94802
  • kanyesz07
    #48829
    melyik a gyorsabb/gyorsulás/térés stb..

    Reventon vagy a Aventador?
  • trakk
    #48828
    Ez a patch tökéletes alkalom arra, hogy linkeljem ezt a videót.
  • Quqa
    #48827
    De ha lehet nyerni (ha lehet … elvileg ott a hely) akkor nem kell venni.

    #48816 Lehet felmegyek 18-ig (mondjuk kicsi az esély ra) és hozom a Ford Mustang Shelby GT500 Super Snake KITT Special Edition és vége van az R8-nak mint a botnak.

    #48819 Ja és ezért kell az RPM, meg aki tudja (én igen) mire jó még az beteszi és a 3*-os az a tuti!
  • noblem1983
    #48826
    Az Eclipse GS-T-hez meg nem lehet venni se már semmit, pedig volt egy egész szép body kit hozzá. Noooormálisak ezek? Egy ilyen tuner verdához miért nem lehet már venni semmit?
  • noblem1983
    #48825
    Azt vettem észre, hogy a Super Snake mintha jobb lenne, főleg a gyorsulásán érzem, hogy javítottak. Ez a bodys dolog meg tényleg nagy szívás mert így jóval drágább az optika rá. Megcsinálhatták volna úgy is, hogy ha mind a 3-at ráteszed akkor annyi lenne az ára összesen mint tegnap így lehetett volna különböző komplett body variációkat összehozni. De a pénz nagy úr és ha több van, ők is elégedettebben mosolyognak.
  • Freeman16
    #48824
    Nincs benne Magyarország. De azért jó játék.
  • chris1997
    #48823
    Főleg, aki leszarozza anélkül, hogy tundá mit tud az 5.2, ehh
    EUT2? Magyarország van benne? Illene

    Én az LMS-t várom. Este csapatás? Nem hinném, max hétvégén. Viszont délutáni még lehet.
  • tutuhawer #48822
    beszarááááááás, én is azt nyomtam az elmúlt 1 hétben :)))) A pedat to the metal volt már az első kamionos, és mindegyik résszel nyomtam azóta is:
  • axemane
    #48821
    Hat en is jopar honap utan jottem vissza, s az Euro Truck Simulator 2 miatt kicsit kihaltak a reflexeim :))
    Na de az r8 egy az csucs, amit en elszurok o jol hozza ki :))
  • tutuhawer #48820
    Az a része jó, hogy ha van valamim, pl bodykit az autón, a szárnyat és a motorháztetőt tudom módosítani. Aki most teszi rá a cuccot, az szépen vár eegy évet, vagy kifizeti a teljes árat. Én is megvártam: majdnem 2 év telt el, mióta azt vártam, hogy ilyen lehessen a skyline-om. Az Imprezám már hiteles, pont olyan, mint Vferi képén. Tehát ha már megszereztem valamit, elég jól sáfárkodhatok azzal, ami van :) Ami bánt, hogy a bodykitek tényleg drágák, mert lenne mire feltenni tényleg, de így se szar, ami van. Audi S5 pl király, meg a 640-es Rambó is elég vad lett
  • chris1997
    #48819
    Naja :P
    Még vissza kell rázódnom, mert ma a perfect start egy vicc volt nekem
  • axemane
    #48818
    Hogy? öööööö.......
    Ne mind itt itt itt ott ott itt ott Chris... Jo moka lesz :P
  • chris1997
    #48817
    Említetté'? :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Pár kép tegnapról :)



    [spoiler] Kezdők gondolata a legtöbb Béta játékosról...


