94802
  • noblem1983
    #49632
    Volt valami pénzügyi malőr amivel a Porsche be akarta kebelezni a Volkswagen-t de nem jött össze neki és most már a Porsche is a konszernhez tartozik ami még most is német. Ide tartozik még az Audi, Skoda, Bentley(ennyi köze van az angolokhoz), Seat és a Bugatti azt hiszem ennyi.
  • SUNNY84HUN
    #49631
    sajnos igen , de az a gáz ez nem kölök hanem úgy tudom felnőtt .....

    #49611 szerintem faja
    én is bedobom az enyémet képekben



  • Quqa
    #49630
    Én azt hittem Timbuktui, és ősi egyiptomi muzulmán törzsek hatására kezdek el fejleszteni a skót felföldön. De lehet nem!

    #49607 Az 5. mint aki jól végezte a dolgát szépen elslisszant, de a 3.-on röhögtem a legjobban.

    #49560 Még jó hogy, csak elcseszték és 100.000-es boost csomaghoz tettem volna.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ja hogy nincs, épp azért.
  • Gab0523
    #49629
    Tudod, az a baj, hogy vannak olyan taknyos kis kölykök, akik az ilyesmit a TV-ből tanulják. ismerek olyat, aki szentül hiszi, hogy a Ford az Angol autó, merthogy rengeteg Brit versenyző használ Fordot.
  • SUNNY84HUN
    #49628
    én szétakadtam és nem kaptam szikrát 2 percig ettől az egyéntől :D de le is fotóztam az írását emlékbe
  • Gab0523
    #49627
    Egyébként, az ilyenektől szoktam megkérdezni, hogy:
    "A hivatalos alapító iratok alapján a BMW melyik országból származik?"
  • SUNNY84HUN
    #49626
    na akkor nem vagyok csak hülye :D vagy legalább is nem annyira ..... ,, lehet sokat szívott este vagy nem aludt 4napja és félrebeszél de akkor is ez már giga lol
  • chris1997
    #49625
    Nem rossz GIF
    [spoiler]
  • chris1997
    #49624
    Nincs mit.
  • chris1997
    #49623
    De :D
  • Gab0523
    #49622
    Jé, kaptam fejlövést... Mármint, fejlécet lőttek rám. köszi, Krisz :)
  • RoboKutya78
    #49621
  • Gab0523
    #49620
    Hogymimimi? :D
    A Porsche mindig is német volt, csak annyiban változott a szitu, hogy most Brit licensz alapján működnek, de attól az még német. Ez a licensz is csak abban merül ki, hogy az újabb, "sportosabb" verziókat egy Skót -nem Angol- faszi tervei alapján állítják össze.
    Ami még tény, hogy a GT3 RS-t egy angol emberke munkái alapján kalapálták össze, de itt vége a dalnak. Ha még az Audot mondta volna, akkor nagyon durván, távolról és erős túlzssal, de valahol egyet is értenék vele.
  • SUNNY84HUN
    #49619
    azt csak viccből írtam neki mikor írta hogy nem német :D vagy lehet nem érted amit leírtam ?
  • chris1997
    #49618
    A Porsche japán?!.... ááááhhháááá éééérteeeem.
  • SUNNY84HUN
    #49617
    érdekes dolgok ezek beköszönök a worldba mikor belépek rámír 1ik emberke persze köszön és utána , hogy amúgy nem német a porsche , erre írom hogy ha nem német akkor mi jappán :D , ő visszaírja hogy angol mondom biztos keveri az astonnal vagy a lotussal , reakció erre hogy akkor a camaro is német na ne , hogy jön a porschekhoz a camaro kérdezem én ? vagy egyesültek ... tudtommal meg a wiki is azt írja meg mindenhol hogy a porsche német 1931ben alapították Stuttgartban .. vagy én lettem láma és lemaradtam , ha továbbikban keresni akar az emberke itt megtalál a wordban nem
  • RoboKutya78
    #49616
    ez tetszett:))
  • Failbunny
    #49615
    Sziasztok,Akkor most lesz egy ilyen verseny?Hova kel küldeni a versenyfestéses képet amivel nevezni szeretnék? :)
  • veszettróka
    #49614
    Szóval versenyfestés ...versenykocsi ...felhőcskés neon.. hm ez nehéz lesz...de...
  • kanyesz07
    #49613
    Az a body kit szép :)
    Nekem is ez van a toyota corollámon
  • Hunn1a
    #49612
    Hú de ronda az a bodykit... Amúgy maga a festés klassz.
  • RoboKutya78
    #49611
    Megalakítottam elsö hivatalos verseny festésemet íme a robo team autófestése:)

