94802
  • chris1997
    #46309
    Biztos :D
    Miben?
  • kanyesz07
    #46308
    mert neked volt igazad
  • Interstate 95
    #46307
    Minden egyes apróbb karbantartást nem fognak a felhasználók orrára kötni. Viszont ha jól emlékszem volt maintenance a múlt héten.
  • chris1997
    #46306
    Mert?
  • kanyesz07
    #46305
    TCMCHRIS nagy elnézést kérek tőled ez esetben D:
  • grgorban
    #46304
    ez világos, de nem tudom hogy tetszik-e amíg meg nem vettem és mentem vele :) ezért kérdezem, hogy aki próbálta, mit gondol, megéri-e azt a sok pénzt :)
  • mrredbull18
    #46303
    artmoney pontositva
  • mrredbull18
    #46302
    csiteltem
  • kaoszgolyo
    #46301
    Ezek hozzá nem nyúlnak a szerverhez, amíg az le nem áll, vagy amíg ők nem akarnak lekapcsolni valamit. De amit lekapcsoltak, azt nem kapcsolják vissza. Itt ez a módi.
  • kanyesz07
    #46300
    Milyen okkal adták?
  • Interstate 95
    #46299
    Ha ezzel most arra asszociáltál hogy biztos a netemmel van valami, nem, a netemmel nincs semmi mert egy hétig tökéletesen működött a játék. Itt az van hogy a szervert basztatják. De nemsokára felmegyek, és megnézem ma mi a helyzet.
  • mrredbull18
    #46298
    kibannolták xD

    grgorban: szerintem olyant vegyél amelyik tetszik :D tök mind1 hogy ha van is jobb ha neked pl. a porsche cayman s tetszik akkor azt vedd meg mert ha megszoktad akkor még 1 murcit is lelehet verni vele :D
  • kanyesz07
    #46297
    LFA-nak van nagyon jó és szép hangja. Én ezt tudom róla :D
  • kanyesz07
    #46296
    hhhhh nicns?
  • janihunk
    #46295
    Mikor jön?
  • grgorban
    #46294
    sziasztok! nemrég kezdtem a játékot és eddig minden pénzt félre tettem hogy megvehessem az A-class Lexus LFA-t 2 millióért. kérdésem annyi lenne csupán, hogy megéri-e gyűjteni, vagy van jobb tipp? :)
  • mrredbull18
    #46293
    az jó ;) bár nincs DJGARFIELD18 többé szerintem xD de nem baj :P mással is meglehet találni a játékban :P
  • kaoszgolyo
    #46292
    Arra meg nem tudok mit mondani, hogy tudsz valamit, és nem osztod meg velünk, csak beokádod, hogy te annyi mindent tudsz.
  • kanyesz07
    #46291
    Ám azé mégis örülök Garfield hogy újra itt vagy :
  • kanyesz07
    #46290
    VÉGRE DRAG!
  • kaoszgolyo
    #46289
    Már ki lett próbálva, de még nem jelentettem be, mert a sajtó jelentős részének idő kell amíg kivonul.
  • csiles
    #46288
    Az a jelenség nálam is jelen van, de csak azóta, amióta laposon vagyok és wifivel tolom kb 1 hónapja újra... Volt amikor 3szer egymás után restartoltam hogy jó legyen, de mivel én most a TE-t tolom, igy nagyon nem zavar ki láthatatlan s ki nem..
  • mrredbull18
    #46287
    azt hogy nekem nem dupláz se casht se kártyát... mindent 1x kapok meg csak ugy normálisan
  • trakk
    #46286
    Beérsz HS-en elsőként, megvárod, míg beér a második, amint beért és a neve mellett megjelenik a zöld jel, nyomod a nextet, mint az őrült. Mit nem lehet ezen érteni?
  • csiles
    #46285
    látom, kavarjátok a szart, ahelyett, hogy kiteszteljétek... én sem szültem magamtól amit kitapasztaltam... Kaosz, az a verzió működik, más kérdés ha nem utolsó vagy, akkor tényleg baszhatod...


    Nem irok semmit, találjátok ki.... Nekem nem működik az earn, pedig külföldön vagyok, igy találtam magamnak olyat amit sokan tudtok, de mégse.... Ennyire vagytok lusták.... a kérdezősködés az megy, de az utánajárás...


