94802
  • SUNNY84HUN
    #46709
    hát igen , mert ez nekik komoly hiba és veszteség volt ,, a worldba meg sz@rnak bele simán :S
  • mrredbull18
    #46708
    jaja :D sokszor van mikor pár perc alatt javitják... nem is kell fél óra / óra :D és a játék hibáknak meg a javitási ideje korlátlan :D
  • Ryder159
    #46707
    érdekes hogy ezeket a hibákat milyen gyorsan tudják javítani.....
  • SUNNY84HUN
    #46706
    legalább neked bejött , nem baj lesz még ilyen error úgy is az ea részéről , párszor már sikerült kihasználnom ilyet de ezt jó lett volna megfogni
  • mrredbull18
    #46705
    ne folytasd xD mert már igy is eléggé megkivántam csak a 8k boostot ... és még mellete volt pár dolog
  • trakk
    #46704
    Másik Origin profilomban is csak egyszer fogadta el, de akárhogy is, lett így mind a kettőben 8K ingyen SB.
  • mrredbull18
    #46703
    nekem se
  • SUNNY84HUN
    #46702
    ha 1x is fogadta el 1 origin accban akkor a többibe is ki kellett próbálni , sajna nekem már nem működött mikor ide a fórumban beírták
  • SUNNY84HUN
    #46701
    nekem meg olaszul , de nem állítottam át alapból ezzel jön be
  • trakk
    #46700
    Nekem csak egyszer fogadta el.
  • B13A6
    #46699
    Pont azt írja a cikk,hogy hibásak voltak és akárhányszor jó volt...
  • trakk
    #46698
    Csak egyszeri használatra volt jó a kód.
  • mrredbull18
    #46697
    ugy kell nekik xD kár hogy nem tudtam róla mert akkor pár játékot leszedtem volna ingyen xD
  • trakk
    #46696
    Rosszul tudod, nekem sikerült.
  • B13A6
    #46695
    Ha megszokja az ember,hogy mindig felületesen dolgozik előbb utóbb nem fog tudni jól megcsinálni semmit...visszanyalt a fagyi
  • nfsmw4ever
    #46694
    Nem tudom. Mondjuk meglepődtem. De állandóan buzerálom az origin acc-omat, szóval bármi megtörténhet. Jamaicától, Ukrajnáig voltam már minden hol :-). Az is érdekes, hogy mindezek után, továbbra is Lengyel importból veszem a búsztot. (Sajna az angol akció megszűnt...) Egyetlen apróság: A magyar origin-ről engem is elhajtott a kóddal, de amit linkeltem is, ott működött.
  • Szabi #46693
    nálam mindenhol magyar van beállítva, origin oldala mégis indiaiul jön be :DD
  • Ryder159
    #46692
    Átállítod az origin profilod USA-ra, ezek nem szórakoznak az IP-vel...
  • Gyuszopapa
    #46691
    Sajnos csak az USA store-ban lehetett beváltani mivel dolláros engedmény volt,írták a steam fórumokon is,ott is nagy volt a visszhangja a dolognak.Csodálkozom hogy nfsmw4ewer hogy tudta beváltani mert tudtommal innen még VPn-el se tudta senki.Csak nem amcsiban lakik.
  • RoboKutya78
    #46690
    ha ezt tudtam volna:(
  • Szabi #46689
    ooooh :-/
  • Dealcsy
    #46688
    Úgy tünik, innen fújt a passzát a múltkori ingyen starter pack-nak
  • kaoszgolyo
    #46687
    Érdekes, hogy miért nem adtak egy újabb 3500-as csomagot, nem kifelejtve a neont és a rendszámot... Nekik kvázi olcsóbb lett volna, te pedig megkaptad volna, ami járt.
  • RoboKutya78
    #46686
    "#46676 : Grat, lehet pont kifogtad a próbaidős lyeányt. :)
    3500- ért 5000 vígaszboost? Annak idején a 8000-es csomaghoz meg nem adott Concept Challenger miatt (hirdették meg minden hogy jár) sokan csak 1500-at kaptak."

    -- Lehet, vagy az is közbeszólhatott hogy látták az eddigi számláimat mennyi lóvét adományoztam nekik, erre gondolták nem cseszünk ki vele ennyit kap aszt jó napot :)
    viszont csak a neont meg a liszenszet buktam.
  • veszettróka
    #46685
    Az még jobban tetszik amikor a pénzen-, meg kártya alatti cuccokon túl is ad még valamit:
    HS - triplázom a pénzt, kártyából húzok 10 juggert és ad még 3-nitrót is.
    HS még1x: duplázom a pénzt, kártyából sárga fólia -> nitró 10-zel több.

