29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • DummyBoy
    #25472
    A szimről:



    Ennek a videónak az elején látszik a belseje, sajnos 2x6 (ha jól emlékszem ...) fontért 2 ember csak 4 percig repkedhetett, van egy "gázkar" és egy joy mindkét oldalon, meg egy gomb, amivel át lehetett adni a vezérlést, szemben projektor kivetítette a szim képét, és egy egyszerű repkedés volt csak beállítva, de a szim követte a játékbeli repülőgép mozgását, ahogy mozgattad a joyt, úgy pörgött a kabin is, rendesen fejjel lefelé repültünk, és tényleg nem volt egyszerű közben célozni is xD Ha finoman húztad a joyt, akkor finoman mozdult, de ha betéptem, akkor meglódult rendesen :) Egy Split S-el kezdtük a repülést, qrva jó volt :)

    Nagyon nagy élmény volt :)

    Ha teheted mindenféleképp érdemes kimenni ... mi legközelebb már úgy akarunk kimenni, hogy kilessük, mikor pofátlanul olcsó a repjegy, és akkor 2-3 napra csak ... London tele van látnivalókkal, és bár a "nagy" látványosságoknak jó ára van (Viaszmúzeum, London Eye, stb ... A Belfast-ra fejenként 15 font volt a belépő...) a múzeumok eddig mind ingyenesek voltak! Bár mi sokat spóroltunk a szálláson ...

    Képekkel kapcsolatban ... aki nálam bénább fotós, az a vendégem egy sörre :) Szóval én csak mobillal kattintgattam, viszont a lányokat megkértem, fényképezenek folyamatosan. Ha meglesznek a képek, feldobom Skydrive-ra, és akkor megosztom majd őket, meg a mobilosokat is teljes felbontásban.

    Reppenéssel kapcsolatbna: olvasgattam utána a RoF, Il-2 és DCS topikokat, lehet meglesem a DCS Worldot, kicsit Black Sharkozok, vagy RoF ... És meglepve olvasom, hogy az új Il-2 Rof motorral lesz?

    Kár volt visszaolvasni különben (A sérülteknek jobbulást!!! :) ) mert most teljesen meg vagyok lőve, nem tudom mit kéne kipróbálni, megy-e egyáltalán minden cucc Win8 alatt, stb :)

    Jó tanulást neked Papa mester, meló itt is van ezerrel, szabadidő alig, pár hete előpakoltam joy-t, Trackir-t mindent, egy kis repüléshez, és volt kb.: egy óra mire összeraktam ... Vennem kéne valami pilótakompatibilis asztalt :)
  • Papa01 #25471
    Örülök, hogy nem adod el a cuccaidat! :) Ha gondolod, az összerakás során TS-en szívesen biztatlak! :D
    Nekem majd most jön egy kis szünet (jövőhét után), ha gondolod, röppenhetünk is egy picit! :) Mostanában Szu-25T-vel ügyködöm, azzal is repülhetnénk egy kört.. Petit is kérdeztem, hátha lesz kedve. Most pl 250kg-os bombákkal próbálok CCRP-vel M1-eseket bombázni.. úgy hogy közben a robot vezeti a célra a Békalábot. :)
    De a RoF is előkerülhetne bármikor... :)

    Huh az a szimu nagyon állat lehetett, élőben milyen volt belülről? Erről írj már pár szót ilyet még soha még csak nem is láttam! :) Kár h belső képet nem mutatnak a videón. :) Remélem egyszer én is eljutok ezekbe a múzeumokba, nagy vágyam! :)
    Nagyobb felbontásban nincsenek meg esetleg ezek a képek? A Dolphin nagyon gyönyörű.. mintha tényleg a RoF-bol ugrott volna ki.. vagy épp onnan a RoF-ba.. De A többi gép is nagyon szép!


    Én köszi szépen jól vagyok, újra iskolapadba ültem (szakvizsga), egy 2 éves képzésre, aminek az 1. félévén már túl is vagyok! :)
    Nagyon tetszik, bár a második év lehet nem lesz a kedvencem. :)
  • DummyBoy
    #25470
    Köszi megvagyok ... PC téren Star-Warsozgattam, utána Guild Wars, majd sok lett a meló, mostanában ha játszom akkor XBOX-on bohóckodom barátaimmal.

    Éppen azon agyaltam, hogy eladom a szimes cuccaimat ... de nem fogom :) Csak rá kellene venni magam, hogy összerakjam megint :)

    Mellette meló ezerrel, meg csináltam magammal valami butaságot és folyamatosan le akar szakadni a derekam :)

    Párom húga kint él Londonban, és most voltunk kint másodjára meglátogtani, első alkalommal megnéztük a nagy nevezetességeket, de most pasis hét volt, Science museum, RaF museum, megnéztük a HMS Belfast-ot (Itt külön kiemelném, hogy párom majdnemhogy utálja a katonás-háborús dolgokat, de tetszett neki minden!!!), meg kirándultunk. (Sajnos az Imperial War Museum zárva volt ...)

