29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • DummyBoy
    #5759
    Nem erre értettem, ez most egy kis átmeneti gixer xD

    Mindenesetre itt egy új Mission, remélem ok ...

    http://www.mediafire.com/?tqggzzyoz3z

    Ebben az egyik Central Fokker D7 le lett cserélve DVIIF-re ...

    NA megyek sétálni xD
  • Gascan #5758
    nincs hozzáférésem :) asszem ezzel nem vagyok egyedül...

    ... meg ha a bannerbe van irva, hogy kell TS.. akkor azt is oda kéne hol lehet beszerezni a hozzáférést
  • Her Laca
    #5757
    Urak. Negh barátom beállította "véletlenül ,hogy a joy legyen az input és most az egérrel nem tud semmire sem rákattintani a menüben. Mit lehet csinálni?
  • DummyBoy
    #5756
    Nekem még séta és jövök ... Elvileg nem tart semeddig TS szerrvert csinálni, csak minek, ha van direkt erre célra?

    @Papa: nem muszály, ha valaki akarja akkor felteszi ...

    Húúú ... Papa ... mia a pontos neve a Multis Mission-nek amivel repülni szoktunk? xD

    Bele akarok tenni egy DVIIF-et TVR-nek ...
  • Fokker
    #5755
    semmi baj. mondtam hogy csak nyugodtan.
  • Gascan #5754
    amúgy mennyiből áll valakinek otthoni gépen futtatni -akinek viszonylag jobb net van- csak a multi idejére egy TS szervert?
  • RedRiot
    #5753
    Ha nem gond akkor maradjon a padlock. Én ritkán de használom. Eddig sem zavart senkit, remélem ezután sem fog. Jövök majd én is, de úgy néz ki késni fogok. Fokker bácsi sorry, nem volt időm befejezni a skined!
  • Papa01 #5752
    Dummy, rakjam bele a telepítőbe most?
  • Papa01 #5751
    Sziasztok!
    A régi Ts szoba átmenetileg ki lett lőve, lemaradtam arról hogy jelezzem azt, hogy a szoba aktív... :(

    Volt már ilyen, az adminok vissza állították, csak most nincs egy elérhető admin sem.. :(
  • DummyBoy
    #5750
    Egy kérésem lehetne?

    Ha valaki esetleg kiváncsi lenne, hogy is néz ki a fűzöld koszos Camel, akkor itt az új skinem:

    http://www.mediafire.com/?zkimggtngw5

    Csak be kell másolni ide:

    x:\xxx\Rise of Flight\data\graphics\skins\sopcamel\

    Köszi!
  • gabor41
    #5749
    Nekem még nincs Ts nevem, többi infó már meg van
  • kmarkdev
    #5748
    szia, repülnék ma én is, de nekem sincsenek meg az új TS beállítások
  • Fokker
    #5747
    ja, közben kiderült...
  • Fokker
    #5746
    ha lesz köztünk olyan kolléga, aki nem kapott új TS adatokat, akkor sztem ma még repüljünk a régivel. hogy miért nem jó a régi, azt én sem tudom.
  • DummyBoy
    #5745
    Mert azon már nincs meg a szobánk ...
  • Fokker
    #5744
    még nem szedtem le az új peccset. nemsokára leszedem.

    nem tudom, még ki használ Padlockot; részemről kikapcsolható. egy dologgal egyetértek, a radarozás tényleg nem fair az SEV-ökkel szemben. egy óriási hátránya viszont van a Padlocknak: bizonyos helyzetekben nem lehet tudni, hogy a gépem orra ponotsan merre néz. kikapcsolt Padlockkal viszont 100%-ig egyértelmű. kíváncsi vagyok.
  • Gascan #5743
    Egyébként miért nem jó a már meglévő TS2? még mindig nem kaptam hozzáférést a Lacáékéhoz
  • Solt
    #5742
    Ha már DVIII... nem vettél észre változást a viselkedésében?
  • Fokker
    #5741
    nekem jó a DVIII mint eddig. néha talán átugrok a Pfalzba is.
  • gabor41
    #5740
    Én egy DR1-et kérnék :)
  • Solt
    #5739
    Én megveszem, bár nem tudom mikor lesz időm megint repkedni... ma biztos nem, úgyhogy részemről nem kell...
  • DummyBoy
    #5738
    Szuper :( Kicsit késtem ...

