94802
  • tutika14
    #49109
    Fo nagy komoly. dugattyú a vége :D Eddig még nem is figyeltem :D
  • Quqa
    #49108
    Ez a piros rugós stat növelés szerintem marhaság és nem is számít, mert legtöbbször a kanyarban dől el a verseny. Ilyen Zonda, Porsche, Lambo -féle alapjában stabil gépek csak ideges pattogó viselkedést nyernek tőle. Én csak a nagyon imbolygó amcsi vagy (ahhoz hasonló) járgányokba pakolok pirosat, ami megfogja kicsit, bár pl. a Z06 Carbon marad alapon, mert nagyon jópofán lehet driftelni így vele, ami úgyis jön nemsokára …
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    … 2032-ben talán?!

    #49107 Én ha odateleportálok ahhoz aki ott áll Drew mellet akkor sem látom … soha!
  • RoboKutya78
    #49107
    hiszem ha látom mert a múltkor se taliztam vele. persze ilyenkor mindenki rendesen nyomul
  • kanyesz07
    #49106
    Ja akkor .....



    semmi.... mint aki nem is írt semmit...
  • trakk
    #49105
    Az hajnali háromkor volt.
  • kanyesz07
    #49104
    Hiába volt ám ez a nagy Bannhammer felhajtás még mindig vanank ezerrel csalók.
    De ma 4 kor NFSDrew is beszál játszani team escape és dragokat
  • RoboKutya78
    #49103
    Úgy látom ez a kalapács is kicsorbult itt már mindent szabad ??

  • chris1997
    #49102
    Sürgősen, mert 905-re is felhúzhatom, ha akarom :P
  • veszettróka
    #49101
    Ingyen is bohóckodhatsz meg fizetve is bohóckodhatsz. :)
  • veszettróka
    #49100
    904? Afranc, akkor gyorsan ki kell találnom valamit a 903-ra :D
  • veszettróka
    #49099
    + a pirossal precizebben lehet rakni kanyarban, ha már a kék se elég és rántani kell a kéziféket.
  • chris1997
    #49098
    Beleraktam a kék rugót.
    Változások, 904-es gyorsulási stat egó növelésre :P és egyenlőre kcist mintha kisebb lenne a kanyarbevételfokja, de stabilabb egyenesben. Hozzá kell szoknom az irányításhoz még.
    Autópályagép lett az R8, oda való, nagy egyenes pályákra. Ilyenekre, hogy Mason Street, azokra már kicsit óvva lesz az autó, max kézifék fordulással, rendre lehet utasítani az autót.
  • kastil
    #49097
    Hali!

    Ez a play for free mit takar? Ingyen bohóckodhatsz ha fizetsz akkor értelmesen játszhatsz is?
  • veszettróka
    #49096
    Kék rugót jól látod, a pirosról meg annyit hogy szinte mindenki lefelé tuningol ha nem S-S-Supahcar a tuning tárgya, így a piros rugó magas % értékei már nem számítanak - pedig még mindig szépen meg tudja dobni az overallt, főleg a kiskocsiknál.
  • noblem1983
    #49095
    Én is úgy látom, hogy több gyengébb kanyarodási képességgel megáldott autóban jó a kék rúgó és piros gumi párosítás(Z06 Carbon,R8 5.2, sima R34, stb.). Valahogy a rég annyira vágyott piros rúgó háttérbe szorult. Nálam már alig van olyan autó amiben még mindig az van. A másik a zöld rúgó ami nagyon kellene még pár darab.
  • Ryder159
    #49094
    Mostanában soka autóban én is kék rugót használok, és nagyon jó. Sőt a 911-ben kék gumi is van és nagyon jól kanyarodik...
  • chris1997
    #49093
    Az ösztönöm kék kék zöld kék sárga pirosat mond :-D
    Ki tudnám próbálni de nem merem ennyire módosítani.
    Jobb az robotod kék világítással mint pirossal.
  • axemane
    #49092
    nnah mostmar jo
    Chris, kigondoltam egy osszeallitast : zold sarga kek kek kek piros
    Ez nyero kell legyen az r8 nak. Csak sajnos meg sok szerencse kellene hogy en ezt kitudjam probalni. Te is csak a sajat felelossegedre halgass ram :P
  • kanyesz07
    #49091
    baszott nagy a vinyl szine a neonnal :D sztem tegyél bele egy smoke ablakot, egy frappáns spoilert, 3 as letévőt , és még mehetne Purschase Cars-ba is
  • axemane
    #49090
    voltam emlegetve, hat gondoltam megmutatom az R8 5.2 -met. Na meg ezuttal egy kicsit jatszodtam a matricak szineivel is. Kivancsi vagyok mit szoltok hozza...







