94802
  • Ryder159
    #53959
    KKZPPS
  • Freeman16
    #53958
    Valaki mond egy színsort M3 GTS-be?
  • Ryder159
    #53957
    Gyártják a Sesto-t...
  • SUNNY84HUN
    #53956
    egész szimpatikus lett ez a csajszi :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    de az én asszonyom miért nem szereti a gyorsaságiakat



  • Hunn1a
    #53955
    Akkor megkérdezem konkrétabban: vannak-e olyan szponzormatricák a Volkswagen matricacsomagban, melyek külön-külön is felrakhatók?
  • Quqa
    #53954
    Most ez mit jelen Drew is beintett hogy kapjuk be.

    Más: Erre azért még várnék.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ez legalább a valóságban is megy 400 felett!
  • chris1997
    #53953
    Greetings Everyone, Please be aware that these cars were accidentally given to a small set of players. The cars were not meant to be released yet and have since been removed (or will be removed).

    In the coming weeks / months we'll be posting more information about how to these cars in the future.

    Best,
    Drew reagált a mega blocks Autókra
  • chris1997
    #53952
    Én már eleget beszéltem vele.. Mond meg te :-D
  • Quqa
    #53951
    Most nézem nálam is ez a helyzet -1 helyem van, de érdekes egy másik profilban tegnap a leállás előtt váltottam ki azt a GT-R a nagy ho-ho-ho-t (ami úgye semmire sem jó, igaz a legjobb a többi hasonló szar közül) és ott van egy + helyem ami nem volt. Az azért tetszik nem elég hogy nem adtak semmiféle boost-ot (a tavalyi 1500-at is benyelték), még az ajándék mellé is vegyek garázshelyet, ezeknek elgurult a hat-húszas vagy mi a szar. Valaki aki kacsoltban van ezzel a zsíros képű Drew-el írhatna neki e miatt, és úgy mellesleg EZT üzenem neki!
  • Dealcsy
    #53950
    Persze, jól mondod, lehet szinkronhiba is, de a csalás használata is ezt eredményezi.
  • Tarpi
    #53949
    két autó eladása...
  • chris1997
    #53948
    500SB elegetese csak..
  • Hunn1a
    #53947
    Nekem is volt már ebből problémám. Az ellenfél nem látott engem, én viszont őt igen. Előtte értem be és lehordott mindenfélének.
  • Zsolti89
    #53946
    Hali. Szerintem a Lotusok párharca egyenlőre jönne ki, mert az Europa ütközött és amiatt nyert az Elise (szerintem).
    Ezzel a garázshelyes dologgal kéne kezdeni valamit, mert most szerettem colna megvenni a BMW M3 GTS-t és mikor néztem a garázshelyeim számát 37/36 még azt is hittem, hogy van helyem, de nem...
    Ha most vennék garázshelyet akkor felhoznám 37/37-re és mire mennék vele? Semmire...
  • BONESAI
    #53945
    Ez szimpla szinkronizációs hiba. Van, hogy nem látod az ellenfeled, ő pedig lát téged, de nem csal. A verseny végeredménye pedig úgy jelez, hogy mindenki teljesítette a pályát, mutatja a valós időket... csak nem látod az ellenfeled verseny közben. Én is útálom, sok fölös nitró elmegy ilyen versenyeken
  • sipoczgabor
    #53944
    lehet beruházok egy europába, ahogy láttam az elise egyre inkább átvette a helyet, ilyen kanyargós úton nem is csodálom :dd
  • Dealcsy
    #53943
    Ez az 'Empty World' nevezetű csalás, ami arról szól, hogy eltüntet minden versenyzőt a versenyen, annak aki használja. Ergo, megússza a rammolást, mágnest, stb...
    Hogy honnan tudom? Hát lebuktam. Szoktam nézegetni az mpgh.net-et, meg egy fals accountban ki szoktam próbálni ezeket a fincsiségeket, de csakis szabad kóborlásban. És hogy nem hazudok (magyarán nem vagyok elvetemült, hogy más versenyét tönkretegyem), megadom a versenyzőnevet, ahol láthatjátok, hogy multit egyszer se mentem vele: FURAFICKO
  • sipoczgabor
    #53942
    még én se tudom hogy nyertem 2 spc-v ellen úgy hogy mögöttem 28 másodpercen értek be, az egyik körversenyen volt ::d de tény hogy jobban kanyarodik mint gyorsúl
  • Quqa
    #53941
    *Europa lett volna ha el nem írom!
  • Quqa
    #53940
    Az Euorpa sokkal jobban rajtol, de kanyarban kicsit sodródik viszont erősebb a NOS-a, valamint a ram-ja, tehát nem állítja meg 1 fűszál hanem kell legalább 3, viszont kanyargós pályán az Elise-t nem nagyon veri meg semmi, attól nagyobb kanyarsebessége semminek sincs. Sajnos az ilyen pályák nagy része már class korlátos.
  • SUNNY84HUN
    #53939
    válság van
  • illesgergely
    #53938
    Azaz :) meg egy kis earn boost maradék is. Be kell osztani ezekben az ínséges időkben. Hááááát, menjenek a p-be...
  • chris1997
    #53937
    lengyel boost tartalék? :D
  • RED BULL F
    #53936
    Vagyis Snowzilla, na. :D
  • RED BULL F
    #53935
    Juhúúú, a snowflake átka. ÉS most dobj ki feleslegesen 500 boostot az ablakon, hogy vehess magadnak egy garázshelyet :D
  • illesgergely
    #53934