    Na urak! Milen változtatást eszközöljek a géplistába estére?

    Berakjak egy DVIIF-et? Vagy marad minden egyelőre?
  • LeonSilver
    #5737
    Teljes mértékben!Esek - kelek vele és azért az ember ezt elég nehezen viseli.Ugye az ember gyereke azért játszik, hogy kikapcsolódjon, ne adj Isten jól érezze magát nem pedig azért, hogy szétvesse az ideg ;)
  • DummyBoy
    #5736
    Az hogy egy hisztis ribanc xD

    1-2 nap mellőzést sem nagyon tolerál, nemhogy heteket xD

    Igazam van?
  • RedRiot
    #5735
    Mi baj a Tevével Leon? Megváltoztatták a repülési modellt???
  • DummyBoy
    #5734
    Welkámindöklább xD
  • Gascan #5733
    Érdekes.. egy újrainditás meggyógyitotta :)
  • Solt
    #5732
    Szerencsére Te nem wow-al játszol... :))

    Persze, majd javítják, csak gondoltam szólok... jobb félni, mint megijedni... :)
  • LeonSilver
    #5731
    Kikapcsolt moddal tényleg villám a töltés.Csak ez a qrva Camel ne idegesítene fel kb. 2 perc alatt..
  • Her Laca
    #5730
    Olvastam,de pl nekem nem volt vele problémám. DE jobb félni mint megijedni,így visszatettem az ezelőttit. Majd kijavítják.
  • Solt
    #5729
    Egy kis fejlemény: :)

    "Nemrég számoltunk be a 196.75-ös GeForce driver megjelenéséről, ám a mai napra már eltűnt a meghajtó a vállalat szerveréről. Az adatok szerint a Blizzard talált egy problémát a rendszerben, ami szerencsétlen körülmények között a grafikus processzor meghibásodásához is vezethet. A játékok fejlesztésével foglalkozó vállalatnál észrevették, hogy az eszközillesztő képtelen a kártya ventilátorát dinamikusan vezérelni, aminek hatására a számítógép indulásakor beállított értéken jár a légkavaró." (PH!)
  • Gascan #5728
    Meg tudná nekem valaki mondani, miért van az hogy ma 11FPS-em van stabilan, bármennyi ellent rakok be a quick missionbe.. mikor a beállitásokon azóta nem változtattam mióta felinstaláltam

    próbáltam offline loginnal is ... ugyan az, kikapcsoltam a HDR-t is .. eddig médiumon volt és simán volt 35-45-50 FPS-em
  • Her Laca
    #5727
    Most értem haza erre jóóóóól megijesztettél:)
    Gyorsan visszatettem a régit,de aztán utána olvastam,nem olyan vészes a helyzet azért:))
  • DummyBoy
    #5726
    Az szép :)
  • Solt
    #5725
    Új NV driverrel óvatosan!
  • Gascan #5724
    ok.. koszi
  • Papa01 #5723
    Szia!
    Oks, várunk szeretettel! :)
    @:kmarkdev,Gascan: Lacával beszélek, amint tudok! :)
  • DummyBoy
    #5722
    Ja, de ha pl: Mods on-al nyomsz egy Random Roulette-et, akkor gondolom elkezd válogatni az összes gép, összes skinje között ... Ez okozhat böszme load time-okat ...
  • Gascan #5721
    nem... még csak 1x játszottam veletek.. gondolom ezért
  • Negwar
    #5720
    Üdv mindenkinek. Ha minden igaz ma este én is a fronton leszek. :P