94802
  • noxwill
    #46629
    Ilyesmi lesz csak nem ennyire low budget kiadásba hanem átgondolva, a kocsira szabva.

  • SUNNY84HUN
    #46628
  • noxwill
    #46627
    *mármint ő volt az első. Írni se tudok
  • noxwill
    #46626
    Nem kifejezetten de hasonló.

    De az első bosszúálló volt csak szólok
  • chris1997
    #46625
    [OFF] Captain America?
  • noxwill
    #46624
    Nem csalódtam a kicsikében. Örömautózás a javából. Csak ne kerregne alapjáraton úgy mint 1 rotációs kapa. Egyenlőre ismerkedek vele, később megy rá a rá illő festés amit még tervezek a buksimba. Egynlőre csak a csillag az, ami biztos.

  • nfsmw4ever
    #46623
    Keserű szájízzel mondom: Szívesen! Ez tényleg rosszul sült el. Adok is egy fekete pontot magamnak.
  • Hunn1a
    #46622
    Köszönjük!
  • nfsmw4ever
    #46621
    Fórumokról. Nem csak EA-s vagy worldo-ös. Itt-ott elpottyan némi hír. Anno a kétéves szülinapi party keretein belül, meg elsők közt voltam, aki felfedezte, hogy van 1 zlotyiért 1000 búszt. (hiba a Lengyel oldalon :) ) Azt gyors postoltam és pont nekem nem sikerült több csomagot venni a szero halódása6terheltsége miatt. Volt aki innét is sikerrel járt. Nekem nem jött több össze egyik böngészővel sem. Ehhh. Mindegy. Ezt a mostanit meg nagyon sajnálom! Most, mázlim volt. Majd nyitott szemmel járok továbbra is.
  • RoboKutya78
    #46620
    mekkora egy fos ez már single playerben belefagy az arcomba a ready... felirat ekkora szart.
  • chris1997
    #46619
    Majdnem mindent.... De inkább csak a fontosakra kattintok. A Melyik a jobb autó, meg a többi idióta nem NFS-hez tartozó kérdésekhez ennyit írok: Make Your Choice.
  • SUNNY84HUN
    #46618
    jó látni akinek ennyi ideje van végig olvasson ott mindent
  • noxwill
    #46617
    Lopják a Corvettem festését. mádörfákör biccs
    Sebaj érkezik az update
  • chris1997
    #46616
    EA fórum.
  • SUNNY84HUN
    #46615
    amúgy ilyen infot honnan szedsz ? vagy szedtél ?
  • nfsmw4ever
    #46614
    Tárgytalan. Javították a hibát és visszavonták a kódot. Sok emberke 48k+ kiszedett....... Na ennek is véget ért. Bocs!
  • Quqa
    #46613
    Ez a link de hova kell alulra beírni a kódot?? Valamit nyomni kell előtte kicsit részletesebben leírhatnád.
  • SUNNY84HUN
    #46612
    na mind 1 , ez van
  • nfsmw4ever
    #46611
    Nekem még működött. Mégegyszer bocs! (spoilerben a mail)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    Need for Speed™ World (incl. $20 of SpeedBoost)
    None
    Serial Number: No Unlock Code Needed

    Your cars, bonuses, and $20 of SpeedBoost will be automatically credited to this account.

    Need for Speed™ World can be downloaded from http://world.needforspeed.com/download/
    $0.00
    Qty: 1


    BMW Z4 Coupe
    None
    Serial Number: No Unlock Code Needed

    Thanks for purchasing in-game content. When your new content is available, you can find it simply by starting up your game.
    $0.00
    Qty: 1


    Porsche Cayman S
    None
    Serial Number: No Unlock Code Needed

    Thanks for purchasing in-game content. When your new content is available, you can find it simply by starting up your game.
    $0.00
    Qty: 1


    Double Rep rewards for 10 days, Double Starting Powerups and $60,000 Starting Cash
    None
    Serial Number: No Unlock Code Needed

    Thanks for purchasing in-game content. When your new content is available, you can find it simply by starting up your game.
    $0.00
    Qty: 1


    Toyota Supra (MK IV)
    None
    Serial Number: No Unlock Code Needed

    Thanks for purchasing in-game content. When your new content is available, you can find it simply by starting up your game.
    $0.00
    Qty: 1
    Subtotal $0.00
    Tax $0.00
    Shipping and Handling $0.00

