94802
  • axemane
    #50792
    Jelenleg ha jol tudom, akkor van a Murci Roadster, a Bentley, a 959 es a Ford Boss...
    Melyik jobb?
  • axemane
    #50791
    Most melyik az IGC-k kozul a legjobb versenyre?
  • CortezK2
    #50790
    Nálam fordítva volt. Mellőlem indult, aztán bizonyos játékon kívüli eszközök, és a fal közös segítségével mindenképp belém akart épülni. Ha megálltam visszafordult és belém szállt. Aztán elindulok, és hírtelen vagy 400-al hátbavág. Mindezt valami nfsCatchmePusy vagy milyen néven, lanciával. Ha találkoztok vele, innen is üdvözlöm...a rokonságával együtt
  • Ryder159
    #50789
    Na mentem 5 multit, mind az 5-ben volt legalább egy csaló. Fasza... Elég is volt...
  • mrredbull18
    #50788
    mclaren előtt kb 2-3héttel újra nekifogtam kicsit worldozni de mikor megjött a mclaren kicsit elment a kedvem de mostmár teljesen az alfa után .... és hozzá teszem hogy még semmi boostkódot nem adtak pedig ott a mikulás ... jó a lancia a sok likeért? ez a legtöbb helyen szinte minden 100e-nél megvan .... igy meg marad a jó öreg régi szokás a festés és driftelés
  • Hunn1a
    #50787
    Ja, végül is így is elég jól megy (630 pont környékén).

    Más: Route 55 bugos, mint állat. Ne lepődjetek meg rajta, ha az ellenfél belőletek indul.
  • peeter014
    #50786
    fel lehet 700 környékére, csak semmi értelme, már ha versenyezni is akarasz vele!
  • Hunn1a
    #50785
    Ó igen. Azért szeretjük a Wörtherseetreffent, mert a VW-Gruppe mindig nagyon izgalmas koncepciókkal jelentkezik ott. Idén például a Fabia speedsterrel.
  • Hunn1a
    #50784
    Ebben nem én vagyok kompetens, nem szoktam színkombinációkat próbálgatni. Ha erősít a gépen, beteszem és ha más lesz tőle a kocsi viselkedése, legfeljebb igazodom hozzá.
  • janihunk
    #50783
    Akkor a szín már mind1?
  • Hunn1a
    #50782
    Minél erősebb... Szerintem fel lehet tornászni 700 overall pont környékére.
  • veszettróka
    #50781
    Dehát te mindig is festeni meg driftelgetni jártál fel - ahogy mondtad korábban.

    Más: LMS Audi inváziónak vége dec-17-én (14. + 3 nap). McLarennel mi a helyzet , meddig váltható be az 1 napos kód, tudja valaki?
  • Hunn1a
    #50780
    Hú, a Golf W12... Minden idők legállatabbul kinéző gyári ötös Golfja. Eszméletlen durva koncepció volt, egy időben az volt a háttérképem is.
  • gyeprefos007
    #50779
    megvan xD
  • Dealcsy
    #50778
    1. menj a world.needforspeed.com-ra
    2. lépj be (Login)
    3. Redeem a Game Code rublikába írd be -> redeem code
    ENJOY!
  • gyeprefos007
    #50777
    Srácok eléggé régen voltam fent de szeretnék visszajönni mert meg van új gépem. be akartam váltani a kódot de nem emlékszek hol kell beírni :S
  • janihunk
    #50776
    A Rally-s Lancia-ba milyen tuningok kellenek?
  • Gab0523
    #50775
    Sziasztok!