    Élőben? Megkértem a lányokat, hogy fotózzanak, én meg átszellemült kisgyerekes vigyorral rohangáltam körbekörbe, mobillal fotózgattam, ésatöbbi ...

    Science museumban pl: kipróbáltuk ezt:



    MS Combat Flight Sim 2 futott, ezer éve nem repültem, de 2 gépet megsebesítettem :) Párom húga meg visított mellettem ... mikor kimásztunk a fél múzeum minket nézett ... mire párom finoman megjegyezte: "Minden kihallatszik xD" Szóval tanultak pár szaftos magyar káromkodást xD

    De hihetetlen élmény volt ... Ráadásul RaF múzeum is ingyenes pl. a Grahame-White Factory pedig pont a repülés kezdetéről és az 1. vh-s gépekről szól.

    Amikor jötünk volna el, akkor pedig egy úr leszólított minket, hogy ha van kedvünk, halgassuk meg, előadást tartott Grahame-White-ról és a gyárról, meg egy kis repüléstörténelemről :) Qrva jó volt :)

    Claude Grahame-White

    Mikor kijöttünk és hazaértünk, gyorsan visszaolvastam pár oldalt itt és a DCS topikban, és úgy döntöttem, mégsem adok el semmit xD

    És veled Mi újság Papa mester! (Akartam neked Pfalz-ot fotózni, de sajna nem volt ...)
  • Papa01 #25469
    Szia Dummy! :)

    Jó újra hallani rólad! :) Mi van veled,hogy vagy? :) Hogy telnek a napjaid? A képek fantasztikusak! :) Milyen volt élőben látni ezeket a szépségeket? :) Hogy kerültél ki? :)
    Ha tudsz írj még, mostanában 1-2 hónapja én sem repülök, de ezek ilyen rövidebb időszakok.

    A RoF már most az 1.29b-nél tart, és gyönyörű! :) Az idei terveket még nem jelentették be, remélem, már az 1.030-al egyetemben fog érkezni! :)

    Üdvözöl:
    Papa
  • DummyBoy
    #25468
    Üdvözlet az Uraknak! Sajnos régóta nem olvastam a fórumot, hogy ne fájdítsam a szívemet, de most hoztam nektek egy kis ajándékot :)

    Elnézést a képekért, mobilosak, később valahogy megosztom majd az összeset :)

    Itt jártam múlt héten:




    Egy pár kiskép nektek:
    Skydrive mappa

    @PhantomAss: Elnézést, hogy csak most reagálok, egy ezer éves kérdésre, de elvileg lehet használni együtt, és nekem nem lötyög a joy :)
  • Relax99
    #25467
    Igen Pro-m van, mert az jobban néz ki, erősebb benne a rugó,+ az mfd-t lehetne használni fsxben, az már más kérdés hogy sokszor nem működik mert a saitek sz*rik arra, hogy win7 x64-re normális driver-t írjon
  • sakkay
    #25466
    Van egy elméletem: x éves koromra ugyanúgy tönkre fogok menni, mint egy irodai dolgozó, csak sokkal jobban nézek ki, és még mindig kurva kemény leszek!
    Amúgy rengeteg dolgot helyre lehet pofozni a testben, még 35 fölött is, de bizony a regenerálódási idő hosszabbodik..46-ig(éves korig) még a római köztársasági légióban is sorköteles volt az ember. Úgyhogy kitartás.
  • Solt
    #25465
    :D
  • Her Laca
    #25464
    A lustaság fél egészség! Én pl teljesen egészségesen akarok élni,így ezeket az általad említett tevékenységeket hanyagolom:))) Mert mint a példád mutatja csak baj van belőle:XD Na jó vicc volt :)
  • Papa01 #25463
    Csak a pontosság végett! :))
  • whiteskull
    #25462
    Mindegy. A sima x-52 is ugyanolyan jó. :)
  • Papa01 #25461
    Neked nem X-52Pro joy-od van, Főnök úr? :)
  • Relax99
    #25460
    Ajánlom mindenkinek én is ilyet nyúzok.
  • L Viper #25459

