29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Zair #14559
    Hát igen. Nálam az élsimítással van egy kis gáz, eddig simán bírta ha a videokari beállításainál 8XQ (Nvidia 9600GT) beállításig felhúztam, most sajnos diavetítés... Ha alkalmazás vezéreltre hagyom, sajnos a menüben legó-repülők vannak, igaz a játékban lekerekíti amit le kell, de ránézésre nem az igazi.

    Az előző tapasznál (bár komoly kompromisszumok árán) lényegesen jobban és magasabb fps számmal futott a játék, most a sok új grafikai megoldásnak nyilván ára van. Hát igen, hardvercsere, ha egyszer rám szakad az OTP.:-)

    Mik ezek a borzalmas raszteres alacsony felbontású load szkrínek???? Iszonyatosan rondák, ez biztosan véletlenül lett ilyen, igaz?

    Ja, és én egész este kerestem a bill-kombót, amivel állítólag ki lehet ugrani, de szerintem ez csak urban legend, tuti, hogy végül nem rakták bele. Mondjuk értelme sem sok lenne, esetleg csak akkor, ha az ernyő hordozása opcionális lenne, mint az Il2 FB japán gépeiben, de az akkori doktrínákat ismerve ez meg a realizmusnak adna egy nagy seggberúgást.

    Az új monstrum fasza, bár én csak egyelerőe AI-ként gyönyörködhetek benne. Nyeli a lőszert ahogy azt kell :-)
  • sakkay
    #14558
    Nem nem semmi gond ha erős a géped , abszolút ACE.
    A driverrel szarakodok.
    Köszi Papa, alakul.
  • Fokker
    #14557
    még nem raktam fel az új patchet. ahogy látom elég problémás a dolog.
  • Papa01 #14556
    Próbáld meg leszedni ezzel: DriverSweeper_2.1.0.exe Csökkentett módban futtasd.
  • sakkay
    #14555
    Tényleg minden beállítás elveszett. Multinál jöttem rá, nincsen magassági gáz..pedig az gáz.
    Viszont rohadtul nem király a radeon driverem..már egyik sem, valamit elb...
  • Papa01 #14554
    Ez szerintem az élet minden területére igaz, nem csak az iskolára.. :)
  • Relax99
    #14553
    Kicsit visszaolvasgattam, erről a tanítás témáról nekem az a véleményem, hogy rengeteg múlik a tanáron is, hogy milyen a hozzáállása, sajnos nekem az a tapasztalatom, hogy rengeteg olyan tanít, aki egyáltalán nem tudja átadni a tudását, vagy éppen nincs mit, de ez csak az én véleményem. Ha egy olyan tanárt fog ki az embert egy életre meg tudja útáltatni az adott tárgyat vele.
  • Papa01 #14552
    A sima patchelés is sajnos resetel mindent.
    @ Roli: Én ma írom az 1.016-os cikket.. :))
  • Rolo3
    #14551
    Helló mindenki!
    lesz ma repülés?
  • Lacusch69
    #14550
    Megcsináltam: nem javaslom.
    Újratelepíti a legutóbbi patchet, és elqrja a beállításokat...
  • DummyBoy
    #14549
    Már nem (Gondolom update-elted) ...

    A patch leírásában benne volt, hogy ha kellenek a régi replayek (Mert azok az újakkal nem kompatibilisek ...) akkor fogni kell az egész 1.015-ös ROF mappát és átmásolni valahova ... Aztán az eredetit update-elheted, a backupot meg offline-ban indítva ott az 1.015 ...
  • Papa01 #14548
    A rof_updater.exe van egy recovery nyomógomb.. hátha... majd írd már le a tapasztalataidat, mert betenném a gyik-be...
    De szerintem egyéb gond lehet, mert nálam piszok sokat gyorsult.

    @ Sakkay: Én a hivatalos oldalról szedtem le. Elindítottam, uninstalláltam, reboot, majd felraktam az új drivert.
  • sakkay
    #14547
    Papa nem tudnád berakni azt a linket ahonnan te vetted le a drivert? Köszi.
  • Lacusch69
    #14546
    Nem lehet valahogy visszarakni v.015-re?

    Nekem nem jön be az új patch, offline meg tökmindegy.
    Sokkal rosszabb a kép: olyan, mintha nem natív felbontásban játszanék vele.
    A lecsökkent FPS miatt meg minden effektet le kellett vennem, az élsimítást is ki kellett kapcsolni.
    Ha 3 Alba megy 3 vadász ellen, akkor 50-55fps.
    Ha 3 HP 0/400 teszek be ellenfélnek, akkor viszont 30 fps, de néha 10(!!!) alá esik...

