94802
  • veszettróka
    #46189
    Viperrel kell ehhez 2x nyerni -egymás után. Megyek is vissza, 9 milláig meg se állok
  • kaoszgolyo
    #46188
    Fájdalomdíjnak egész jó.
  • mrredbull18
    #46187
    lol grat
  • veszettróka
    #46186
    nitrót akarok-akarok-aka...


  • kaoszgolyo
    #46185
    Ha nem jött a civil és nem szoptad be, miért kaptál ki? ;D
  • csiles
    #46184
    Amit a garázsban látsz, az akkor jön elő, ha a kocsidat nullára amortizálod. Akkor visszaáll alapra, s addig úgy is marad, mig nem javitod meg. Eventbe nem feltétlenül nullázik, de előfordul.
  • Dealcsy
    #46183


    Adja az Isten, hogy sikerüljön...
  • Dealcsy
    #46182
    -.- Na mégegyszer.


    Ha nem sikerül, kérlek Szabi, töröld a felesleges hozzászólásomat.
  • Dealcsy
    #46181
    Aki megfejti, mi a képeken a hiba vagy a feltűnő dolog, az kap a digitális naplóba egy akkora 5-öst, hogy ki fog sülni a szerver.


    (Remélem jól beillesztettem a képeket.)
  • Dealcsy
    #46180
    Hát fiam, kérem hogy fáradjon be valamelyik szülőd és kiegyezhetünk egy kettesben. Esetleg a hármasról is szó lehet, ha mindig kész a leckéd.
  • Interstate 95
    #46179
    Ja tényleg, elnézést, századmásodperc akart lenni. De azért még megkaphatom a 4 -est matekból az év végén nem ?
  • Dealcsy
    #46178
    Esetleg így láthattad: +0,50
  • Dealcsy
    #46177
    Esetleg 5 tized nem? Mert 1 másodperc az 10 tized, ergo 50 tized az 5 másodperc.
  • B13A6
    #46176
    aha...az 5 másodperc...
  • Interstate 95
    #46175
    Nem, 50 tizedmásodperc -el lettem harmadik. Vertem is az asztalt hogy a szomszédok felébredtek az biztos.
  • B13A6
    #46174
    az 5 másodperc ;)
  • Interstate 95
    #46173
    Nagyon csúnyán elvertem egy 600 körüli Skyline GTR (R34) -et a Silviaval a Spade Street -en. Mondjuk ehhez kellett pár nitro, hibátlan vezetés, és hogy a csávó kétszer benyalt valami civilt. A másik esetben meg egy LFA volt majdnem a trófea, az meg valakivel viaskodott elől így nem egyszer kibaszták egymást, én meg harmadik helyről ezt ki tudtam használni. De a legvégén nem a kanyarba jön a civil, én nem beszopom ??? (50 tized)
  • kanyesz07
    #46172
    Zonda F?? Alakítottak a hanján vagy valamin vagy mi???
  • noblem1983
    #46171
    Ő a ZR1-ről beszél ami most 1.800.000 IGC-be kerül te pedig a sima Z06-ról de az sem rossz. A ZR1-et megvettem és szerintem elég jó autó. Kanyargós pályákon jön ki az autó igazi ereje szóval a Country Clubra meg ehhez hasonló nagy átlagsebességű pályákon nincs sok esélye. A kanyarokban szépen tapad, a hangja rendben van. A végsebessége ha jól emlékszem 328 Km/h volt nálam. A nitrója gyenge viszont a slingshot-ot nagyon szereti. A rajtolása is elég gyenge. A hibái ellenére én elégedett vagyok vele.
  • Ryder159
    #46170
    meg, bár akkor még csak 600.000 volt. szerintem van olyan mint a M3 GTR E46
  • noblem1983
    #46169
    Valamit bütykölhettek a Zonda F-el mert olyan véresen megy mint még soha eddig. Kanyarodása kezd egész barátságos lenni
  • RED BULL F
    #46168
    Stock módban mentem vele pár kört. Irányíthatósága jó, gyorsulásra és végsebességre is jó. Ha teletömöd jó cuccokkal, biztosan meghálálja, főleg ha kezelni is tudod. Jó vétel ;)
  • veszettróka
    #46167
    Ezkiezmiez és miért lesz gyorsabb mint egy Lambo Diablo?
  • speedboy71
    #46166
    Sziasztok .Lenne egy kérdésem valaki meg vette már az egymillió nyolcszáz ezres- corvettet. Amit most meg lehet venni? Valaki tud róla valami infot? Milyen a kanyarokban?Érdemes meg venni?stb
  • Hunn1a
    #46165
    A 86-os nálam is az "ordas meglepetés" szerepet tölti be. EATDUST rendszámtáblával, szinte teljes ultra alkatrész-sorral (már csak a kerék hiányzik) és a vezetési technikámmal (Chris igazolhatja, hogy még az izgága 959-el is versenyképes voltam a boostos autók közt) szokott lenni sírás-rívás a nagyon erős autók gyenge vezetői közt.

