94802
  • Ryder159
    #48309
  • chris1997
    #48308
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Vagy a Drift módot a Worldben.
  • RoboKutya78
    #48307
    Alkottam :)
    képek 18 karika nélkül:)
  • mrredbull18
    #48306
    azt viszont nagyon birnám hogyha azt is megadnák ami rendesen jár :D és ez is megmaradna
  • Ryder159
    #48305
    amúgy meg örülj neki mert a 135i az siralmasan megy (vagy inkább nem is megy)...
  • Ryder159
    #48304
    Twitteren tegnap többen jelezték, hogy nem jó ajándékot kaptak meg...
  • mrredbull18
    #48303
    nyertünk 1 bmw-t és ezt adták helyette (flexort irta hogy azt nyertünk de ezt adták :o :)
    de azért ez is jól megy :3 már nem 1x vertem le vele dragon reventónt :v
  • bboyatty
    #48302
    Jöhetne de nem fog, Nissan-nak nincs akkora becsülete a játékba, hogy valaha is Porsche-t verjen. Szerintem a sima GTR is top t3 igc kellett volna legyen a régi időkben de nem az volt, sőt nyugodtan mondhatni, hogy a legrosszabb volt.
  • Ryder159
    #48301
    Egy kis olvasnivaló. Egy ilyen Porsche verő gépezet jöhetne world-be is.
  • zsomboor
    #48300
    0, mivel megmondták hogy csak és kizárólag alap autók lesznek igc-ért
  • RED BULL F
    #48299
    Szerintetek mennyi az esélye annak, hogy a Bentley egyszer IGC-s lesz, akkor a team escape/juggernault kiadást kapjuk meg?
  • SylarHun
    #48298
    Frissítettem a festéseket.





  • DEJAVU71
    #48297
    Erdekes, mert amikor ez zajlott, kb ket hete, tobben is megneztuk, es akkor azt irta, h ez a jatekos nem letezik. Azota nem neztem meg megint...
  • Quqa
    #48296
    Minden esetre ennek van a Stat-on adatlapja és érdekes a mottója (bist der TÜV uns scheidet xD), én nem értek hozzá, de csak remélni tudnám hogy tényleg valami ellenőr, mert akkor az AE legalább próbál valami tenni a csalók ellen. Megvallva az is igaz elvileg látniuk kéne az adatokat ki hol csal, bár lehet videót csak így lehet készíteni az érintettről.
  • DEJAVU71
    #48295



    Az elso egy zold superveloce murci volt, es amikor eszrevette, h a csapattal fenykepezkedunk, akkor elegge emberi modon viselkedett, szepen elhuzott
  • zsomboor
    #48294
    Nálam annyi volt hogy mindig odatette ahol voltam, meg versenyen random helyekre bevágta a pálya közepére
  • DEJAVU71
    #48293
    ujrainditasnal nekem is eltunt, csak az bokkeno, h az a bug ugy viselkedett, mint egy ember, mellem allt, korbejart, meg ilyenek
  • zsomboor
    #48292
    Nekem már volt ilyen, simán újraindítod a játékot és eltűnik...arra nem tudom a választ hogy mi ez, talán bug
  • DEJAVU71
    #48291

    Jah, igen az megint mas :)
    De ez mar bennt var a celban, es benn a palyan, felreeretesek elkerulese vegett :)
    Szoval meg senki nem talakozott ilyennel?
    Bevallom az elso megijjesztett, mert azt hittem, valami admin figyel, ugyanis akkoriban feltunoen sok multyt nyertem, es sokan hackereztek le a ghostwoodon...
    Es eleget hallottam mar arrol, h milyen nehez kimosnod magad, ha artatlanul bannolnak.

