94802
  • veszettróka
    #50512
    OMG, use evade noob!4
  • Hunn1a
    #50511
    Nem semmi módon trollkodott a csaj azzal a hűtőládával (Scion xB).
  • chris1997
    #50510
    hüm.. érdekes.
  • Tripla
    #50509
    Nem de a NEMTripla pofilomba pedig beneged
  • chris1997
    #50508
    Akkor nem lenne fejléced szerintem. Caps lock? :D
    Új jelszót kérni sehol nem tudsz(Se NFS World, se origin semmi)?
  • Tripla
    #50507
    Bannoltak volna engem a játékból?
  • chris1997
    #50506
    Benny Hill mindent visz a háttérben :D
  • goregrind #50505


    1:10-nél enyhe NFS deja-vu!
  • noblem1983
    #50504
    Nekem a fék kivételével(az pro) ultra tuned így simán S-ben van a Zonda F
  • Tripla
    #50503
    Sziasztok rég irtam ide de szerintetek mért nem tudok bejelentkezni a nfsw oldalán vagy az origin oldalán a jelsó emlékeztető meg nem jön el hozzám. Most mit tegyek mert kéne az origin accom is
  • chris1997
    #50502
    Na majd én is húzok föl, megdobáltatom a Hummert.
  • Driverkiller30
    #50501
    Nincs, megnéztem.
  • noxwill
    #50500
    Csak az a fura hogy a patch előtt semmi gond nem volt, tudtam játszani. Amióta tegnap megjött az update azóta megy ez. Nálam konkrétan most játszhatatlan a játék. Vagy a verseny közbe kifagy a játék és kilép magától, vagy végtelen töltőképernyő megy. Gondoltam ma veszek egy startert karácsony alkalmából, de így kicsit megingott a bizalmam.
  • RED BULL F
    #50499
    Érdekes. Én ennek pont az ellenkezőjét tudom állítani. Hiba még mindig akad, csalókkal én szinte alig futok össze. Bár utóbbi lehet csak a szerencsének köszönhető.
  • Ryder159
    #50498
    Támogattam is kicsit a fejlesztőket a jó munkáért:


    ...bár ha előbb tudom hogy jövő héten jön az Aventador...
  • Ryder159
    #50497
    Hát én nem tudom emberek. Tegnap egész nap onlány voltam. Ha az én "ZS" kategóriás gépemen nem voltak olyan hibák a játékkal amiket tik felsoroltok, akkor nem lehet hogy nálatok van a hiba? Nálam ilyen jól már régen ment a játék. HS nem szaggat, sync jó, versenyek egy pillanat alatt betöltenek, de csalók még mindig vannak.
  • noxwill
    #50496
    Nem tartott sokáig az örömöm.....
    Bele a semmibe. Ezután ki is fagyott a game. Ezeknek tényleg nem kéne semmit csinálniuk, minden peccsel egyre szarabb lesz a játék...

  • noxwill
    #50495
    Never mind, megjavultunk. Viszont a trezsör ugrott.
  • noxwill
    #50494
    Nem a programmal meg a laucherrel van a gond. A hiba mindig egy 135 megás peccs leszedése közben jön elő ahogy másnál is. Nem is értem komolyan....
  • chris1997
    #50493
    Mindenki azzal jön amivel akar.
  • RED BULL F
    #50492
    Elindult az F1 invázió . Minden kisgyermek ezt kapta az ünnepekre :D És be is próbálkoznak vele. Amíg a verseny negyedénél bele nem rohannak a falba és hagyják győzni a nagyokat
  • tutuhawer #50491
    ne
  • veszettróka
    #50490
    yeah, 4 alap Elite F1 a Mustang ellen Campuson: ebből 2 F1 csalt - a patch napján.
  • RoboKutya78
    #50489
    na holnap megmutizom hogy jött össze ennek az autónak a repprodukciója:)
  • noblem1983
    #50488
    Nincs összetörve véletlenül?
  • kanyesz07
    #50487
    Igen
  • RED BULL F
    #50486
    Elértem azt a szintet, hogy egyre többen lecsalóznak. Ezek szerint most már profinak számítok?
  • Driverkiller30
    #50485
    Nekem maradt a Zondám A. Miért???? :O -.-"
  • Quqa
    #50484
    * a 2. Nos nélkül törlendő! Túlírtam!
  • kanyesz07
    #50483
    ám kigondoltam a dec 22 ét de csodálatosan.

