94802
  • RED BULL F
    #50352
    Tényleg javult a szinkronizáció. Döbbenetes. Viszont a Race Now után sokat kell várni. Még a kilépek, versenyt kiválasztom, Join módszer is gyorsabb így. És nem csak a kötött eventek pénzjutalmát növelték meg, úgy látom. High Stake-en már majdnem dupla annyi pénzt kapok. Valaki tapasztalt ilyet?
  • Gab0523
    #50351
    Dettó...
    Fb meghívók után 2 perccel bent volt a csomag, de a jelölésért nem kaptam semmit sem. :D
  • chris1997
    #50350
    Feri bejeloltem amit kellett és nm kaptam meg. És régebben is be voltak jelölve.
  • Hunn1a
    #50349
    Nincsen rózsa tövis nélkül. Ralipilóták még mindig vannak, végtelen töltés is van, de ezekhez már hozzászoktunk.
  • Gab0523
    #50348
    Sziasztok!

    Őőőőő..

    Két kérdés:

    1.: Mikor és hol/hogy kapom meg a hóemberes matricát?

    2.: Hogy kell ismerőst meghívni?
  • tutuhawer #50347
    jól látod. Minden, amit a csalók csinálnak és a csalóprogramban benne van, azt a gépi ellenféltől láttuk már. Elő tudják szedni, aktiválni tudják, ennyi a trükk. Amúgy Noxwillnak mondom, hogy van olyan ismerősöm, aki gyanakodik az egyik oldalra, amit lehet, hogy az EA futtat, a csalás az övék. Ez csak sejtés, én nem igazán foglalkoztam vele komolyan
  • Hunn1a
    #50346
    Hopp, és most veszem észre, hogy csak fél percünk van beérni az első célba érése után. Hohó.
  • Ryder159
    #50345
    Igen
    bejelölöd, és mented
  • IDFMAXIMUS
    #50344
    sziasztok a feloratkozas anyibolt alt ugye hogy el kellet jutni addig a pontig hogy ezt irja :

    Contact Options

    Contact me about EA's products & news
    Share my information with select EA partners ( es mind ketto ki legyen pipalva)

    ELore is koszonom
  • Hunn1a
    #50343
    És lehet hallani az ellenfél motorhangját, ha közel van. Folyamatosan. És látszik, ki égeti a gumit a rajtrácson. Tényleg Patch of the Year.

    (Nyugi, most már befejezem az örömködést.)
  • Quqa
    #50342
    Az addig rendben van, de csak olyan játékra lehet csalást írni ahol úgy van kitalálva, hogy meg lehet változtatni bizonyos értékeket pl. Crysis-ben egy-némely értékeket átírsz és lesz örök élet, összes fegyver stb. Ha ezt nem tudod átírni, mert másképp készítették, akkor nem lehet rá csalást írni.
  • noxwill
    #50341
    Feliratkozva kösz az infót..
  • Faster111
    #50340
    Köszi hogy szóltál,már fel is iratkoztam :)
  • Hunn1a
    #50339
    És bár próbálnak lökdösni, látszik, hogy ők is belegebednek. De nem tudnak beépíteni a falba, ha nem hagyom. Tényleg Patch of the Year.
  • Ryder159
    #50338
    Ja és mindenki iratkozzon fel, mert nem univerzális kódokat osztanak, hanem egyedi, egyszer használhatókat
  • Ryder159
    #50337
    + aki fel van iratkozva a heti hírekre, az kap egy hóember vinyl-t.
    És drew azt mondta hogy érdemes feliratkozni, mert nem ez az egyetlen ajándék az ünnepekre...
    szóval aki nem tette meg:

    -menj a profile.ea.com oldalra
    -katt az Edit my prferences gombra, és add hozzá a NFS-t a my games.hez, majd save.
    -ezután katt a Update Contact Options-re és jelöld be mind a kettőt.

  • Hunn1a
    #50336
    És nem fogja meg a kocsit a végén a sodrony (mint a repülőgép-anyahajókon)! Tök jó. Tényleg Patch of The Year.
  • noxwill
    #50335
    Én konkrétan a cheat programra gondoltam. Azt nem a fejlesztők csinálják.
  • Quqa
    #50334
    A csalás benne van a játékban ergo ha kiveszik nem lesz (zsaruk furcsa mozgása ez az, ez a csalás) szimulátorban nincs csalás, mert nincs benne és ugye a forráskódot átírogatni nem lenne kutyafüle.
    De ha találsz csalást hasonlóra én kérek elnézést (max. unlock + szintlépés), hogy tévedtem.
  • Ryder159
    #50333
    Igen
    Ha nem akar senki akkor csinálsz 3 kamu face profilt és meghívod azokat. Bár nem valami nagy durranás az a pakk...
  • noxwill
    #50332
    A meghívottaknak regisztálniuk kell a játékba?
  • EDI28
    #50331
    A traffic autóknak neonja van nekünk persze nem adnak.Egyébként végre nem "maradok" le a versenyekről.
  • Ryder159
    #50330
    Igen tudom de akkor csak fél perc volt, ami ennyire nem volt sok...
  • Ryder159
    #50329
    Ja és meghívtam 3 face ismerősömet, megkértem őket hogy regisztráljanak be, és megkaptam a vinyl-eket.