    [/spoiler]
  • axemane
    #48816
    No akkor ma este legyen egy jo kis party. Jovunk Chris-el az r8 ainkkal, ti meg gyertek amikkel akartok :P
    Azert nem lesz konnyu dolgotok megmondom elore :P
  • NicoKoko759
    #48815
    Végre, hogy külön van minden! Végre eltávolítható a sok szánalmas motorháztető és hátsószárny, amit anno a karosszériacsomaggal együtt telepített a rendszer.
  • RoboKutya78
    #48814
    :)
  • Ryder159
    #48813
    Bár arra még nem kaptam választ sehol hogy lehet body-t nyerni. az inventoryban ott a hely és a kapacitást is megemelték 300-ra, szóval a reményhal hal meg utoljára...
  • Ryder159
    #48812
    Hát ja. lényegében megint semmi újdonság csak különvették a cuccokat, hogy többet kérhessenek érte...
  • RoboKutya78
    #48811
    Na skacok látom megint kaptunk valami kutya által elrágott cupákot mutatóba HÁT EZ SIRALMAS!!!
  • Dealcsy
    #48810
    Bhrrrrr... ennyi volt mára a World nekem.
    Megyek vissza GTR2-t nyomogatni...
  • Dealcsy
    #48809
    Mottó merre van? Vissza akarják-e rakni a lobby-ba vagy sem? Mert mondjuk elférne a játékos neve mellé.
  • chris1997
    #48808
    Kaki az egész..... az ára miatt.
    Lengyel boost lenne, szót se szólnék
  • Ryder159
    #48807
    Na szóval az 911GT3 RS akart lenni
  • Ryder159
    #48806
    Azé kiba***tt szemetek.
    Tegnap még megvehettem volna a 900GT3 RS re a body-t 1100-ért. (body+ hátsó szárny)
    Ma 2500 a body és 800 hozzá a szárny. az összesen 3300SB. tehát a bodykitek 3x drágábbak lettek.

    de van egy jó hír is

    Lehet venni a subarura is body-t úgy hogy megmaradjon az eredeti szárny.
    És ugyan ez a Focus-al is
  • Ryder159
    #48805
    megduplázták a "versenyek árát"
  • Dealcsy
    #48804
    Nah, egy pont a játéknak.
    Egy szimpla IGC-s spoiler és máris jobban táncol az IS300 a kezem alatt.
  • Dealcsy
    #48803
    Hajaj...
    Már megint gyorsabb volt a kezem, mint az eszem. Írok én itt hülyeségeket...
  • Dealcsy
    #48802

    Nincs semmi bodykit az IS300-hoz. Zsírkirály kocsi, és cseszegetik az agyamat?
    Bár ha jól értem, lehet nyerni bodykit-eket? Akkor az első dolgom lesz, hogy lecsekkoljam az IS300-hoz.
  • Quqa
    #48801
    A szemetek be-hack-elték az oldalukra a Golf elé a leállást, tegnap még nem volt ott, de a fészre is csak 1-kor került fel! Bebuktak!

    #48798Ha olyan mint a 640 akkor nem egyik sem. Próba IGC-vel és jó hullámos pályán tesztelgetni pl. Condo Row.
  • Hunn1a
    #48800
    Erre én is kíváncsi lennék. Bár most pottyant 3 body a 86-osomhoz az inventorymba, meg egy motorháztető a 34-esemhez.
  • Ryder159
    #48799
    Szóval lehet ezeket nyerni is?
  • chris1997
    #48798
    Nekem is ki kellet nyomnom már egy AWD dögöt, amivel lehet nitrót pazarolni...
    Irányításra kék rugó jobb? Gumiban meg sárga? Fékből is sárga?
    (Nagy AWD autónak meg a Revót akarom, csak várok, amíg leárazzák, vagy csodafolytán az LMS R8-nak lesz spamnitrója)
  • chris1997
    #48797
    [OFF] Nagyon mogyoró lettem.... 10-ből nyolcszor nem megy a perfect Old GT2-vel.. pff
  • chris1997
    #48796
    CCX elite S classos lett alapból(Végre). Ma szerintem odavágom a pályákon.
    IS300-ra MÉG MINDIG nincs Bodykit... franc. Viszont a Budi kit árak.. magasak.
  • Quqa
    #48795
    Nekem tetszik ez az újítás és elég jópofa szárnyak stb.-k vannak IGC-sbe is (2-4), bár kettő eddig is volt kasznival csak most bármire feltehető. És lehet nyerni is body-t meg szárnyat ill. motorházat (amik közt van 1-2 egész jó pl. Elise), mert ha jól tévedek eddig nem volt az inventory-ba ezeknek külön oldala! Vagy igen?
    Ha nyersz meg mini tűzijáték!
    Talán mégis ezt fejlesztik, ha már az új Burnout+HP 2 ilyen rosszra sikeredett?
  • trakk
    #48794
    Visszakerültek a V4 kitek... ennyit a Silviám egyediségéről. :\
  • tutuhawer #48793
    akkor nem lépek majd be..
  • trakk
    #48792
    Hát... én csalódott vagyok.
  • trakk
    #48791
    És lehet is belépni.
  • trakk
    #48790
    Akkor ennyi erővel tényleg jobban jársz, ha IGC-ért veszed.