    Villogós kocsival kéne jönni de fekete szine lenne, és sötétben. Higgyétek el.Az gyönyörű!
  • kanyesz07
    #50482
    A zondámon csodálkozok. Tele van ultrával minden nagy skill. 740 volt. Most meg hoppá hirtelen nagy S lett.. 380nál jár nekem, és a gyorsulása az valami ultra brutlis.... 5mp és 330on pereg..
  • noblem1983
    #50481
    A Zonda F tényleg S-es lett és nem hiszem, hogy tépett volna ennyire mint most. Egyszerűen brutális
  • Quqa
    #50480
    Ezért szoktam én lehetőleg a leállás után vagy reggel letölteni, bár a másik gépre 18 körül rendben lejött a (javítás?)! Ha jól emlékszem az első drag betételnél is volt valami hasonló hiba.
    Szerintem felesleges az újrarakás, mert minden indításnál javítja magát (elvileg, vagyis kéne, mert mindig tölt valamit) a játék. Ilyen hibánál én átugrok másik szero-ra az általában megoldja.

    Más: Aztakurv@ ez az F1 nem semmi kipróbáltam Campus-on NOS nélkül 3s-el jobbat ment NOS nélkül minta 911 azzal és 10-el rendesen nitrozva. És egy 5s még benne volt, ha lenne elég N2O-m. Valahogy kanyarban úgy megy mint a fény csak ez fordul is.
    Kéne ez az izé csak akciózzák lefele, bolondbiztos egy ketyere.
  • RED BULL F
    #50479
    Én régen úgy voltam vele, hogy a 4 résztvevős team escapeken érdemes menni ilyen célból. Hogy most hogy működnek a dolgok, már nem tudom sajnos.
  • Driverkiller30
    #50478
    Melyik verseny adja jelenleg a legtöbb Rep-et?
  • RED BULL F
    #50477
    Drag-en kb 2400 IGC-t oszt nekem az eddigi 1600 helyett. Igaz nekem a TE-s és a Dragos kcosimba is van 2db 3 csillagos máni növelő :D
  • csiles
    #50476
    Mindenütt meg van növelve, még a gyémántnál is a 30% cash erősítővel pontosan a dupláját kapod, ami előtte volt... Minden futamba emelt rep és cash van alapból, de ha ügyes vagy, erre még ráduplázhatsz... Team Escapen működik, sima versenyen nem figyeltem, de dragon se... Jah, drag... na ott nem emeltek semmit se... legalábbis én nem észleltem...
  • RED BULL F
    #50475
    Igen, a tipikus 3 bugot már sikerült meglelnem. Azt mondtad, cash/rep duplázó? Akkor azért kapok néha futamonként 12K játékpénzt és high stakesen is dupla anyit? Én azt hittem, szimplán csak megnövelték mindenhol (Pedig körülkbelül most van egyenlő szinten a jutalom a kocsik/törés javításának árával)
  • csiles
    #50474
    Én először azt, hogy jééé mozog az autóm, pedig nem nyomok semmit, másodjára meg hogy jééé valaki már megint elveszett mert van egy üres hely... harmadjára, jééé, hol a faszba vagyok, mert az nem én vagyok.... aztán megszülettem, mikor akibe benne voltam az szépen elrajtolt... Bejöttek az újítások, de vele együtt az új bugok is, némelyiken röhögni lehet... Am a cash és a rep duplázó a futam végén újra működik, de nem minden esetben...
  • RED BULL F
    #50473
    Hirtelen azt gondoltam: Basszus, de jó bodykitet nyertem :D