  • sipoczgabor
    #53933
    need for speed world, logikát ne keresd benne, főleg a "javító" patch után
  • Hunn1a
    #53932
    Na igen. 350Z technika nem hiszem, hogy ilyen gyenge lenne, hogy Cliókkal és Solstice-okkal (hogy a 86-osról ne is beszéljünk) kerüljön egy csapatba.
  • sipoczgabor
    #53931
    megint a csodálatos klasszrendszer meg realizmu,s ktlem hogy a való életbe az infiniti D osztályt kapna
  • chris1997
    #53930
    Na pl: az SMS kivétel kacsa. Most megint bent van.
  • sipoczgabor
    #53929
    szal az európa jobban használható :)
  • Hunn1a
    #53928
    Hobbiautónak vedd a G35-öt. Az Europával eredményesen is lehet menni.
  • chris1997
    #53927
    Hobbiautó
  • Hunn1a
    #53926
    Régi gond, én csak ralipilóta-effektusnak hívom. Idők ellen mész, nem ellenfelek ellen. Egy kihívás, hogy még mélyebbre nyomd a pedált.
  • Cortinaar
    #53925
    Megnéztem, s mellettem lévő két autó kb. 5 km/h-val indul a rajtnál, de amúgy meg versenyeznek rendesen, csak nem látom. Olyan, mintha láthatatlanul száguldoznának végig a pályán.
  • sipoczgabor
    #53924
    hát csak nem tudom hogy hobbiautónál több-e vagy nem,ha hobbi autó akkor nem tudom hogyelöbb az europa s vagy az infiniti legyen
  • chris1997
    #53923
    Olcsó, IGC, tetszik. Mi akadályoz? Nem nagy durranás az autó, de én még Boostért vettem régről.
  • Cortinaar
    #53922
    Valami újfajta cheat van? A váróban vagyunk hatan, majd a versenyen csak 2-3 versenyzőt ír velem együtt, és elsőként érek célba, majd kiírja, hogy harmadik lettem, olyanok előztek meg, akiket a versenyen nem is láttam. Olyan is van, hogy a váróban 6-7-en vagyunk, majd a versenyen csak ketten, de csak én megyek végig a pályán és első is leszek. Mintha csak én versenyeznék, mert a másik ottragad a rajtnál. hol van a többi autó? Ez mi?
  • kopasz0
    #53921
    sorry én értetelek fére,.
  • chris1997
    #53920
    Kasznival szebb volt csak hát.... nincs már kaszni. De attól én még szeretem szegényt.