94802
  • janihunk
    #50954
    Autót hogy nyersz?
  • hondabmw1987
    #50953
    ez mind király meg minden :D de ezeket min vagy hol lehet nyerni? azt tudom,hogy a Worldben de konkrétan hogyan? vagy ezt nem értem,mostanában ilyeneket dobál majd a versenyek után? ám lenne egy olyan kérdésem,hogy már lehet nyerni akár body kittet és akár spoilert is? a versenyeken,KÖSZÖNÖM a válaszokat előre is.
  • hondabmw1987
    #50952
    ez mind király meg minden :D de ezeket min vagy hol lehet nyerni? azt tudom,hogy a Worldben de konkrétan hogyan? vagy ezt nem értem,mostanában ilyeneket dobál majd a versenyek után? ám lenne egy olyan kérdésem,hogy már lehet nyerni akár body kittet és akár spoilert is? a versenyeken,KÖSZÖNÖM a válaszokat előre is.
  • bartuczk
    #50951
    Nyeremények, amiket a héten lehet nyerni:

    Neons
    Green 'NEED FOR SPEED" neon
    Yellow Flame neon
    White Skull Neon

    License Plates
    "Pursuit" License Plate
    "Blacklist" License Plate
    "Flaunt" License Plate
    "King" License Plate

    Vinyl Packs
    BMW Manufacturer Vinyl Pack
    Shine Manufacturer Vinyl Pack
    FORD Manufacturer Vinyl Pack
    Chevrolet Manufacturer Vinyl Pack

    Cars
    Porsche GT3 Cop Edition
    Aston Martin DBS
    Lamborghini Diablo SV
    Mitsubishi Eclipse Base
    Scion tC Red Juggernaut
    Infiniti G35
    Ford Shelby GT500 Super Snake (The Run)
    SLR McLaren 722 Edition Autobahn Stormer (Cop Edition)
    Dodge Challenger Concept
    Ford Crown Vic Drag

    In-Game Cash
    $1,000,000 Jackpot
  • Ryder159
    #50950
    így lesz felszerelve az összes Best in Class autó. Tehát az adott class maximumára húzva...
  • mrredbull18
    #50949
    viszont ha nem sértődsz meg lopom az ötleted és én is csin.. majd 1 hasonlót csak 1 kicsit trollosabbat xD
  • mrredbull18
    #50948
    szerintem meg geci jó :D
  • Quqa
    #50947
    Ezeknek nagyon kellhet a lé, hogy 3*-os skillekkel és komplett színsorral árulják az új 8C-t!
  • Ryder159
    #50946
    Ja hát utólag aztán én is rájöttem
  • bartuczk
    #50945
    de nem fotózni kellet, hanem beírni azt hogy "Silverton" :(
  • Ryder159
    #50944
    Én is fotóztam, aztán mire belöktem volna a képet addigra bezárták a topicot
  • RoboKutya78
    #50943
    Az ilyen kép nálam már rutinból fél órás buli :)
    szerintem gáz nem?:)

  • bartuczk
    #50942
    Blackfox kétszeres győztes... NOT BAD!