    Tudjátok, hogy lehet összegyüjteni 6 nap alatt napi 3-4 óra játékkal 6 milkát összeszedni? Azaz napi 3-4 óra játékkal 1 milka.... Sztem nem... ne is erőltessétek... Teszteljétek ki a bugokat...


    Nem, nem csalok, csak a játékbugokat forditom a javamra.... Ez is olyan mint az earn...
  • mrredbull18
    #46284
    baszki 1 pro duplázó csináljon már 1 vidit :D és lője fel youtubera és nyomja be priviben tehát csak az nézhesse meg akinek van linkje -.- és akkor nem fogják tudni kijavitani.... és igy meg nem lesz vita hogy fele annyit kapsz vagy sem meg ilyenek mert én mostmár tökéletesen nem értem -.-
  • kaoszgolyo
    #46283
    Miben tévedek?

    Elolvastad már, mire nyomsz OK-t? S aztán láttad, hogy alig kapsz repet/pénzt, és arany helyett ezüst kártyákat ad?
  • Interstate 95
    #46282
    Újraindítottam, majd jó volt olyan 3 verseny erejéig, utána megint szar. El is ment a kedvem a játéktól. Azért írtam hogy csinálnak biztos valamit a szerverrel, mert két napja alig látok playert a freeroamban, előtte meg minden 100 méteren jöttek velem szembe vagy 3 -an. Na meg ez a hiba is most kezdődött, legalább is nálam.

    A beragadt töltőképernyőt kezelő Alt + Z módszer viszont csődöt mondott. Ez nem kidob a szinkronizálatlan szerverből, hanem csak a képernyőt tünteti el, viszont ha újra benyomom visszajön és tölt tovább. Tehát a szokásos Alt + F4 amit nagyon utálok, kijavíthatnák.
  • rabert15
    #46281
    tévedsz.
  • Interstate 95
    #46280
    Ez beállítottság kérdése. Én anno a Vice City -ben cheateltem először és utoljára, kitoltam úgy egyszer a játékot, aztán kitoltam még egyszer, mert mikor cheateltem baromira nem találtam kihívást a játékban. Én azt szeretem ha mindenhez egy kis munka befektetésével jutok hozzá, legyen az egy fegyver, pénz, autó, tuning, stb. Bár a frankót meg valva a Mustangot amiért most szopok az earnelésel legszívesebben becheatelném magamnak IGC -sre, mert felháborítónak tartom hogy hogy lehet elkérni 3 rongyot egy verdáért.
  • kaoszgolyo
    #46279
    Ha nem tévedek, ezzel magaddal tolsz ki, mert kevesebbet kapsz, mert a másik még nem ért be. Nem kell semmire kattintani, amíg a másik nem ért be.
  • rabert15
    #46278
    A duplázásról ne csináljon senkise videót, mert senkise szeretné ha kijavítanák. Amúgy meg úgy működik, hogy pl. HS -en elsőnek beérsz, lenyomod a nextet, ok, és a rep meg cash számlálóban várod míg a másik be ér, aztán mehet megint a next és megis van a dupla zsé meg rep.
  • mrredbull18
    #46277
    xD az komoly is lenne ha arra is "gerjednél" és minden cigist jól pofán vágnál xD
  • bboyatty
    #46276
    Ilyen oldalról még nem próbáltam megközelíteni a csalást. Érdekes de lehet benne valami, én a cigivel is így vagyok, annyi kivétel, hogy nem érzek késztetést, hogy orcán csapjam őket. XD
  • mrredbull18
    #46275
    ui. ez is olyan mint a cigi :D van aki 1 szivás után rászokik van aki nem... van aki függö lesz és csak 1 kis idő után tudja elhagyni van aki sose xD
  • mrredbull18
    #46274
    várj várj... én mikor csiteltem akkor sose keseritettem meg senki életét... mert én THztam, car changereztem, infinite pu és ilyenek de csak szingliben használtam a durwákat... multiban 2x vagy 3x ha csiteltem de az is TEn volt és csináltam a többieknek az utat meg ha láttam hogy leragadtak akkor kisegitettem PUval de ez a csiter accomon történt már ... amit már kb 1-2 hónapja nem is használtam... tehát már kezd régisége lenni xD
  • bboyatty
    #46273
    Hát én tiszta vagyok és az is maradok, valahogy nem csábított soha, még ez a TH hack sem. Nem értem miért jó másoknak megkeseríteni a játékot. Ma is kb 3 csíterrel találkoztam és baszottul elveszik a kedvem. Örülnék már ha eltűnnének teljesen a játékból.