    Sziasztok, X-52 joy eladó, bővebben itt!
  • Papa01 #25458
    :((
  • sakkay
    #25457
    Sajnos. Szarabb mint egy sima törés.
  • Papa01 #25456
    Az igen! Ennyire komoly?
  • sakkay
    #25455
    Eddig fel volt kötve a kezem, úgyhogy..
  • Papa01 #25454
    Remélem, mihamarább meggyógyulsz! :) Gondolom, akkor a kétfedelűek is a hangárban vannak mostanság. :)
  • sakkay
    #25453
    Mostanában, sokat sérülök...Két hónapja mindkét könyököm (ínhüvely gyulladás külső belső oldalon) szétment, aztán már nem tudtam tovább húzni, szabadság. Sem a küzdősport, sem a kettle bell sem a crossfit nem tesz neki jót. Futás, gugolás , ez maradt egyenlőre.Ja és még biciklizni sem lehet...mondjuk azt csak közlekedésre használom, de nagyon szeretem.
  • Papa01 #25452
    :((
    Azért remélem, előbb-utóbb lehetőséged lesz fejleszteni! :)
  • Fokker
    #25451
    megy Low-ban, csak éppen nagyobb térképeken fél órán belül szétfagy. még offline is csinálja.
  • Papa01 #25450
    @ PhantomAss, Fokker: Köszi szépen, ma már mentem melózni, bár még nem vagyok 100%-os. :)

    Fokker, szomorúan olvasom, amit írtál, bár sajnos igaz. Low felbontáson is használhatatlan?
    @ Sakkay: Neked is jobbulást, mi történt?
  • PhantomAss
    #25449
    folyamatosan szedem, mondjuk én sportolok is mellette rendszeresen
  • Solt
    #25448
    Folyamatosan tolod, vagy kúrákat csinálsz?
  • PhantomAss
    #25447
    én ezt szedem pl, nem kispályás, de nincs is bajom akkor sem ha mindenki döglődik:
    multi pro vitamin
    Jobbulást!
  • sakkay
    #25446
    Sajnálom, így is alig repülünk...mostanában én sem, tönkretettem,most épp a könyököm.
  • Fokker
    #25445
    jobbulást, Papa!

    sajnos nálam a RoF a polcra került. idén még nem is repültem, de tartok tőle, hogy ez így is marad egészen addig, amíg gépet nem cserélek. ahogy fejlesztik a játékot, egyre szebb és jobb, egyre erőforrás-igényesebb, és bizony ezt már nem bírja gyengécske konfigom(Core2Duo-E5200, 2GB RAM, 4850-512). az állandó kifagyások, meg D3D hibák is megmaradtak, akármit is csináltam. azt hiszem, egy új gép fog neki jót tenni, de jelenleg egyéb dolgokra kell a lé, így marad még minden a régiben. rFactor 1-hez szerencsére bőven elég, minden maxon van, atomstabil a játék is, így mostanában azzal foglalkozom. hiányzik a repülés is, ha stabilan futna a RoF, talán még kedvem is lenne hozzá. egyelőre hanyagolom, azért ide fel szoktam nézni olvasgatni, de kb. ennyi. amint lesz vmi változás, jelezni fogom. mindenkinek jó repülést, köszi a nagy csatákat, beszélgetéseket, mindent. jó vadászatot!
  • Papa01 #25444
    Köszi szépen! :-)
  • feca1229
    #25443
    szerintem gyümölcspàlinka, biztos van benne c vitamin, remélem. A mi viszont biztos, hogy kis mértékben orvossàg, nagymértékben gyògyszer! én ezt ajànlom neked Papa! jobbulàst.
  • Papa01 #25442
    Köszi szépen urak! :) Remélem hamar kilábalok belőle! :)
  • whiteskull
    #25441
    Jobbulást! :)))

    Etetnek, itatnak itt mindenféle szarral. :)))
    Igyál bort! Segíteni az se segít, de könnyebb elviselni. :)))
  • Solt
    #25440
    Ahogy sakkay mondja... C vitamin mehet napi 1000mg, méz, és rengeteg folyadék... más szart be ne vegyél! :) Jobbulást!

    Ja és C vitaminból ne ezeket az agyonreklámozott drága szarokat válaszd. :) Nézz körül valami "gyúrós" shopban, ott vannak jó cuccok jó áron... PL
  • sakkay
    #25439
    C vitamin Papa meg mézes tea..semmi szart be ne vegyél. Mondjuk én sosem vagyok beteg, annál inkább sérülök mostanában a sportokban.
    kitartás, pihenés, jobbulást.
  • Papa01 #25438
    Na urak, most levert az influenza igen rendesen...
  • Papa01 #25437
    Új hadjárat jelent meg, ami a Csatorna térképen alapul és Prangster készítette.

    Délután kiteszem az oldalra is! :) Azért az nagyon jó, hogy a rajongók ilyen igényes hadjáratokat pakolnak össze! :)
  • Relax99
    #25436
    Ó viszonylag ritkán szoktam az il-es forumot olvasgatni, Sanyonak pedig igaza van, nem is értem hogy szabadult rá ez a barbár népség ennyire
  • Papa01 #25435
    Ez igazán jó hír, köszönöm szépen! :)
  • Sanyo
    #25434
    Olvass privátot! :)
  • Papa01 #25433
    Ezzel kapcsolatban írta Sanyo az Il-2 topic-ban:
    HSZ 1.
    HSZ 2.