    én azt hittem, hogy le kell fotózni a helyet játékban, de úgy néz ki tévedtem...
  • mrredbull18
    #50941
    elég ha átfutod a szöveget .... az ABCben sincs ilyen kidolgozású betütipus .... ergo szerkeszett , és a dinohoz minimum 6 kell és még ott a háttér ...
  • trakk
    #50940
    Jepp, bár az eredeti versenykiírásnál egyáltalán nem erre lehetett következtetni.
  • Ryder159
    #50939
    A nyertes fotó megjelenik a játékban, amíg a következő CCCC nyertesét ki nem választják
  • trakk
    #50938
    Ezt én sem tartom kizártnak, ennyi réteggel ez lehetetlen.
  • mrredbull18
    #50937
    ha hiszed ha nem de szerintem igyis photoshop -.-
  • trakk
    #50936
    Csak a fotó? Hm... végülis csak ennyit írtak ki:
    "The lucky winner will have their photo featured in Need for Speed World until the winner of the next Community Cars Customization Contest is chosen!"
  • Ryder159
    #50935
    Ha belépsz a játékba akkor a News-ban ott a kép. Szóval vagy övék a licensz, vagy bátrak...
  • Ryder159
    #50934
    ááááá ezeknek minden fillér számít. Nem basznának ki pár százezer dollárt csak azért hogy ott lehessen egy autó oldalán egy logó
  • trakk
    #50933
    Igen, ezen én is gondolkoztam, már akkor, amikor bejelentették ezt az egészet. De EA bácsiról van szó, nekik az meg se kottyan.
  • Ryder159
    #50932
    Meg kiadni is. Ugyanis licenszelniük kéne a Jurassic Park nevet
  • chris1997
    #50931
    Akkor kíváncsian várom.....
  • trakk
    #50930
    Ezzel pénzt tudnak csinálni, szóval gondolom nem.
  • chris1997
    #50929
    Úgy fog bekerülni, ahogy a készíts egy pályát eseményre készített pálya?
  • chris1997
    #50928
    Egyre jobb és jobb..... rakom is ki.
  • RICCS98
    #50927
    Holnap DÉLUTÁN 5 órakor szeretném rabolni az időtöket. Szeretném tesztelni a 2 képernyő felvevő programot (fraps, camstudio). És, hogy ne csak egy sima verseny legyen, arra kérem azokat akik sziveskednek eljönni, hogy csak és kizárólag RENDŐR autóval jöjjenek, valamint a versenyen szirénával szlájdoljanak a pályán. Egy sima verseny lenne, powerups, ramm (lehetőleg minimális) engedélyezett :D.
    Pályának a "Homerun for the holiday's"-ra gondoltam. A videot magán célokra használnám, esetleg feltölteném. Tehát akit érdekel holnap délután 5 óra, (kb fél 4 körül írjon rám aki részt szeretne venni....,) És 2 verseny lenne. Előre köszönöm aki eljön :D
  • Ryder159
    #50926
    Alfa 8c A-Spec 1 napos rental:

    3ERH-HVYB-6BHX-DZQ9
  • RoboKutya78
    #50925
    Basszam fejbe magam.... akárhogy gondolkodok a jurassik feliratot akkor se tudta volna kiírni
  • trakk
    #50924
    8C A-Spec 1 napos rental kód:

    3ERH-HVYB-6BHX-DZQ9
  • RoboKutya78
    #50923
    nekem van egy hátsó gondolatom mintha ezt a képet az autó bekerülésével egy időben mintha már láttam volna vagy tévedek?
  • trakk
    #50922
    Elvileg be fog kerülni a játékba a nyertes autó.
  • Quqa
    #50921
    Hát én nem értek hozzá, de több matricát számoltam a dinó nélkül. Aki vágja jobban utánaszámolhatna. Volt valami nyeremény különben?

    #50916 Nem én egy Borg kockát bénáztam (itt volt fent), de alapból nem indulok semmi hasonló versenyen, mert nem értek nagyon hozzá, meg sok időt kéne rászánni az meg nincs.
  • RoboKutya78
    #50920
    a joker az tényleg szép:)
  • trakk
    #50919
    Egyetértek, az a Joker, vagy a Ghostbusters témájú autó sokkal több szavazatot érdemelt volna.
  • RoboKutya78
    #50918
    ezerszerte értelmesebb alkotások voltak mint ez a kép sok szép járgány született de ezek hol vannak napközben szinte nem találkozni ezekkel az autókkal az utakon.
  • trakk
    #50917
    "The lucky winner will have their photo featured in Need for Speed World until the winner of the next Community Cars Customization Contest is chosen!"

    De szeretem, amikor ennyire absztrakt mód fogalmaznak... most az autó kerül be, vagy a képe?
  • RoboKutya78
    #50916
    csak nem a tied volt a trekes autó majdnem lájkoltam de a E.T. jobban bejött:)
  • Tarpi
    #50915
    A nevét nem akarom kiírni, mert nem csináltam róla képet.
    (a blokkoltak között bent van)