    Ez csak üzlet: a Battleforge bevételei alulról nyalogatják a brekkencset, és kénytelenek valamivel kicsit noszogatni az embereket...
  • mrredbull18
    #50774
    hát hogy öszinte legyek teljesen kezdi elvenni a world a kedvem -.- ott az uj alfa 13k sb az szép ... milyen kretén fizet 1 alfáért annyit -.- na mind1 nem is ez a lényeg hanem hogy ahoz képest hogy a BATTLEFORGE is az EA keze alatt van és a play4free-seknél található kb 2 hete nap / hetente adnak ki kódokat de nem akár milyent hanem ha azt vesszük kuwára értékeseket ... mért is? mert pl. 2 kódot adnak 1xre 1ben kapsz pontot (olyan mint az SB) a 2.ban meg 1 csomagot amiben több kártya van ... ( ha szerencséd van értékeset nyitasz olyan mint a szerencsejáték az a része) viszont az a pont amit adnak pontositok 1000 , megjegyzem hogy 1 kártya 2 pont , 1 csomag 500 mert megdrágult ezek miatt de másképp 200-250 és ha szerencséd van akkor olyan lapot nyitasz ami akár a csomag 5x 6x-osa is lehet ....tehát amit ök adnak ha ugy vesszük akkor 1 nem fizető játékosnak is olyan hozományt hoz hogy 1 teljesen fel cuccozott játékot ad és olyan érzést mint ha fizetett volna mindenért na és megjegyzem hogy mért is keverem a worldel azért mert ha a worldben adnának ilyent akkor mindenkinek tök olcsón / ingyen meglehetne szinte minden kocsija ... de ezek az árak mellet ... hmm -.- pl. 1 porsche lehet 100 boost meg az elitek 1000felett de igy hogy 20e fasznak kell -.- nem éri meg ... az egész 1 szar igy ... nem játék hanem "feketén ember kopasztás" .... már csak festeni / driftelgetni megyek fel ... értelme nincs a játéknak már >.< a játék akkor volt mikor megtaláltam anno és rájöttem 1-2 óra játszás után hogy online játék xD
  • noblem1983
    #50773
    Azt a 650 lóerős BENZINES(GTI és nem TDI) W12-es Golfot pedig a Wörth-i túra alkalmából készítették és azt a W12-es motort valóban a Bentley-kbe építik be de az is ugye a konszern része.
    A Bentleyről jut eszembe. Ma bepróbálkozott egy gyerek a keresztirányú rammolással de a 2 tonnát nem olyan könnyű félrelökni egy Evorával
  • noblem1983
    #50772
    A dátumot úgy látom nem figyelted.
  • Ryder159
    #50771
    Hát nekem ennél az R8 jobban tetszik
  • trakk
    #50770
    Ha IGC-ben gondolkozol, akkor csak a Roadster, az LFA az már csak búsztért van.
  • axemane
    #50769
    Versenyre LFA vagy LP Roadster? Melyik a jobb? LFA val 3:33 es 3:37 kozott megyek Home for a holiday versenyen... A roadster megy jobban? masik karrieremben vennem meg valamelyiket
  • RICCS98
    #50768
    Tessék itt egy űj fejlesztés az R9re itt a link a magyar olaldhoz. http://a5.hu/auto/audi-r9-jovore
    Ezt az R9et vladói sport kocsinak ítélik, de nem a lentebb említett statisztika alaplján. Mindenesetre mint olvashatod egész jó gép lessz....,
  • RICCS98
    #50767
    Szavam ne felejtsd! a Top gear nem hej!, bocs* xd
  • RICCS98
    #50766
    De ha szeretnél egy vékkép fura autót nesze itt van :D ---> VolksWagen golf TDI W12
    Van benne lambo és Bently cucc is. De hogy mondjak neked egy hejet ahonnét ismerem (persze hogy ne kérdőjelezz meg xd ) : Top gear
  • RICCS98
    #50765
    14 vagyok, de elég erősen tájékozódom az autók felé, És ez csak egy kis bónusz, mert a gépész mérnükit szeretném lerakni majd..., De szerintem te is tudsz valami autós dolgot amit senki sem hinne el. Ha érted
  • Hunn1a
    #50764
    Az Audinak inkább a tapadás a fontos, mint az erőhajhászás. Na meg az, hogy mindenkinek elvegyék a kedvét a LeMans-i 24 órás győzelméért való küzdelemtől.
  • Hunn1a
    #50763
    Maradj már... Hány éves vagy? 1501 lóerő meg túlkormányzottság-vezérlő, hogyne. A malacok meg repülnek maguktól.