    Guido: nem kemény vagyok csak utálom a csítereket és sokszor jól felpofoznák egyet kettőt, hogy vissza jöjjön a kedvem a játékohoz. Lehet te még nem aláztál meg de én megaláználak a többiek nevében. ;)
  • veszettróka
    #46272
    Miután Káosz itt rákérdezett 2x is és nem kapott választ, gondoltam csinálok már egy kis összehasonlítót. Mert kezdett engem is érdekelni a dolog.
    Video nincs, képek nincsenek, erre mint objektív tesztre hivatkozni nem érdemes. Csupán leírom ide hogy mik voltak a tapasztalataim tegnap.

    No, akkor: mit is csinálnak az aftercuccok a kocsival?

    Adott 2 db. tuningmentes, üres 1970-es Dodge Challenger (azért ez választottam mert arra gondoltam hogy ennél a kocsinál a pattogó-billegő viselkedés miatt könnyen észrevehetőek lesznek a különbségek. Aztán kiderült hogy pont emiatt nem túl jó erre a tesztre, mert túl összetett a viselkedése. Nehéz egymás után többször ugyanúgy eljuttatni a csúszáshatárra mert valami trükköt mindig bedob: vagy túl sokáig pattog egy dobbantó után vagy megindul kifelé a feneke ha nagyon erőltetjük a kanyarba)...

    - Ültetés: egyik üresen maradt, másik kapott egy 3-ast.
    Gyorsulás, végsebesség ugyanaz maradt.
    Pályán futott időket ha átlagolom akkor elmondható hogy közel ugyazok az idők jönnek ki.
    Az ültetett érzésre feszesebb, gyorsabban reagál a kormánymozdulatokra viszont gyorsabban is enged ki. Az ültetés nélkülinél pedig -hasonlóan a kék alkatrészekhez- néhány századmásodperccel hosszabb a lenyomott iránygomb hatásának a lecsengési ideje. Íves kanyarban ezzel - hogy nem siet annyira visszaállni egyenesbe- szinte magát kormányozza és ettől kicsivel nagyobb lesz a kanyarsebesség.
    Szóval a Carbonos városrészekben a hosszú íves kanyarokban az ültetés nélküli, a Most Wantedes városrészekben pedig a szlalomkirály ültetett volt a nyerő.
    Ha nem kívánt viselkedésbeli sajátosságai vannak a kocsinak, akkor azok ültetéssel mérsékelhetőek. Ha pedig alapból túl merev, semleges, akkor nem biztos hogy érdemes ültetni.

    - Aftermarket felni (gyári felnivel vs. 18'' boostos felnivel (semmi más, ültetés is kiszedve)
    Gyorsulás, végsebesség, köridők ugyanazok. És copy+paste ide az ültetéssel szerzett tapasztalatok, ültetés szót felnire cserélve.

    - Widebody/Szélesítés (gyári vs. csak widebody)
    Widebodyval érzésre nehezebb és lomhább lett a kocsi, kicsit megkésve vált irányt. Viszont azonnal szembetűnik hogy nagyobb a kanyarsebesség. Ami sebességet tartunk widebodyval abból 5-15km/h lassan lepereg a kanyar végére widebody nélkül.

    Szóval semmi új: egy kocsira widebodyt tenni, arra rádobni még afterfelnit is, meg ültetést is - amik visszahoznak a szlalomképességből annyit amennyi a widebody miatt elveszik - még mindig menő dolog lehet. A Challenger esetében biztosan.
    Naittavége.
  • mrredbull18
    #46271
    =)) átnyulnál a képernyőn mi? :D hallod még sokszor örül is hogy nem lehet ilyent :D mert sokszor kaptam volna ez miatt én is xD hogy a kiváncsiság rá vitt és igy csiter lettem xD de mostmár próbálok megtisztulni :D de igaz hogy most is van 1 spéci csiter accom amin kipróbálom azokat de a megszokottakon nem csitelek csak artmoney xD az pedig olyan felejtős xD de lehet hogy sajogna az arcom a sok pofontól hogy pont a haver kezdett el csitelni és dirr a pofon xD
  • Guido992
    #46270
    LOL de kemény valaki