29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • GPx8
    #25954
    Sziasztok!
    Multaiban, többszemélyes gépeknél lehet úgy játszani, hogy én mondjuk a pilóta vagyok, egy barátom pedig a lövész?
  • sakkay
    #25953
    Ja igen tudom. A szim tényleg visszaadja, hogy abba! a gépbe kevés az 1 ember.
  • feca1229
    #25952
    Időközben rájöttek a ruszkiki is, hogy valami hiányzik a fekete cápából és megcsinálták a Ka-52 ami ugye kétszemélyes. Azt nem tudom, hogy szolgálatba állt-e viszont csúnya egy masina az biztos.
  • sakkay
    #25951
    Kar, de 8.
  • sakkay
    #25950
    Na igen. És pont az oroszok próbálkoztak az 1! pilótás géppel, amikor a műszereik fele még mindig analóg. ( kar kellene sokszor)Talán a mai technikai körülményeknél az amcsik próbálkozhatnának már ilyesmivel, de a 2-tő a biztos.
  • feca1229
    #25949
    Nekem minden kihívás benne!
    Megvettem a Sopwith sturttert, gondolom a következő frissitéskor még nem jön ki. Pénteken hátha jön valami, akkor jár le az akció is. Ma kicsit repültem vele, tök jó volt. Azért megcsinálhatnák az Alba C verzióját is.
  • Papa01 #25948
    Nekem az 1. része van meg... még egyenesen repülni is kihívás.. :-)
  • feca1229
    #25947
    Papa!
    Megvettem a Black shark 2-öt. Hát kicsit bonyolultabb mint a fokkert és a messert irányitani! Tulajdonképpen napokig lőni sem tudtam, aztán a DCS fórumon belinkelték nekem a Black shark kezdőknek
    (gondolom ismerős DDD ) a pcpilotról azóta már kicsit könnyebben megy. Mos már tudom miért kétüléses a harcikopter. Bocsi, hogy ide irtam, de gondolom nem csak én repkedek vele.
  • Papa01 #25946
    Ezért nincs igaza annak, aki a RoF ára miatt sóhajtozik...
    Gratula a vásárláshoz! :-)
  • GPx8
    #25945
    Pont jól jött ez, most ~2300 Ft.-ért meg tudtam venni!
  • feca1229
    #25944
    Valószinüleg az lesz, csak nem hittem volna, hogy én leszek a pionír!
  • Relax99
    #25943
    Nem, tényleg olcsóbb lett, szerintem a Memorial day-hez van köze.
  • whiteskull
    #25942
    Most én vagyok lüke, vagy olcsóbb lett, mióta utoljára néztem? Igen ez az, de az előbb még 34 dollár volt.
  • GPx8
    #25941
    Erre gondoltam, ez a demo upgrade:
    Link
  • whiteskull
    #25940
    Anno dvd-n lehetett megvenni.
  • whiteskull
    #25939
    Próbáld ki! :)))
  • whiteskull
    #25938
    Újratelepíteni nem kell egyiket sem, de a 24 dolláros az azt hiszem az Iron Cross lite verziójának az upgrad-je. Legalábbis szerintem.A sima demóra nem jó.
  • GPx8
    #25937
    Upgrade: $34.99
    Iron Cross Edition (Full, AeroSoft): 24,95 €
    Kb. egyforma az ára. Ha nincs különbség, akkor az upgrade verziót választom és nem kell újratelepítenem.
  • feca1229
    #25936
    Ha jól értelmezem akkor a JSGME-t felrakom abból telepitem a többi modot, úgy ahhogy az Il2 -ben van?
  • whiteskull
    #25935
    Én még semmit. Megvárom kinek mi lesz a véleménye róla.
  • whiteskull
    #25934
    Nem tudom, hogy jól értettem-e de a demo upgrade-nek az Iron cross az olcsóbbik verziója 34 dollárért, az Ultra Edition pedig a drágább 72-ért. Az olcsóbb bőven megteszi, mivel az új gépeket akcióban is megveheted olcsóbban. :)))
  • feca1229
    #25933
    Üdv!
    Te ezek közül fölraktatok valamit, vagy minden fent van nektek? ROF modok
  • GPx8
    #25932
    Kösz a választ!
    Meg szeretném vásárolni a teljes verziót, csak még nem döntöttem el, hogy a demo update-t vegyem-e meg, vagy az Iron Cross Edition-t és telepítsem újra?!
  • Papa01 #25931
    Érdemes várnod még hétfőig, mert újra akciózás lesz és nagyon olcsón tudsz gépeket és miegymást vásárolni! :)
  • whiteskull
    #25930
    Szia!

    Ezek annyira vigyáznak a sál tisztaságára, hogy eszükbe sem jutott összepiszkítani. Magyarul nem lehet törölgetni. Bár ha már olajos a szemüveg, akkor úgy is az a legfontosabb, hogy azonnal leszálljon az ember, és ha ezt félig vakon teszi, akkor sokkal jobb érzés, ha sikerül is. :)))

    A bombázós küldetésre nem tudok mit mondani, sose volt demo-s verzióm. Bár az is igaz, hogy a teljes verzióssal se sokat bombáztam, mert inkább online egymás ellen repültünk. :)

    A demo-s verzióban meg csak a spad tud bombát dobni. Az is összesen 18 kilót. Szerintem jobban jársz, ha quick missionben dobálod bombával az ellent. Jobban be tudod gyakorolni, és gyorsabb is az új küldetés betöltése. Itt még talán arra figyelj, hogy valamelyik kisebb térképet válaszd, mert ez is nagymértékben megnöveli a betöltési sebességet. :)))
  • GPx8
    #25929
    A megsérül a motorom és ömlik az olaj a szemüvegemre, akkor le lehet valahogy törölgetni? (Végül is, azért van sálam, nem...?)
  • GPx8
    #25928
    Sziasztok!
    Csak most ismerkedem a RoF-al, lehet, hogy hülyeségeket kérdezek...
    Demo-ban van olyan küldetés, ahol bombázni kell/lehet?
    Látom, hogy van fegyver+camera combo is, itt felderítő képeket lehet készíteni? Ha igen, akkor hogyan és hogy lehet megnézni az elkészült képeket?
  • Papa01 #25927
    4 éves a Rise of Flight! - RoF.hu
  • sakkay
    #25926
    Szerintem sem. Telitalálat volt Zsolti.
  • Solt
    #25925
    Az a baj, hogy ez nem vicc! :D
  • Papa01 #25924
    Szerintem ez a szomorú valóság... :)))
  • whiteskull
    #25923
    Össze kell kalapálniuk azt a szerencsétlen Clod-ot. Nincs idejük másra. :DDD

    Na jó, ez csak vicc volt. :DDD
  • Papa01 #25922
  • Solt
    #25921
    Én is ettől tartok... :)
  • Papa01 #25920
    Félek, ez már így is fog maradni... :))
  • Solt
    #25918
    Boldog szülinapot, de még mindig nem tudjuk, hogy mik a tervek az idei évre... :)
  • Papa01 #25916
    Egy kis kedvcsináló a készülő F.E.2b-hez. :)
  • Papa01 #25915
    Oki, meglátjuk! :-)
  • whiteskull
    #25914
    Muszáj kipróbálni hidd el! Utána lehet csak fikázni. :))))
  • Papa01 #25913
    Háát ez a élesség hiány engem is zavarna... , de ha úgy adódik, lehet ráveszem magam egyszer! :)