  • RICCS98
    #50762
    Na igen xd
    Gondolom a korházi ellátás nincsen a 4 millió fontos összegben :D
  • chris1997
    #50761
    Szép adatai lettek volna. Főleg a megdölgős rész...
  • peeter014
    #50760
    az élettartam példára a legjobb az E-46 M3 6 hengeres motorja! 100.000 kilóméter és motorgenerál szükséges, annyira túl van húzva a dolog....
  • RICCS98
    #50759
    Ami még az R8as dologhoz köthető, mint tudjuk a VW az "anyabirodalom" kötött egy szerződést miszerint van egy keret mellyet nem léphet ár egy kisebb vállalata sem ( jelen esetben az Audi). Ezzel kapcsolatban vol egy kis vita a Lambo és a VW között. De ők külön szerződést kötöttek. Viszont elég ügyessen csinálta a VW, miután megvette a Bugattit a VW gyárakban rakta össze,mivel rá nemvonatkozik a szabály ugyanis ő a, Ki ha én nem?, a ÉN VAGYOK A FŐNŐK. cég. Egy pert indított az Audi is egy audi R9 nevű modell létrejötte érdekében. De a végén maga az audi látta ve, hogy a szerény 4 millió fontos árcédula nem lett vólna igazán "Nép autó" (ha már a Volks Wagen ezt jelenti :D )
    Tehát az R9nek ezek lettek vólna az adatai:
    Gyorsulás 0 - 100 km/h - 2.5 től 3.5 sec. Változó lett vólna.
    Végsebesség Azt ígérték minimum 400 km/h
    és még pár érdekesség:
    Az egész autót szénszál és általuk csak "tigris bőrnek" (ez egy vitatott anyag, mejjet ki kisérletezett a VW)
    nevezett kasztni adta vólna
    4kerék meghajtás
    Le: 1501
    Maga a kormányzási rendszere egy igen kifinomult rendszer lett vólna, röviden a lényeg: egy számítogép az eggyik kereket kanyar közben folyamatossan kipörgetné. Magyarul túlkormányzást okozna és abba halsz meg, hogy egy fának csapódtál. Ennek ellenére azt mondták, hogy ez a legjobb kanyarodási rendszerük.
    Más anyagot nemhoztak nyílvánosságra...,
    Mindenesetre érdekes a VW, főleg az ahogy igazgatja a kisebb csoportjait.
  • chris1997
    #50758
    Audi családiautó kategóriából nálam már kiesett kedvencek közé az R8-al, akkor is, mert kinéz mint dög. Kellemetlen, igaz. És lehet Pl: a 8C sem nagy cucc belül, mert olaszban a Ferrari a király(Pagani akkor nevezhető pofátlan konkurenciának ugye? Vagy olasz mercinek?) stb. Az nálam a pont az i-n, hogy az RS4 motorja van bent a nagy R8-ban alapból. Egy kis sport családiautó motorja, ehh. Mondjuk nem tudom, mi ellen akart fellépni az Audi. BMW-nek sincs nagy sportautója, Mercedesnél meg ott az SLR. Gumpert meg marad sufni. Mindegy, filozófiaóra vége.
  • Hunn1a
    #50757
    Ez a megszólalás olyan volt, mint mikor a 10 év alatti kiskölykök álmodoznak mondjuk valamelyik Halálos Iramban autóról, te pedig hiába mondod, hogy annak a motorjában minden futam után szíjat-gyertyát-szűrőket kell cserélni, ő csak azért is azt képzeli el a garázsba, mert hú de megy.

    Már bocsi.

    Ja és valóban, kényelmetlen helyzetet teremtett magának az Audi, hogy sportkocsit csinált. Vagy, hogy a Lamborghini csinált egy R8 méretű járművet.
  • chris1997
    #50756
    Igaz.
    Akkor az Aventador a nagy Audi.
  • noblem1983
    #50755
    Ez pontosan így van. Mikor olvastam az R8 V10 vs Gallardo LP560-4 tesztet ott is kiderült , hogy a Gallardo jobb hiába ugyanaz a V10-es hajtja de mégis elmarad tőle az 5.2-es Audi mert házon belül nem akarnak konkurenciát.
  • Freeman16
    #50754
    Valószínű a VW vigyáz hogy ne csináljon túl nagy konkurenciát házon belül.
  • chris1997
    #50753
    Az OK, de szuperautó néven... ez a nagy sport Audi. És az R8 GT a vég kifejlett példány. Akkor is soványnak mondom a teljesítmény adatait a valóságban. És akkor a végben beleerőszakoltak egy Lambo V10-est. Lehet azért nincs nagy Audi, mert nekik a nagy Audi az Aventador.