94802
  • SUNNY84HUN
    #50672
    nekem is van pár még ki nem váltott lancia dög lengyel időszakból :D
  • RED BULL F
    #50671
    Ez sem buta ötlet :D De nem lenne szívem eladni. Mégis csak egy rallylegendáról beszélünk :D Akkor már inkább az alap R-35-öt passzolnám le.
  • nfsmw4ever
    #50670
    Garázshelynek is kiváló. Nekem az lesz. (Még topup korából estek nekem ilyenek)
  • RED BULL F
    #50669
    Azóta gondolkozom rajta, amióta IGC-s lett. CSak akkor nem vettem meg (szerencsére). Háááát lehet TH-s kocsi lesz ebből is:D
  • chris1997
    #50668
    Ingyen van az a lényeg :P Váltsd ki és lásd meg.
  • RED BULL F
    #50667
    Jól belassult a hivatalos oldal, nem mondom :D Plusz egy pont a csapatnak, hogy ilyen hamar tartották magukat az ígértekhez :D Már csak azt nem tudom, mit is kezdjek majd ezzel a Lancia-val. Mire jó ez? Versenyre, dragra alkalmas egyáltalán?
  • chris1997
    #50666
    Az régen volt. Ma már az nem menő.
  • Gab0523
    #50665
    Server megy, proxy döglött
  • IDFMAXIMUS
    #50664
    hmm nalatok sem megy a szerver ?
  • Gab0523
    #50663
    Höhh... Te Krisz, mi régen úgy láttuk mindenhol, hogy a kerék van alul.
  • Gab0523
    #50662
    Mexikói fórumon fellőttek egy ötletet arra, hogyan lehetne a TH-t izgalmasabbá tenni.
    A hagyományos, napi 1 megmaradna, mint Single, de lehetne multizni. Napi max 3 alkalommal, 2-4 versenyző ellen. Aki hamarabb összekapja a 15 cuccot, azé a "naagynyeremény"...
  • chris1997
    #50661
    Itt a terep, valaki csinálja meg még egyszer, mert nekem pusztulatom nincs, hogy sikerült
  • chris1997
    #50660
    Egyik se, Kaja+pia(Nem alkohol :P )+parkoló autók :D
  • goregrind #50659
    Egyfajta alternatív verseny mód ez, vagy valami 3rd progit használsz már te is?!?
  • goregrind #50658
    na, megyek kipróbálom ezt a meklárent...
  • chris1997
    #50657
    Nem csak röpködök, azonnal megnézem az alvázát, minden rendben van-e odalent
  • goregrind #50656
    Röpködünk főnök úr, röpködünk?
  • chris1997
    #50655
    A papa új dögje :D
  • goregrind #50654
    Köszi az infót, sikerült beváltani mind a kettőt!

    Univerzális kódok beváltása itt is!
  • Tarpi
    #50653
    kösz :)
  • noxwill
    #50652
    Mert amint kitették a kódot több ezer ember zúdult rá a szerverre amit gondolom nem bírt ki és összeszarta magát....
  • rabert15
    #50651
    Helló https://www.origin.com/us/account ittis belehet váltani a kódot, bekell jelentkezni és reedem product code
  • kanyesz07
    #50650
    miért nem megy a weboldal?
  • chris1997
    #50649
    De akkor miért megy az R8-am mindenhol 350-et? Drag-on, Free Roam-ban, mindenhol? Dragot még egyszer leellenőrzőm.
  • Gab0523
    #50648
    Csiles:
    Dragon minden verdához adj +8-16-ot.