    (Ja és persze Takumi-look, a felnit kivéve. Hű de kellene a Hangyász alap felnije erre.)
  • Hunn1a
    #46164
    Marussia? Hm, hm...
  • trakk
    #46163
    Hohó, mit találtam
  • kanyesz07
    #46162
    na vettem egy skyline v-spect.
  • kanyesz07
    #46161

    Reno Clio V6
    A Most Wantedban, úgy neveztem hogy groundmaster vagy Sajt :D
    kicsi kocsi, de mégis bivalynak tűnik, és az is! Hát a kocsijaim közt mint gyorsulás, ez jól fent van.
    Egyszerűen jó és jó!
    http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2012_10_8_9lau1x9llt.jpg


    ennyi
  • kanyesz07
    #46160
    Toyota Corolla GT-S
    Amikor volt ilyen találkozóka, hát arra vettem, csak sajnos lemaradtam róla,
    pedig bele tettem ultrát, after packot, meg minden, STAR rendszámtáblával, és még azóta is eza
    úgymond fenyítős kocsim, mivel kiálja a A és az S kocsikot.
    http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2012_10_8_xmbhqf1urb.jpg
  • kanyesz07
    #46159
    Pagani Zonda F
    Pagani rajongó vagyok, mivel hát külsőre , és hangra is megfogott a kocsi nagyon, [ kivéve Huayra] , főleg a Pagani Zonda Cinque Roadster, ami elnyerte a szivemet már..
    így hát meg is vettem, max ultrával teleb*sztam, egy kis külső, még skill-t is a maxra 4 wrenchre, és
    voela, ez lett a legjobb és gyorsabb autóm, azóta is verem az összes lamborghinit, de tényleg,
    az összes BMW-t és Porschet is és még a Cinque-t is! Amit még nem vert le aza koenigsegg elite,
    amit nem értek..
    http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2012_10_8_li9xzp4jet.jpg
  • kanyesz07
    #46158
    Ford GT
    Hát, hogy még most is-e azt nem tudom, de ez a kedvenc, favorit autóm.
    Ezért hát okvetlenül meg kellet vennem, és nagyon is örültem neki, gyorsan megy mint az állat
    a hangja mint a CCX-é , csak hát a kanyarokat nem csípi, de így is, ez egy pitbull kocsi!

    ]http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2012_10_8_8jiwbf9i5q.jpg
  • kanyesz07
    #46157
    Lamborghini Countach 5000 Quattrovalvole [Police]
    Ezt a szerencse hozta, mivel én szeretem az ilyen régi féle lamborghinit azért, még a Miurat is, és hát gyors is, és rendőris is, meg még villog xd. Hát egye fene, gyere, és nem is bántam meg!