    #46676 : Grat, lehet pont kifogtad a próbaidős lyeányt. :)
    3500- ért 5000 vígaszboost? Annak idején a 8000-es csomaghoz meg nem adott Concept Challenger miatt (hirdették meg minden hogy jár) sokan csak 1500-at kaptak.
  • Dealcsy
    #46684
    Én csak a High Stakes-en szoktam menni, ott megadja a négyszeres cash-t is. A többi TE-ről fogalma sincs, hogy áll ezügyben.
  • RoboKutya78
    #46683
    csak arra légy figyelmes hogy azzal a kóddal legyél feljelentkezve amin a problémát akarod megoldani.
  • RoboKutya78
    #46682
    Küld el magyarul itt a példa hogy vannak olyan jók mint ők. a https://help.ea.com/ oldalon nyugodtan írhatsz nekik magyarul.
  • chris1997
    #46681
    Én meg szenvedek az angolokat :-D
  • RoboKutya78
    #46680
    Jól jártam volna ha az a bizonyos 3500 bostot nem dobtam volna ki az ügy lezárásáig most egy félig ingyen elitjárgánnyal gazdagabb lennék.
    Az meg most főleg bosszant hogy az earn nem elérhető:( ki tudja meddig .
    de ahogy vesszük jól jártam.
    Köszi Ea ez szép volt tőletek.
  • mrredbull18
    #46679
    az szép , tehát igy jól is jártál akkor :D
  • RoboKutya78
    #46678
    Ennek köszönhetően egy kicsit earnozok és van egy ingyen Marusiám:) kell még 3000 pont.Vagy valaki nem tudja elérhető lesz e valaha a bugatti veiron a játékban? mert inkább arra utaznék.
  • kaoszgolyo
    #46677
    Örülök. :)

    Játéktanácsadó. LOL
  • RoboKutya78
    #46676
    Fiuk repdesek az örömtől
    Az Eas srácok tényleg nem akarják elveszteni a játékosaikat
    Előzményeim:
    Pár nappal ezelőtt vettem egy 3500 boostos csomagot amihez járna a Police neon meg egy rendszám Benyújtottam a kárról az ea nak a számlát amivel vettem a csomagot. Az ea ellenőrizte hogy tényleg igazam van, de a következő levelet küldték:
    ------------------------
    "Kedves Gergely!

    Utánanéztem a hiányzó tárgyaknak a rendszerünkben, és sajnos jelenleg ezek pótlására nincs lehetőségünk, nem áll módunkban módosítani az EA-fiókjának ezen részét.

    Kárpótlásként hozzáadtam 5000 boost pontot a fiókjához, ez nemsokára megérkezik a fgelhasználói fiókjára. A kellemetlenségek miatt elnézését kérem.

    Üdvözlettel,

    B. Beáta
    Játéktanácsadó
    Electronic Arts terméktámogatás
    http://help.ea.com/hu
    "
    Hát igen aki kitartó annak megterem a gyümölcs a fáján :)
  • kaoszgolyo
    #46675
    Szerintem ugyanolyan gyakorisággal adja a különböző cuccokat, ahogy általában, azaz: a legtöbbször powerup, aztán pénz, majd skill és a/m, és végül alkatrész.
  • Ryder159
    #46674
    igen tegnap nekem is volt nem egyszer hogy 20.000-el többet adott mint kellett volna, úgyhogy biztos az volt a bónusz kártya...
  • csiles
    #46673
    Négyszeresen az már sok, max 3szorosan. A legnagyobb összeg, amit vihetsz, s van is rá esély, az a 67ezer cash / futam. 13500 cash 4 főre elkapás nélkül, amit duplázva 27ezer cash + 2 X 20 ezer kártyából ami 40 ezer cash. mivel én 20 ezernél nagyobbat még nem kaptam, igy nálam a max eddig 67 ezer volt. De általában nálam 2. kártyára aftert, skillt, vagy partot ad, lóvét elég ritkán, azt inkább a látható kártyába pörgeti ki.


    Mikor én észrevettem, hogy túl sok lóvét kapok, általában 3szorosat a kelleténél, akkor jöttem rá a duplázós trükkre. Valószinüleg, e hatásaalá te most kerültél, de ha utána figyelmesebben átszámolgatod, akkor rájössz te is, hogy valójában hogy csinálja.
  • kaoszgolyo
    #46672
    Nem lehet, hogy simán csak 20000-es kártyát ad másodiknak?
  • Dealcsy
    #46671
    Viszont nem egyszer négyszeresen adta meg nekem a cash-t. És azt is megfigyeltem, hogy mikor négyszeresen adja meg, akkor a kártyák közül mindig (!) 10000 vagy 20000 cash jön még zsebpénzként. Bár ezt nem adja meg 4x, hanem csak 1x.
  • Ryder159
    #46670
    Ez a duplázós módszer az alkatrészeket is bőségesen pakolja az inventory-ba....