    Total $0.00
  • nfsmw4ever
    #46610
    Faja. Direkt párhuzamosan csináltam is meg írtam is akkor, hogy nehogy fake legyen belőle. Ezt most nagyon sajnálom! Pedig hogy örültem neki... A múltkori Toyotásról lemaradtam... Elnézést kérek tőletek akkor! (Kicsit még vacakolhattak volna. Érdekes hogy amikor a World xarik be, nem ilyen gyorsak...)
  • chris1997
    #46609
    Én is próbáltam.
  • SUNNY84HUN
    #46608
    ahogy beírtad rögtön próbáltam
  • Hunn1a
    #46607
    Na bakker... Mázlid volt.
  • nfsmw4ever
    #46606
    BAKKER! Meggyógyult a szeró................ Pedig működött, még amikor postoltam, akkor is.
  • SUNNY84HUN
    #46605
    pedig még direkt usa ipvel vagyok és a pale moont használom nem a mozillát de semmi mindent úgy csinálok de nem jó a promóciós kód
  • Hunn1a
    #46604
    Hol kell az Apply-ra nyomni? Mert ha a megadott címet beírom, a főoldalra rak.
  • nfsmw4ever
    #46603
    Amit adtam linket, azon keresztül??? Mert nekem működik. Tehát, katt a linkre, ott beadod a kódot, megjelenik az új ár és utána jelentkezel be. Ott checkout és 0 dollárért a tiéd.
  • SUNNY84HUN
    #46602
    gondolom arra kell menni buy now és beírni a promóciós kódot de ez után írja nem jó kód :S
  • chris1997
    #46601
    Invalid promo Code...
  • nfsmw4ever
    #46600
    Ja. De két óra alatt vagy 10 címre megoldottam :-) Türelem. Pár ezer forintot megér az a 10-15 perc max. Még mindig gyorsabb, mint az earnelés.... IE9 működött sok sok frissítéssel közben. A tűzrókának nem jön be annyira.
  • chris1997
    #46599
    Nem nagyon megy az Origin.
  • nfsmw4ever
    #46598
    Sziasztok! Bocs a hosszú szünetért, de kicsit felbolydultak a dolgaim. Bár lehet nem is hiányoztam, de azért megpróbálom szolgálni a magyar world tábort.

    STARTER PACK ingyé!!!! (8000sb, 4 autó, miegymás)

    1. Látogassatok el ide: http://store.origin.com/store/ea/en_US/DisplayProductDetailsPage/productID.194104000
    2. Lent beadjátok a kódot és katt az apply-ra (OS3874XVC)
    3. Jobb oldalon látható majd az új ár, a 0, azaz nulla dollár
    4. Katt a checkout-ra
    5. Ha van Origin ID, akkor símán a Login részt kitöltitek, ha nincs akkor a lentebbi résznél mindent ki kell tölteni.
    6. Valami USA címet beadtok és tovább értelemszerűen
    7. Vásárlás érvényesítése, hátradől, élvez. :-D
    Sajna csak egyszer működik...
  • SUNNY84HUN
    #46597
    így elsőre másnapos fejel kb ez a vélemény mint #46577 BBATTY kollégáké

    meg hondás fejel se túlzottan publikus
  • Ryder159
    #46596
    De legalább őszinte..
  • RED BULL F
    #46595
    Ez aztán a hazafi! Mondjuk azon már meg sem lepődöm, hogy Orosz az illető:

  • Hunn1a
    #46594
    Sajnos nem... Én csak World-ös vagyok (KRUGER445, illetve néha RUSSIACONNECT).
  • norby9201
    #46593
    Egy kis off... battlefield play4free (most találtam rá)

    Ez nagyon ott van xD

    ˆ tutuhawer
    | 2012. okt. 06. 16:19 | privát | galéria | válasz | #5357
    Szevasztok, tegnap letöltöttem a játékot és belevágtam. minden nap be-belépek és próbálok fejlődni. Need For Speedből jövök, úgyhogy az autókkal jól bánok, már el is ütöttem valakit - ha már lelőni nem tudtam...
  • LeWyTy
    #46592
    Ezeket a minecraft topicba mér nem linkeled?
    Nekem a zene az tetszik(címét megkaphatnám privátban?)
  • Interstate 95
    #46591
    Ilyen nincs bazdmeg hogy minden tizedik verseny után Alt+F4 -ezni kell mert beáll a végtelen töltőképernyő, mindjárt úgy letörlöm én ezt a szart hogy a helyét is kikaparom a merevlemezből. Ne a dragot csinálják, hanem a kúrva bugokat kéne kijavítani a picsába.
  • kaoszgolyo
    #46590
    Úgy tűnik, az ültetés tényleg hat a kocsi viselkedésére. Ám véletlen is lehet, ami történt. Majd kiderül.