94802
  • mrredbull18
    #44905
    kicsi off
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a saint row the third szerintetek jó játék? :D
  • mrredbull18
    #44904
    az igaz hogy sokszor jo de mikor már levan maradva az utolsó több mint 50 mpvel a legelsőtől akkor kicsit szar még az az 1kör hogy megtartsd azt a bizonyos 1. 2. 3. helyed ugy hogy ne ronts helyet.... főleg ha még az a valaki nem ér be és még az one more lappozik ...
  • veszettróka
    #44903
    zsebrakéta*
  • veszettróka
    #44902
    Én is gyakran nyomkodom. Nem cosmic-nitrós szarokat szeretek / vezetek, van hogy kell az 1 kör hogy behozzam azt az hátrányt amit a sok seggrakétával szemben a rajtnál szereztem.
    (De tudom miről beszélsz, Hastingson ha valaki benyomta, félhangosan számoltam vissza 5-től hogy, na akkor fog kilépni :D ))
  • mrredbull18
    #44901
    hááááát ott semmit, de ezt a részt nem is olvastam xD vagy valamit elolvastam :D :D , nekem mondjuk nem szokott kilépni legalábbis eddig nem lépett ki csak simán nem ért be.... de nem értem minek van az a one more lap.... mert nem sokat használ.. devellisék azt is kijavithatnák pl. ugy hogy aki levan maradva 30 mpnél jobban az elsőtől akkor ne tudjon onemorelappolni ...
  • veszettróka
    #44900
    Ahol nincs forgalom ott mit tudsz a mágnessel trükközni? :D
  • SUNNY84HUN
    #44899
    azt is imádom és kilép a futamból a mocskos
  • mrredbull18
    #44898
    a mágnes még oké mert annak is megvan a trükkje de a onemorelapot jaaaaj nem birom ... tegnap 3-4 kör versenyt mentem és mindig a legutolsó aki 1 körrel levolt maradva benyomta a one more lappot éreztem hogy a hajam égnek áll
  • SUNNY84HUN
    #44897
    jaja az eléggé szánalmas , előbb eagle driven futottam párat nyertem is mindig kicsi silviámmal :) és okádták minden futamban a mágnest rám , írtam is nekik hogy : for what the magnet is not traffic :D
  • mrredbull18
    #44896
    de én már rájöttem hogy mért nem megy :D csak már nem lehet megváltoztatni :/
  • gduck
    #44895
    Késő, amikor már írtam, akkor meg volt véve :) Na mind1, majd a következő millából mást veszek :D

    UI: vicces, mikor a forgalom nélküli versenyben nyomatják a magnetet :D
  • SUNNY84HUN
    #44894
    anno nekem is a 2 nagy profilon nem ment , de a többin ( lvl44 , lvl30 stb stb ) igen pedig mindegyik profilom gmailes
  • mrredbull18
    #44893
    aha :D csak van mikor az 1 napi keretet elhasználom ( minden országból kiearnelem a lényeget) és akkor valami egyedivel probálkozom de az se sokat segit olyankor már :D és akkor kell várjak 1 napot de másnap ugyan ugy folytathatom :D és megint csak nagy ajánlatokkal :D pár napja jöttem rá én is :D az akciós porschek előtt 2-3nappal :D de nagyon jó , csak kár hogy DJREDBULL18on nem tudok :/
  • SUNNY84HUN
    #44892
    a TunnelBear -al tolod ? :)
  • mrredbull18
    #44891
    persze persze, :D tudok én többet is nem rég 3k-t szedtem össze kb 1 óra / 1 óra 15 perc alatt :D :D :D csak most nem az volt a cél hogy jó sokat zsebeljek be hanem hogy meglegyen a 900 a nissanra :D :D azt tervezem hogy az elkövetkezendő időben ha még jönnek be akciós kocsik akkor azokból ami nincs meg / tetszik azt megveszem :D :D tehát csak olyan cápa módra csinálom :D lassan közelitek de ütősen és gyorsan megveszem :D ütős alatt azt értem hogy fele árban veszem meg mint amennyi :D :D :D
  • SUNNY84HUN
    #44890
  • Nomish
    #44889
    Valszeg Tutu rám gondolt a második szegedi leggyorsabb sofőr megnevezéssel. :D Jelentem azóta másodjára is sikerült,és nem ám T.E. vagy Multi,hanem privátban. Eddig mindkétszer aranykártgyából dobta,mindkétszer privátban mentem. Gyorsan meg is vettem a 002-es profilba a Mustang Boss-t belőle. :D Azonkívűl volt már jó párszor 50 nitró,meg 50 mágnes is. Több ilyen magas számú poweruppal még nem találkoztam.
  • SUNNY84HUN
    #44888
    50 pu -t már nekem is sikerült + többször 20 rugó igc -t , de 1 misi sosem , pedig lenne mire elverni :D
  • Nomish
    #44887
    Nekem magasztosabb céljaim vannak! Lamborghini Murcielago LP670 SuperVeloce! :D Már van 1022SB-m...szóval kell még :D
  • patrikhun97
    #44886
    Pedig szerintem megéri vele foglalkozni :D
    Redbull: 1óra alatt csak 1200? :D Tudsz te ennél többet is ;)
  • geraprofil
    #44885
    Aha,na akkor ezzel se fogunk foglalkozni :D
  • B13A6
    #44884
    Főoldal belépsz boostvásárlás és talán leglent valami earn boost szöveget kell keresni....De nem mindenkinek megy jól,nem véletlenül nem gazdag belőle a fél fórum...Soksok türelem kell hozzá beállítani a cókmókokat és helyette játszani is lehet ...
  • geraprofil
    #44883
    Valaki leírná nekem mi ez az earnelés?!Ilyennel most találkoztam először :D
  • kaoszgolyo
    #44882
    A véletlenszerű verseny önmagában baromság vagy nem NFSW, nem önmagában meg nem kerülhet be, mert nincs annyi játékos, és a szerverek sem bírnák (már ha egyáltalán ezek a nagyszerű fejlesztők le tudnák programozni...:).