    Esetleg egy driver tipp 8800GT-hez? (most 260.99 van)
  • sakkay
    #14545
    Felraktam az új drivert,(érdekes zöld az ikonja) viszont valamit hiányol telepítés közben, és nem találom sehol a catalystet sem..mondtátok továbbá régen , hogy a játékon belül nem lehet állítani az AA én tudom, és minden mást is. Viszont valami nem kerek nálam ezzel a driverrel..
  • sakkay
    #14544
    Van egy nagyon fura dolog: ha város felett repülsz alacsonyan, 5-7 Fps-el jobban megy, mint sima terep felett, gondolom az új terep kidolgozás miatt. Na ezt sem gondoltam volna...eddig minden szimulátorban, a város volt a non plus ultra.
  • Papa01 #14543
    Én 20 gépet tettem be( 5 P3d, 5 FD7D, 5 Dolphin és 5 HP400 és 40 alá nem nagyon ment... nagyon elvagyok ájulva ettől a driver-től.. :)

    Ezt a beállítást használom:


    Az AA és AF 4x-esre a driver-en belül állítottam. A HDR-t én kikapcsoltam, nekem nem tetszett,az FPS valamennyire csökkent, a videó memória használt nőtt.
  • sakkay
    #14542
    10(5 bombázó) gépnél nálam min 29-max.37 fps. Max grafikán.
    A HDR mire van nálatok állítva? Most maxon használom, de még nincsen időm tesztelni, nem sok-e az effekt így.
  • Papa01 #14541
    Urak, tegyétek fel a novemberi Catalyst-et, nagyon sokat gyorsult a ROF!!!
  • Papa01 #14540
    Felraktam a novemberi Catalyst-et, meglátjuk gyorsul -e... :)
  • Papa01 #14539
    A százalék érték nekem is annyi.. az FPS esett le, Fraps-el néztem.. :)
  • sakkay
    #14538
    Hála Istennek, nekem így nyom 84%, hogy minden be van kapcsolva.
    A bombázó nagyon jó, de ha kilövöd a hátsó lövészt, péppé lehet lőni. Főleg a hatalmas motort. Viszont nem egy áldozat típus, vadászvédelemmel nagyon durva lehet.
    A grafika nagyon állat lett.
  • Papa01 #14537

    Urak, tegnap úgy repültem, hogy az újítások nem voltak bekapcsolva!
    Érdekes ez a bejegyzés:
    # New cube-map lighting and reflections are available only at MAXIMUM reflections setting
    # New Terrain 3D micro-detail is available only at MAXIMUM shaders setting


    Kipróbáltam
    Shadow: Special Hoigh -> Common High-re
    Textures: High -> Maximu-ra
    Reflection: High -> Maximu-ra (Fények és tükröződések bekapcsolása.)
    Shader Quality: High -> Maximu-ra (Mikródomborzat bekapcsolása.)

    A képek a mikrodomborzatot mutatják be. Szépen lehet látni, mind a földön, és az árnyékokon is..






    Sajnos a rossz hír az... hogy a gépemet megette reggelire.. (Volt hogy 30 alá esett az FPS.)
  • Papa01 #14536
    Én erről, csak a hivatalos fórumon hallottam, de ott is csak morogtak többen,mert ugye akkor még nem volt ejtőernyő, legalábbis eleinte, és hogy milyen dolog az, hogy zuhanó, sikoltozó emberekben gyönyörködünk...

    Remélem, holnap, majd Te is repülsz! :) Jó éjt! :)
  • sakkay
    #14535
    Nagyon tatszik minden..volt utalás arra , hogy el lehet hagyni a gépet, vagy én értettem félre?
    Papa-az efféle dolgokat nem a katonaság végzi ma a legmagasabb szinten, de tényleg fejlődnek...mindenesetre
  • Papa01 #14534
    Köszi szépen Sanyo, csak ha van rá energiád, kedved.. :) Addig hostolok én is szívesen. :)

    @ Sakkay: Köszönöm, sajnos nem lehettem katona, pedig nagyon érdekel a HT,és az egyik legszebb hivatásnak tartom... :)

    Nagyon fog tetszeni a bombázó és az új patch, eddig repültünk! :)
  • sakkay
    #14533
    Helló hahó urak! Most olvasom a h.szólásokat és közben megy a letöltés.

    Papa, gratula az "elsütő billentyű "szó használata miatt...szinte mindig ravasznak írják, pedig nem az a neve...mert az a róka.
    A light sources miért csak 4-en van?
  • Sanyo
    #14532
    Úgy látom továbbra sem megy, holnap magamra borítom és megkeresem a hibát.
  • Sanyo
    #14531
    Újraindítom a komplett gépet, hátha megjavul.

    Nem tudom mikor jövök, amikor nem dolgozom, akkor alszom. Ez a retyó idő nagyon sokat kivesz belőlem, utálok télen vezetni. Ha kipihentem magam, repülök. :)
  • Papa01 #14530
    Köszi szépen, sajna nem tudunk fellépni, nem "zöldül ki".. :) Valamikor nem jössz Te is repülni egyet? :)
  • Sanyo
    #14529
    Újraindítottam, új küldik feltéve, működik. Próbáljátok ki. :)
  • Papa01 #14528
    Hostoljak 1et?? :)

    Urak, a progin belüli Track állítást Ti megleltétek?
  • brendon566
    #14527
    Megy vele egy host, de hiába próbálok helyet foglalni a gépben, csak feketeség jelenik meg:((((((

    A pcpilot.hu-t már két órája próbálgatom, de sajna nem sikerült nekem sem
  • whiteskull
    #14526
    :)
  • whiteskull
    #14525
    Nekem ma nem zöldül be a pcpilot szerver.
  • Papa01 #14524
    Majd hostolok vele 1et.. :)
  • whiteskull
    #14523
    Jól néz ki. :)))
  • Papa01 #14522
    Hehe, mit találtam..
  • whiteskull
    #14521
    Én is. :)
  • Papa01 #14520
    Én mondjukaz AF-t és az AA-t a kártya driveréből állítottam be. :)