94802
  • SUNNY84HUN
    #50432
    én nem kaptam semmi téli kódot mikor teljesítettem a hívásokat bent volt a gameban a matricák között a téli cucc
  • nfsmw4ever
    #50431
    Szóval akkor mégis csak diszkrimináció!!! A magyar nyelvű accjaimra én sem kaptam kódot, a lengyelre meg igen... Én is remélem, hogy javítják. Esetleg kárpótlásként elfogadom az új audit véglegesre a bérlés helyett, vagy egy Pagani Roadstert
  • chris1997
    #50430
    Noh, M1 TH már csak 17500tól van.
  • chris1997
    #50429
    Csak az angol jó, nekem el se küldte. Van kb 10 hamis accom, tester acc(Rental autókat vettem rajtuk, amikor volt free boost, bizony ennyire noob voltam :P )ami magyar, ott nincs kód. De az egyik angol volt és működött szóval... várjon új kódra szerintem, kijavítják remélem.

    Kanyesz: Erősebben csak egy szarkasztikus kijelentésem volt most. :D
  • Freeman16
    #50428
    Nekem is van egy kérdésem. Be lehet állítani, hogy milyen nyelven küldjenek email-t? Mert a haveromnak magyarul küldték a hóember kódos email-t de nekem angolul.
  • kanyesz07
    #50427
    erősebben? esetleg tovább de úgy se megy..
  • chris1997
    #50426
    Megoldás: Nyomd erősebben a Savet. Nekem ment, egy másik accon. Login Logout, vagy Refresh, vagy restart.
  • kanyesz07
    #50425
    tudom csak ne keljen lapoznod
  • chris1997
    #50424
    Aha, akkor add oda azt az 5 percet, kösz.
  • kanyesz07
    #50423
    okés. Addig leirom megint


    Hogy rámegyek hogy Poland rámegyek hogy save de nincs semmi ugyanúgy azt ablak ott marad..


    Ha mást teszek be megy
  • chris1997
    #50422
    A lengyeles cuccal kapcs?
    Adj 5 percet.
  • kanyesz07
    #50421
    christől várok nagy segítséget
  • SUNNY84HUN
    #50420
    ha tudnák akkor igen de sajna nem és balgaságot nem akarok írni :)
  • chris1997
    #50419
    Sunnyogó :D
    Csinálok magamnak egy albumot, a hópályás fotókról.
  • kanyesz07
    #50418
    segítene valaki?
  • SUNNY84HUN
    #50417
    + kis érdekesség :)

    -------------------------------------

    repül a nismo ki tudja hol áll meg

    ---------------------------------------

    Kowa is itt sunnyog :D , + végre valamire jó a suv is :))

  • SUNNY84HUN
    #50416
    valamit b@sztak megint mert a 911 em és az mp4 em valamiért érdekes lett pedig nagyon komoly időket mentem velük eddig , nem tapadnak úgy , meg csúsznak
  • kanyesz07
    #50415
    de mást enged.. csak a polandot nem
  • kanyesz07
    #50414
    haveromnak átakarom tenni a profilját lengyelre. De mikor rámegyek hogy SAVE. Semmisem történik.. ráklikkelhetek 100xor is.. help
  • chris1997
    #50413


    Mindkettő 8000SB-től, egyenlőre.
  • RoboKutya78
    #50412
    nem tudom mért kellet ekkora repp ratet kitalálni ha wowról vagy aionról lenne szó megérteném de itt minek sietni?
  • noblem1983
    #50411
    így aztán tényleg nincs jelentősége a nagy szintnek ha gyémántozás után hozzád vág 40 000 Rep-et. Elég gyorsan meglesz akkor a 60-as szint is
  • SUNNY84HUN
    #50410
    pláne mikor a murci még csak boostos volt :) , elemento meg sajna 1 szarul kidolgozott texture hibás gané itt
  • RoboKutya78
    #50409
    édes istenem azok a régi szép idők, mikor epekedve várta az ember hogy végre beüljön egy lambó kormánya mögé.
    Ha mindent jól csináltunk anno akkor kb 40 es szinten meg is vehetted illetver verheted a fejedet bmw vagy lambo. Most meg lvl 9 es szinten szórakozik a dragon egy elementoval ehhh...
  • RoboKutya78
    #50408
    na jó elkövetem az év utolsó óriás melléfogását kell nekem a ccxk:)
  • RoboKutya78
    #50407
    a hóemberes buli engem is izgat mert elvileg a fiók létezése óta be voltak kapcsolva ezek amit be kell állítani.
  • RoboKutya78
    #50406
    igen így csináltam 2 bejött a többi nem az egyik én voltam a másik bartuck akinek köszönöm a hozzájárulást
  • nfsmw4ever
    #50405
    Hali! Ha esetleg valakit érint, vagy érdekel:
    Jelenleg 9,99 euró a Starter Pack az Origin-en! Ott legalább gond nélkül lehet fizetni paypal-al, ha szempont.

    Más. Tud valaki segíteni nekem, abban, hogy hol a fenében van az a nyüves kód (hóember matrica) a levelekben, amit megkaptam minden címemre? A röhely, hogy a lengyel nációjú regisztrált accomban, a kód is megjött a képpel.... Mi ez? Nemzeti diszkrimináció?????
    Ja és még valami. Kavicsvadászat: Out of memory..... (Lehet kevés az a 8 giga ram? :-) )
  • SUNNY84HUN
    #50404
    1x ű kamu face regelés megjelölöd a létező valódi face nicked , visszaigazolod , meghívod az ismerős listádból azt regelsz a worldba.. és meg is van a hiányzó 1 :)
  • RoboKutya78
    #50403
    a túróba 1 face visszajelzés kellene és nem jön össze a szájba vágott telefon visszaigazolás miatt:( elfogytak a telefonok körülöttem:)
  • noxwill
    #50402
    Na tuti hogy már nem nálam van a hiba. Egyik haverom akit meghívtam, nála is az a probléma van mint nálam, azaz az egyik pach közbe összeszarja magát a launcher. Szóval az új patch miatt mégsem jár a buksi simogatás.
  • chris1997
    #50401
    Nekem is ez lett a kedvenc.
  • Freeman16
    #50400
    Jó kis gép.
  • trakk
    #50399
    Az új kedvenc verdám:

  • SUNNY84HUN
    #50398
    sikerült megtrükköztem a ganajt :D
  • noxwill
    #50397
    fuck that shit.....
    ezért a szarért nem fogom újratenni a Wint az hótziher......
    És még költeni akartam a játékra, de ezekután....
  • chris1997
    #50396
    Lehet fastpatch. Passz.
    Nekem sorozatba 3 Out of memoryt dobott nekem.
  • noxwill
    #50395
    Na most pöccenek be de NAGYON!!
    Délelőtt a töltőképernyőnél befagyott a game, szal újraraktam. 2 órája szedi le a pacheket és az egyik 135megás pach végén fogja magát kidob egy hibaüzenetet, aztán újra letölti és a végén megint kidobja a hibaüzenetet. Mi a f*sz van ezzel?
  • Dzsimmi
    #50394
    És még a marussia is felkerült S-be...kellett nekem A-ba hagyni.
  • SUNNY84HUN
    #50393
    Üdv , komoly 115 hsz , akkor valami csak lett :D , ám ez a faces hívás hogy is van ,nekem 1 van közte de az már 1,5 éve ott van másik 2 nem jött eddig össze akárhogy is próbálom , valaki elmagyarázhatná lehet láma lettem :D , előre is köszi