    ]http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2012_10_8_9u5nvpcpk2.jpg
  • kanyesz07
    #46156
    BMW M1 procar [TH]
    Hallotam hát hogy így jó, úgy jó, és nekem nagyon tetszik is, és hát nem tudtam dönteni amúgy a 3.0 CSl gr.5 vagy ez.. És ezt vettem. Azóta hát új volt nekem a vezetése , de belejöttem. Nem sokat nyertem vele eleje, mivel új volt nekem a vezetése, de most simán :)

    http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2012_10_8_ha8srr57ho.jpg
  • kanyesz07
    #46155
    http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2012_10_8_ge1iiwa4fr.jpg
  • kanyesz07
    #46154
  • kanyesz07
    #46153
    Eladtam, sok kocsim, subaru, dodge, chevrolett, porsche, nissan,mazda és sorolhatnám gyönyörű kocsikat.. Csak hát nem nagyon használtam.. Ezért ezek maradtak :D


    Chevrolet Camaro ZL1
    Mikor ingyenes volt akkor szeresztem, csak enyhe 1 csillagossal van tele, de mégis még az eredeti camarokat is vertem, ezzel a kocsival jött be a sikerem, a versenyekben hogy folyton nyertem :)




    BMW M1 procar [TH]
    Hallotam hát hogy így jó, úgy jó, és nekem nagyon tetszik is, és hát nem tudtam dönteni amúgy a 3.0 CSl gr.5 vagy ez.. És ezt vettem. Azóta hát új volt nekem a vezetése , de belejöttem. Nem sokat nyertem vele eleje, mivel új volt nekem a vezetése, de most simán :)




    Lamborghini Countach 5000 Quattrovalvole [Police]
    Ezt a szerencse hozta, mivel én szeretem az ilyen régi féle lamborghinit azért, még a Miurat is, és hát gyors is, és rendőris is, meg még villog xd. Hát egye fene, gyere, és nem is bántam meg!



    Ford GT
    Hát, hogy még most is-e azt nem tudom, de ez a kedvenc, favorit autóm.
    Ezért hát okvetlenül meg kellet vennem, és nagyon is örültem neki, gyorsan megy mint az állat
    a hangja mint a CCX-é , csak hát a kanyarokat nem csípi, de így is, ez egy pitbull kocsi!



    Pagani Zonda F
    Pagani rajongó vagyok, mivel hát külsőre , és hangra is megfogott a kocsi nagyon, [ kivéve Huayra] , főleg a Pagani Zonda Cinque Roadster, ami elnyerte a szivemet már..
    így hát meg is vettem, max ultrával teleb*sztam, egy kis külső, még skill-t is a maxra 4 wrenchre, és
    voela, ez lett a legjobb és gyorsabb autóm, azóta is verem az összes lamborghinit, de tényleg,
    az összes BMW-t és Porschet is és még a Cinque-t is! Amit még nem vert le aza koenigsegg elite,
    amit nem értek..




    Toyota Corolla GT-S
    Amikor volt ilyen találkozóka, hát arra vettem, csak sajnos lemaradtam róla,
    pedig bele tettem ultrát, after packot, meg minden, STAR rendszámtáblával, és még azóta is eza
    úgymond fenyítős kocsim, mivel kiálja a A és az S kocsikot.



    Reno Clio V6
    A Most Wantedban, úgy neveztem hogy groundmaster vagy Sajt :D
    kicsi kocsi, de mégis bivalynak tűnik, és az is! Hát a kocsijaim közt mint gyorsulás, ez jól fent van.
    Egyszerűen jó és jó!
  • Alien69
    #46152
    Várjá vele, hátha az lesz.
  • kaoszgolyo
    #46151
    Fogalmam sincsen róla. Jómagam ma vettem ideiglenes használatra egy eldobható kocsit (Evo X:). Gyorsnak tűnik, tapad, fordul, szóval jól megy, nagyjából ennyi.
  • kanyesz07
    #46150
    z4gt3 ami nekem nagyon bejön amúgy szóval egyen jár az eszünk.. csak hogy IGC.. :/