    memória: Amit írtál, az tökéletes megoldás Win XP-vel kapcsolatban. Nálam van 8 GB RAM és 460GB szabad Winchester terület, de Win7-nél a fizikai memória dekonnektikája már nemlétező fogalom. Sajnos itt nemes egyszerűséggel arról van szó, hogy a kliens halmozza a memóriát. Ezt egy Predator 9.1.2-vel meg is tudod nézni. Kb 1 órányi játék alatt közel 3 Gigát halmoz fel, ami kicsit irreális. Ennyit az F1 2012 sem használ buffba, pedig annak maga a LinS-je is majdnem 2GB. :S
  • csiles
    #50647
    Most gondold el azt, hogy azt a 63ezret, amit kapsz, azt egy bug kihasználásával meg lehet duplázni.... meg a kapott repet is...
  • Gab0523
    #50646
    Mert a kliens csak a proxyt "látja", az meg áll, mint... Szal, áll. :D
  • Tarpi
    #50645
    azt írja hogy nem elérhető a szerver de be lehet lépni
  • csiles
    #50644
    Na ezaz amit én se értek... Nissan GTR, Team Escape-re építve 348-at megy nitró nélkül... Dragon 355-öt... Chrisszel csak néztünk...


    más: Akinek "out of memory" hibája van, az nézze meg hogy mennyi virtuális memóriája van. A fizikai memória 1,5-szerese az alapérték, tehát az az ajánlott, az alá nem érdemes vinni.

    Tehát, akinek 6 giga ramja van, annak a fizikai memóriájának 9 gigának kell lennie, ami ugye 9 giga plusz helyet kell biztosítani a winchesteren. Akinek 8 giga ramja van annak 12 giga virtuális memória és így tovább...

    nekem 4 giga ramom van, 6 giga a virtuális ramom, és még egyszer se kaptam olyan hibát... Engem általában 7es hibával, vagy exe hibával vág ki a játék, de azt is kurva ritkán...

    Javaslom, előbb magatokba nézzetek bele, s ha tényleg minden rendben van a házatok táján, akkor szidjatok mást, jelen esetben az EA-t...

    Robokutya: Csak szólok, a partot, vagy skillt vagy várni mást amit kaptál volna a gyémántért, azt megkaptad, sőt a lóvét is, ha jobban odafigyelsz... Attól hogy a játék nem dugja az orrod alá, hogy ezt kaptad, attól még jóváírja... Én egyszer úgy fagytam ki, hogy a 15. gyémánt felszedése után, nem akart továbblépni, magyarul besültem a játékba... nyomtam egy H gombot, aztán 7es kóddal kivágott... visszaléptem, a gyémántsorozatom egyel több lett, a lóvém is több lett, a többi már nem érdekelt...

    Sőt, azt is megmondom neked, hogy a játék már akkor jóváír mindent, mikor te pont érinted a célvonalat, csak hogy lássál mindent szépen sorjába, hogy mit is kapsz, ezért van az, hogy szépen sorjába bemutat mindent neked... s mi van ha beérsz a célba, de az eredményjelzőt már nem látod mert kifagytál? Semmi... mindent megkaptál, amire a helyezésed alapján jogosult vagy, csak épp akkor a játék nem tudta az orrodra kötni...


    Ugatni azt nagyon tudtok, de a dolgokba belenézni azt már nem... tipikus magyar mentalitás... tisztelet a kivételnek...
  • nfsmw4ever
    #50643
    Az én kedvenc "Cop" Edition mazdám:
  • Tarpi
    #50642
    GYERE vissza :)
  • chris1997
    #50641
    Én voltam a csordavezető...nekem sikerült beváltani:P
  • SUNNY84HUN
    #50640
    kösz :)

    #50637 lehet azért mert túl mohó mindenki és most akarják beváltani :D

  • IDFMAXIMUS
    #50639
    sziasztok

    az lenne a kerdesem hogy feliratkozas utan menyi idore ra kaptatok meg a hoemberes vinyliket ?
  • chris1997
    #50638
    Mert lefagyott:D
  • FishNoRba
    #50637
    Köszi, de nekem valamiért nem jön be a hivatalos oldal...
  • chris1997
    #50636
    7DWK-KCXG-6Y3B-YSA8
    Delta kód
  • Gab0523
    #50635
    TH-ról meg majd hóóónap. :p

  • noxwill
    #50634
    Na de azért ez se rossz: Late Departue
    + a kártya. 1 menetből annyi jött össze mint ez előtt 10 xD

  • noxwill
    #50633
    Ez már nyeremény :DDDD
    1 HS: