, vele együtt a fórum is...


    Ha van is itt élet, akkor sem a játékról megy a duma 90%-ban... tehát kurva sok az off...
  • mrredbull18
    #44816
    még munka napokon sincs ilyen csend itt
  • SUNNY84HUN
    #44815
    kihalt bizony , de én sem sokáig leszek itt
  • mrredbull18
    #44814
    komoly bizony :D ez jött nem rég csak most értem el hogy válaszoljak rá és mutassam is meg hogy legyen már 1 kis szöveg itt mert nagyon kihalt a fórum és neeeem birom xD pedig hétvége van...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Először is NEM hallom hanem olvasom, ha paraszt lennék akkor a földeken dolgoznék, amit nem teszek, ja és ha paraszt nem lenne akkor az olyan elkényeztetett faszok mint te mást se tennének mint hogy sirnának a belükért. Figyelj én minden nap tisztességesen megfürdök tehát büdös nem hiszem hogy lennék, és ha valaki büdös is nem az az első dolga hogy elássa magát hanem hogy megfürödjön, de nálatok lehet igy csinálják...(a családodban, már ha van és még nem tagadott ki....). Repülni szoktam nem is keveset, mivel sokkal könnyebb a légi közlekedés mint az autózás, ja és a fasz felé nem szoktam repülni mivel nem vonzanak engem... de lehet vagyis most már biztos hogy téged azok jobban vonzanak mint a puncik. Ha leszarod a véleményem ami szerintem nem fogyatékos annál inkább te és a te véleményed, akkor mi a halál faszának irtál rám és most is minek irogatsz még? SGn mindenkivel egyet értek? Mint pl. az hogy csiter geci vagy? Hát ja... ez igazság... ha neked fáj akkor tudod mit? Hátul a géped hátánál van 1 kicsi dugasz mellette vagy felette villog zöld és piros / narancs kis lámpa szerű dolog, na azt fogd meg szépen és húzd ki és többet nem kell koptasd se a bill.-t se az idegeid itt, még a végén idegbeteg lennél, nem mintha nem volnál már az de se baj....Azzal hogy azt irod hogy szopjam le őket ezzel is azt bizonyitod hogy mennyire gyerekes az elméd. Az egómmal nem szoktam hancúrozni, az hogy szerinted hogy nézek ki az meg abszolút nem érdekel mert még se nem láttál se nem hallottál rólam semmit....ja és hozzá teszem hogy ezzel a felfogásoddal meg azt bizonyitottad hogy mennyire gyerekes és mennyire értelmetlen a felfogásod. Nem nem abszolút nem haragszom hogy le parasztozol vagy hogy le bunkózol, mivel nem vagyok az, csak birom húzni az idegeid ezért hát igen muszáj 1 kicsit geci legyek.... nagyon szivesen belátom ezt neked bármikor hogy amikor olvasom / irok neked olyan örömmel teszem hogy még soha senkinek nem irtam ilyen örömmel :D. Genetikai zsákutca? Te mekkora 1 poén vagy xD azt se tudod mit jelent a genetika vagy a zsákutca....csak a "gyakorikérdések.hu"-n láttad és most itt osztod az észt az onnan meritett szókincseddel... NŐJ FEL!


    ____________________________________
    xXcsabi1987Xx írta, 2012. 09. 22. 15:50
    hallod te paraszt ide érzem,hogy büdös vagy,menj,és inkább ásd el magad :) ja és előre szólok,hogy hamarosan te is repülsz a faszba amúgy meg nagy ívben leszarom azt a nyomorult,fogyatékos véleményed,dugd fel magadnak!! ui: ha már ott SGén mindenkivel egyet értesz,nos szopd le őket :'D még valami,baszódj szét azzal a retkes nagyképű egoddal együtt,szerintem meg ocsmány képed lehet xD mert ha valaki ilyen rohadt mint te,már ne is haragudj,de az nem csak paraszt,hanem egy bunkó geci

  • SUNNY84HUN
    #44813
    ez a komoly :D




  • mrredbull18
    #44812
    kibebaszott jooooo :D :D :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én várok, ne aggódj, eddig is vártam ezután is fogok. Te voltál a fő szempont akire vártam. IGEN néztem tükörbe minden nap belenézek vagy 50x is hogy mennyire szép és jóképű vagyok. Szánalmas amit művelek? Háááát akkor rólad ne is beszéljünk. Nem kell sajnálj mert nincs értelme téged jobban kellene... a magyarokat megszégyenitő ember vagy, nem is kéne magyar embernek valld magad. Szar ember vagyok? Pfff ez is új mivel nem érzem hogy büdös vagy barna lennék, de inkább GECI aminek vallanám magam, mivel GECI-ből lettem és gondolom az is vagyok.... gondolkodj el 1 kicsit utána pofázz még pár privit, de ezt is meg mutatom a többieknek már csak hogy tudják hogy mennyire gyerekes a viselkedésed.