    És a boost vásárlás mellé kapott ajándék rendszámokat tényleg csak egyszer használhatom?
  • Hunn1a
    #50328
    Ready gomb már a legutóbbi nagy frissítés óta nincs, amikor bejött az ellenfelek nagy képernyős mustrálhatósága.
  • Ryder159
    #50327
    Na felmentem, kipróbáltam. Megszokva az eddigieket, negatívan álltam hozzá az egész pach-hez (ezt joggal nevezhetjük annak). És Kellemesen csalódtam. Ez tényleg nagyon jó lett. Nagyon jó lett a szinkron. Nincs véletlen falba döngölés, sőt, direkt is nehéz. Ez most sokat dobott a játékon. Pach of Year 2012!!!

    #50326 Nem, nem ők készítik. DE! Ők a fejlesztők, ők látják a játék kódját, ha akarnák be tudnák foltozni azokat a réseket amit a cheat programok kihasználnak. Lehet egyszer eljön ez is.

    De mint minden pach-ben itt is vannak kellemetlen dolgok. Az első ami nem tetszik, hogy újra egy perc a lobby idő. És nincs ready gomb.
    A második, ami inkább csak zavaró, hogy olyanok irkálnak eventbe, akik nincsenek is a versenyben. Ezt majd jövőre biztos javítják.

    Valaki megvette már ezt a CCXR-t? érdekelne mit tud...
  • noxwill
    #50326
    A csalást nem a fejlesztők készítik hogy csak úgy kitudják venni. itt mutatkozik meg az emberi gyarlóság és butaság. Mindig is lesznek olyan emberek akik csalással akarnak nyerni, és amíg lesznek ilyenek, abban is biztos lehetsz hogy cheat programok is lesznek. Hatékony védelem kellene ide, de én ahány multi játékkal játszotta, egyikben sem volt ilyen. De egye fene. Egyetértek veled.
  • tutuhawer #50325
    ha kivennék a csalást, tehát OFF, mert tudják és látják is, akkor már kész. A letiltás öngól, érzem én is, akkor egye fene, ne tiltsák le most, hanem csak vegyék ki a csalást. Mindenki tudja, hogy a készítők látják a trükköket, mert tök nyilvánvaló. Csak vegyék ki a csalást és kész. Akkor már szívesebben lépsz be. Talán én is
  • noxwill
    #50324
    Lehetetlent te se akarj. Bármennyire is jó lenne kiirtani a cheatereket, ez szinte lehetetlen, ezek elpusztíthatatlanok....
  • tutuhawer #50323
    illetve a csalókat akartad még említeni :) mint komoly feladat
  • noxwill
    #50322
    Azt kell hogy mondjam: le vagyok nyűgözve. Most kitettek magukért a fejlesztők. Egyben egyetértek Blackfox azon kijentésével, miszerint: pach of the year. A lobbyból versenybe való töltési idő villámgyors, a szinkronizációs hiba végre nincs, azaz nem jön nekem az ellenfél amikor elakarok mellette menni. Az új pálya is nagyon jó, szóval taps a fejlesztőknek, tudnak ők ha akarnak. Most már tényleg csak a free roam chat-et kellene visszahozni.
  • janihunk
    #50321
    Amit még hozzátennék hogy alig tolt a játék. Legalábbis nálam.
  • Ryder159
    #50320
    Hoppá. Ha most meghívod 3 facebook ismerősödet, akkor nem rental BMW-t kapsz hanem Shine Vinylt...
  • chris1997
    #50319
    Egy lambo nem hinném hogy gagyvarek lenne.
  • Ryder159
    #50318
    Az Aventadort nagyon várom, de sokan mások is, és mivel ennyire várt autó, attól tartok hogy olyan lesz mint a Carrera GT.
  • chris1997
    #50317
    Azt mondtad Ave? Fakje
  • tutuhawer #50316
    na, örülök, hogy jól alakul a játék. Mitsu EVO IX nem lett jobb?
  • Quqa
    #50315
    Akkor gurulj egyet a Home For The Holidays-en. Egy igen komoly kacskaringós vonalvezetésű, de baromi élvezetes pálya. Egy gép elleni próba után a full ultrás Zondák kiléptek a fenébe a multiból valahogy nem bírták az iramot, mondjuk a Murci sem alapverzió amivel kacsáztam előttük.
  • trakk
    #50314
    A baromi jó: Az egész játék sokkal simább, gördülékenyebb. Patch of the year.
  • trakk
    #50313
    A jó:

    - Baromi sokat javult a sync
    - A két új drag egész jó
    - Hó
    - Jön az Aventador, a Cobalt SS

    A rossz:

    - Ki kell várni mindig a fél percet verseny végén, nem lehet kilépni

    A csúf:

    - Rakat új "Best in Class" autó jön