  • Hunn1a
    #49610
    Engem az X5-ös mutatványa fogott meg, jól leküldte a GTO-t/Monarót meg az Elantrát. Meg a Cordoba Variós idióta a második helyen. A szupersportkocsikat valahogy nem tudom sajnálni.
  • veszettróka
    #49609
    "all dead :D" (c) Brianspilner ):

    Jó erős csapat volt pedig, senki sem maradt le nagyon + lambós nyert (volna).
  • chris1997
    #49608
    Szeretnéd hapsikám
    Amúgy én voltam a Hondában, direkt csináltam
  • SUNNY84HUN
    #49607
    majd pörgeti sok new man driver a rep szorzót hogy lvl60an legyen és tele lesz a world a ilyen " rutinos " sofőrökkel



    ui : 8ik helyen komoly a hondás ilyet le kellene lőni , kitiltani hogy soha többet ne ülhessen bele vagy csak audiba
  • RED BULL F
    #49606
    Nekem mostanában még alkatrészekből is ritkán esik, még 1-2 csillagos is.
  • noblem1983
    #49605
    Ezt arra értik, hogy ha kapsz valamit akkor nagyobb az esély rá hogy jobb alkatrész essen mint egy kis szintűnek. Szóval itt nem a mennyiségre gondolnak hanem az értékére.
  • chris1997
    #49604
    Annyit, hogy majd gyakorlatban meglátjuk.
  • RED BULL F
    #49603
    Na akkor bemásolom már, meglegyen itt is:

    We are extremely excited to announce that we are expanding the driver levels in Need for Speed World to level 60!

    Yesterday we said that there are a number of new features coming in the next week’s patch and one of them is the level expansion. Need for Speed World players will now be able increase their drive level to 60 and receive a reward when they reach it!

    Players who reach level 60 will be rewarded with a new free car slot! That means that if you reach the maximum driver level you will have earned yourself eight free car slots:

    - Two when they create their driver
    - One at level 12
    - One at level 20
    - One at level 30
    - One at level 40
    - One at level 50
    - One at level 60 (New)

    And remember that higher level players will not only have better drop rates of any car parts, but also a better chance of getting those rare Ultra performance parts and Skill Mods!

    This is just one of the new features coming to Need for Speed World with next week’s patch so be sure to keep your eye on World.NeedforSpeed.com for announcements on other new features!

    Ehhez csak annyit fűznék hozzá, hogy ezt a jobb drop rate szöveget én már nem tudom lenyelni... Mit gondoltok?
  • RED BULL F
    #49602
    Na akkor ez már jó hír. Gondolom egyébként ennek az lesz a hátsó szándéka, hogy behozzák mellé a REP növelő skillet, hogy a sok kis nokedli rögtön ráugorjon arra is
  • chris1997
    #49601
    Kapunk garázshelyet.
  • RED BULL F
    #49600
    Szerintem csak kedden lesz. Azért annyira nem munkamániások, hogy csak ennyiért máris leállítsák a szervereket
  • Ryder159
    #49599
    és már bent a level 60, vagy majd csak kedden?
  • RED BULL F
    #49598
    Wow, komolyan mondom, én is mindjárt kiugrom a bőrömből... És ennek mi a franc értelme van már? Azért remélem lvl 60-nál kapunk még egy garázshelyet. Na azt tudnám értékelni.
  • noxwill
    #49597
    Kísérted a sorsot öcskös
    Kihantollak és rád uszítok egy kanos teknőst aztán rájössz mikor gyalázd meg ezeket a járgányokat
  • Ryder159
    #49596
    Nekem van
  • chris1997
    #49595
    Kb ilyen lehet egy ronda autót kreálni.


    Na és most nox? :D
  • Hunn1a
    #49594
    És tényleg.
  • noxwill
    #49593
    elvagy temetve tesó