    ____________________________________
    xXcsabi1987Xx írta, 2012. 09. 22. 12:51
    na várjál csak,te szarházi féreg én is tudok valamit,nem csak te ;) én is azon leszek,hogy szar legyen neked is,amúgy meg néztél már tükörbe? csak mert jó nagy SZÁNALOM vagy,szánalmas,amit művelsz,nem veszed észre? :'D sajnállak,ha nem de így jártál úgyhogy ennyit rólad,SZAR ember vagy bazdmeg! :P



    itt a folytatás ha valaki szeretné elolvasni vagy ha nagyon unatkozik 1 kis kedv csináló... ;)
    ui. ellehet vele nagyon szórakozni xD rendesen birom xD
  • SylarHun
    #44811
    Hú ez tényleg nagyon jó!
  • tutika14
    #44810
    oly jó :)
  • chris1997
    #44809
    A lopás, ja várj, abba az EA cég néha zseni :D
    Lengyel.
  • barack1997
    #44808
    Mi a legolcsóbb boost forma ?
  • chris1997
    #44807
    [OFF] Tuninggal V6 350Z motort tettek bele :PP
  • barack1997
    #44806
    A Z-Tune-nka tuninggal 350z hangja van, ezért nem veszem meg.. Az S15-nek is milyen hangja van már.
  • mrredbull18
    #44805
    de nézzük a jobb oldalát anno mikor még volt chat akkor olyan jól elbeszélgettünk hogy szerencsétlen annyira megszeretett hogy a fanjává tett xD mivel hogy van 1 olyan drivere vagyis volt mert csabamagyar accját kibannolták, a lényeg hogy az volt a driver neve hogy REDBULLFIU xD tehát valamit mégis csak jelentettem a szemében xDDD ezt olyan ironikusan értve ....
  • mrredbull18
    #44804
    érdekes is lenne angolul xD 1 rakás értelmetlenség jönne ki xD
  • chris1997
    #44803
    Hát ezaz :D
    Mondom, csak káromkodni tud, iskolázatlan primitív emberfajzat..
  • B13A6
    #44802
    Még jó,hogy ilyen választékos a magyar nyelv....angolul milyen unalmas lenne olvasni,hogy fuck your fucking fucked fuck.....
  • mrredbull18
    #44801
    ohhh yee baby xDDDD már hiányoltam ezt >>>>
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hello szépfiú mi a pálya? hogy ityeg a fityeg? xDDDDDD olyan rég nem beszéltünk hogy hiányoltam a szép szavaid :P na mikor worldozunk 1 kicsit hogy ott is jól ki tudjalak osztani? xD pár szép jó tanáccsal .... látom még mindig van 1 kis csiszolatlan értelmetlenséged..... de előbb utóbb leszoksz róla xD kretén.... üdv :P csókollak 100x de nem most majd máskor.... majd worldben is találkozunk ;)


    ____________________________________
    xXcsabi1987Xx írta, 2012. 09. 22. 03:03
    mekkora egy NYOMORULT suttyó geci vagy,pusztulnál meg te szarházi abortusz maradvány,ott fulladnál meg :) na cső


    de jó hogy újra találkozok a legkedvencebb emberekkel xDDD
  • zsomboor
    #44800
    hjah, pl. Silk road nagyjából mindennapos kelléke a térképnek...
  • kowavega
    #44799
    nem worldoztem 1-2 hete, szóval leszarom:D
  • B13A6
    #44798
    De jó a pályák fele ugyanaz mint tegnap vagy tegnapelőtt....
  • chris1997
    #44797
    Na az lehet.
  • kowavega
    #44796
    ez az.. hogy tegnap nem is ittam, lehet az a baj..
  • chris1997
    #44795
    sok sör... :D
  • kowavega
    #44794
    ehh.. 1ik kedvenc gép, és nem vágtam..:D
  • chris1997
    #44793
    Carbon Limited Edition.
  • kowavega
    #44792
    CLE Corvette az melyik?:$
  • chris1997
    #44791
    Kb.
    Amúgy, ma még ki kéne vinni ezt a kettőt(R8 és Z tune)...
    R8 azért nem volt komoly, mert ráraktam a hármas ültetést és szétesett a kanyarja..
    Na majd várlak visszavágóra és be ne fékezz megint :P
  • veszettróka
    #44790
    Sajnálom ha rosszul esik, de innen nézve nem volt komoly ellenfél az R8 sem. :)

    CLE Corvette vs Audi 5.2 R8 párbajra jöttünk össze - elég kiegyenlített volt (miután berakta a 3-as ültetést (hogy hogy a manóba gondolta 2-es ültetéssel a kedvenc nehezen forduló kocsiját - nem tudom, na mindegy... :D)
    Aztán -powerup nélkül- Z-tune vs Áldozatok, merthogy:
    GT2 996 vs Z-tune (overall:736) - > Z- tune nyert
    MP4 vs Z- tune -> Z- tune nyert
    R8 5.2 vs Z-tune - R8 nyert 3 másodperccel, úgy hogy 1x befékeztem amikor egyenesben húztam volna el mellette...

    Chrisnek a játékban ugyanazt mondtam a kocsiról amit Tutu írt #44778-ban, azelőtt hogy azt olvastam volna: csúcs T3 szint (GT2 997) , átlagos nitróval, jobbfajta tapadós AWD-s viselkedéssel (kicsit merev, ezért korán fékezünk, hogy a kanyarban a gázra tenyerelve végig gyorsítsunk.)
  • Quqa
    #44789
    És akkor miért nem teszed fel? Így!!
  • JuhaAasz
    #44788
    nem, nem fogok...már lassan 1 hónapja nem játszok ... egy barátomnak adtam az accot, ha online van a nevem, akkor ő tolja :) lehet csak gyémántokat szed, vagy még azt se nemtudom...tetszik nagyon a skyline, örülök, hogy végre van egy versenyképes skyline is, de nekem ez már kevés :(
  • tutuhawer #44787
    van az a pont, amikor már jön a kedvenc, és szabályaink ellen kell tenni, hogy meglegyen. A boostos profilba szerintem be fogsz újítani egyet , csak még úgy teszel, mintha gondolkodnál rajta, pedig már tudod. Ez kb olyan, mint amikor gondolkodtam, hogy Artmoney-val megcsináltatom a 3 db skyline-t és a Micsut. Úgy tettem, mintha gondolkodnék, de másfél év várakozás után elkészültek a gépek... 5 perc alatt
  • JuhaAasz
    #44786
    hihetőőőőő :DD