29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • DummyBoy
    #16164
    Én maradok asszem Maemo - Meego - S^3 párti :)
  • Rolo3
    #16163
    @ Papa: Vagyok ts-en ha gondolod.
  • Lacusch69
    #16162
    Üdv a klubban, én már lassan hónapja nyúzom.
    Oprendszert frissítetted már?

    Papa: PhantomAss kollégával értekezz a Defyről.
  • Sanyo
    #16161
    Én két hetel Samu Galaxy S-re váltottam, hát tényleg nem semmi a robotos rendszer. :)
  • Papa01 #16160
    Ez az a telefon. Most, hogy elkezdtem használni, rájöttem , mit érezhetnek a nénikék, amikor elkezdenek gépezni.. :))) Nagyon tetszik! :) Köszi, hogy foglalkozol a szeróval!
    @ Sakkay: Nagyon jó volt, kár, hogy nem jöttél, ilyen sokan magyarok rég voltunk együtt! :)

    @ Laca: Gratula, örülök, hogy Te is "megtértél"! :)
    Az 1.017-el kapcsolatban:

    Probably early next week if weekend testing goes ok.
    Jason
  • whiteskull
    #16159
    Hajrá! :)

  • Relax99
    #16158
    Ja ez így van!
  • Sanyo
    #16157
    Holnap kipróbálom, hátha rendbe tudom hozni a szervert.
  • Sanyo
    #16156
    Az első 1-2 bevetésen hányingerem volt, de hamar el is múlt. Később azt fogod észrevenni magadon, hogy amikor Il-2 videót vagy tracket nézel, önkéntelenül rángatni fogod a fejed, mert szeretnél körülnézni. :D
  • Her Laca
    #16155
    Urak! Van TR em,pontosabban most lett és azt kell mondjam sokat dob a játékélményen,na meg a célzásom javításában is:) Most próbálgatom ,de eddig nagyon tetszik.
  • sakkay
    #16154
    Sajnos ma nem tudtam menni...pedig nagyon terveztem...
  • Sanyo
    #16153
    Miféle?
  • kmarkdev
    #16152
    http://riseofflight.com/forum/viewtopic.php?f=49&t=1517&start=0
  • Papa01 #16151
    Megy a szeró! :)
  • Papa01 #16150
    Sziasztok Urak! Ezt az uzit mar az uj telorol irom! :)
  • brendon566
    #16149
    vagyok ts-en.
  • brendon566
    #16148
    lesz tuti
  • Relax99
    #16147
    Megcsináltam a rofomat, lesz ma egy kis reppenés?
  • sakkay
    #16146
    Ó ,hogy *****k meg pedig úgy elhittem...nem mintha megvettem volna a toló légcsavarost.
  • brendon566
    #16145
    már nem.
  • majonur
    #16144
    sziasztok! ma jon az update?
  • Papa01 #16143
    Nekem is ez jutott az eszembe... :((
  • brendon566
    #16142
    Hát én mára nem láttam, hogy belenne tervezve bármiféle karbantartás :(
  • Papa01 #16141
    Egy érdekes post Jason-tól a SimHQ-n:

    Career is being worked on. Took forever to make all the components, now we have to make it all work together how we want. We have no honest idea what date it will release. We hope sooner rather than later, but we want to make it good as you suggest. And if not perfect, then in a state that we can go with and then update a little after that, but we have to be careful with doing it that way. They are working their ass off as usual.

    In the meantime, we will continue to add as many new planes to the stable as we can. The Breguet and DFW are coming along nicely and you've seen the Gotha now in action.

    Jason


    A 2. bekezdés a lényeg.. Készül a Breguet és a DFW repülhető verziója? Ez egy igazi örömhír!!

    Forrás.
  • Sanyo
    #16140
    Na ezt viszont nem tudtam. :)
  • Lacusch69
    #16139
    Igen, ebből származik a német elnevezés is.
  • Sanyo
    #16138
    Angolul pedig "megvagy / elkaptalak". Egy gyenge szóvicc akart lenni. :)
  • Relax99
    #16137
    tápegység, de ha elemmel használom, elemmel nekem is több hétig bírja, ezek ledek nem halogén izzók
  • Lacusch69
    #16136
    Nana! :) Gotcha= paintball (németül)
  • Papa01 #16135
    Örvendeznék, ha így történne! :)
  • Sanyo
    #16134
    Holnap 1.017 és Gotha? Gotcha! :D
  • Papa01 #16133
    Lemaradtam a ma estéről... én ma mást nyomkodtam, nem a gépet! :) Sok légigyőzelem volt? :)
  • whiteskull
    #16132
    Mert a tiéd takarékosabb. :))

    Az enyém eszi az áramot, de sebaj. :))))
  • sakkay
    #16131
  • sakkay
    #16130
    Amióta összeraktam az enyémet(kb 1 hónap) nem kellett még elemet cserélni..
  • Solt
    #16129
    Mester!

    Vegyél 4-s TR-t! Ittenike... most nagy zonderángebóóót van! :D Én is innen rendeltem anno, 3 nap alatt megjött, és a szállítás sem volt vészes... pár ajró...

    Nincs akkora különbség a 4-s és az 5-s közt, hogy ekkora különbséget megérjen.
  • Relax99
    #16128
    Ennyit a mai repülésemről kékhalál és amit eddig letöltöttem belőle elment
  • whiteskull
    #16127
    Egyszer én is szívesen kipróbálnék egy trackir-t, hogy tényleg jobb-e mint a freetrackem. :)))

    Bár abban ugye nem kell elemet cserélni, és ebben a korban minden kényelmi funkció duplán számít. :)))
  • Relax99
    #16126
    :) ez igaz, elismerem a trackir pontosabb és gyorsabb a maga 100fpsével a webkamerához képest, wiimote-t nem próbáltam azt mondják jobb, de szegény ember vízzel főz jelen esetbe freetrackel. Túl sokat elkérnek érte, ha már kifizet érte az ember 40k-t akkor adhatnának valami komolyabb dolgot is hozzá, nem egy műanyag csíkot rajta fényvisszaverő matricával, de a hardveres része se ér meg annyit szerintem felét még talán de 40-50 egy picit sok szerintem
  • Relax99
    #16125
    firefoxot kell használni azzal nincsenek ilyen gondok