    Na meg lehet rarakok egy kek ablakszint is.
    Hja es egy hir, osszeherrentettem ezt az 5.2 -ot az LMS-ekkel, hat ha jo kezekben van akkor siman kikapok tole (Chris, vele mentem) viszont multiban vagy 40-el kb osszekerultem es eddig egy sem volt amelyiktol kikaptam volna. Szoval egyelore ez az r8 felveszi az iramot rendesen a tobbivel
  • chris1997
    #49089
    Szuper. Holnap műtök..
  • axemane
    #49088
    a kek kell bele ;) nekem is az van
  • kanyesz07
    #49087
    AXEMANE nem látni a képet :D


    Tomca
    Hát ha kezdel akkor alapból van boostod. Vagy karácsonykor kapsz egy kis 100 as boostot..

    De ha no O2-s teló vagy Hitelkártya, akkor vegyél

    Starterpackot

    Tartalmaz: 8000 Boostot, Porsche Cayman S, BMW Z4 M és egy Toyota Suprát + nem tudom hány napig no sérülés és dupla esély a szintlépésre stb... És 60,000$

    Euróbeli árát tudom ami 14€

  • chris1997
    #49086
    Axe kaptam fulest hogy az 5.2 jobb kék rugoval. Vélemény?
  • kanyesz07
    #49085
    kiváncsi leszek 911 turbo helyett mi lessz a havas speciál .. Ha hummer.....

    de fogadok holnap marussa vagy reno megan on sale lessz...

    Mondjuk nem értem a Mégane R.S.-t miért nem teszik má IGC-sbe is..
  • axemane
    #49084
    voltam emlegetve, hat gondoltam megmutatom az R8 5.2 -met. Na meg ezuttal egy kicsit jatszodtam a matricak szineivel is. Kivancsi vagyok mit szoltok hozza...





    Na meg lehet rarakok egy kek ablakszint is.
    Hja es egy hir, osszeherrentettem ezt az 5.2 -ot az LMS-ekkel, hat ha jo kezekben van akkor siman kikapok tole (Chris, vele mentem) viszont multiban vagy 40-el kb osszekerultem es eddig egy sem volt amelyiktol kikaptam volna. Szoval egyelore ez az r8 felveszi az iramot rendesen a tobbivel
  • kanyesz07
    #49083
    meg a jó rendőrös valentino balboni...


    mondjuk most a limitált gallardora vagyok igen csak kiváncsi..


    Dik ezek amit betesznek on sale ki is veszik másnapra.. Lambo Murci rendőrös má nincs..

  • Tomca
    #49082
    Sziasztok!
    Lenne 1 kérdésem hogy hogy lehet Boost szerezni hogy nem veszek?
  • kanyesz07
    #49081
    neee baszki z4 sincs..
  • kanyesz07
    #49080
    meg az m6 monochrome
  • kanyesz07
    #49079
    fura hogy a grip kinget kivették
  • Ryder159
    #49078
    Akkor megyek is...





    ...aludni.
  • trakk
    #49077
    3300
  • Ryder159
    #49076
    mennyi a continental?
  • trakk
    #49075
    Ma kerültek ki:

    - IS 300 TH
    - Skyline Underground
    - 350Z UG2
    - Supra Cop
    - 911 Rose
    - R8 Darius
    - M3 E92 Grip King
    - Chevelle SS
    - GTO Blue jugg

    Ma kerültek be:

    - Challenger Concept
    - El Camino Red jugg

    Mai akciósak:

    - Vantage Cop
    - Evo X Shatter
    - RX-8 Renesis
    - Viper Blue jugg
    - Super Bee Blue jugg
    - 2000GT-R Cop
    - Continental Red jugg
    - Hemi Cuda
  • Ryder159
    #49074
    #49063 ment volna
  • trakk
    #49073
    Kivették mind a kettőt.
  • Ryder159
    #49072
    Nem tűnt el csak OnSale...
  • kanyesz07
    #49071
    úgy éreztem hogy van egy olyan oldal ahol biztos minden megvan :D

    De nembaj, hisz ahogy mondtam..unalom volt :D

    De most már a spyderemet festegetem csak.

  • trakk
    #49070
    De egyébként ha ellátogatsz ide, itt mindent megtalálsz minden autóról összeszedve, naprakészen, és úgy rendezed sorba őket, ahogy csak akarod.