    Mar nem gondolom, h admin lenne, biztos van jobb dolguk is

    De azert kivancsi tudnek lenni, hogyha hack, akkor hogyan csinaljak? :D
  • tutuhawer #48290
    hmmm , passzolom. Amúgy engem is követ valaki, de mindig más és más versenyző. Állandóan mögöttem jönnek be a célba, mondjuk nem zavar
  • SylarHun
    #48289
    Csávókám szintje nem volt magas!

  • DEJAVU71
    #48288
    Otlet, h megis mi volt ez?
    Vannak kepeim is a szellemlovasaimrol, csak nem tudom feltenni, de majd megoldom azt is

  • DEJAVU71
    #48287
    Hm, mar masodjara tortenik meg velem, h egy szellem kovet a worldben, akit csak en latok, a versenyek vegen benn var a palyan a celban, amikor kilepek, akkor is ott van. Mellem all az autojaval, korbejar, meg ilyenek, ahova teleportalok, meg hamarabb ott terem. Az autoja felett nincs ott a neve, de szerencsere, ha rakattintok az autojara kiadja a profilt, de lass csodat, a stattoldal szerint nem is letezik....
  • adamatts
    #48286
    Az most komoly Sunny? Még jó hogy anno akciósan vettem meg ennyi előnyöm legyen
  • SUNNY84HUN
    #48285
    a1 tweet
  • SUNNY84HUN
    #48284
    az az érdekesség hogy még anno rx8 at boostért vettem meg + 1et most igc -ért is és üresen kinullázva bostos jobban megy mint az igc -s
  • chris1997
    #48283
    Clionak nem akkora, GXP meg az MR2 mellet is megállja a helyét.

    Az új TopUp-ból a KING táblát fel kéne nyomatni az R8 Shift-re........ csak úgy :D F..K The System.
  • Quqa
    #48282
    Ja igaz csak annyira új még, bár a nitro-ja (+perfect) azért jócskán elmarad a másik kettőétől, de a kanyarban az egyik legstabilabb jól megültetve.
  • SUNNY84HUN
    #48281
    rx8 at se feled ki a sorból 600k igc ért nagyon jó vétel
  • Quqa
    #48280
    „D” – „C”, de csak drag-ra használható (ott „A”-st is verhet), mert alig fordul, versenyre IGC-ből inkább a GPX vagy a Clio való.
  • Freeman16
    #48279
    És az Audit meddig érdemes tuningolni milyen színsor illik bele?
  • chris1997
    #48278
    Rejtett üzenet akart lenni..
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kezdők rá se nézzenek az RS4 re :D Mert ők nem fordulnak vele. Az Audik kb 4/7-e nem fordul mindenkinek(A1, Quattro, R8 5.2 mindenkinek).
  • zsomboor
    #48277
    Nem tudom, szerintem meg nem szar anynira az irányítása se, el lehet vele fordulni
  • chris1997
    #48276
    Audi gyorsul és nitrózik is... stabil egyenesben :D (Dragra perfect, kanyarban csak proknak)
  • zsomboor
    #48275
    RS4 D classban abszolút top cucc, igaz csak a nitró miatt, meg hogy volt T2-es létére a végsebessége nagy a többihez képest amikkel együtt van
  • Freeman16
    #48274
    Szerintetek melyik használhatóbb a Mitsubishi Lancer EVO VIII vagy az Audi RS4?
  • Hunn1a
    #48273
    Gratulla!
  • mormotax2
    #48272
    igyvan ezeken szoktam felháborodni én is , legjobb kocsik 10 vel nos meg rammol a köcsög vagy csak simán 7-800 al közlekedik és mindenen körösztül mennek szarrágok
  • trakk
    #48271
    Race With The Devs nyertesek

    Nyertem egy táblát... hát, ez is valami. :)
  • RoboKutya78
    #48270
    azé ehhez már tényleg pofátlanság kell
    ezzel a járgánnyal csalni
    minek játszik az ilyen?
    ennyi ujjatlan barmot aki 3 gombot nem tud lenyomni egyszerre.