    A World faszányos lenne, ha a bugokat kiírtanák. Nem kell semmi új ahhoz, hogy jó legyen, hanem az legyen pöpecül kivitelezve, ami van. A drag is egy rakás szar lesz, mert ilyen minőségű szinkronnal nem lehet gyorsulni, valamint ugye az elkészítésére sincs erőforrásuk, csak csinálják, ahogy a hülye veri a falba a fejét.
  • Quqa
    #44881
    Ha ott ülnék Drew-ék székében megmondanám, te is gondolkodhatsz rajta.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kis segítség: singli mindig sprint, kör, vagy egy fix gombbal.
    [spoiler] Mellesleg nem érdekel az időmérés az előbb felsorolt játékokban volt hasonló?
    [/spoiler]
  • tutuhawer #44880
    az időmérésre nyomulóknak hogyan adod be a "véletlenszerű verseny" meséjét?
  • Quqa
    #44879
    Hasonló már megfordult másnak, máshol is a fejében: ollózva! A név nem számít az időpont: 2012-08-21
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    „Lehetne itt jót is alkotni csak vissza kéne nyúlni a gyökerekhez UG, Carbon, MW, HP és ötvözni ezzel (ezeket a legtöbben szerették). Lehetne minden pályán többfajta versenytípus drift, traffipax, üldözéses (ahol mindig kiesik az utolsó) fizetőkapu esetleg rendőrös üldözés (2-2 vagy 3-3 ellen).
    A következő kép képzelném el: a lobby-ban az utolsó 5s-ben sorsolna a gép hogy épp melyik játékstílus indul el (vagy a versen típusválasztóhoz tehetnének egy + random lehetőséget is), így aztán aki nem megfelelő autóval indul megszívta mivel egy gyors 911-el pont elbukna drift-et, mert tapadna mint állat.

    A fizetőkapunál meg el tudnám képzelni hogy minden kapu mást oszt, helyezésektől függően pl. 2x-es szorzót vagy levesz 20km-ert a sebességből stb., tehát itt nem a gyors lenne az első hanem aki jól kapja el a kapukat és lehet az utolsónak befutó kapja a legtöbb pontot. Még azt is bele lehetne szőni a játékmenetbe mikor némely versenyben az első elér egy bizonyos pontra ott egy külön verseny indulna pl. egy x mérföldes drag betétfutam, mikor annak vége folytatódna az eredeti pálya.

    Persze külön is kéne gyorsulási verseny több távon, de én sokat nem várok ezektől és ettől a pályacsökkentéstől nem hogy nőni fog a létszám hanem apadni, mert a piacgazdaság alapmondata terjeszkedni, terjeszkedni a csökkentés mindig a vég kezdete szokott lenni.

    Habár ezeknek ez túl bonyolult lenne, de ha minden felsorolt versenyfajta lenne (és hogy ne unjuk meg naponta, hetente változtatnák melyik pályán mi indul) már azt is el tudnám fogadni.”

    Megjegyzés a rendőrös üldözéses versenyhez, a HP egy része pont hasonlóról szól.

  • mrredbull18
    #44878
    keresd a hibát

    nomish - tunnelbear :D :D :D van sokszor olyan hogy 1 video ami 30mp-s 11 boostot ad :D és nem csak 1 van belőle :D ám ma 300-400assával earneltem :D kb 4-5 ajánlat után megvolt :D :D
  • Nomish
    #44877
    Hogy a francba earnelsz ennyit? :D Mi a titkod? :D
  • mrredbull18
    #44876
    lesz*
  • mrredbull18
    #44875
    ilyen lesu [spoiler]
  • tutika14
    #44874
    ja. Vagy focus 850 ért vagy subaru STI 1,1 millaért...
  • mrredbull18
    #44873
    a mustang 1milkáért nagyon jóóóó
  • tutika14
    #44872
    azt inkább ne vedd meg... Vegyél valami mást ami tetszik vagy gyűjts és hátha lesz a balbone-s fajta IGC-ért az alap gallardó borzasztó szar
  • mrredbull18
    #44871
    [spoiler] olyansmi :D csak kikell tölteni pár ajánlatot és kapsz annyi boostot amennyit az ad :D én 1 óra alatt összeszedtem a 1212 boostot :D tehát nem olyan nehéz :D már vettem 3 akciós kocsit :D és már tervezem a sciont megvenni amelyik olyan jol tuningolt cucc :D
  • gduck
    #44870
    "ez az earnelés cucc nagyon királyság :D :D"

    Ezalatt mit értesz? Lehet valahogy Boost-ot nyerni?

    UI: végre összejött a lambóra a mani :D 1.4 milla, azért elég sokat kellett menni érte XD
  • mrredbull18
    #44869
    még 1 akciós gép a garázsban 1 óra alatt 1212 boost :D, ez az earnelés cucc nagyon királyság :D :D
  • kaoszgolyo
    #44868
    Ököl márkájú lila lencsékkel?
  • kaoszgolyo
    #44867
    /f Szöveg.
  • RoboKutya78
    #44866
    valaki világosítson fel barátoknak hogy írok szöveget?